تعویض گلس آیپد Pro 9.7 2016 تعویض گلس آیپد Pro 9.7 2016

تعویض گلس آیپد Pro 9.7 2016

اگر ضربه یا فشاری به صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 اینچی اپل شما (Apple iPad Pro 9.7 2016) وارد شده و باعث گردیده که گلس روی صفحه نمایش آن بشکند نگران نباشید. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 (2016) را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. در ادامه این مقاله بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تفاوت تعویض گلس صفحه نمایش با تعویض ال سی دی

قبل از اینکه در مورد جزئیات تعویض گلس LCD آیپد پرو 9.7 اینچی اپل صبحت کنیم بهتر است تفاوت مابین این تعمیر و تعویض ال سی دی را برایتان شرح دهیم. تعویض ال سی دی آیپد ها یک تعمیر کاملا رایج است که در آن ال سی دی قبلی آیپد بنا به هر دلیل با یک ال سی دی جدید جابجا یا تعویض می‌شود. اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا LCD آیپد ها مشکل و اختلالی به وجود آید، به احتمال خیلی زیاد تعویض ال سی دی تنها راه حل موجود خواهد بود. اما در برخی مواقع خاص ممکن است نیازی به تعویض کامل تاچ LCD وجود نداشته باشد و بتوان مشکل را با تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 2016 برطرف کرد! در پروسه تعویض گلس دیگر خود تاچ و LCD آیپد تعویض نخواهند شد، بلکه فقط گلس یا همان لایه شیشه‌ای روی آن ها تعویض می‌شود.

در نظر داشته باشید که گلس LCD که ما از آن صحبت می‌کنیم توسط شرکت سازنده روی صفحه نمایش آن پرس شده است و با لایه محافظی که کاربران به عنوان لوازم جانبی خریداری و روی صفحه نمایش دستگاه نصب می‌کنند تفاوت دارد. تعویض گلس فقط در شرایطی می‌تواند به عنوان یک روش تعمیر و به جای تعویض تاچ LCD مورد استفاده قرار گیرد که علیرغم شکستگی ها و ترک های روی نمایشگر، در عملکرد تاچ ال سی دی تبلت هیچ اختلالی به وجود نیامده باشد. بنابراین ماهیت تعویض ال سی دی با تعویض گلس تفاوت کامل دارد. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 خود به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه می‌کنند، تعمیر تبلت آن ها با تعویض ال سی دی قابل انجام خواهد بود و فقط در 20 درصد مواقع شرایط لازم برای استفاده از روش تعویض گلس وجود دارد.

 

مراحل تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 اپل

مراحلی که باید برای تعویض کردن گلس شکسته ال سی دی یک آیپد یا هر گوشی و تبلت دیگری طی شوند برخلاف تعویض ال سی دی اصلا ساده نیستند و شامل چند بخش مختلف می‌شوند. بنابراین این تصور که تعویض گلس ال سی دی از تعویض خود این قطعه کم دردسرتر است یک تصور اشتباه است. برای تعویض گلس صفحه نمایش آیپد یا آیفون های اپل باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی هم استفاده شود، چون به راحتی نمی‌توان پرس مابین گلس و فریم ال سی دی را آزاد کرد و انجام ین کار به دست یک تعمیرکار و با ابزارهای عادی امکانپذیر نیست. مراحلی که برای تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 • در مرحله نخست باید ال سی دی آیپد از بدنه آن جدا شود. این کار به دست یک تعمیرکار با تجربه قابل انجام است. در حین جداسازی ال سی دی آیپد باید دقت شود که فشاری بر روی آن وارد نگردد چون ممکن است منجر به آسیب زدن به تاچ و LCD شود.
 • در مرحله دوم تاچ ال سی دی آیپد در دستگاه خاصی قرار داده شده و برای مدت زمان مشخصی در آن باقی می‌مانند تا پرس مابین گلس و فریم LCD شل شود.
 • حالا یک تعمیرکار باید با دقت تکه های گلس شکسته را از روی صفحه نمایش تبلت جدا کند. انجام این مرحله نیاز به حوصله و دقت بالایی دارد و تعمیرکار باید مراقب باشد که آسیبی به ال سی دی و تاچ وارد نشود.
 • در این مرحله یک گلس جدید روی LCD آیپد قرار داده می‌شود و تبلت در داخل دستگاهی تحت عنوان دستگاه لمینیت قرار می‌گیرد تا گلس جدید روی نمایشگر آن پرس شود.
 • ممکن است در برخی از قسمت های صفحه نمایش آیپد حباب هایی مابین گلس جدید و LCD به وجود آید که باید با استفاده از دستگاه خاصی حباب زدایی شود. حباب زدایی پروسه‌ای است که حباب های مابین گلس و ال سی دی را کاملا از بین می‌برد.
 • در مرحله آخر هم تاچ LCD آیپد با گلس جدیدی که روی آن نصب شده در تبلت نصب خواهد شد.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 تقریبا شامل شش مرحله اصلی می‌شود. در حین انجام این تعمیر باید دقت زیادی صرف شود چون یک اشتباه می‌تواند به تاچ و ال سی دی تبلت آسیب بزند و اگر تاچ ال سی دی تبلت آسیب ببیند، دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیپد را برطرف کرد و باید کل مجموعه تاچ ال سی دی تعویض گردد. به همین جهت است که توصیه داریم برای انجام تعمیرات تخصصی مثل تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل فقط از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، چون در این مرکز از پیشرفته‌ترین لوازم و تجهیزات برای تعمیر آیپد و آیفون مشتریان استفاده می‌شود و با تجربه‌ترین تعمیرکاران هم بر پروسه تعمیر نظارت دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 9.7 اپل در موبایل کمک

 

هزینه تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 | نمایندگی اپل

یکی از مزیت هایی که با جایگزین شدن تعویض گلس به جای تعویض ال سی دی از آن بهره‌مند خواهید شد مربوط به کاهش هزینه های تعمیر می‌شود. هزینه تعویض تاچ ال سی دی آیپد های اپل بسیار بالاست و آیپد پرو 9.6 اینچی این شرکت هم از این قاعده مستثنا نیست. بنابراین اگر قرار باشد این تعمیر بر روی آیپدتان انجام شود باید هزینه گزافی صرف نمایید یا برای کاهش هزینه تعمیرات از ال سی دی های غیر اورجینال (کپی) استفاده به عمل آورید که کیفیت کمتری در مقایسه با LCD های اورجینال و اصل دارند. اما اگر بتوان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیپد را برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای افت می‌کند. به عنوان مثال هزینه تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 تقریبا یک سوم هزینه تعویض تاچ LCD این تبلت است. پس اگر بتوانید تعمیر LCD آیپدتان را با تعویض گلس انجام دهید، از نظر هزینه صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای به عمل آورده‌اید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید کمترین هزینه و قیمت ممکن را برای انجام انواع تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد صرف کنید. اما چطور؟ موبایل کمک سال هاست که در حوزه تعمیرات موبایل و همچنین تامین قطعات اورجینال گوشی و تبلت های مختلف فعالیت دارد و قطعاتی که در تعمیر گوشی مشتریانش استفاده می‌کند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک عرضه کننده عمده و جزئی قطعات اورجینال موبایل است. قیمتی که در این فروشگاه برای تامین قطعات مورد نیاز گوشی و تبلت مشتریان در نظر گرفته می‌شود بسیار پایین‌تر از قیمتی این قطعات در بازار آزاد خواهد بود و این مسئله منجر به کاهش هزینه های تعمیر خواهد شد. از سمت دیگر موبایل کمک و نمایندگی اپل سعی کرده مقرون به صرفه ترین تعرفه های ممکن را برای مشتریانش در نظر بگیرد. ضمن اینکه با استفاده از خدمات این مرکز دیگر نیازی به پرداخت دستمزد تعمیر از سوی متقاضی تعمیرات موبایل وجود ندارد. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدتان را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید.

 

تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 2016 | نمایندگی اپل

سفارش تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما چطور باید سفارش تعمیرات را در مرکز موبایل کمک به ثبت رساند و بعد از ثبت سفارش می‌بایست چه مراحلی طی شوند؟ با استفاده از خدمات این مرکز متقاضیان تعمیرات تخصصی تبلت و موبایل می‌توانند بدون دردسر شاهد تعمیر شدن گجت خود در کوتاه ترین زمان ممکن باشند. کل پروسه تعمیر به گونه‌ای مدیریت می‌شود که متقاضی تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری و درگیر شدن نداشته باشد و بتواند به کارهای روزمره و عادی خودش رسیدگی کند و ظرف چند ساعت هم گوشی تعمیر شده خود را در هر کجایی که باشد از پیک رایگان شرکت تحویل بگیرد. مراحل کلی که در سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل طی می‌شوند به شرح زیر است:

 • ثبت سفارش: در اولین قدم متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را به ثبت برساند. برای انجام این کار می‌توان از دو روش استفاده کرد. روش اول مربوط به برقراری تماس تلفنی با شماره 02175147 می‌شود و در روش دوم ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک انجام می‌شود. در این مرحله مشاورین مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تمام هماهنگی های لازم را با متقاضی انجام تعمیرات انجام می‌دهند.
 • اعزام پیک و دریافت آیپد از متقاضی: پس از انجام هماهنگی های لازم، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام شده و آیپد یا آیفون خراب وی را تحویل می‌گیرد.
 • ارجاع آیپد به شرکت و انجام تعمیرات: آیپد متقاضی تعمیرات در این مرحله توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده شده تعمیرات لازم توسط کارشناسان مجرب مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک بر روی آن انجام می‌شود.
 • تحویل گوشی درب منزل با پیک رایگان: پس از تعمیر آیپد و اطمینان از سلامت آن، دستگاه دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و هر کجا که باشد به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با موبایل کمک می‌توانید بدون دردسر و فقط با یک تماس تلفنی شاهد تعمیر شدن موبایل یا تبلت خود باشید. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس صفحه نمایش آیپد پرو 9.7 2016 در این مرکز عموما ظرف مدت زمان 4 الی 5 ساعت انجام می‌شود. یعنی متقاضی تعمیر ال سی دی iPad Pro 9.7 2016 تقریبا 4 ساعت بعد از ثبت سفارش، آیپد تعمیر شده خود را هر کجایی که باشد از پیک رایگان موبایل کمک تحویل خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

 

چرا از سرویس موبایل کمک استفاده کنیم؟

اگر سایر بخش های این مقاله راهنما را مطالعه کرده باشید، احتمالا کاملا متوجه شده‌اید که چرا موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدتان است، اما اگر هنوز قانع نشده‌اید یا می‌خواهید به طور مختصر با مزیت هایی که با بکارگیری خدمات مرکز موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید را بهتر بشناسید، موارد زیر مهمترین این مزیت ها هستند:

 • ثبت سفارش بدون نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری نیست و انجام این کار با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت این شرکت انجام می‌شود.
 • دریافت و تحویل رایگان گوشی با پیک: دریافت گوشی معیوب از مشتری و همچنین تحویل آن به وی بعد از انجام تعمیرات به صورت رایگان انجام می‌شود و مشتری لزومی مبنی پرداخت هزینه از این بابت ندارد.
 • سرعت عمل بالا: تمام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل در موبایل کمک طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شوند. پس اگر به سرعت عمل اهمیت می‌دهید و می‌خواهید هرچه سریعتر از آیپد یا آیفون خود استفاده کنید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.
 • بکارگیری مدرن ترین تجهیزات: در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیپد و آیفون مشتریان استفاده می‌شود و بدین ترتیب استانداردهای لازم حفظ و کیفیت تعمیرات در بالاترین سطح قرار می‌گیرد.
 • هزینه و قیمت مناسب: تعرفه هایی که موبایل کمک برای ارائه خدمات در نظر گرفته به مراتب مقرون به صرفه هستند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات این مرکز صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند.
 • ضمانت اورجینال بودن قطعات: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در آیفون و آیپد مشتریان نصب می‌کنند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین شده و اورجینال هستند و از این نظر دارای گارانتی خواهند بود.

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت هایی به شمار می‌روند که با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن ها بهره‌مند می‌شوید. پس اگر به دنبال یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و با کیفیت هستید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل