تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2018 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2018

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2018

تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی و تاچ آیپد پرو 12.9 اینچی مدل 2018 اپل (Apple iPad Pro 12.9inch 2018) باید حتما به دست کارشناسان با تجربه و نمایندگی های رسمی اپل انجام شود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 را با بهترین کیفیت و ضمانت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد  Pro 12.9 2018  کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 اپل

اگر برای صفحه نمایش آیپد های اپل مشکلی به وجود آید عموما رفع این مشکل به دو روش مختلف امکانپذیر خواهد بود. در روش نخست که تقریبا طی 80 درصد مواقع برای تعمیر ال سی دی آیپد ها از آن استفاده می‌شود، تاچ و LCD آیپد به طور کامل تعویض خواهد شد. شرایط مشابه برای آیپد پرو 12.9 2018 ل هم صادق است و تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر کردن تاچ LCD این آیپد به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه می‌کنند، تعویض ال سی دی تنها راه حل موجود خواهد بود. اما در روش دوم ممکن است بتوان تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 را با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش هم انجام داد که در بخش بعد در رابطه با آن صحبت می‌کنیم. تعویض ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 پروسه‌ای است که در آن تاچ ال سی دی  آیپد به طور کامل از آن جدا شده و یک تاچ LCD جدید جایگزین آن ها می‌شود. اما انجام این تعمیر در چه شرایط باید صورت گیرد؟

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2018 |گارانتی اپل

 

تعویض تاچ LCD آیپد در شرایطی الزامی می‌شود که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا ال سی دی دستگاه اختلالی به وجود آمده باشد. دقت داشته باشید که حتی بروز اختلال در عملکرد یکی از این دو هم می‌تواند منجر شود که تعویض کامل LCD و تاچ تنها راه حل باقی مانده تعمیرات باشد. مثلا اگر تاچ گوشی کار نکند اما LCD آن کار کند یا فقط به کوچکی از ال سی دی آیپد سیاه شده باشد و کار نکند، باز هم باید تعویض کامل تاچ LCD صورت پذیرد. به همین جهت است که تقریبا در 80 درصد مواقع تعمیرات LCD آیپد های اپل فقط با تعویض ال سی دی انجام می‌شود و در مواردی نادری شاهد انجام این تعمیر با تعویض گلس هستیم. اما تعویض ال سی دی نسبت به تعویض گلس کم دردسرتر است و در بازه زمانی کوتاه تری هم انجام می‌شود. در تعویض تاچ LCD آیپد های اپل باید به یک موضوع خاص توجه شود که مربوط به اورجینال بودن ال سی دی می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

ال سی دی آیفون و آیپد های اپل در دو نسخه مختلف اورجینال و غیر اورجینال (کپی) در بازار موجود است. همیشه بهتر است سعی کنید در تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 شما از قطعات اورجینال استفاده شود. بنابراین همیشه LCD اورجینال را به نسخه های کپی ترجیح دهید چون این ال سی دی کیفیت بهتری دارد و از این نظر هیچ تفاوتی با ال سی دی فابریک آیپدتان نخواهد داشت. اما مشکل اینجاست که قیمت ال سی دی اورجینال آیپد ها بالاست و خیلی از کاربران از پس هزینه خرید آن بر نمی‌آیند یا تمایل ندارند چند میلیون تومان هزینه برای تعویض LCD آیپد پرداخت کنند. برای رفع این مشکل می‌توان از ال سی دی های غیر اورجینال یا کپی استفاده کرد. این ال سی دی ها کیفیت کمتری نسبت به LCD اورجینال دارند و از قیمت پایین تری هم بهره می‌برند. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل فقط از ال سی دی و تاچ اورجینال در آیپد و آیفون مشتریان استفاده می‌شود، مرگ در شرایطی که مشتری درخواست نصب ال سی دی کپی را ارائه کرده باشد.

تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2018 | نمایندگی اپل

اما در برخی شرایط محدود ممکن است بتوان با تعویض گلس شکسته ال سی دی مشکل صفحه نمایش آیپد ها را برطرف کرد. این روش تعمیر زمانی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد که در اثر ضربه یا فشاری که به آیپد وارد شده، گلس روی نمایشگر آن بشکند یا نرک بردارد اما هیچ اختلالی در عملکرد تاچ یا LCD آن ایجاد نشود. در اینگونه مواقع می‌توان از تعویض گلس به منظور تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 استفاده کرد که پیش از این در مقاله تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 اپل | نمایندگی اپل به طور جامع در رابطه با جزئیات آن صحبت کردیم. اگر بتون مشکل صفحه نمایش آیپد را با تعویض گلس برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند، پس اگر خوش شانس باشید قادر به استفاده از این روش تعمیر خواهید بود. مجددا خاطر نشان می‌شویم که برای وجود امکان جایگزین کردن تعویض گلس با تعویض تاچ ال سی دی باید در عملکرد تاچ و LCD آیپد هیچ مشکلی به وجود نیامده باشد.

 

برای تعویض LCD آیپد  Pro 12.9 2018  کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 اپل

با توجه به توضیحاتی که در بخش های قبل ارائه کردیم مشخص است که در حالت کلی تعمیرات ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 می‌تواند در سه حالت مختلف انجام گیرد. هر یک از این سه حالت می‌توانند هزینه متفاوتی را برای متقاضی تعمیرات به همراه داشته باشند. این سه روش تعمیر ال سی دی iPad Pro 12.9 به شرح زیر هستند:

 • تعویض کامل تاچ ال سی دی به صورت اورجینال : در حالتی که تاچ و LCD آیپد به طور کامل تعویض شوند و متقاضی تعمیرات هم درخواست نصب ال سی دی اورجینال را ارائه کند، هزینه تعمیرات در بالاترین مقدار ممکن قرار می‌گیرد. چون صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2018 بزرگ و 12.9 اینچی است و از کیفیت بسیار خوبی بهره می‌برد، قیمت نسخه اورجینال آن بالاست. جالب است بدانید که ال سی دی این تبلت تقریبا گران قیمت ترین قطعه سخت افزاری بکار رفته در آن محسوب می‌شود. پس در این حالت هزینه تعمیرات بسیار زیاد است.
 • تعویض تاچ ال سی دی به صورت غیر اورجینال: در این روش تعمیر کاربر درخواست نصب ال سی دی و تاچ غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی را ارائه می‌کند و بخشی از هزینه تعمیرات را بدین سبب کاهش می‌دهد. اگر به نصب تاچ LCD غیر اورجینال قانع شوید، هزینه تعمیرات تقریبا نسبت به حالت قبل (نصب LCD و تاچ اورجینال) به یک دوم کاهش پیدا می‌کند اما با این وجود همچنان هزینه تعمیر ارزان نخواهد بود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2018 |گارانتی اپل

 

 • تعویض گلس ال سی دی: اگر بتوانید تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 را با تعویض گلس انجام دهید، هزینه تعمیرات به حداقل مقدار ممکن می‌رسد و تقریبا یک سوم حالت اول (تعویض کامل تاچ ال سی دی به صورت اورجینال) خواهد بود. بنابراین اگر خوش شانس باشید و بتوانید از این روش تعمیر استفاده کنید، هزینه تعمیرات به شدت کاهش پیدا می‌کند.

بنابراین تحت هر یک از سه حالت نام برده شده، هزینه تعمیر آیپد ه متغیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید با کمترین قیمت ممکن LCD آیپدتان را تعمیر کنید توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در موبایل کمک از قطعاتی استفاده می‌شود که اورجینال هستند و مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند. بدین ترتیب با کوتاه شدن دست واسط ها، قیمت تامین قطعات کاهش می‌یابد و در نتیجه هزینه تعمیرات هم تقلیل پیدا می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید با کمترین قیمت ممکن تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 را انجام دهید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد پرو 12.9 2018 اپل در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 | موبایل کمک | نمایندگی اپل

اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های خود را با اطمینان کامل از کیفیت نهایی و همچنین بدون درگیری خودتان و مراجعه حضوری انجام دهید، موبایل کمک بهترین شرایط را برایتان فراهم کرده است. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید سفارش تعمیر آیپد و آیفون خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط با یک تماس تلفنی به ثبت برسانید. بعد از ثبت سفارش سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شوند و در چند ساعت تعمیرات لازم روی آیفون یا آیپدتان انجام و دستگاه درست مثل روز اولش درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. مراحلی که باید برای بکارگیری خدمات موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

 • ثبت سفارش: در قدم نخست باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانید. ثبت سفارش به دو طریق امکانپذیر است. در روش اول کافیست با شماره 02175147 تماس گرفته شود و در روش دوم ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک انجام می‌شود.
 • اعزام پیک رایگان و دریافت آیپد: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و آیپد معیوب را در هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد. آیپدتان توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات ارجاع داده می‌شود تا بررسی های لازم روی آن انجام شود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2018 |گارانتی اپل

 

 • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی آیپدتان انجام می‌دهند.
 • تحویل آیپد با پیک رایگان: بعد از اطمینان از تعمیرات بدون مشکل و سپری شدن تست های لازم، آیپد دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویلتان داده می‌شود.

بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 را بدون نیاز به مراجعه حضوری و تلف کردن زمان انجام دهید. در بخش بعد به برخی از اصلی ترین مزیت هایی اشاره می‌کنیم که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد.

مزیت های موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما چرا اینقدر توصیه داریم که از خدمات موبایل کمک برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل استفاده کنید؟ زمانی که از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که قرار است روی آیفون یا آیپدتان انجام شود کاملا راحت خواهد بود چون موبایل کمک کیفیت تعمیرات خود و قطعاتی که در گوشی مشتریانش نصب می‌شوند را ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری می‌تواند با اعتماد و اطمینان کامل از سرویس این شرکت استفاده به عمل آورد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات این مرکز از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض LCD آیپد  Pro 12.9 2018  کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی انجام می‌شود. دریافت و تحویل آیفون و آیپد مشتریان هم توسط پیک رایگان شرکت انجام خواهد شد.
 • تعمیرات سریع: تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تا تعمیرات آیفون و آیپد مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل کنند تا متقاضیان تعمیرات دستگاه بتوانند هرچه سریعتر دوباره از آیفون یا آیپد خود استفاده به عمل آورند.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی مشمول ضمانت خواهند بود. پس وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت خواهد بود.
 • قطعات اورجینال: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در آیفون و آیپد مشتریان نصب می‌کنند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین شده و اورجینال هستند. این قطعات از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی می‌شوند.
 • بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات: برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا استفاده به عمل می‌آید. بدین ترتیب تمام استانداردهای لازم در حین انجام تعمیرات رعایت شده و نتیجه تعمیر در بهترین حالت قرار می‌گیرد.
 • قیمت مناسب: به دلیل کوتاه کردن دست واسط ها برای تامین قطعات موبایل و همچنین عدم نیاز به پرداخت دستمزد به تعمیرکاران، هزینه انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در مرکز موبایل کمک نسبت به بازار آزاد به مراتب مقرون به صرفه‌تر است.

پس اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن، با کیفیت و مقرون به صرفه روی آیفون یا آیپد شما انجام شود از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 اپل خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند از نظر کیفیت تضمین شده هستند و دارای ضمانت خواهند بود.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل