تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2018 تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2018

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2018

گلس ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2018 اپل (Apple iPad Pro 12.9 2018) یک لایه شیشه‌ای است که روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی این تبلت پرس شده و برای تعویض آن باید از تجهیزات و دستگاه های خاصی استفاده شود. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 Pro 12.9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تفاوت تعویض گلس آیپد و تعویض ال سی دی آیپد

تعویض گلس یکی از روش های تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 2018 است و با تعویض تاچ ال سی دی این تبلت تفاوت دارد. وقتی تاچ LCD آیپد تعویض شود به طور کامل صفحه نمایش آن که شامل تاچ و ال سی دی و فریم و گلس می‌شود از آن جدا شده و با یک مجموعه تاچ LCD جدید جایگزین خواهد شد. اما تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 هیچ ارتباطی به تعویض شدن ال سی دی و متعلقات آن ندارد. در این روش فقط گلس یا همان لایه شیشه‌ای روی صفحه نمایش تبلت تعویض می‌شود. اما منظور از لایه شیشه‌ای یا گلس روی صفحه نمایش چیست؟ روی ال سی دی تمام گوشی ها و تبلت ها یک لایه شیشه محافظ وجود دارد که از ارتباط مستقیم کاربر و اشیای خارجی با LCD جلوگیری می‌کند. جنس این شیشه عموما در مدل های جدید تبلت و گوشی ها از گوریلاگلس است. گلس ال سی دی سبب می‌شود که از وارد شدن آسیب مستقیم به صفحه نمایش گوشی و تبلت ها جلوگیری به عمل آید و اگر قرار است خط و خشی روی صفحه نمایش دستگاه ایجاد شود، بر روی آن ایجاد گردد و به ال سی دی آسیبی نرساند.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2018 |گارانتی اپل

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 Pro 12.9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی پروسه‌ای است که در آن این لایه شیشه‌ای و محافظ از روی صفحه نمایش تبلت یا موبایل برداشته می‌شود و با یک شیشه محافظ دیگر جایگزین می‌شود. بنابراین در تعویض گلس شاهد تعویض شدن کامل تاچ ال سی دی نخواهیم بود و فقط لایه شیشه‌ای روی آن ها تعویض می‌شود. استفاده از این روش تعمیر می‌تواند منجر به کاهش هزینه تعمیرات و همچنین عدم نگرانی مبنی بر کیفیت تاچ ال سی دی جدید شود چون اصلا در این روش تاچ و LCD تبلت یا گوشی تحت تعمیر، تعویض نخواهد شد. برخلاف اغلب افراد تعویض گلس ال سی دی نسبت به تعویض خود LCD زمانگیرتر است چون برای انجام آن باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و دقت بالایی هم صرف گردد تا آسیبی به تاچ LCD سالم دستگاه وارد نشود. تعویض گلس عموما شامل شش مرحله اصلی می‌شود که سعی می‌کنیم در ادامه بیشتر در رابطه با این مراحل و نحوه انجام آن ها صحبت کنیم. بنابراین حالا با تفاوت تعویض گلس آیپد و تعویض ال سی دی آشنا شدید و می‌دانید که این دو، روش های تعمیر متفاوتی هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 12.9 اپل در موبایل کمک

مراحل تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018

خیلی از افراد تصور دارند که تعویض گلس LCD آیپد باید خیلی ساده تر از تعویض تاچ LCD این تبلت باشد اما در واقع اینطور نیست و مراحلی که باید برای تعویض گلس ال سی دی iPad طی شود به مراتب پیچیده تر و بیشتر از مراحل تعویض تاچ ال سی دی هستند. پروسه تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 شامل شش مرحله اصلی می‌شود که به شرح زیر هستند:

 • جدا کردن تاچ ال سی دی: در مرحله اول باید تاچ ال سی دی که گلس آن شکسته از روی بدنه آیپد جدا شود. این کار توسط یک تعمیرکار مجرب قابل انجام خواهد بود و خیلی پیچیدگی خاصی ندارد.
 • آزاد کردن پرس گلس از فریم LCD: در این مرحله باید تاچ ال سی دی آیپد در دستگاه خاصی قرار داده شود و برای چند ساعت در آن بماند تا پرس مابین گلس ال سیدی و فریم آن آزاد شود. در این مرحله باید به طور دائم بر نحوه پیشروی کار نظارت شود تا به تاچ و ال سی دی سالم آیپد آسیبی وارد نشود.
 • جداسازی قطعات گلس شکسته: بعد از اینکه پرس گلس آزاد شد، یک تعمیرکار باید با دقت قطعات گلس شکسته را روی LCD آیپد جدا کند. انجام این مرحله باید با دقت بالایی صورت پذیرد تا به تاچ و LCD سالم تبلت آسیبی وارد نشود.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2018 |گارانتی اپل

 

 • پرس گلس جدید: در مرحله چهارم یک گلس جدید روی صفحه نمایش آیپد قرار داده شده و آماده نصب می‌شود. برای نصب گلس جدید باید از دستگاه خاصی تحت عنوان دستگاه لمینیت استفاده شود. برای پرس گلس ال سی دی جدید آیپد چیزی در حدود 1 ساعت زمان لازم خواهد بود.
 • حباب زدایی: بعد از پرس گلس جدید بر روی ال سی دی ممکن است حباب هایی هوایی در فضای مابین گلس و LCD آیپد به وجود آیند. این حباب های هوا در این مرحله با استفاده ز دستگاه خاصی از بین برده می‌شوند. این مرحله هم عموما چیزی در حدود 1 ساعت زمان لازم دارد و باید با نظارت دقیق کارشناسان مجرب انجام شود.
 • نصب ال سی دی تعمیر شده: بعد از اینکه تعویض گلس ال سی دی انجام شد، می‌توان مجموعه تاچ ال سی دی آیپد را روی بدنه آن نصب کرد. طبیعتا این کار هم می‌تواند توسط یک تعمیرکار انجام شود.

بنابراین تعویض گلس ال سی دی آیپد های اپل نسبت به تعویض ال سی دی پروسه‌ای پیچیده‌تر را به همراه دارد . برای انجام آن تقریبا باید شش مرحله اصلی طی شوند که هر یک از آن ها به دقت بالا و گاها دستگاه های خاصی نیازمند هستند. به همین جهت است که توصیه داریم برای انجام این تعمیر از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

هزینه تعویض گلس شکسته آیپد پرو 12.9 اینچی 2018 اپل

اما هزینه تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 چقدر است؟ این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که هر کاربر در مورد آن کنجکاوی می‌کند. علیرغم اینکه در تعویض گلس باید مراحل پیچیده‌تری نسبت به تعویض LCD طی شود، هزینه انجام این تعمیر نسبت به تعویض ال سی دی iPad به مراتب کمتر خواهد بود اما چرا؟ دلیل این مسئله کاملا روشن است. زمانی که قرار باشد LCD آیپد تعویض شود، هزینه گزافی باید برای خرید ال سی دی و تاچ جدید و اورجینال دستگاه پرداخت گردد. به بیان دیگر تقریبا 80 درصد هزینه تعویض ال سی دی آیپد ها مربوط به خرید نسخه اورجینال تاچ ال سی دی آن ها می‌شود و فقط 20 درصد هزینه پرداختی دستمزد تعمیرکار خواهد بود. از آنجایی که قیمت تاچ ال سی دی اورجینال آیپد ها بالاست، طبیعتا هزینه تعویض تاچ LCD آن ها هم به طرز قابل ملاحظه‌ای زیاد می‌شود. اما در تعویض گلس اینطور نیست!

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 Pro 12.9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در تعویض گلس ال سی دی چون خود تاچ و ال سی دی تعویض نمی‌شوند بنابراین هزینه مربوط به خرید ال سی دی و تاچ اورجینال از بین می‌رود و فقط یک هزینه ناچیز برای خرید گلس جدید پرداخت خواهد شد و یک دستمزد نه چندان زیاد هم برای انجام این تعمیر از جانب متقاضی تعمیرات پرداخت می‌شود. بدین ترتیب هزینه تعمیر به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. اگر بخواهیم مقایسه‌ای مابین هزینه تعویض ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2018 و هزینه تعویض گلس آن داشته باشیم، می‌توان اینطور گفت که تعویض گلس تقریبا یک سوم تعویض ال سی دی این تبلت هزینه دارد. گذشته از این موضوع با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. تعویض گلس شکسته صفحه نمایش هم از آن دسته تعمیراتی است که در مرکز موبایل کمک با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن بر روی آیفون و آیپد های مشتریان انجام می‌شود. پس اگر نیازمند تعویض گلس ال سی دی آیپد هستید، نگران هزینه آن نباشید و از خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 | موبایل کمک | نمایندگی اپل

با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل انجام تعمیراتی مثل تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیفون و آیپد ها را می‌توانید با اطمینان از کیفیت تعمیرات و مقرون به صرفه ترین هزینه انجام دهید. از سمت دیگر سرویس موبایل کمک به گونه‌ای ارائه شده که کمترین دردسر را برای متقاضی تعمیرات به همراه داشته باشد و وی ملزم به ایجاد هیچ اختلالی در کارهای روزمره خودش نشود. مراحلی که باید به منظور تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 در مرکز موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

 • در مرحله اول متقاضی تعمیرات باید سفارش تعمیر مورد نظرش را از طریق یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک به ثبت برسانند.
 • به محض ثبت سفارش و انجام هماهنگی های لازم، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام می‌شود و آیپد معیوب وی را از او تحویل می‌گیرد و آن را به شرکت ارجاع می‌دهد.
 • تعمیرات لازم در مرکز موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا انجام خواهد شد و پس از تکمیل تعمیرات هم عملکرد آیپد با دقت مورد ارزیابی قرار داده می‌شود تا اطمینان از کیفیت تعمیرات به عمل آید.
 • بعد از اطمینان از صحت تعمیرات، آیفون یا آیپد متقاضی تعمیرات دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به درس وی ارسال خواهد شد و دستگاه تعمیر شده را درب منزل به او تحویل می‌دهد.

 

تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 | نمایندگی اپل

 

پس سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل بستری را فراهم کرده تا از طریق آن متقاضیان تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد بتوانند بدون دردسر تعمیرات مورد نیازشان را فقط با یک تماس تلفنی انجام دهند. برای استفاده از سرویس موبایل کمک حتی نیازی به مراجعه حضوری و ایجاد وقفه در کارهای روزمره خودتان نخواهید داشت و می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات مورد نیاز را بر روی آیفون یا آیپد خود انجام دهید. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات این مرکز از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: ثبت سفارش، دریافت گوشی از مشتری، انجام تعمیرات، تحویل گوشی به وی و سایر مراحل کار همگی بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات در مرکز موبایل کمک انجام می‌شود و این مسئله منجر به ساده شدن پروسه تعمیر خواهد شد.
 • سرعت بالا در تعمیرات: تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل در مرکز موبایل کمک با بالاترین سرعت ممکن انجام می‌شوند. تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 در این مرکز عموما بیشتر از 5 ساعت زمان نمی‌برند.
 • بکارگیری مدرن ترین تجهیزات: در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیپد و آیفون مشتریان استفاده می‌شود و بدین ترتیب استانداردهای لازم حفظ و کیفیت تعمیرات در بالاترین سطح قرار می‌گیرد.

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 Pro 12.9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • هزینه و قیمت مناسب: اگر می‌خواهید با بهترین قیمت و هزینه ممکن شاهد تعمیر آیفون یا آیپد خود باشید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است چون قطعات تعویضی در این مرکز مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند و قیمت بسیار پایین تری نسبت به نسخه های موجود در بازار آزاد دارند.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند.
 • ضمانت اورجینال بودن قطعات: قطعات موبایلی که کارشناسان موبایل کمک در آیفون و آیپد مشتریان نصب می‌کنند از نظر اورجینال بودن داری ضمانت هستند.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های خود را با بهترین کیفیت، قیمت و سرعت ممکن انجام دهید. موبایل کمک سعی داشته بستری فراهم کند که متقاضیان تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد با دردسرهای رایج تعمیرات این گجت ها در بازار آزاد رو به رو نشوند. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 12.9 2018 اپل خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند از نظر کیفیت تضمین شده هستند و دارای ضمانت خواهند بود.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل