تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2017 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2017

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2017

صفحه نمایش آیپد پرو 12.9 اینچی مدل 2017 اپل (Apple iPad Pro 12.9 2017) یکی از حساس ترین قطعات این تبلت است که متاسفانه آمار درخواست هایی که برای تعمیرات آن ثبت می‌شود هم بالاست. اما چطور می‌توان تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 را با اطمینان انجام داد؟ بدین منظور میتوانید از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 12.9 (2017) کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 | نمایندگی اپل

صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2017 ممکن است بنا به دلایل مختلف دچار مشکل شده و نیازمند تعمیر شود. به عنوان مثال شکستن صفحه نمایش، از کار افتادن ال سی دی، کار نکردن تاچ، سیاه شدن بخشی از نمایشگر، روشن نشدن کامل ال سی دی و خیلی موارد دیگر از اصلی ترین عواملی هستند که کاربران برای رفع آن ها در آیپد پرو 12.9 اینچی اپل به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند. اما تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 با توجه به شرایط ممکن است به دو روش مختلف انجام گیرد. در روش اول ال سی دی تبلت به طور کامل تعویض خواهد شد. از آنجایی که تاچ و ال سی دی آیپد به یکدیگر متصل است و یک مجموعه یکپارچه را تشکیل می‌دهد، بنابراین این دو به طور یکپارچه تعویض خواهند شد. تعویض تاچ ال سی دی iPad Pro 12.9 2017 خیلی زمانگیر نیست اما هزینه آن بالاست چون در این حالت متقاضی تعمیرات باید هزینه خرید یک تاچ ال سی دی اورجینال را پرداخت نماید.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2017 | گارانتی اپل

 

اما در برخی مواقع ممکن است بتوان تعمیرات صفحه نمایش آیپد را بدون نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی انجام داد! این روش تعمیر زمانی استفاده می‌شود که شکستگی های سطحی روی صفحه نمایش آیپد به وجود آمده باشند و هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و LCD مشاهده نشود. اگر با حالت این چنینی رو به رو شوید می‌توانید تعمیر آیپد را بدون نیاز به تعویض کامل تاچ LCD و فقط با تعویض گلس شکسته روی نمایشگر انجام دهید که در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این روش تعمیر صحبت می‌کنیم. دقت داشته باشید که در این روش تعمیر به هیچ عنوان نباید تاچ و ال سی دی آسیب دیده باشند و حتی اگر فقط بخشی از ال سی دی سیاه شود هم باید تعویض کامل آن در دستور کار قرار گیرد. تعویض گلس ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2017 نسبت به تعویض تاچ LCD آن هزینه کمتری دارد اما یک تعمیر زمانگیر و حساس محسوب می‌شود. به همین جهت توصیه داریم در هر حالت برای تعمیر LCD آیپد های اپل از جمله آیپد Pro 12.9inch 2017 فقط از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 12.9 2017 اپل در موبایل کمک

تعویض ال سی دی آیپد

تعویض LCD بعد از تعویض باتری، رایج ترین تعمیری است که در آیپد های اپل شاهد انجام آن هستیم. طبیعتا iPad Pro 12.9 2017 هم از این قاعده مستثنا نیست. در اغلب مواقعی که یک فرد به منظور تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 به مرکز تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل مراجعه می‌کند، تعمیر آیپد او با انجام همین کار یعنی تعویض کامل تاچ ال سی دی تکمیل می‌شود. اما از آن جایی که ال سی دی این تبلت 12.9 اینچی است و کیفیت بالایی هم دارد، طبیعتا قیمت نسخه اورجینال این قطعه بالاست و متقاضی تعمیر باید هزینه گزافی را برای خرید تاچ LCD اورجینال آیپد پرداخت کند. این اصلی ترین معضلی است که کاربران برای تعویض ال سی دی آیپد 12.9 اینچی با آن مواجه می‌شوند. برای رفع این مشکل توصیه داریم حتما از خدمات موبایل کمک استفاده کنید، چون در این مرکز تمام قطعات اورجینال با ارزان ترین قیمت ممکن در گوشی و تبلت مشتریان نصب می‌شود.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 12.9 (2017) کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در تعویض ال سی دی آیپد های اپل از یک روش خاص دیگر هم برای کاهش هزینه تعمیرات استفاده می‌شود. در این روش از LCD غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی استفاده خواهد شد که تقریبا در مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل در رابطه با تفاوت های آن با LCD اورجینال آیفون ها صحبت کردیم. ال سی دی آیپد های اپل هم دقیقا شرایط مشابه با آیفون ها را دارد. استفاده از این روش تعمیر خیلی مورد تایید کارشناسان مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل نیست، به همین جهت در این مرکز توصیه می‌شود که حتما از تاچ LCD اورجینال استفاده شود، مگر در شرایط خاصی که تحمل هزینه تعمیر برای کاربر دشوار است و او درخواست نصب LCD غیر اورجینال را ارائه کند. با استفاده از تاچ LCD غیر اورجینال می‌تواند هزینه تعویض ال سی دی آیپد پرو 12.9 2017 را هم تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. دقت داشته باشید LCD های غیر اورجینال هم دارای مارک ها، قیمت ها و کیفیت های متفاوتی هستند که باید در حین انتخاب و نصب به این موارد توجه شود.

تعویض گلس شکسته آیپد | نمایندگی اپل

همانطور که گفتیم در برخی مواقع ممکن است بتوان با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد مشکل موجود را برطرف کرد. البته این روش تعمیر فقط در برخی شرایط خاص قابل استفاده است و همیشه قابل انتخاب و پیاده‌سازی نخواهد بود. مزیت های جایگزینی این روش با تعویض ال سی دی در دو مورد خلاصه می‌شوند. مورد اول مربوط به کاهش هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 بوده و مورد دوم مربوط به عدم نگرانی مبنی بر کیفیت تاچ LCD می‌شود چون در این روش تعمیر از همان تاچ LCD فابریک و اورجینال آیپد استفاده می‌شود و این قطعه تعویض نمی‌گردد تا نگرانی مبنی بر کیفیت عملکرد آن به وجود آید. اما تحت چه شرایطی می‌توان تعویض گلس شکسته آیپد را با تعویض تاچ ال سی دی جایگزین کرد؟ تعویض گلس فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شود که هیچ اختلالی در عملکرد LCD یا تاچ آیپد به وجود نیامده باشد و فقط بر روی صفحه نمایش آیپد شکستگی هایی دیده شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد (Pro 12.9 (2017 | گارانتی اپل

 

برای آشنایی دقیق با مراحلی که در این تعمیر طی می‌شوند توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 با ضمانت | نمایندگی اپل بپردازید، اما سوال اصلی اینجاست که برای تعویض گلس صفحه نمایش آیپد باید چه مراحلی طی شود و این تعمیر چقدر زمان می‌برد و تا چه اندازه منجر به کاهش هزینه تعمیرات خواهد شد؟ تقریبا شش مرحله در تعویض گلس شکسته آیپد های اپل باید طی شود که شامل 1. جداسازی ال سی دی از تبلت 2. آزاد کردن پرس گلس شکسته از فریم ال سی دی 3. جدا کردن قطعات گلس شکسته از روی ال سی دی 4. نصب و پرس گلس جدید 5. حباب زدایی از فضای مابین گلس ال سی دی 4. نصب تاچ ال سی دی بر روی بدنه تبلت می‌شود. طبیعتا انجام این تعمیر نسبت به تعویض تاچ LCD آیپد زمانگیرتر است و نیاز به دقت بالاتری هم دارد. ضمنا در این پروسه باید از دستگاه های خاصی هم استفاده شود که نظارت بر عملکرد آن ها الزامیست. اگر بتوان تعمیرات ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2017 را با تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیرات تقریبا نصف می‌شود.

هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 اپل

یکی از مهمترین مسائلی که باید در رابطه با آن صحبت کنیم و مطمئنا منجر به نگرانی هر فردی که برای ال سی دی آیپدش مشکل به وجود آمده می‌شود، مقوله هزینه تعمیرات است. طبیعتا چون آیپد 12.9 اینچی 2017 اپل از صفحه نمایشی بزرگ و با کیفیت بهره می‌برد، قیمت نسخه اورجینال تاچ LCD این تبلت هم بالاست. بنابراین در مواقعی که قرار باشد این قطعه به طور کامل تعویض و جایگزین گردد، هزینه تعمیرات بالا خواهد بود. تعویض تاچ ال سی دی iPad Pro 12.9 2017 یکی از پرهزینه ترین تعمیرات آیپد هاست، البته با این وجود می‌توانید ضمن استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ با کمترین مقدار هزینه ممکن تعویض LCD و تاچ آیپدتان را انجام دهید. همانگونه که پیش از این هم گفتیم برای کاهش هزینه تعویض ال سی دی آیپد می‌توانید از LCD های غیر اورجینال استفاده کنید که البته ما بکارگیری این ال سی دی ها را خیلی توصیه نمی‌کنیم چون کیفیت آن ها با کیفیت LCD فابریک و اورجینال آیپد قابل مقایسه نخواهد بود. اما اگر بتوان تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 را با تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. در این روش تعمیر چون دیگر نیازی به خرید یک تاچ LCD اورجینال و جدید وجود ندارد، هزینه تعمیرات هم کاهش پیدا می‌کند. پس اگر بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیپد خود را برطرف کنید، هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 12.9 (2017) کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی iPad Pro 12.9 2017 در موبایل کمک

خدماتی که شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه کرده به گونه‌ایست که امکان انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را با کمترین دردسر و قیمت و در عین حال بیشترین کیفیت فراهم می‌کند. موبایل کمک سعی کرده بستری فراهم کند تا متقاضیان تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد بتوانند بدون نگرانی و حتی درگیر شدن مستقیم با پروسه تعمیر، گوشی و تبلت خود را تعمیر نمایند و ظرف چند ساعت دستگاه تعمیر شده خود را درب منزل یا هر کجا که هستند از پیک رایگان شرکت دریافت نمایند. مراحل کلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: ابتدا متقاضی تعمیرات آیپد یا آیفون باید ضمن تماس با مشاوره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات آیپد و آیفون در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برساند. این سفارش ظرف چند دقیقه توسط مشاورین موبایل کمک پیگیری خواهد شد.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت آیپد: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام و آیپد وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. آیپد توسط پیک به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارجاع داده می‌شود و به دست کارشناسان این مرکز می‌رسد.
  • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی آیپد متقاضی انجام می‌دهند.
  • تحویل آیپد با پیک رایگان: در آخرین مرحله هم آیپد تعمیر شده متقاضی با پیک رایگان به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده می‌شود.

بنابراین با استفاده از سرویسی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل از جمله تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 را بدون هیچ دردسر و حتی مراجعه حضوری انجام دهید. بدین منظور کافیست یک تماس تلفنی برقرار کنید و سفارشتان را به ثبت برسانید و مابقی کار را به تیم موبایل کمک بسپارید و ظرف چند ساعت آیپد تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل بگیرید.

 

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 | نمایندگی اپل

چرا موبایل کمک | نمایندگی اپل

عدم نیاز به مراجعه حضوری و درگیر نشدن متقاضی تعمیرات در پروسه تعمیر تنها دلیلی نیست که استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل را به بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد تبدیل می‌کند. مواردی دیگری از قبیل هزینه مناسب، ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده، ضمانت کیفیت تعمیرات، استفاده از مدرن ترین تجهیزات در پروسه تعمیر و توجه به تمام استانداردهای لازم، تعمیرات سریع و صرفه جویی در زمان و غیره هم از دیگر مزیت هایی هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد. در مرکز موبایل کمک سعی می‌شود که تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل با در نظر گرفتن تمام استانداردهای لازم درست مشابه با مراکز تعمیرات تخصصی اپل در سراسر دنیا انجام شود و بدین ترتیب موبایل کمک بتواند به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت داشته باشد.

 

برای تعویض LCD آیپد پرو 12.9 (2017) کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آمار رضایت مشتریان این مرکز می‌تواند نشان دهد که موبایل کمک توانسته تا حد زیادی به این هدف بزرگ دست پیدا کند. پس اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع، کم هزینه، ضمانت شده و با کیفیت روی گوشی یا تبلت شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 مدل 2017 در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل