تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2017 تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2017

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2017

اگر گلس ال سی دی آیپد های اپل بشکند باید با دقت بسیار بالایی تعویض گلس انجام شود. برای انجام این کار باید از دستگاه ها تجهیزات پیشرفته‌ای هم استفاده به عمل آید. به همین جهت انجام این تعمیر فقط باید در مراکز تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد صورت پذیرد. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 را با ضمانت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 12.9 2017 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

شرایط لازم برای تعویض گلس آیپد | نمایندگی اپل

تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل فقط در شرایط خاصی قابل انجام شود و تحت هر شرایط نمی‌توان از این روش تعمیر استفاده کرد. تعویض گلس فقط در صورتی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شود که در عملکرد تاچ و LCD آیفون یا آیپد هیچ اختلالی ایجاد نشده باشد و فقط شکستگی های سطحی بر روی صفحه نمایش آن دیده شوند. البته گاها ممکن است این شکستگی ها عمیق به نظر برسند اما تحت هیچ شرایط نباید اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی وجود به وجود بیاید. در صورتی که حتی یکی از این دو معیوب شوند یا فقط بخشی از ال سی دی دستگاه سیاه شود و از کار بیفتد هم نمی‌تواند با تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 مشکل را برطرف کرد. به همین جهت عموما تعویض گلس LCD در موارد محدود می‌تواند به عنوان یک راه حل تعمیر آیپد و آیفون های اپل مرد استفاده قرار گیرد، چون عموما ضربه و فشارهای وارد بر آیپد و آیفون ها به گونه‌ای خواهد بود که مستقیما به تاچ و ال سی دی آن ه هم آسیب می‌رساند.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2017 | گارانتی اپل

 

برای بررسی دقیق وضعیت تاچ و ال سی دی آیپد خود و فهمیدن این موضوع که آیا می‌توان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش را برطرف کرد یا خیر کافیست که آیپدتان را روشن کنید و عملکرد تاچ یا ال سی دی آن را مورد ارزیابی قرار دهید. اگر تاچ و ال سی دی آیپد بدون مشکل کار می‌کردند و شکستگی یا ترک هایی روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده شد، مشکل با تعویض گلس قابل رفع است اما اگر تاچ یا LCD آیپد درست عمل نکنند، دیگر نمی‌توانید از تعویض گلی به عنوان راه حل استفاده کنید و ملزم به تعویض کامل تاچ و ال سی دی می‌شوید. دقت داشته باشید که تعویض گلس پروسه‌ای بسیار پیچیده و مهم را شامل می‌شود و برای انجام این کار حتما باید از خدمات مراکزی استفاده کنید که تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد را ارائه می‌کنند. موبایل کمک و نمایندگی اپل یکی از بهترین گزینه های موجود برای انجام این دسته تعمیرات است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 12.9 2017 اپل در موبایل کمک

هزینه تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017

اگر بتوانید تعمیر ال سی دی آیپد های اپل را با تعویض گلس انجام دهید و این روش تعمیر را جایگزین تعویض تاچ ال سی دی کنید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه خواهید داشت. هزینه تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 نسبت به هزینه‌ای که باید در قبال تعویض ال سی دی و تاچ این تبلت پرداخت شود واقعا ناچیز خواهد بود. با این وجود برای به حداقل رساندن هزینه تعمیرات آیپد خود می‌توانید از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک از گلس های اورجینال و با کیفیت ال سی دی انواع آیفون و آیپد ها در تعمیر گوشی و تبلت های مشتریان استفاده می‌شود و به همین جهت کیفیت تعمیرات ضمانت می‌گردد. شاید تصور کنید که کیفیت گلس LCD آیفون و آیپد ها نمی‌تواند متفاوت باشد، اما در واقع اینطور نیست و گلس ال سی دی هم مثل خود تاچ LCD دارای نسخه های مختلف اورجینال و کپی است. در مرکز موبایل کمک فقط از نسخه های اورجینال گلس LCD در تعویض گلس استفاده می‌شود تا بهترین نتیجه ممکن در پایان تعمیرات به دست آید. پس خیلی نگران هزینه  تعویض گلس ال سی دی آیپد پرو 12.9 2017 نباشید و بدین منظور از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 12.9 2017 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

نحوه تعویض گلس ال سی دی آیپد پرو 12.9 2017 اپل

اما تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 چطور انجام می‌شود و انجام این تعمیر شامل چه مراحلی خواهد بود؟ برای انجام این تعمیر باید مراحل خاصی طی شوند و از دستگاه های خاصی هم استفاده به عمل آید. یعنی برخلاف تصور خیلی از افراد اینطور نیست که تعویض گلس با استفاده از یک پیک، قاب باز کن و اسپاتول و به دست یک تعمیرکار معمولی قابل انجام باشد! گلس ال سی دی آیفون و آیپد ها با روش های خاصی روی فریم LCD پرس شده و برای آزادسازی این پرس باید از دستگاه خاصی استفاده به عمل آید. همچنین بعد از آزاد کردن پرس هم باید تکه های شکسته گلس با احتیاط از روی LCD تبلت جدا شوند تا هیچ آسیبی به خود ال سی دی وارد نشود. در صورتی که طی همین مرحله آسیبی به LCD آیپد وارد شود، دیگر نمی‌توان مشکل را با تعویض گلس برطرف کرد و باید به فکر تعویض ال سی دی و تاچ بود.

وقتی تکه های شکسته گلس قدیمی از روی LCD آیپد یا آیفون جدا شدند، باید گلس روی آن نصب شود. برای نصب گلس باید از دستگاه خاصی تحت عنوان دستگاه لمینیت استفاده به عمل آید که منجر به پرس شدن گلس جدید بر روی فریم ال سی دی می‌شود. پس از انجام این کار باید با دستگاه دیگری حباب های مابین گلس و LCD از بین برده شوند. در نهایت می‌تواند ال سی دی و گلس جدید را در آیپد یا آیفون نصب کرد. پس تعویض گلس شکسته ال سی دی آیپد های اپل از جمله iPad Pro 12.9 2017 به این سادگی ها قابل انجام نیست و باید با استفاده از دستگاه های خاص و دقت بالا انجام شود. به همین جهت است که توصیه داریم برای انجام این تعمیر حتما از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک تعمیراتی مثل تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 با نظارت دائم کارشناسان و با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌شود.

 

تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 در موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدتان از قبیل تعویض گلس شکسته آن ها با بهترین کیفیت و ضمانت انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. در این مرکز تعمیرات تخصصی انواع آیفون و آیپد های اپل در سریع ترین زمان و با نظارت دائم کارشناسان مجرب انجام می‌شود و متقاضی تعمیرات هم در طول پروسه تعمیر هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارد. مراحلی که به منظور ثبت سفارش تعمیرات و استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل باید طی شوند به شرح زیر هستند:

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 12.9 2017 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در اولین قدم متقاضی تعمیرات تخصصی موبایل باید سفارش خود را به ثبت برساند. بدین منظور نیازی به مراجعه حضوری نیست و ثبت سفارش با برقراری تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود.
  • اعزام پیک و دریافت آیپد از متقاضی: در مرحله دوم پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و آیپد وی را درب منزل یا هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع آیپد به شرکت و انجام تعمیرات: آیپد توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل آیپد با پیک به متقاضی: پس از انجام تعمیرات، آیپد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل یا هر کجا که متقاضی درخواست کند به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با سرویس موبایل کمک می‌توانید بدون دردسر تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را انجام دهید. شاید تصور کنید که پروسه فوق زمانگیر است اما باید بدانید که سرعت عمل بالا از اصلی ترین مزیت های خدمات موبایل کمک بوده و تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 در موبایل کمک ظرف 5 الی 6 ساعت انجام می‌شوند.

ضمانت تعمیرات و قطعات اورجینال | موبایل کمک | نمایندگی اپل

یکی از مهمترین ویژگی هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند خواهید شد مسئله ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات موبایل می باشد. تمام تعمیراتی که در این مرکز انجام می‌شوند تا بازه زمانی مشخصی دارای ضمانت هستند. بنابراین اگر بعد از تعمیر آیفون یا آیپدتان در مرکز موبایل کمک دستگاه دچار مشکل شود می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه مجددا آن را تعمیر نمایید. ضمانت تعمیرات از آنجایی توسط تیم موبایل کمک ارائه شده که این مرکز در ارائه خدمات با کیفیت اطمینان دارد و مطمئن است که تعمیرات آیفون و آیپد مشتریان را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. علاوه بر ضمانت تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد، موبایل کمک قطعات تعویض شده گوشی و تبلت مشتریانش را هم از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌کند.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد (Pro 12.9 (2017 | گارانتی اپل

 

بنابراین اگر تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی یا تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 را به کارشناسان موبایل کمک بسپارید، خیالتان از بابت کیفیت قطعه جدید بکار رفته در دستگاه راحت خواهد بود چون موبایل کمک تضمین می‌کند که قطعات اورجینال را در گوشی مشتری به کار ببرد. بنابراین اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس شکسته iPad Pro 12.9 2017 اپل خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل