تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 12.9 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 12.9

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Pro 12.9

دقیقا مثل آیفون های اپل، تعمیر ال سی دی آیپد ها هم یکی از تعمیرات رایجی است که روی این تبلت ها انجام می‌شود. آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 اپل (Apple iPad Pro 12.9 2015) هم از این قاعده مستثنا نیست. در ادامه این مطلب دقیق تری در مورد جزئیات تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 | نمایندگی موبایل اپل

آیپد پرو 12.9 اینچی اپل در چندین مدل مختلف و طی چند سال متوالی روانه بازار شد که نسخه سال 2015 آن اولین نسخه از سری محصولات محسوب می‌شود. متاسفانه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 یکی از رایج ترین تعمیراتی است که هر روز شاهد انجام آن در مراکز تعمیر تخصصی آیپد و آیفون هستیم. تعمیر ال سی دی iPad Pro 12.9 اینچی 2015 می‌تواند به دو روش اصلی انجام شود که هر یک به شرح زیر هستند:

  • تعویض کامل ال سی دی: در این روش تعمیر، ال سی دی و تاچ آیپد به طور کامل تعویض می‌شود. انجام این تعمیر نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و از هزینه بالایی هم برخوردار است چون قیمت تاچ ال سی دی اورجینال آیپد های اپل بالاست.
  • تعویض گلس ال سی دی: این روش تعمیر فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که شکستگی هایی روی صفحه نمایش آیپد دیده شوند اما با این حال تاچ و LCD آن بدون مشکل کار کنند.

 

برای تعویض LCD آیپد  Pro 12.9 2015  کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در رابطه با جزئیات هر یک از دو روش تعمیر نام برده شده در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم تا شما عزیزان به طور کامل در رابطه با شرایط و ضوابط تعمیر ال سی دی iPad Pro 12.9 اینچ 2015 اپل آشنا شوید. نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی آیپد ها به هیچ عنوان نباید به دست هر تعمیرکار کم تجربه‌ای انجام شود. برای انجام این تعمیرات توصیه می‌شود فقط از سرویس و خدمات نمایندگی اپل و مراکز تعمیرات تخصصی همچون موبایل کمک استفاده کنید. با خدماتی که موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید با خیال آسوده تمام تعمیرات تخصصی و حساس آیفون و آیپد های اپل را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 اپل | نمایندگی اپل

تعویض ال سی دی iPad Pro 12.9 2015 | نمایندگی اپل

تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران به منظور تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 خود به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، تعمیرات لازم با تعویض ال سی دی و تاچ انجام می‌شود. به بیان دیگر تقریبا در 80 درصد مواقع راهی به غیر از تعویض ال سی دی آیپد برای رفع مشکلات ایجاد شده در عملکرد نمایشگر آن وجود ندارد. اما در اگر قرار شد LCD آیپد تعویض شود باید به چه نکاتی توجه کرد؟ اول اینکه همیشه سعی کنید از ال سی دی اورجینال در آیپد های اپل استفاده کنید و نسخه های کپی یا غیر اورجینال LCD را در این تبلت ها به کار نبرید. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های مابین ال سی دی اورجینال و کپی به مطالعه مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل بپردازید. نکته بعدی این است که حتما انجام این کار را به تعمیرکاری بسپارید که تجربه کافی در حوزه تعمیرات آیفون و آیپد های اپل داشته باشد.

تجربه و تخصص تعمیرکار در انجام تعمیرات آیپد و آیفون های اپل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند مستقیما روی نتیجه تعمیر تاثیرگذار باشد. به همین سبب است که اکیدا توصیه می‌کنیم برای تعمیرات آیپد و آیفون از سرویس مراکز تعمیرات تخصصی مثل موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، چون کارشناسان فعال در این مرکز از خبره‌ترین و با تجربه‌ترین تعمیرکاران کشور هستند. مسئله بعدی که باید به آن توجه شود مربوط به تجهیزات و دستگاه هایی می‌شود که برای تعمیر ال سی دی آیپد از آن ها استفاده به عمل می‌آید. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران اصلا به ابزارهای مناسب دسترسی ندارند و بدین سبب اگر تعمیرات آیفون و آیپدتان را به آن ها واگذار کنید، نتیجه تعمیر چندان رضایت بخش نخواهد بود. اگر تعمیرکار در تعمیر آیفون و آیپد های اپل ابزارها و دستگاه های مناسبی را به کار نبرد علاوه بر افت کیفیت تعمیرات، احتمال آسیب دیدن دیگر قطعات و بخش های تبلت هم افزایش می‌یابد.

 

برای تعویض LCD آیپد  Pro 12.9 2015  کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین و با توجه به مسائلی که به آن ها اشاره داشتیم، کاملا مشخص است که تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 و دیگر آیپد های اپل بسیار حساس بوده و در انجام این تعمیر باید از خدماتی استفاده شود که بتوان کامل به آن اعتماد کرد. به همین جهت است که توصیه داریم تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را به موبایل کمک و نمایندگی اپل واگذار کنید. در این مرکز از پیشرفته‌ترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها برای تعمیر گوشی و تبلت مشتریان استفاده می‌شود و تمام استانداردهای لازم حفظ خواهند شد. برای اطمینان مشتری از نظر کیفیت تعمیرات هم تمام تعمیرات انجام شده در مرکز موبایل کمک با گارانتی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شوند. موبایل کمک حتی قطعاتی که توسط کارشناسان این مرکز در آیفون آیپد مشتریان تعویض می‌شود را هم از نظر اورجینال بودن گارانتی می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید تعویض ال سی دی آیپدتان بدون مشکل و با بهترین کیفیت انجام شود از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

تعویض گلس شکسته آیپد پرو 12.9 اینچ 2015 | تعمیرات اپل

در برخی مواقع ممکن است شرایط به گونه‌ای باشد که بتوان بدون نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی آیپد و فقط با تعویض گلس روی نمایشگر مشکل را برطرف کرد. دقت داشته باشید که منظور از گلس روی نمایشگر لایه محافظی نیست که به عنوان لوازم جانبی برای آیپدتان خریداری کرده و روی نمایشگر گوشی نصب کرده‌اید، بلکه منظور لایه شیشه‌ای پرس شده روی فریم ال سی دی است که به عنوان عضوی از تاچ ال سی دی تبلت و گوشی ها شناخته می‌شود. برای درک بهتر ماهیت گلس ال سی دی آیپد ها توصیه داریم مقالهشرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها را مطالعه کنید. پس در برخی مواقع می‌توان با تعویض گلس روی صفحه نمایش، تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 را انجام داد. اما شرایطی که باید بدین منظور برقرار باشند چیست؟

تعویض گلس فقط در مواقعی می‌تواند به جای تعویض ال سی دی مورد استفاده قرار گیرد که در اثر ضربه یا فشار وارد بر آیپد هیچ اختلالی در عملکرد ال سی دی و تاچ آن به وجود نیامده باشد و فقط شکستگی ها و ترک هایی روی صفحه نمایش آیپد ایجاد شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات این روش تعمیر توصیه داریم به مطالعه مقاله تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 با قیمت عالی بپردازید. نکته‌ای که در این روش تعمیر باید به آن دقت کنید مربوط به حساسیت بالای این روش تعمیر می‌شود. برخلاف تصور اغلب کاربران تعویض گلس پروسه پیچیده‌ای دارد و در انجام آن باید دقتی صرف شود که چند برابر دقت مورد نیاز در تعویض ال سی دی است. پس به هیچ عنوان نباید انجام این تعمیر به هر تعمیرکاری سپرده شود. یک نکته مهم دیگر هم در مورد تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد ها وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد پرو 12.9 2015 اپل در موبایل کمک

 

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 اپل | نمایندگی اپل

 

برای تعویض گلس ال سی دی آیپد های اپل باید از تجهیزات پیشرفته‌ و دستگاه های خاصی استفاده شود که متاسفانه تمام مراکز تعمیر آیپد و آیفون به این تجهیزات و دستگاه دسترسی ندارند. از اینرو ممکن است با مراجعه به خیلی از این مراکز با پاسخ هایی همچون عدم امکان تعمیر آیپد شما با تعویض گلس، نتیجه نامطلوب تعویض گلس در مقایسه با تعویض LCD، درست نبودن انجام تعویض گلس و سایر دلایل این چنینی مواجه شوید. دقت داشته باشید که تعویض گلس یک روش جهانی برای تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 و دیگر آیپد و آیفون های اپل است و بدین منظور تجهیزات خاصی طراحی و در بازار عرضه شده‌اند. مطمئن باشید انجام این تعمیر می‌تواند نتیجه کاملا رضایت بخشی برایتان داشته باشد و اگر مرجعی مدعی می‌شود که انجام این تعمیر مناسب شما نیست، احتمالا به دلیل منافع شخصی خود قصد تغییر عقیده شما را دارد. به همین جهت توصیه داریم حتما برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید و از مشاوره رایگان تعمیرات قبل از ثبت سفارش هم بهره‌مند شوید. برای دریافت مشاوره و درخواست تعمیرات می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 | تعمیر تخصصی آیپد

یکی از مهمترین سوالاتی که احتمالا در ذهن شما هم ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 12.9 2015 اپل می‌شود. از آنجایی که این تبلت صفحه نمایش بزرگی دارد، طبیعتا قیمت نسخه اورجینال نمایشگر آن زیاد است و وقتی دستمزد تعمیرکار هم به آن اضافه شود، هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند. پس واقعیت اینطور است که اگر قرار باشد ال سی دی آیپد تعویض شود، هزینه تعمیرات زیاد خواهد بود، اما اگر بتواند مشکل را به گونه‌ای که در بخش قبل شرح دادیم و با تعویض گلس ال سی دی برطرف کرد، هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند و حتی به کمتر از نصف حالت تعویض ال سی دی آیپد می‌رسد. اگر مجبور به تعویض ال سی دی هستید هم می‌توانید با استفاده از تاچ و ال سی دی کپی هزینه تعمیر را کاهش دهید اما توصیه ما این است که تا حد امکان فقط از ال سی دی اورجینال در آیپد های اپل استفاده کنید.

 

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 12.9 2015 | گارانتی اپل

 

برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 بهترین راه حل این است که از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک قطعات اورجینال آیفون و آیپد های اپل به طور مستقیم از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند، به همین جهت بخشی از هزینه های واسط از بین خواهند رفت. قیمت قطعات تامین شده از فروشگاه موبایل کمک هم برای مشتریان این مرکز معادل همان قیمت عرضه کلی قطعات در نظر گرفته خواهد شد. از سمت دیگر وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید دیگر نیازی نیست که دستمزد تعمیرات را به طور مستقیم به تعمیرکار پرداخت نمایید که این امر هم تاثیر قابل ملاحظه‌ای بر روی کاهش هزینه تعمیرات دارد. بنابراین اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر ال سی دی iPad Pro 12.9 2015 را انجام دهید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. در ادامه سعی می‌کنیم بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و مزیت های استفاده از خدمات آن صحبت کنیم.

تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اگر می‌خواهید بدون دردسر و با کمترین هزینه و اطمینان کامل از کیفیت، تعمیرات آیپد و آیفونتان را انجام دهید، موبایل کمک بهترین بستر را برایتان فراهم کرده است. سرویسی که موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه می‌کند به گونه‌ایست که کاربر برای استفاده از آن نیازی به مراجعه حضوری ندارد و کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت خواهد شد و کاربر ظرف چند ساعت گوشی یا تبلت تعمیر شده خود را درب منزل یا هر کجا که باشد از پیک رایگان شرکت تحویل خواهد گرفت. مراحل کلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض LCD آیپد  Pro 12.9 2015  کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: ابتدا متقاضی تعمیرات آیپد باید ضمن تماس با مشاوره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات آیپد و آیفون در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برساند. بنابراین ثبت سفارش بدون مراجعه حضوری قابل انجام است.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت آیپد: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام و آیپد وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. آیپد برای انجام تعمیرات توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود.
  • انجام تعمیرات: تعمیرات مورد نیاز در مرکز موبایل کمک با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات روی آیپد متقاضی انجام می‌شود.
  • تحویل آیپد با پیک رایگان: در نهایت هم آیپد تعمیر شده متقاضی با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده خواهد شد. بنابراین برای تحویل گرفتن آیپد تعمیر شده هم هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد.

پس اگر می‌خواهید بدون دردسر و مراجعه حضوری تعمیرات تخصصی آیپد و آیفونتان از قبیل تعمیر ال سی دی آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 را انجام دهید، موبایل کمک بهترین بستر را برایتان فراهم کرده است. با استفاده از خدمات این مرکز علاوه بر اینکه می‌توانید در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید از مزیت های دیگری مثل ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده، ضمانت تعمیرات صورت گرفته، تحویل و دریافت رایگان تبلت درب منزل، کاهش هزینه تعمیرات، اطمینان از کیفیت تعمیر و غیره هم بهره‌مند شوید. به منظور ثبت سفارش تعمیر آیپد خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.`1

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل