تعویض گلس شکسته آیپد Pro 12.9 2015 تعویض گلس شکسته آیپد Pro 12.9 2015

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 12.9 2015

در برخی مواقع که ترک و شکستگی هایی روی صفحه نمایش آیپد پرو 12.9 اینچی 2015 اپل (Apple iPad Pro 12.9 2015) به وجود آمده باشد، می‌توان بدون نیاز به تعویض ال سی دی و فقط با عوض کردن گلس نمایشگر مشکل را برطرف کرد. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 را با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این مسئله و جزئیات تعمیر مذکور صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 12.9 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد

شاید تاکنون در رابطه با تعویض گلس صفحه نمایش چیزی نشنیده باشید و تصور کنید که منظور از گلس همان لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی روی ال سی دی گوشی و تبلت ها نصب می‌شود. اگر اینطور تصور می‌کنید متاسفانه در اشتباه هستید. گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه ضخیم و محافظ است که توسط شرکت سازنده موبایل یا تبلت روی LCD آن پرس شده و به عنوان یکی از قطعات یکپارچه تاچ ال سی دی دستگاه محسوب می‌شود. این گلس از ارتباط مستقیم ال سی دی با محیط اطراف و عوامل خارجی جلوگیری به عمل آورده و نقش یک محافظ را ایفاء می‌کند. بنابراین وقتی در مورد تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 صحبت می‌کنیم، منظورمان تعویض این شیشه محافظت است. گلس ال سی دی آیپد و آیفون های اپل ممکن است به دلیل شکستن یا ترک خوردن نیازمند تعویض شود. در تعویض گلس دیگر ال سی دی آیپد تعویض نخواهد شد و فقط گلس روی آن تعویض می‌شود که این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیرات و همچنین نگرانی های مبنی بر کیفیت ال سی دی جدید می‌شود.

 

 

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 12.9 2015 | گارانتی اپل

شرایط لازم برای جایگزینی تعویض گلس با تعویض ال سی دی

همانطور که در بخش قبل گفتیم، اگر بتوان تعمیرات صفحه نمایش آیپد یا آیفون را با تعویض گلس انجام داد، دیگر نیازی به تعویض کردن تاچ و ال سی دی وجود ندارد و این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیرات و نگرانی های مبنی بر کیفیت ال سی دی جدید می‌شود. اما شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که چه شرایطی باید مهیا باشد تا بتوان به جای تعویض LCD از تعویض گلس برای تعمیر کردن صفحه نمایش آیفون و آیپد های اپل استفاده کرده؟ برای اینکه بتوان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش این گجت ها را برطرف کرد باید تاچ و ال سی دی آن ها بدون مشکل کار کنند. به عنوان مثال ممکن است آیپد پرو 12.9 2015 شما از دستتان افتاده باشد و در اثر #0066CCضربه وارد بر دستگاه، روی صفحه نمایش آن شکستگی هایی به وجود آید اما علیرغم این شکستگی ها، تاچ و ال سی دی آیپد بدون مشکل کار کنند. در این شرایط می‌توان با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 مشکل نمایشگر را برطرف کرد و نیازی به تعویض کامل تاچ و LCD وجود ندارد. پس برای اینکه بتوان از تعویض گلس به عنوان روش تعمیر صفحه نمایش آیپد و آیفون استفاده به عمل آورد باید در عملکرد تاچ و ال سی دی آن ها هیچ مشکل و اختلالی ایجاد نشده باشد.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 12.9 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

حتی کوچک تین اختلال و مشکلی که در عملکرد ال سی دی و تاچ ایجاد شود می‌تواند مانع تعمیر دستگاه با تعویض گلس شود و تعویض کردن تاچ ال سی دی را الزامی کند. به عنوان مثال شاید فقط قسمت کوچکی ال سی دی آیپدتان در اثر ضربه سیاه شود و سایر بخش های آن بدون مشکل کار کنند. با این حال نمی‌توان در این مواقع با تعویض گلس شکل را برطرف ساخت و باید تعویض کامل تاچ ال سی دی در دستور کار قرار گیرد. به دلیل شرایط خاصی که باید برای امکان استفاده از روش تعویض گلس مهیا باشد، در موارد بسیار محدودی تعمیر تاچ ال سی دی آیپد های اپل با تعویض گلس قابل انجام خواهد بود. اگر خوش شانس باشید و بتوانید ب این روش تعمیرات صفحه نمایش آیپدتان را انجام دهی صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۱۵ اپل | نمایندگی اپل

هزینه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که با تعویض گلس ال سی دی آیپد و جایگزین کردن این روش تعمیر با تعویض LCD به آن دست پیدا می‌کنید مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. از آنجایی که صفحه نمایش آیپد پرو مورد نظر بزرگ و 12.9 اینچی است و کیفیت خوبی هم دارد، قیمت نسخه اورجینال این قطعه بالاست. به همین دلیل اگر قرار باشد ال سی دی آیپدتان را تعویض کنید، هزینه تعمیرات زیاد می‌شود. اما اگر بتوانید با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 مشکل را برطرف سازید، هزینه تعمیرات نسبت به حالت قبل تقریبا به یک سوم کاهش می‌یابد. با خدماتی که مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه کرده می‌توانید تعویض گلس ال سی دی آیپدهای اپل با کمترین قیمت و هزینه انجام دهید و از ضمانت کیفیت و اورجینال بودن قطعات هم بهره‌مند شوید. فراموش نکنید تعویض گلس فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی و تاچ شود که شکستگی های روی صفحه نمایش آیفون یا آیپد سطحی باشند و اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی وجود نداشته باشد.

 

تعویض گلس شکسته آیپد Pro 12.9 2015 | گارانتی اپل

 

مراحل تعویض گلس ال سی دی آیپد ها

خیلی از افراد تصور دارند که تعویض گلس باید نسبت به تعویض ال سی دی ساده تر باشد اما در عمل اینطور نیست و تعویض گلس نیاز به دقت بیشتری نسبت به تعویض ال سی دی دارد. ضمن اینکه در این روش تعمیر باید از دستگاه های خاصی هم استفاده شود که بکارگیری آن ها در تعویض تاچ LCD اصلا لازم نیست. اگر بخواهیم پروسه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 را به عنوان یک نمونه و به شکل مرحله به مرحله برایتان نام ببریم، این مراحل به شرح زیر هستند:

 • جدا کردن ال سی دی: در قدم نخست باید ال سی دی آیپد از بدنه آن جدا شود. این کار به دست یک تعمیرکار مجرب قابل انجام خواهد بود اما باید با احتیاط و دقت بالایی انجام گیرد تا آسیبی به ال سی دی آیپد وارد نشود.
 • آزاد کردن گلس از روی LCD: در این مرحله باید با دستگاه خاصی پرس مابین گلس و LCD آیپد آزاد شود. انجام این کار ممکن است تا چند ساعت طول بکشد.
 • جداسازی تکه های گلس: در مرحله سوم باید تکه های گلس شکسته ال سی دی از روی آن جدا شوند. انجام این کار هم توسط یک تعمیرکار صورت می‌پذیرد و نیازمند صرف دقت بالایی خواهد بود چون تکه های شکسته گلس ممکن است در حین جداسازی به LCD آسیب برسانند.
 • نصب گلس جدید: حالا باید یک گلس جدید روی فریم LCD آیپد نصب شود. انجام این کار با دستگاه خاصی صورت می‌پذیرد و پروسه مذکور را اصطلاحا لمینیت گلس می‌نامیم.
 • حباب زدایی: بعد از اینکه گلس جدید روی ال سی دی آیپد نصب شد ممکن است حباب های هوایی مابین گلس و LCD به وجود آیند. از بین بردن این حباب ها با دستگاه خاصی قابل انجام است. پس در مرحله پنجم باید از فضای مابین گلس جدید و ال سی دی آیپد حباب زدایی به عمل آید.
 • نصب ال سی دی روی آیپد: در آخرین مرحله هم ال سی دی تعمیر شده آیپد روی بدنه آن نصب می‌شود.

بنابراین تعویض گلس ال سی دی آیپد ها برخلاف تصور اغلب افراد کار ساده‌ای نیست و نیاز به دقت و صرف زمان بیشتر در مقایسه با تعویض LCD دارد. در انجام این تعمیر باید از دستگاه های خاصی هم استفاده شود که بکارگیری آن ها نیازمند دانش و آگاهی است و متاسفانه هر تعمیرکاری توانایی استفاده درست از این دستگاه ها را ندارد. به همین جهت توصیه داریم برای تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل فقط از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 12.9 2015 اپل در موبایل کمک

 

تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 با قیمت عالی

 

تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 در موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 شما با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام شود بهتر است از سرویس مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک سعی کرده خدمات خود را به گونه‌ای ارائه کند که متقاضیان تعمیرات آیفون و آیپد بتوانند با خیال راحت تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت خود را به کارشناسان این مرکز واگذار کرده و با اطمینان کامل ظرف کوتاه ترین زمان ممکن شاهد تعمیر شدن دستگاه باشند. مراحلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک و انجام تعمیرات در این مرکز طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 12.9 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • ثبت سفارش: متقاضی تعمیرات آیفون یا آیپد در قدم اول باید سفارش خود را به ثبت برساند. انجام این کار ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود. بنابراین هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد.
 • اعزام پیک رایگان و دریافت موبایل: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و آیپد یا آیفون معیوب را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. آیپد یا آیفون مورد نظر توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات ارجاع داده شده و بررسی های لازم روی آن انجام می‌شود.
 • انجام تعمیرات تخصصی: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی آیپد یا آیفون متقاضی انجام می‌دهند. تمام تعمیراتی که در این مرحله روی گوشی یا تبلت مشتریان انجام می‌شود مشمول گارانتی هستند.
 • تحویل آیپد یا آیفون با پیک رایگان: بعد از اطمینان از تعمیرات هم آیفون یا آیپد متقاضی با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و به او تحویل داده می‌شود.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید بدون دردسر و در سریع ترین زمان ممکن تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 را انجام دهید. به یاد داشته باشید تمام تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند و تعویض گلس آیپد ها اپل هم از این قاعده مستثنا نیست.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

مزیت های موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما چرا موبایل کمک بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل است؟ علاوه بر سهولت در خدمات رسانی و ارائه بهترین سرویس ممکن در این راستا، سرویس موبایل کمک مزیت های دیگری را هم برایتان به ارمغان می‌آورد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل موارد زیر هستند:

 • صرفه جویی در زمان: با بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل به دو دلیل در زمان صرفه جویی می‌کنید. اول اینکه نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید در حین تعمیر گوشی به سایر کارهای خودتان رسیدگی کنید. دوم اینکه با تعمیرات سریع موبایل کمک طی کوتاه ترین زمان ممکن دوباره قادر به استفاده از آیپد یا آیفونتان خواهید بود.
 • صرفه جویی در هزینه ها: تعرفه هایی که موبایل کمک برای خدماتش در نظر گرفته با قیمت های بسیار مقرون به صرفه ارائه شده‌اند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک در هزینه ها صرفه جویی خواهید داشت. ضمن اینکه عدم نیاز به مراجعه حضوری هم به کاهش هزینه ها کمک می‌کند.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند تا بدین صورت خیال متقاضیان تعمیر آیفون و آیپد از نظر کیفیت تعمیرات راحت باشد.
 • قطعات اورجینال: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در آیفون و آیپد مشتریان نصب می‌کنند اورجینال بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک دیگر نگرانی از بابت اورجینال بودن قطعات موبایل نخواهید داشت.

با بکارگیری خدمات موبایل کمک علاوه بر مزیت های فوق از مزیت های دیگری مثل تعمیر سریع در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیر گوشی با بهترین و مدرن ترین تجهیزات، تعمیر گوشی به دست کارشناسان مجرب و غیره هم بهره‌مند خواهید شد. بنابراین اگر می‌خواهید بدون دردسر آیفون یا آیپدتان تعمیر شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Pro 12.9 2015 خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل