تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11 تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11

روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی آیپد پرو 11 اپل (Apple iPad Pro 11) یک لایه شیشه یا گلس نصب است که وظیفه محافظت از صفحه نمایش دستگاه را بر عهده دارد. در برخی مواقع ممکن است این گلس در اثر ضربه یا فشار بشکند و کاربر ملزم به تعویض آن شود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 را با ضمانت و کمترین قیمت انجام دهید. در ادامه در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

شرایط لازم برای تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 | تعمیرات آیپد

گلس ال سی دی iPad Pro 11 مثل دیگر گوشی و تبلت ها روی صفحه نمایش و فریم ال سی دی دستگاه پرس شده و به راحتی قابل جداسازی نیست. بنابراین برای جدا کردن و تعویض آن باید از دستگاه های خاصی استفاده شود، اما گذشته از این موضوع سوال اصلی اینجاست که تحت چه شرایطی می‌توان از تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 به جای تعویض تاچ LCD استفاده کرد؟ به عنوان مثال تصور کنید صفحه نمایش آیپد شما در اثر ضربه یا افتادن از دستتان شکسته و ترک هایی روی آن به وجود آمده است. در این شرایط آیا می‌توان به جای تعویض کامل ال سی دی، مشکل صفحه نمایش آیپد را با تعویض گلس برطرف کرد؟ برای اینکه بتوان این کار را انجام داد باید حتما تاچ و ال سی دی آیپد بدون مشکل عمل کنند! یعنی تحت هیچ شرایط نباید در عملکرد تاچ و ال سی دی دستگاه اختلالی به وجود آمده باشد.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

اگر بنا به هر دلیل عملکرد تاچ یا ال سی دی آیپد مختل شده باشد نمی‌توان از تعویض گلس به عنوان یک روش تعمیر استفاده کرد. حتی اگر یکی از این دو قطعه (مثلا تاچ آیپد) دچار مشکل شده باشند یا فقط قسمت کوچکی از ال سی دی آن سیاه شود و سایر بخش های آن بدون مشکل کار کنند هم نمی‌توان تعمیرات را با تعویض گلس انجام داد. در اینگونه مواقع فقط باید تعویض تاچ ال سی دی iPad Pro 11 در دستور کار قرار گیرد. اگر شرایطی که عنوان کردیم در آیپد شما وجود دارد و علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش در عملکرد تاچ و LCD تبلت مشکلی به وجود نیامده، بهتر است از سرویس مراکز تعمیرات تخصصی آیپد و آیفونی استفاده کنید که تعویض گلس را انجام می‌دهند. موبایل کمک و نمایندگی اپل یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

مراحل تعویض گلس شکسته آیپد | نمایندگی اپل

برای تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل باید از دستگاه های خاصی استفاده به عمل آید و مراحلی طی شود که نسبت به تعویض ال سی دی و تاچ پیچیده تر هستند. بنابراین برخلاف تصور خیلی از افراد تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 کار ساده‌ای نیست و نیاز به دقت بالایی دارد. یکی از مهمترین قسمت ها و مراحل انجام این تعمیر مربوط به جداسازی قطعات شکسته گلس از روی ال سی دی می‌شود. در این مرحله که انجام آن توسط تعمیرکار صورت می‌پذیرد باید نهایت دقت به عمل آید تا به ال سی دی تبلت آسیبی وارد نشود. تعویض گلس آیپد ها در نمایندگی اپل و مرکز تعمیرات موبایل کمک شامل مراحل زیر می‌شود:

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • جدا کردن ال سی دی از آیپد: در اولین مرحله یک تعمیرکار مجرب باید با احتیاط کامل تاچ ال سی دی آیپد را از بدنه آن جدا کند. در حین انجام این مرحله باید دقت زیادی صرف شود که به ال سی دی و تاچ تبلت آسیبی وارد نگردد.
 • آزاد کردن پرس گلس: گلس LCD روی فریم آن پرس شده و به سادگی قابل جداسازی نیست. بدین منظور باید ال سی دی در دستگاه خاصی قرار گیرد و با استفاده از آن پرس ال سی دی آزاد شود.
 • جداسازی گلس شکسته: در این مرحله تکه های گلس شکسته ال سی دی iPad Pro 11 باید با دقت از روی ال سی دی برداشته شوند. در حین انجام این کار باید مراقب بود که تکه های گلس به خود LCD آسیب نرسانند.
 • نصب گلس جدید: حالا نوبت به نصب گلس جدید روی ال سی دی آیپد می‌رسد. برای انجام این کار از دستگاه خاصی تحت عنوان دستگاه لمینیت استفاده می‌شود که گلس آیپد را روی فریم ال سی دی پرس می‌کند.
 • حباب زدایی: در این مرحله با استفاده از دستگاه خاصی حباب های مابین گلس و ال سی دی آیپد از بین برده می‌شوند.
 • نصب ال سی دی در آیپد: در آخرین مرحله هم تاچ ال سی دی آیپد بعد از تعویض گلس روی بدنه آن نصب می‌شود.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

پس تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 11 نسبت به تعویض تاچ ال سی دی این تبلت پروسه پیچیده‌تری را به همراه دارد. به دلیل اینکه باید برای انجام این تعمیر از دستگاه های خاصی استفاده شود، نمی‌توان تعویض گلس را به هر تعمیرکاری واگذار کرد چون اغلب تعمیرکاران به این دستگاه ها دسترسی ندارند. به همین جهت است که توصیه داریم به منظور تعویض گلس آیپدتان از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در این مرکز از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات برای تعویض گلس شکسته ال سی دی آیپد و آیفون های اپل استفاده می‌شود.

قیمت تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 | تعمیر تخصصی آیپد

ام هزینه و قیمت تعویض گلس شکسته iPad Pro 11 چقدر است؟ حتما می‌دانید که آیپد پرو 11 صفحه نمایشی 11 اینچی و از نوع IPS LCD با رزولوشن 2388 در 1668 پیکسل دارد که حاشیه های آن باریک هستند. بنابراین جای تعجبی نیست که قیمت تاچ ال سی دی این آیپد ارزان نباشد! بنابراین اگر قرار شود که تعمیرات آیپد شما با تعویض کامل تاچ ال سی دی انجام گیرد باید هزینه گزافی پرداخت کنید. تعویض ال سی دی iPad Pro 11 اپل از پرهزینه‌ترین تعمیراتی است که روی آیپد های اپل انجام می‌شود. اما اگر بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیپد پرو 11 را برطرف نمایید، هزینه تعمیرات تقریبا به یک سوم حالت قبل کاهش پیدا می‌کند!

بیشتر بخوانید: تعمیر تاچ ال سی دی iPad Pro 11 با ارزان ترین قیمت | نمایندگی اپل

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

به همین دلیل است که توصیه داریم بعد از خراب شدن تاچ ال سی دی آیپدتان حتما از کارشناسان موبایل کمک مشاوره بگیرید. برای انجام این کار کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل نمایید. کارشناسان موبایل کمک بعد از طرح چند سوال و دریافت پاسخ از شما مشخص می‌کنند که آید امکان تعمیر آیپدتان با تعویض گلس وجود دارد یا ملزم به تعویض کامل تاچ ال سی دی خواهید بود. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل انواع تعمیر تخصصی آیپد از جمله تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 با کمترین قیمت ممکن انجام می‌گیرد و در عین حال کیفیت تعمیرات صورت گرفته ضمانت می‌شود. پس برای صرفه جویی در هزینه ها و دستیابی به بهترین نتیجه ممکن از خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

جنس گلس |زمان مورد نیاز برای تعویض گلس | درست یا غلط بودن این کار

گلس ال سی دی آیپد های اپل هم در جنس های مختلفی موجود است و احتمال دارد در برخی مراجع از گلس های بی‌کیفیت برای نصب در آیپدتان استفاده شود، اما در موبایل کمک از گلس اورجینال آیپد پرو 11 استفاده به عمل می‌آید و بدین ترتیب کاربر بعد از انجام تعمیرات آیپد هیچ تفاوتی مابین قبل و بعد تعمیر احساس نمی‌کند. به هیچ عنوان اجازه ندهید که از گلس های بی‌کیفیت در پروسه تعویض گلس استفاده شود چون ممکن است مشکلاتی مثل به وجود آمدن حباب، تغییر رنگ، تاخیر در عملکرد تاچ، بازتاب نور و غیره را به همراه داشته باشند. در رابطه با مدت زمان مورد نیاز برای تعویض گلس هم باید اینطور گفت که برخلاف تصور اغلب افراد، تعویض گلس از تعویض ال سی دی زمانگیرتر است! یعنی اگر قرار باشد ال سی دی iPad Pro 11 شما به طور کامل تعویض شود، انجام این کار خیلی سریع تر از زمانی صورت می‌پذیرد که قرار است فقط گلس ال سی دی تعویض گردد. در تعویض ال سی دی فقط شاهد جداسازی ال سی دی قبلی و نصب یک ال سی دی جدید در دستگاه هستیم، اما در تعویض گلس باید حداقل شش مرحله با دقت زیاد طی شوند و در برخی از مراحل باید از دستگاه هایی استفاده به عمل آید که وظیفه خود را در چند ساعت تکمیل می‌کنند.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Pro 11 اپل در موبایل کمک

با وجود تمام این تفاسیر می‌توانید با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 را هم با سرعت بالا انجام دهید. عموما در موبایل کمک این تعمیر ظرف 5 الی 6 ساعت تکمیل می‌شود، در حالی که تعویض ال سی دی iPad Pro 11 بیشتر از 3 الی 4 ساعت زمان لازم ندارد. اما آیا تعویض گلس آیپد می‌تواند نتیجه راضی کننده‌ای را به همراه داشته باشد و اقدامی درست است یا بهتر است تحت هر شرایط تعویض تاچ ال سی دی را جایگزین آن کنیم؟ اگر از سرویس مرجعی قابل اعتماد برای تعویض گلس استفاده کنید و شرایط لازم برای جایگزین کردن این تعمیر با تعویض تاچ LCD را داشته باشید، مطمئنا تعویض گلس رویکرد مناسبی خواهد بود. کیفیت سرویس دهی مرکز تعمیراتی که قرار است گلس ال سی دی آیپد یا آیفون را تعویض کند تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه نهایی کار و میزان رضایت مشتری دارد. به همین جهت است که توصیه داریم برای تعویض گلس شکسته iPad Pro 11 اپل از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام دهید. موبایل کمک اولین مرکز تعمیرات تخصصی موبایلی است که تعمیرات آیفون و آیپد های اپل را با ضمانت انجام می‌دهد و حتی اورجینال بودن قطعات تعویض شده در دستگاه را هم ضمانت می‌کند. سرویس آن هم به گونه‌ای تدارک دیده شده که متقاضی تعمیرات موبایل برای استفاده از خدمات آن نیازی به مراجعه حضوری نداشته و فقط با یک تماس تلفنی قادر به ثبت سفارش و درخواست تعمیر تخصصی مورد نظرش باشد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل در ایران از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته آیپد Pro 11 | گارانتی اپل

 

برای تعویض گلس آیپد Pro 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای درخواست تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک قابل انجام خواهد بود.
 • سرعت عمل بالا: تیم موبایل کمک کل پروسه تعمیر را در سریع ترین زمان ممکن مدیریت می‌کنند و عموما تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون را در کمتر از چند ساعت تکمیل خواهند کرد. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته آیپد پرو 11 در این مرکز عموما ظرف مدت زمانی در حدود 5 الی 6 ساعت تکمیل می‌شوند.
 • قطعات اورجینال: قطعات موبایلی که در آیپد و آیفون مشتریان تعویض شوند کاملا اورجینال خواهند بود و موبایل کمک از این نظر آن ها را ضمانت می‌کند.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی آیفون و آیپد مشتریان انجام می‌گیرد دارای ضمانت هستند. پس با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل خیالتان از بابت کیفیت تعمیر آیفون یا آیپدتان راحت خواهد بود.
 • تجهیزات مدرن و پیشرفته: کارشناسان موبایل کمک تعمیران تخصصی آیپد و آیفون های اپل را با استفاده از پیشرفته‌ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌دهد که این مسئله منجر به افزایش کیفیت تعمیر و دستیابی به نتیجه رضایت بخش تر خواهد شد.

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن ها بهره‌مند می‌شوید. وقتی از سرویس این شرکت استفاده کنید دیگر نیازی به هدر دادن زمان برای مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات گوشی نخواهید داشت و می‌توانید در عین حال که پروسه تعمیر آیپدتان پیش می‌رود به سایر کرهای روزمره خود رسیدگی کنید. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس ال سی دی iPad Pro 11 خود کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل