تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Air 2 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Air 2

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیپد Air 2

اگر برای صفحه نمایش آیپد ایر 2 شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید و حتما از سرویس مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. چون تعمیرات آیپد و آیفون های اپل حساسیت بالایی دارد و باید با دقت انجام شود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad Air 2 را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام دهید. در ادامه بیشتر به صحبت در مورد این موضوع می‌پردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

خراب شدن ال سی دی اپل آیپد ایر 2

آیپد Air 2 اپل از یک صفحه نمایش 9.7 اینچی نوع IPS با رزولوشن 2048 در 1536 پیکسل بهره‌مند است که در برخی شرایط ممکن است بنا به دلالی مختلف اختلال هایی در عملکرد آن به وجود آید. متاسفانه از آنجایی که قیمت ال سی دی اورجینال آیپد های اپل اغلب بالاست، در صورت بروز اختلال در عملکرد نمایشگر آن ها کاربر به شدت نگران می‌شود، پس برای جلوگیری از وقوع این امر توصیه داریم همیشه به بهترین شکل ممکن از آیپد خود مراقبت کنید تا به ال سی دی و تاچ آن آسیبی وارد نشود. عموما خرابی هایی که در ال سی دی iPad Air 2 به وقوع می‌پیوندند ناشی از ضربه و فشارهای ناگهانی هستند که از سمت خارج به ال سی دی وارد می‌شود. به عنوان مثال افتادن آیپد از دست کاربر یا قرار گرفتن یک جسم سخت و سنگین بر روی صفحه نمایش آن از شایع ترین دلایل خراب شدن LCD آیپد ایر 2 محسوب می‌شوند و هر روز کاربران زیادی به همین دلیل برای تعمیر ال سی دی iPad Air 2 به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه می‌کنند.

 

برای تعویض LCD آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آب خوردگی و تماس با مایعات هم یکی دیگر از رایج ترین عواملی است که می‌تواند منجر به خراب شدن ال سی دی اپل آید ایر 2 شود. متاسفانه این تبلت ضد آب نیست و برای محافظت از آن توصیه داریم حتی با دست خیس هم این تبلت را مورد استفاده قرار ندهید. تقریبا در 90 درصد مواقعی که LCD آیپد کاربران دچار مشکل می‌شود، دلیل مشکل خارج از دو موضوعی که اشاره داشتیم نیست و فقط در موارد محدود ممکن است دلایل دیگر منجر به خراب شدن ال سی دی آیپد های اپل شوند. بنابراین کاملا مشخص است که با مراقبت خوب از تبلت و استفاده درست از آن می‌توانید تا حد زیادی ریسک خراب شدن ال سی دی را کاهش دهید. سعی کنید همیشه مراقب آیپد Air 2 خود باشید و اجازه ندهید که فشار خارجی به صفحه نمایش آن وارد شود. بکارگیری کیف و قاب های ضد ضربه هم می‌تواند در شرایط خاص منجر به جلوگیری از شکستن ال سی دی و بروز اختلال در عملکرد آن شود. اما اگر بنا به هر دلیل کار از کار گذشته و LCD آیپد دچار مشکل و اختلال شده باشد باید چه کرد؟ در این شرایط باید حتما از سروی مراکزی مثل موبایل کمک و نمایندگی اپل برای انجام تعمیرات استفاده کنید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

تعمیر ال سی دی iPad Air 2 (آیپد ایر 2) | نمایندگی اپل

تعمیر ال سی دی iPad Air 2 | نمایندگی اپل

برای تعمیر کردن LCD آیپد ایر 2 اپل با توجه به شرایط می‌توان از دو روش مختلف استفاده کرد. روش اول مربوط به تعویض کامل تاچ ال سی دی تبلت می‌شود و روش دوم مربوط به تعویض گلس شکسته صفحه نمایش خواهد بود که پروسه‌ای مجزا را به همراه دارد و فقط تحت شرایط خاص قابل انجام خواهد بود. اگر به یاد داشته باشید ما پیش از این در مقالهتعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 اپل (iPad Air 2) | نمایندگی اپل به طور جامع در رابطه با تعویض گلس ال سی دی iPad Air 2 صحبت کردیم و گفتیم که این تعمیر زمانی در آیپد قابل انجام است که شکستگی ها و ترک های روی صفحه نمایش سطحی باشند و در عملکرد تاچ و LCD موبایل اختلالی وجود نداشته باشد. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس و بدون نیاز به تعویض ال سی دی، مشکل نمایشگر آیپد ایر 2 را برطرف ساخت و هزینه تعمیرات را هم کاهش داد. اما اگر شرایط مورد نیاز برای انجام این کار مهیا نباشد، تعمیر ال سی دی iPad Air 2 فقط با تعویض این قطعه قابل انجام خواهد بود.

 

برای تعویض LCD آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

مزیت تعویض ال سی دی نسبت به تعویض گلس در این است که این تعمیر با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد، اما عیب آن مربوط به هزینه بیشتر می‌شود. برای اینکه تعویض LCD آیپد شما با مقرون به صرفه ترین قیمت و هزینه ممکن انجام گیرد توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، چون در این مرکز تمام قطعات گوشی به طور مستقیم تامین می‌شوند و هزینه تامین آن ها بسیار پایین تر از قیمتی است که در بازار آزاد باید برای تهیه کردن این قطعات پرداخت کنید. اما برای تعمیر LCD آیپد ایر 2 به روش تعویض کامل صفحه نمایش باید به چند نکته توجه داشت. اول اینکه برای انجام این تعمیر باید حتما از تجربه کارشناسان مجرب استفاده شود و هر تعمیرکاری قادر نیست که از پس تعمیرات حساس این چنینی بر آید. از سمت دیگر باید از ابزارها و تجهیزات پیشرفته‌ای هم در اینگونه تعمیرات حساس استفاده شود که بهترین نمونه های آن ها در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ موجود هستند.

زمانی که قرار است ال سی دی تبلت iPad Air 2 تعویض شود، کاربر می‌تواند بنا به شرایط از دو نوع LCD استفاده کند که به ترتیب ال سی دی اورجینال و غیر اورجینال (فیک) هستند. ال سی دی اورجینال نسخه‌ای از LCD تبلت است که با نسخه فابریک آن تفاوتی ندارد و کیفیت عالی را ارائه می‌کند. بنابراین اگر از این نوع LCD استفاده شود، نتیجه تعمیر ال سی دی iPad Air 2 کامل رضایت بخش خواهد بود و کیفیت LCD جدید تبلت با نسخه فابریک هیچ تفاوتی نخواهد داشت. اما یک دسته دیگر از LCD ها وجود دارند که کپی یا غیر اورجینال هستند. این ال سی دی ها نسبت به LCD اورجینال قیمت پایین تری داشته و برای کاهش هزینه تعمیرات مورد استفاده قرار می‌گیرند. طبیعتا کیفیت این نوع از LCD ها نسبت به نسخه اورجینال و فابریک کمتر است. بنابراین اگر قرار شد ال سی دی آیپد ایر 2 شما تعویض شود باید به نوع ال سی دی که در آن نصب می‌شود دقت نمایید. توصیه ما این است تحت هر شرایط برای دستیابی به بهترین نتیجه از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Air 2 اپل در موبایل کمک

هزینه تعمیرات آیپد ایر 2 و تعویض LCD آن

متاسفانه تعویض LCD یکی از پر هزینه ترین تعمیرات آیپد ایر 2 خواهد بود چون صفحه نمایش این تبلت بزرگ و با کیفیت است و قیمت نسخه اورجینال آن بالاست. بنابراین اگر قرار باشد LCD آیپد شما تعویض شود، بخش اصلی هزینه تعمیرات به تهیه کردن و خرید ال سی دی مناسب تبلت مربوط خواهد شد. بنابراین اگر بتوانید با قیمت مناسب LCD آیپد ایر 2 را تهیه کنید، هزینه تعمیرات آیپد هم به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. در اینجاست که خدمات مرکز موبایل کمک می‌تواند بهترین شرایط را برایتان فراهم کند و مقرون به صرفه ترین حالت تعمیرات تخصصی آیپد و تعویض LCD آن را برایتان به ارمغان آورد. از آنجایی که قطعات مورد نیاز کارشناسان این مرکز به طور مستقیم از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند، بنابراین همان قیمت خرید LCD برای متقاضی تعمیرات موبایل لحاظ می‌شود و بدین ترتیب شاهد کاهش قابل ملاحظه تعمیر ال سی دی iPad Air 2 خواهید بود.

 

تعمیر ال سی دی iPad Air 2 (آیپد ایر 2) | نمایندگی اپل

 

برای تعویض LCD آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

حتی گلس ال سی دی آیفون ایر 2 اپل هم در فروشگاه موبایل کمک موجود است و در صورت\ که نیاز باشد تعمیرات آیپد با تعویض گلس انجام شود هم می‌توان گلس تبلت را با قیمت مناسب از این فروشگاه تهیه کرد. بنابراین اگر می‌خواهید هزینه تعمیرات آیپد ایر 2 و تعویض LCD آن را کاهش دهید، از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. برای کاهش هزینه تعویض LCD می‌توانید به جای ال سی دی اورجینال از نسخه های غیر اورجینال هم استفاده کنید که با کیفیت ترین آن ها در مرکز موبایل کمک و فقط بنا به درخواست خود مشتری در تبلت وی قابل نصب هستند. اما توصیه ما این است که تا حد امکان از ال سی دی اورجینال استفاده به عمل آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت مابین LCD های فیک و اورجینال آیفون و آیپد های اپل توصیه داریم به مطالعه مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل بپردازید.

درخواست تعمیر ال سی دی iPad Air 2 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

همانطور که گفتیم موبایل کمک بهترین و مطمئن ترین مرجعی است که می‌توانید از خدمات آن برای تعمیر LCD آیپد ایر 2 اپل استفاده کنید. سرویسی که توسط این مرکز ارائه می‌شود به گونه‌ای تدارک دیده شده که کمترین دردسر را برای متقاضی تعمیرات آیپد و آیفون به همراه داشته باشد و بهترین نتیجه را هم برای وی به ارمغان آورد. مراحلی که به منظور ثبت درخواست تعمیرات و انجام تعمیر بر روی گوشی و تبلت متقاضیان تعمیرات در مرکز موبایل کمک باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در اولین قدم متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک به ثبت برساند. در این مرحله مشاورین مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تمام هماهنگی های لازم را با متقاضی انجام تعمیرات انجام می‌دهند تا تعمیرات تخصصی مورد نیاز بدون مشکل و با بیشترین سرعت قابل انجام باشد.
  • اعزام پیک و دریافت آیپد از متقاضی: پس از انجام هماهنگی های لازم، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات عازم شده و آیپد یا آیفون خراب وی را تحویل می‌گیرد.
  • انجام تعمیرات: آیپد یا آیفون مورد نظر در این مرحله توسط پیک رایگان موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و کارشناسان این مرکز پس از انجام بررسی های لازم، مراحل تعمیر را اجرا می‌کنند. پس از انجام تعمیرات عملکرد دستگاه برای بازه زمانی مشخصی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و دستگاه باید از تست های مقدماتی طراحی شده با موفقیت عبور کند.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک رایگان: پس از اطمینان از سلامت آیپد یا آیفون، دستگاه دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و هر کجا که نیاز باشد به وی تحویل داده می‌شود.

 

تعمیر ال سی دی iPad Air 2 (آیپد ایر 2) | نمایندگی اپل

 

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد خود را با بهترین کیفیت و بدون دردسر انجام دهید. تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPad Air 2 عموما در این مرکز ظرف 3 الی 4 ساعت تکمیل می‌شود و متقاضی تعمیرات می‌تواند بعد از چند ساعت دوباره از تبلت خود بدون مشکل استفاده کند.

دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک

علاوه بر سهولت بکارگیری خدمات، مزیت هایی دیگری هم وجود دارند که با استفاده از سرویس موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید. به عنوان مثال کاهش هزینه تعمیرات یکی از اصلی ترین این مزیت هاست چون در موبایل کمک تماس قطعات تعویضی با ارزان ترین قیمت ممکن تامین می‌شوند و تعرفه های تعمیرات هم با قیمت های بسیار مقرون به صرفه‌تر نسبت به بازار آزاد در نظر گرفته شده‌اند. اطمینان از کیفیت تعمیر هم از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است، چون این شرکت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی دستگاه را تضمین می‌کند. همچنین موبایل کمک قطعات تعویض شده گوشی و تبلت مشتریان خود را هم با ضمانت اورجینال بودن نصب خواهد کرد.

 

برای تعویض LCD آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین با استفاده از خدمات این مرکز و نمایندگی اپل خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعات تعویضی و کیفیت آن ها هم راحت می‌شود. عدم نیاز به مراجعه حضوری، سرعت عمل بالا، صرفه جویی در زمان و غیره هم می‌توانند از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک باشند. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad Air 2 خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل