تعویض گلس آیپد Air 2 تعویض گلس آیپد Air 2

تعویض گلس آیپد Air 2

تعمیر تبلت ها و گوشی های اپل نیاز به دقت بالایی دارد و باید با استفاده از ابزارها و تجهیزات مناسب انجام شود، در غیر این صورت نتیجه تعمیر ممکن است رضایت بخش نباشد. به همین جهت حتما باید برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل از سرویس مراکز قابل اعتماد استفاده شود. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد جزئیات این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی iPad Air 2

تعویض گلس پروسه‌ای است که در آن شیشه محافظ روی صفحه نمایش تبلت تعویض می‌شود. همانطور که پیش از این در مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها اشاره کرده بودیم صفحه نمایش گوشی و تبلت ها از چندین اجزای مختلف تشکیل شده که لایه سطحی آن ها شیشه یا گلس ال سی دی است. تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 زمانی انجام می‌شود که در اثر ضربه یا فشاری که به آن وارد شده، شکستگی ها و ترک هایی روی صفحه نمایش گوشی به وجود آید اما علیرغم این شکستگی ها هیچ مشکلی در عملکرد تاچ و ال سی دی دستگاه ایجاد نشده باشد. اگر شرایط این چنینی برای آیپد شما هم به وجود آمده می‌توانید نسبت به تعویض گلس اقدام کنید. برای تعویض گلس LCD تبلت و گوشی های موبایل باید مراحل زیر طی شود:

 

 • جداسازی LCD از تبلت: در قدم نخست باید ال سی دی تبلت iPad Air 2 از بدنه اصلی آن جدا شود. انجام این کار باید به دست یک تعمیرکار مجرب صورت پذیرد.

 

 • جداسازی گلس شکسته: در این مرحله از کار باید ال سی دی تبلت در دستگاه خاصی قرار گیرد تا پرس مابین گلس شکسته و LCD آن آزاد شود.

 

 • جدا کردن گلس از LCD: در مرحله سوم یک تعمیرکار با تجربه باید با احتیاط کامل تکه های گلس شکسته ال سی دی را از آن جدا کند. انجام این مرحله نیاز به دقت بالایی دارد تا به ال سی دی آیپد آسیبی وارد نشود.

تعویض گلس آیپد Air 2 | گارانتی اپل

 • پرس گلس جدید: در مرحله چهارم یک گلس جدید روی ال سی دی آیپد ایر 2 قرار داده می‌شود و تبلت در دستگاه خاصی تحت عنوان دستگاه لمینیت قرار داده خواهد شد. این دستگاه پرس یا اصطلاحا لمینیت گلس جدید بر روی LCD تبلت را انجام می‌دهد.

 

 • حباب زدایی: حباب زدایی پروسه‌ای است که در آن حباب های هوا از فضای مابین گلس و ال سی دی جدید خارج می‌شوند. انجام این کار با دستگاه های پیشرفته و تحت شرایط خاص امکانپذیر خواهد بود و باید با کنترل و نظارت دقیق کارشناسان صورت پذیرد.

 

 • نصب ال سی دی تعمیر شده: در آخرین مرحله هم ال سی دی تعمیر شده آیپد ایر 2 روی بدنه اصلی آن نصب خواهد شد. طبیعتا انجام این کار می‌تواند توسط یک تعمیرکار صورت پذیرد.

 

بنابراین تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 کار آسانی نیست و نیاز به طی کردن چند مرحله دقیق دارد و حتما باید در این پروسه از تجهیزات و دستگاه های خاص و پیشرفته‌ای استفاده شود که در هر مرکز تعمیراتی وجود ندارند. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم برای انجام تعمیرات مرتبط با گلس ال سی دی تبلت و گوشی های خود از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد Air 2 اپل در موبایل کمک

زمان مورد نیاز برای تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 اپل

برخلاف پروسه‌ای که در تعویض ال سی دی و تاچ طی می‌شود و یک ال سی دی جدید به دست تعمیرکار جایگزین ال سی دی معیوب خواهد شد، در تعویض گلس این اتفاق رخ نمی‌دهد و باید مراحل پیچیده‌تری طی شوند که در بخش قبل به طور دقیق این مراحل را برایتان شرح دادیم. در هر مرحله‌ای که ال سی دی تبلت در داخل دستگاه خاصی مثل دستگاه لمینیت قرار داده می‌شود باید حداقل چند ساعت سپری شود تا دستگاه نتیجه لازم را به وجود آورد. بنابراین طبیعی است که تعویض گلس شکسته LCD یک گوشی یا تبلتی مثل iPad Air 2 اپل زمانگیرتر از پروسه تعویض ال سی دی باشد. عموما تعویض گلس شکسته آیپد ایر 2 به زمانی در حدود 5 الی 6 ساعت نیاز دارد و به طور مستمر هم باید توسط کارشناسان خبره مورد بازبینی و نظارت قرار گیرد.

 

برای تعویض گلس آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اگر قرار است با تعویض گلس LCD آیپد ایر 2 مشکل آیپدتان رفع شود توصیه می‌کنیم اصلا عجله نداشته باشید و اجازه دهید تا مراحل مورد نیاز با دقت طی شوند. هرچقدر در طی کردن این مراحل دقت بیشتری به عمل آید، تعویض گلس هم با کیفیت بهتری صورت می‌پذیرد و نتیجه کار رضایت‌بخش‎تر خواهد بود. در برخی مراکز تعمیر ممکن است حتی تعویض گلس تبلت هایی مثل iPad Air 2 بیش از چند روز طول بکشد اما در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل سعی می‌شود تمام تعمیرات و سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تکمیل گردند. در همین راستا عموما تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 در این مرکز بیشتر از 1 روز طول نمی‌کشد و حتی در خیلی از مواقع که سفارش مشتری صبح ثبت شود، در همان روز تکمیل خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیپدتان را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان انجام دهید، موبایل کمک بهترین شرایط را برایتان فراهم کرده است.

هزینه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Air 2

آیپد های اپل از صفحه نمایش های بزرگی بهره می‌برند که کیفیت بسیار خوبی هم دارند. آیپد ایر 2 این شرکت هم از این قاعده مستثنا نیست. این تبلت صفحه نمایشی 9.7 اینچی و از نوع IPS LCD دارد که رزولوشن 2048 در 1536 پیکسل را ارائه می‌کند. بنابراین طبیعی خواهد بود که قیمت ال سی دی اورجینال آن ارزان نباشد که این امر منجر می‌شود کاربر در شرایطی که ملزم به تعویض ال سی دی این تبلت گردد، هزینه گزافی هم پرداخت کند. اما اگر بتوان مشکل صفحه نمایش تبلت را با تعویض گلس برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. هزینه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش iPad Air 2 اپل تقریبا یک سوم هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن را به همراه دارد. بنابراین اگر بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش تبلت را برطرف سازید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

تعویض گلس آیپد Air 2 | گارانتی اپل

 

برای تعویض گلس آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد‌ها با بهترین قیمت قابل انجام خواهد بود، اما چطور و چگونه؟ موبایل کمک سال هاست که به عنوان وارد کننده قطعات اورجینال و عرضه کننده این قطعات در بازار کشور فعال دارد و بدین ترتیب با قیمت بسیار پایینی قطعات اورجینال را تهیه می‌کند. تمام قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک روی گوشی و تبلت مشتریان نصب می‌شوند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد و این مسئله منجر به کاهش هزینه می‌شود. همچنین زمانی که از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید دیگر نیازی به پرداخت مستقیم دستمزد به تعمیرکار ندارید و حتی با برای ثبت سفارش، تحویل دادن گوشی به تعمیرکار و پس گرفتن آن هم نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت که این مسئله هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. ضمنا تعرفه هایی که موبایل کمک برای خدمات خودش در نظر گرفته بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند. پس با خدمات این مرکز و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدتان از جمله تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 را با کمترین قیمت و هزینه انجام دهید.

درخواست تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

تیم موبایل کمک سعی کرده بی‌دردسرترین راه را برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد‌های اپل برای متقاضیان این تعمیرات مهیا کند. بدین منظور تنها کاری که متقاضی تعمیرات انجام می‌دهد این است که درخواست تعمیر مورد نیازش را به ثبت برساند. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شوند. مراحل کلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

 • ثبت سفارش: در قدم نخست متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را به ثبت برسانید. ثبت سفارش به دو طریق امکانپذیر است. در روش اول کافیست با شماره 02175147 تماس گرفته شود و در روش دوم ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک انجام می‌شود. در این مرحله تمام هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با متقاضی انجام می‌شود.

 

 • اعزام پیک و دریافت تبلت یا گوشی: پس از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام شده و گوشی یا تبلت معیوب وی را هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. دستگاه برای انجام تعمیرات توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود.

 

تعویض گلس آیپد Air 2 | گارانتی اپل

 

 • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی گوشی یا تبلت متقاضی انجام می‌دهد. بعد از انجام تعمیرات تست های مورد نیاز برای اطمینان از کارکرد بدون مشکل دستگاه انجام می‌شوند.

 

 • تحویل گوشی یا تبلت با پیک رایگان: بعد از اینکه تعمیرات لازم انجام شد، تبلت یا گوشی مجددا با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و هر کجا که باشد به وی تحویل داده می‌شود.

 

بنابراین برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. برای ثبت درخواست تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 و انجام این تعمیر هم دقیقا باید مراحل فوق طی شوند. تیم موبایل کمک سعی می‌کنند که تمام مراحل کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند تا تبلت یا گوشی مشتری در سریع ترین زمان ممکن تعمیر شده و به دست وی برسد.

 

برای تعویض گلس آیپد Air 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

مزیت های موبایل کمک و نمایندگی اپل

اگر بخش های قبلی این مطلب را مطالعه کرده باشید بدون تردید با چند مورد از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک نظیر سرعت عمل بالا، قیمت مناسب و غیره آشنا شده‌اید، اما در این بخش می‌خواهیم کمی دقیق تر به شرح مزیت هایی بپردازیم که با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید. برخی از اصلی ترین این مزیت ها به شرح زیر هستند:

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: در هیچ یک از مراحل تعمیرات موبایل و تبلت در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و وی می‌تواند بدون مشکل به انجام کارهای روزمره خود رسیدگی کند و به طور همزمان شاهد تعمیر گوشی یا تبلت خود باشد. این امر منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود.
 • صرفه جویی در هزینه ها: عدم نیاز به مراجعه حضوری و همچنین تعرفه های مقرون به صرفه‌ای که موبایل کمک برای خدماتش در نظر گرفته سبب می‌شوند که صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها داشته باشید.
 • سرعت عمل بالا: تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد‌های اپل در مرکز موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌گیرد. به همین سبب شما ظرف مدت زمان کوتاهی می‌توانید از تبلت تعمیر شده خود استفاده کنید.
 • ضمانت تعمیرات: تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی و تبلت متقاضیان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند. پس خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت باشد.
 • بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات: کارشناسان موبایل کمک در این مرکز برای تعمیر آیفون و آیپد‌های اپل از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا استفاده می‌کنند. این مسئله سبب می‌شود که کیفیت تعمیر در بالاتری سطح ممکن قرار گیرد و بهترین نتیجه قابل دستیابی باشد.
 • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که در تعمیر گوشی مشتریان در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض می‌شوند اورجینال هستند و از این نظر دارای ضمانت خواهند بود.

بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی آیپد ایر 2 را با بهترین کیفیت، کمترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. اگر می‌خواهید بدون دردسر تعمیرات لازم روی آیفون یا آیپدتان انجام گیرد از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل