تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری ۲ تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری ۲

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری ۲

ال سی دی یا همان صفحه نمایش مربعی شکل اپل واچ (Apple Watch) می‌تواند با ضربات سنگین و فشار بشکند یا بنا به دلایل دیگری همچون آب خوردگی و غیره از کار بیفتد و در عملکردش اختلال ایجاد شود. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 را با کمترین هزینه و ضمانت کیفیت انجام دهید. در ادامه می‌خواهیم بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیر اپل واچ | نمایندگی اپل

تعمیر اپل واچ نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و به هیچ عنوان نباید برای انجام تعمیرات روی این ساعت هوشمند به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. ظرافت طراحی Apple Watch Series 2 و دیگر سری های ساعت هوشمند اپل به شدت بالاست و در حین تعمیر این گجت ها باید نهایت دقت به عمل آید تا آسیبی به دیگر قطعات سخت افزاری و کوچک دستگاه وارد نشود و نتیجه تعمیر موفقیت آمیز باشد. برای اینکه بتوان با خیالت راحت انواع تعمیر اپل واچ و تعمیرات رایجی مثل تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 را انجام داد بهتر ست فقط از سرویس مراکزی مثل موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده شود. در این مرکز از پیشرفته‌ترین تجهیزات برای تعمیر اپل واچ استفاده می‌شود و تمام استانداردهای تعمیر در حین انجام این کار رعایت خواهند شد.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بکارگیری قطعات اورجینال و ضمانت شده هم از دیگر مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. تمام قطعات تعویضی در اپل واچ مشتریان در مرکز موبایل کمک به طور مستقیم از فروشگاه قطعات موبایل مرکز موبایل کمک تامین می‌شوند و اورجینال هستند. جمیع این موارد سبب می‌شوند که نتیجه تعمیر اپل واچ در نهایت بیشترین سطح کیفی ممکن را به همراه داشته باشد و کاربر بتواند مثل روز اول از Apple Watch خود استفاده کند.تعمیراتی از قبیل تعمیر صفحه نمایش اپل واچ ها به هیچ وجه نباید به دست هر تعمیرکار کم تجربه‌ای سپرده شوند چون ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشند.

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 | تعمیرات تخصصی اپل واچ

یکی از تخصصی ترین و مهم ترین تعمیرات Apple Watch مربوط به تعمیر LCD یا همان صفحه نمایش می‌شود. اپل واچ سری 2 هم از این قاعده مستثنا نیست و متاسفانه آمار درخواست تعمیر ال سی دی آن بسیار بالاست. عوامل زیادی می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد صفحه نمایش Apple Watch Series 2 شوند. عواملی مثل نفوذ آب به داخل ساعت، وارد شدن ضربه به ساعت، وارد شدن فشار به ساعت، شکستن صفحه نمایش و غیره از شایع ترین این عوامل هستند. عموما تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 با توجه به شرایط و نوع خرابی که به وجود آمده می‌تواند به دو شیوه مختلف انجام گیرد. شیوه اول مربوط به حالتی می‌شود که باید صفحه نمایش اپل واچ کاملا تعویض گردد. این روش تعمیر زمانی استفاده خواهد شد که ال سی دی یا تاچ ساعت سوخته باشد یا بنا به هر دلیل روشن نشود یا بخشی از آن سیاه گردد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 | گارانتی اپل

 

اما در برخی مواقع هم ممکن است بتوان بدون نیاز به تعویض صفحه نمایش مشکل اپل واچ را برطرف کرد. این شرایط زمانی برقرار است که شکستگی ها و ترک هایی روی صفحه نمایش اپل واچ به وجود آمده باشند اما همچنان اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی ساعت مشاهده نشود. در اینگونه مواقع گلس روی صفحه نمایش ساعت شکسته و خوشبختانه تاچ و ال سی دی آن کاملا سالم هستند، بنابراین می‌توان با تعویض گلس شکسته روی صفحه نمایش اپل واچ مشکل را برطرف کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات این روش تعمیر اپل واچ می‌توانید به مطالعه مقاله تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 بپردازید.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی یا تعویض گلس؟ کدام بهتر است؟

برخی از تعمیرکاران و مراکز تعمیر خاص مدعی هستند که تعویض گلس ال سی دی اپل واچ اصلا روش خوبی برای انجام تعمیرات روی این گجت ها نیست و مشکلات زیادی را به همراه می‌آورد، بنابراین توصیه می‌کنند حتی در حالتی که می‌توان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش Apple Watch را رفع کرد، ال سی دی ساعت به طور کامل تعویض شود. اما آیا این ادعا صحت دارد؟ در پاسخ به این سوال به طور قاطعانه می‌گوییم خیر! تعویض گلس اپل واچ یکی از روش های معتبر و کاملا حرفه‌ای تعمیر اپل واچ است و در نمایندگی اپل از این روش به مراتب برای تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 استفاده به عمل می‌آید. بنابراین اگر شرایط لازم برای بکارگیری این روش تعمیر مهیا بود در انجام آن شک نکنید.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 | گارانتی اپل

 

امکان تعمیر اپل واچ با تعویض گلس دو مزیت را هم به همراه دارد که نباید از آن ها چشم پوشی کرد. اولین مزیت مربوط به این مسئله می‌شود که نگرانی های کاربر مبنی بر کیفیت عملکرد تاچ ال سی دی برطرف می‌شود چون در این روش تعمیر اصلا تاچ ال سی دی اپل واچ تعویض نخواهد شد و فقط گلس روی آن تعویض می‌شود. بنابراین همان ال سی دی با کیفیت و فابریک اپل واچ در آن باقی مانده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما وقتی قرار باشد ال سی دی اپل واچ تعویض شود، کیفیت عملکرد آن و اورجینال بودن قطعه تعویض شده بسیار حائز اهمیت هستند و می‌توانند موضوع نگران کننده‌ای باشند. مزیت بعدی تعویض گلس مربوط به کاهش هزینه های تعمیر می‌شود. هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 در حالتی که بتوان با تعویض گلس مشکل آن را رفع کرد تقریبا یک دون حالتی است که تعمیرات با تعویض کامل تاچ ال سی دی انجام می‌گیرد. بنابراین از هر نظر به موضوع نگاه کنید باز هم متوجه خواهید شد که تعویض گلس روش درستی برای انجام تعمیرات روی صفحه نمایش اپل واچ است.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

عموما مراکزی که سعی می‌کنند روش های تعمیر خاص مورد نظر خودشان را به کاربر تحمیل کنند، مراکزی هستند که در تمام زمینه ها از امکانات و تخصص مورد نیاز برخوردار نیستند و تمایل دارند مشتری از سرویس واحد آن ها استفاده به عمل آورد. به همین سبب با عیب و ایراد قرار دادن بر روی سایر روش های تعمیر از متقاضی می‌خواهند که از انجام آن ها دور کند، در حالی که روش های تعمیر اپل واچ توسط شکرت اپل تعریف شده و مورد تایید هستند. پس اگر وضعیت به گونه‌ای بود که می‌توانستید با تعویض گلس، مشکل صفحه نمایش Apple Watch خود را برطرف کنید در انجام این کار شک نداشته باشید. البته مرکزی که از سرویس آن برای تعمیر Apple Watch استفاده می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین سبب توصیه داریم فقط از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل برای تعمیرات اپل واچ استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی اپل واچ

هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 | نمایندگی تعمیرات اپل

با توجه به نوع تعمیری که باید روی اپل واچ و صفحه نمایش آن انجام شود، هزینه تعمیر هم زیاد و کم خواهد شد. به بیان دیگر هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 به نوع تعمیری بستگی دارد که روی آن انجام می‌شود. اگر بتوان با تعویض گلس تعمیرات لازم را روی صفحه نمایش Apple Watch Series 2 انجام داد، هزینه تعمیر خیلی زیاد نمی‌شود. به خصوص اگر از سرویس نمایندگی اپل و موبایل کمک برای انجام این کار استفاده کنید، چون در این مرکز تعمیرات تخصصی اپل با ضمانت و با کمترین هزینه قابل انجام خواهد بود. اما اگر قرار باشد کل صفحه نمایش اپل واچ سری 2 تعویض شود، هزینه تعمیرات افزایش می‌یابد و شاید دو الی سه برابر حالت تعویض گلس شود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 | گارانتی اپل

 

نکته بسیار مهمی که باید در این حالت به آن توجه شود مربوط به اورجینال بودن صفحه نمایش یا ال سی دی تعویضی Apple Watch خواهد بود. ممکن است به منظور کاهش هزینه تعمیرات به شما این حق انتخاب داده شود از ال سی دی غیر اورجینال استفاده کنید. ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی نوعی از LCD است که توسط شرکت های واسط برای اپل واچ تولید شده و کیفیت پایین تری در مقایسه با ال سی دی اصلی و اورجینال این گجت دارد. به همین سبب از قیمت پایین تری هم برخوردار است. توصیه می‌کتیم اگر ملزم به تعویض ال سی دی اپل واچ خود شدید، حتما از LCD اورجینال در آن استفاده نمایید تا نتیجه تعمیر برایتان رضایت بخش باشد.

فروشگاه موبایل کمک و قطعات اورجینال اپل

یکی از مهم ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند خواهید شد مربوط به اورجینال بودن قطعات و تضمین این موضوع می‌شود. فروشگاه موبایل کمک به عنوان یکی از اصلی ترین وارد کنندگان و تامین کنندگان قطعات اورجینال اپل، سامسونگ، هوآوی و غیره در کشور فعالیت دارد و تمام قطعاتی که در بازار عرضه می‌کند اورجینال و اصل هستند و مشمول گارانتی می‌شوند. با واگذاری تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 خود به کارشناسان موبایل کمک می‌توانید با اطمینان کامل از کیفیت قطعات جدیدی که در ساعت هوشمندتان نصب می‌شوند، تعمیرات لازم را انجام دهید. چون تمام قطعاتی که در پروسه تعمیر در مرکز موبایل کمک مورد استفاده قرار می‌گیرند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین با سرویس موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در اپل واچ، آیفون، آیپد و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند راحت خواهد بود. خرید از فروشگاه موبایلی کمک برای تمام تعمیرکاران بلامانع است و امکان سفارش تمام قطعات به صورت کلی و جزئی در این مرکز جود دارد. به هیچ عنوان برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر صفحه نمایش اپل واچ ها یا آیفون های اپل از خدمات هر تعمیرکار ناشناسی استفاده نکنید چون قطعات این گجت ها بسیار حساس و گران قیمت است و به راحتی می‌تواند مورد سرقت یا هر نوع سوء استفاده دیگر قرار گیرد. به همین جهت است توصیه داریم تعمیرات تخصصی اپل را به موبایل کمک و نمایندگی اپل بسپارید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

سرویس تعمیراتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که کمترین دردسر ممکن را برای مشتری یا همان متقاضی تعمیرات به همراه داشته باشد. تقریبا کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت و انجام می‌شود و متقاضی تعمیرات اپل حتی نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری هم ندارد. تنها کاری که وی باید انجام دهید در ثبت سفارش تعمیر با برقراری یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک  خلاصه می‌شود. مراحلی که برای استفاده از خدمات این مرکز و تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 در آن باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در قدم نخست متقاضی تعمیرات اپل واچ با یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات اپل در سایت موبایل کمک سفارش مورد نظر خود را به ثبت می‌رسانید.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت اپل واچ: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و اپل واچ معیوب وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد و به شکرت ارجاع می‌دهد.
  • تعمیر اپل واچ: با دریافت ساعت در مرکز تعمیرات موبایل کمک، کارشناسان این مرکز شروع به بررسی و انجام تعمیرات خواهند کرد و ظرف کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات لازم بر روی اپل واچ انجام می‌شود.
  • تحویل اپل واچ با پیک رایگان: پس از انجام تعمیرات هم اپل واچ تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل یا ر کجا که باشد به وی تحویل داده می‌شود.

پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن و بدون دردسر را تجربه کنید و حتی هیچ نیازی به مراجعه حضوری هم نداشته باشید. تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2 در موبایل کمک و نمایندگی اپل عموما ظرف 3 ساعت تکمیل می‌شود. ضمنا فراموش نکنید که با استفاده از خدمات این مرکز از ضمانت تعمیرات، ضمانت اورجینال بودن قطعات و تعمیر با کمترین هزینه بهره‌مند خواهید شد. به منظور ثبت سفارش تعمیر اپل واچ خود در موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

ال سی دی اپل واچ

ال سی دی اپل واچ 2

تاچ ال سی دی اپل واچ سری 2

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل