تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۲ تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۲

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۲

اگر صفحه نمایش اپل واچ سری 2 شما (Apple Watch Series 2) شکسته و روی آن ترک هایی مشاهده می‌کنید اما علیرغم این ترک ها در عملکرد تاچ و ال سی دی ساعت هیچ مشکلی به وجود نیامده، می‌تواند با تعویض گلس صفحه نمایش ساعت را درست مثل روز اولش کرد! در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 با ضمانت کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام می‌شود. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

گلس اپل واچ سری 2 | قطعات اورجینال اپل واچ

قبل از اینکه در رابطه با تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 و جزئیات این تعمیر صحبت کنیم بهتر است کمی در مورد قطعات اورجینال اپل واچ و منظورمان از گلس این اسمارت واچ صحبت داشته باشیم. در اصطلاحا عامیانه وقتی کاربری از گلس اپل واچ صحبت می‌کند منظورش لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی اپل واچ خریداری و بر روی صفحه نمایش آن نصب می‌شود تا از ایجاد خط و خش بر روی نمایشگر ساعت جلوگیری به عمل آورد. اما در اصطلاح تخصصی، گلس اپل واچ مفهوم دیگری دارد! صفحه نمایش Apple Watch از یک فریم، ال سی دی، ردیاب تاچ و گلس تشکیل شده است. در گلس در واقع یک شیشه نسبتا ضخیم است که روی ال سی دی اپل واچ پرس شده و آن را از فضای خارجی جدا می‌کند. وقتی شما انگشت خود را روی صفحه نمایش اپل واچ قرار می‌دهید، انگشتتان مستقیما روی LCD قرار نمی‌گیرد بلکه بر روی این گلس قرار خواهد گرفت.

 

تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 | تعمیر اپل اچ | نمایندگی اپل

 

بنابراین روی صفحه نمایش همه اپل واچ ها یک لایه شیشه محافظ نسبتا ضخیم پرس شده و گلسی که شما به عنوان لوازم جانبی می‌خرید روی آن نصب می‌شود. گلس ال سی دی اپل واچ به راحتی و توسط کاربر قابل جداسازی یا تعویض نیست و باید برای تعویض آن از دستگاه های خاصی استفاده شود. عموما اپل در ساعت های هوشمند خود گلس صفحه نمایش را از جنس گوریلاگلس انتخاب می‌کند. این نوع شیشه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر خراشیده شدن و تماس با اشیای نوک تیز دارند. اما چطور می‌توان گلس صفحه نمایش یا دیگر قطعات Apple Watch را با اطمینان از اورجینال بودن آن ها تهیه کرد؟ برای مثال اگر قرار باشد صفحه نمایش یا ال سی دی اپل واچ تعویض شود، چطور مطمئن باشیم که یک LCD اورجینال در ساعت نصب خواهد شد؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ سری 2 

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای اطمینان از بکارگیری قطعات اورجینال در تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 یا تعمیر این اسمارت واچ توصیه داریم قطعات مورد نیازتان را از فروشگاه موبایل کمک تهیه کنید یا تعمیرات اپل واچ خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار نمایید. قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال و اصل هستند و از این نظر با گارانتی در اختیار خریداران محترم قرار داده می‌شوند. بنابراین با تامین قطعات اپل واچ از فروشگاه موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت و اورجینال بودن آن ها راحت خواهد بود. از آنجایی که تمام قطعات مورد نیاز کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند، بنابراین با واگذاری تعمیرات Apple Watch Series 2 به این مرکز می‌توانید از ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده و کیفیت تعمیرات بهره‌مند شوید. پس اگر به دنبال کیفیت هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 | نمایندگی اپل

یکی از رایج ترین روش های تعمیر ال سی دی Apple Watch Series 2 مربوط به تعویض گلس می‌شود. با توجه به توضیحاتی که در بخش قبل ارائه کردیم، احتمالا حال می‌دانید که منظور از تعویض گلس چیست! تعویض گلس اپل واچ در واقع پروسه‌ای است که در آن گلس روی ال سی دی این ساعت تعویض می‌شود و هیچ کار اضافه‌ای بر روی دستگاه انجام نخواهد شد. یعنی تاچ و ال سی دی ساعت به همان صورت که بوده‌اند باقی می‌مانند و تعویض نمی‌شوند و فقط گلس روی صفحه نمایش ساعت تعویض می‌شود. این روش تعمیر در شرایطی مناسب است و مورد استفاده قرار می‌گیرد که بنا به هر دلیل مثل وارد شدن ضربه به ساعت شیشه روی صفحه نمایش آن بشکند یا ترک هایی روی آن ایجاد شود اما در عملکرد تاچ و ال سی دی ساعت هیچ اختلالی به وجود نیامده باشد.

 

تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 | تعمیر اپل اچ | نمایندگی اپل

 

در شرایطی که وضعیت نام برده شده برقرار باشد می‌توان از تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 به عنوان روش تعمیر اصلی استفاده کرد و هزینه تعمیرات را کاهش داد. خیلی از افراد تصور دارند که تعویض گلس ال سی دی Apple Watch باید ساده باشد، اما در واقع اینطور نیست و تعویض گلس پروسه پیچیده‌تری نسبت به تعویض صفحه نمایش را به همراه دارد و باید برای انجام این تعمیر از دستگاه های خاصی استفاده شود. مراحل کلی که باید به منظور تعویض گلس LCD اپل واچ سری 2 طی شود به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • در قدم نخست باید یک تعمیرکار با تجربه صفحه نمایش یا همان تاچ ال سی دی اپل واچ را از بدنه آن جدا کند.
 • در قدم دوم باید با دستگاه خاصی، گلس شکسته از روی صفحه نمایش اپل واچ جدا شود . یک گلس جدید به طور موقت و به دست تعمیرکار بر روی آن نصب شود. در پایان این مرحله اگرچه گلس صفحه نمایش ساعت تعویض شده اما حباب های هوایی مابین فضای گلس و LCD به وجود می‌آیند.
 • در مرحله آخر برای از بین بردن حباب های هوای مذکور باید اپل واچ را در دستگاه خاصی قرار داد. بدین ترتیب حباب های هوای مابین گلس و ال سی دی از بین می‌روند.

بنابراین برخلاف تصور اغلب افراد، تعویض گلس اپل واچ کار ساده‌ای نیست و نیازمند دقت بالا و استفاده از ابزارهای خاصی خواهد بود که طبیعتا در هر مرکز تعمیراتی یافت نمی‌شوند. به همین جهت است که توصیه داریم حتما برای تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید چون در این مرکز از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات برای تعمیر ساعت های هوشمند اپل استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ

هزینه تعویض گلس شکسته Apple Watch Series 2 | تعمیر اپل واچ

یکی از مهم ترین مزیت هایی که با جایگزین شدن تعویض گلس با تعویض کامل صفحه نمایش از آن بهره‌مند می‌شوید مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. هزینه تعویض گلس شکسته اپل واچ سری 2 به مراتب کمتر از هزینه تعویض کامل صفحه نمایش آن است چون در این روش دیگر نیازی به خرید یک عدد تاچ ال سی دی اورجینال این ساعت وجود ندارد و با خرید یک گلس ساده و جایگزین کردن آن با گلس شکسته، مشکل برطرف می‌شود. دقت داشته باشید که گلس اپل واچ هم در مدل ها و نسخه های مختلفی موجود است و برخی از آن ها نسبت به نسخه های دیگر با کیفیت تر هستند و طبیعتا قیمت بیشتری هم دارند.

 

تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 | تعمیر اپل اچ | نمایندگی اپل

 

توصیه ما این است همیشه برای تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 از نسخه های با کیفیت گلس استفاده کنید چون گلس می‌تواند به طور جدی از آسیب دیدن صفحه نمایش اپل واچ در شرایط خاص جلوگیری کند. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و قیمت ممکن تعویض گلس شکسته صفحه نمایش اپل واچ خود را انجام دهید بهتر است از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل هم خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت خواهد بود و هم از نظر هزینه کمترین مقدار ممکن را پرداخت می‌کنید، چون موبایل کمک قطعات مورد نیاز متقاضیان تعمیرات خود را مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک و با قیمتی به مراتب ارزان تر از قیمت بازار آزاد تهیه می‌کند. ضمنا فراموش نکنید که این قطعات دارای ضمانت اورجینال بودن هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 2

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

گارانتی، بیمه و تعمیر رایگان ال سی دی اپل واچ | تعمیرات اپل واچ

اگر اپل واچ شما از گارانتی بهره می‌برد و گلس ال سی دی آن شکسته نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان اپل واچ استفاده کنید چون گارانتی خرابی هایی که در اثر دخالت کاربر و عوامل محیطی مرتبط با آن به وجود آمده باشند را تحت پوش قرار نمی‌دهد. بنابراین در این شرایط باید هزینه تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 را شخصا پرداخت نمایید. اما بیمه موبایل و گجت های پوشیدنی که در مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟به طور جامع در مورد آن صحبت کردیم رویکردی متفاوت نسبت به گارانتی دارد. هر نوع خرابی توسط بیمه موبایل تحت پوشش قرار می‌گیرد و شکستن گلس یا حتی خراب شدن تاچ و ال سی دی اپل واچ هم تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. بنابراین اگر اپل واچ خود را بیمه کرده باشید می‌توانید نسبت به تعمیر رایگان ال سی دی آن وارد عمل شوید. برای کسب اطلاعات در مورد بهترین بیمه موبایل فعلی کشور می‌توانید به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید.

تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید انواع تعمیرات اپل واچ سری 1، 2، 3 و 4 را با ضمانت و بهترین قیمت ممکن انجام دهید. در این مرکز از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر اپل واچ های اپل مشتریان استفاده می‌شود و کارشناسان مجرب موبایل کمک دائما بر نحوه تعمیر این اسمارت واچ ها نظارت دارند. تمام تعمیراتی که در موبایل کمک انجام می‌شود مشمول گارانتی هستند و قطعات تعویض شده گجت های مشتریان هم همگی از ضمانت اورجینال بودن برخوردار خواهند بود. برای استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل باید مراحل زیر طی شود:

 • ثبت سفارش: متقاضی تعمیر اپل واچ در قدم نخست باید سفارش خود را به ثبت برساند. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس به عمل آورده یا از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برساند.
 • اعزام پیک رایگان و دریافت اپل واچ: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و اپل واچ معیوب وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. اپل واچ توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات ارجاع داده خواهد شد تا تعمیرات لازم بر روی آن انجام شود.
 • انجام تعمیرات تخصصی اپل واچ: در این مرحله تعمیرات تخصصی اپل واچ با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب موبایل کمک انجام می‌شود.
 • تحویل اپل واچ با پیک رایگان: بعد از اینکه تعمیرات لازم روی اپل واچ انجام شد، پیک رایگان موبایل کمک دوباره آن را به آدرس متقاضی تعمیرات ارسال و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

 

تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 | تعمیر اپل اچ | نمایندگی اپل

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 2 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

کل پروسه فوق برای تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 عموما چیزی در حدود 3 الی 4 ساعت زمان می‌برد. بنابراین سرعت عمل بالا یکی دیگر از اصلی ترین مزیت هایی است که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. برخی دیگر از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری سرویس موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد به شرح زیر هستند:

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و فقط با یک تماس تلفنی سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. سایر مراحل کار توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود.
 • سرعت عمل بالا: تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تا تعمیرات تخصصی اپل واچ متقاضیان را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند. تعمیرات اپل واچ سری 2 عموما بیشتر از 3 ساعت زمان نمی‌برند.
 • ضمانت تعمیرات و قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک در اپل واچ مشتریان نصب می‌شوند از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند. تعمیرات صورت گرفته روی Apple Watch مشتریان هم تا بازه زمانی مشخصی مشمول ضمانت می‌شود.
 • قیمت مناسب: با استفاده از خدمات موبایل کمک صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. گذشته از قیمت مناسبی که موبایل کمک به عنوان تعرفه خدمات دهی در نظر گرفته، عدم نیاز به مراجعه حضوری هم منجر به کاهش هزینه ها خواهد شد.

پس اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن و روی اپل واچ شما انجام شود، موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس شکسته اپل واچ 2 خود در این مرکز تعمیرات تخصصی کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قیمت گلس اپل واچ 

گلس اپل واچ 2

گلس اپل واچ سری 2

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل