تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری ۱ تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری ۱

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری ۱

صفحه نمایش یا همان ال سی دی اپل واچ (Apple Watch) ممکن است در اثر ضرب یا فشار دچار مشکلاتی از قبیل شکستن، ترک خوردن، از کار افتادن و غیره شود. در این شرایط باید برای تعمیر اپل واچ به مراکز تعمیر قابل اعتماد و نمایندگی های اپل مراجعه کنید. تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 و سایر تعمیرات تخصصی این ساعت در موبایل کمک و نمایندگی اپل با بهترین کیفیت قابل انجام است. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این موضوع صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

خرابی ال سی دی اپل واچ سری 1 و روش های جلوگیری

عموما ال سی دی اپل واچ به دلیل ضربه یا فشار ناگهانی که آن وارد می‌شود دچار مشکل خواهد شد و عواملی همچون آب خوردگی هم به ندرت منجر به بروز اختلال در ال سی دی این گجت می‌شوند. از آنجایی که اپل واچ ضد آب است، بنابراین آب و مایعات به راحتی نمی‌توانند به داخل آن نفوذ کنند اما به هر حال در برخی مواقع دیده شده که آب خوردگی منجر به خراب شدن ال سی دی این گجت شده است. به مسئله به ویژه در اپل واچ هایی که قبلا تعمیر شده باشند بیشتر رخ می‌دهد چون با تعمیر اپل واچ خاصیت ضد آب آن در حالت عادی از بین می‌رود. ضمنا Apple Watch Series 1 در مقایسه با سری های جدیدتر از استاندارد ضد آب بسیار ضعیف تری پشتیبانی می‌کند و شاید نتوان خیلی با قاطعیت به آن اطمینان کرد. پس اصلی ترین عوامل خرابی ال سی دی اپل واچ سری 1 ضربه و آب خوردگی هستند.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای جلوگیری از عامل اول یعنی ضربه و فشار باید سعی کنید همیشه مراقب اپل واچ خود باشید. این مراقبت باید حتی در شرایطی که ساعت به مچ دستتان متصل هست هم انجام گیرد، چون بارها دیده شده دست کاربران در حین راه رفتن به جسم سختی برخورد کرده و این فشار که به اپل واچ وارد شده منجر به شکستن LCD شده است و کاربر به همین سبب ملزم به تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 خواهد شد. پس در قدم اول همیشه مراقب Apple Watch خود باشید و برای اطمینان یک گلس محافظ هم روی صفحه نمایش این ساعت نصب کنید. در قدم دوم سعی کنید تا حد امکان از تماس اپل واچ سری 1 با آب و مایعات خودداری نمایید. با در نظر گرفتن این دو مسئله می‌توانید تا حد قابل ملاحظه‌ای از خراب شدن ال سی دی اپل واچ جلوگیری به عمل آورید. البته در برخی مواقع حاصل ممکن است خراب شدن LCD این ساعت بنا به دلایل دیگر هم به وجود آید اما این موارد کاملا محدود هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ سری 1تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 | گارانتی اپل

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 | نمایندگی اپل

با توجه به نوع خرابی که در ال سی دی Apple Watch به وجود آمده از روش تعمیر مناسب برای رفع مشکل استفاده می‌شود. تعمیر صفحه نمایش شکسته اپل واچ از دو حالت مختلف تشکیل شده است. حالت اول مربوط به زمانی می‌شود که تاچ یا ال سی دی ساعت از کار افتاده باشند یا بخشی از LCD در اثر ضربه سیاه شود. در اینگونه مواقع باید تاچ LCD اپل واچ تعویض شوند. دقت داشته باشید حتی اگر ال سی دی ساعت کار کند اما تاچ آن دچار اختلال شده باشد هم باید صفحه نمایش (تاچ و ال سی دی دستگاه) به طور یکپارچه تعویض گردند. متاسفانه این روش تعمیر شایع ترین روش تعمیر ال سی دی Apple Watch Series 1 است. اما در برخی مواقع خاص ممکن است بتوان با تعویض شیشه یا گلس مشکل را برطرف کرد!

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

قبل از هر چیز باید بگوییم که منظورمان از گلس آن لایه پلاستیکی و محافظی نیست که به عنوان لوازم جانبی برای اپل واچ خود تهیه کرده و روی نمایشگر آن نصب می‌کنید. منظور از گلس صفحه نمایش لایه شیشه‌ای است که روی ال سی دی Apple Watch پرس شده و مابین فضای خارجی و ال سی دی دستگاه قرار می‌گیرد. اما تحت چه شرایطی می‌توان از این روش برای تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 استفاده کرد؟ تعویض گلس یا شیشه صفحه نمایش اپل واچ در حالتی می‌تواند به عنوان یک روش تعمیر مستقل مورد استفاده قرار گیرد که در اثر ضربه یا فشاری که به ساعت وارد شده، روی صفحه نمایش آن شکستگی و ترک هایی به وجود آید اما علیرغم این شکستگی و ترک ها هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی ساعت ایجاد نشود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 | گارانتی اپل

 

متاسفانه همانطور که در مقاله تعویض شیشه اپل واچ سری 1 اشاره کرده بودیم، در مواقع بسیار نادر و کمی می‌توان از تعویض گلس به عنوان راه حل تعمیر اپل واچ استفاده کرد و تقریبا در 60 درصد مواقع اگر ضربه سنگینی به اپل واچ وارد شود به LCD یا تاچ آن آسیب می‌رساند. همچنین برخلاف تصور اغلب افراد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی اپل واچ اصلا کار آسانی نیست و برای انجام این کار باید مراحل بسیار دقیقی طی شوند و از دستگاه های خاصی هم استفاده به عمل آید. یکی از اصلی ترین مزیت های این روش تعمیر مربوط به تعویض نشدن تاچ ال سی دی فابریک اپل واچ می‌شود که منجر به آسوده خاطر بودن متقاضی تعمیرات از نظر کیفیت ال سی دی و تاچ خواهد شد. چون در این روش تعمیر صفحه نمایش اپل واچ تعویض نمی‌شود، کیفیت آن مثل روز اولش حفظ خواهد شد. برای اطمینان از کیفیت تعمیرات Apple Watch خود توصیه داریم از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 | تعمیرات اپل واچ

اما هزینه تعمیر صفحه نمایش Apple Watch Series 1 چقدر است؟ خوشبختانه چو این اپل واچ قدیمی ترین نسخه از ساعت های هوشمند اپل است و بعد از آن چندین نسخه جدیدتر ارائه شده، قیمت قطعات آن نسبت به نسخه های جدیدتر پایین تر خواهد بود. البته اینطور نیست که با قیمت و هزینه بسیار ناچیزی بتوانید تعمیرات اپل .واچ سری 1 را انجام دهید اما در هر صورت هزینه تعمیر ال سی دی این ساعت نسبت به نسخه های جدیدتر اپل واچ و گوشی های آیفون کمتر خواهد بود. بیشترین هزینه تعمیر مربوط به زمانی می‌شود که قرار باشد به طور کامل صفحه نمایش Apple Watch تعویض شود. در اینگونه مواقع باید هزینه خرید صفحه نمایش اورجینال ساعت و همچنین دستمزد مشخصی بره عنوان حق‌الزحمه تعمیرات توسط متقاضی پرداخت شود.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما اگر بتوان تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 را با تعویض گلس یا شیشه شکسته روی صفحه نمایش ساعت انجام داد هزینه تعمیرات کاهش پیدا می‌کند چون دیگر متقاضی تعمیرات لزومی مبنی بر صرف هزینه برای خرید تاچ ال سی دی یا همان صفحه نمایش واچ ندارد و فقط هزینه خرید گلس و دستمزد تعمیرکار برای تعویض آن را پرداخت می‌کند. قیمت گلس یا شیشه ال سی دی Apple Watch Series 1 به مراتب در مقایسه با ال سی دی آن کمتر است و این امر منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. پس اگر بتوانید ا تعویض گلس مشکل اپل واچ را برطرف سازید و این روش تعمیر را با تعویض تاچ ال سی دی جایگزین نمایید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. فراموش نکنید تحت هر شرایط می‌تواند با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل هزینه تعمیرات این اسمارتواچ را به حداقل برسانید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل واچ

 

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 | تعمیرات اپل واچ | نمایندگی اپل

 

اورجینال یا کپی بودن ال سی دی Apple  Watch | قطعات اورجینال

یکی از مسائل مهمی که باید در تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 به آن توجه شود مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. صفحه نمایش Apple Watch Series 1 هم مثل دیگر محصولات اپل از قبیل آیفون و آیپد هایش دارای نسخه های مختلفی است که اصطلاحا با عنوان اورجینال و کپی (غیر اورجینال) شناخته می‌شوند. ال سی دی اورجینال اپل واچ از نظر کیفیت تفاوتی با ال سی دی فابریک ساعت ندارد و در نتیجه بهترین بازده را ارائه می‌کند اما ال سی دی غیر اورجینال یا کپی که قیمت کمتری در مقایسه با نسخه اورجینال دارد از کیفیت کمتری برخوردار است و به ویژه از نظر روشنایی، شادابی و بازخورد تاچ کیفیت عملکرد کمتری نسبت به LCD اورجینال ساعت دارد. بنابراین اگر قرار است صفحه نمایش اپل واچ شما تعویض شود باید مطمئن شوید صفحه نمایش اورجینال در آن نصب گردد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 | گارانتی اپل

 

متاسفانه دیده شده برخی از تعمیرکاران سعی می‌کنند با نصب ال سی دی های غیر اورجینال در اپل واچ کاربران و دریافت هزینه نصب LCD اورجینال سود بیشتری کسب کنند. از آنجایی که درک تفاوت مابین LCD اورجینال اپل واچ و LCD کپی آن توسط یک کاربر عادی به سادگی قابل انجام نیست، باید مراقب باشید تا فریب این ترفند های تعمیرکاران را نخورید. برای جلوگیری از این مسئله توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید، چون در این مرکز تمام قطعات تعویض شده ساعت، گوشی و تبلت مشتریان از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شوند. بنابراین اگر صفحه نمایش اپل واچ شما توسط کارشناسان موبایل کمک تعویض شود، ضمانت اورجینال بودن صفحه نمایش خدمتتان ارائه خواهد شد تا بدین ترتیب خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویضی راحت باشد.

 

برای تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اگر می‌خواهید تعمیر اپل واچ شما با اطمینان از کیفیت و ضمانت انجام گیرد، بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ایست که سعی شده در آن بستری آسوده برای انجام انواع تعمیرات تخصصی ارائه شود. متقاضیان تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارند و فقط با یک تماس تلفنی می‌توانند سفارش تعمیر مورد نیازشان را به ثبت برسانند. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام خواهد شد و بعد از تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 هم ساعت با ضمانت و توسط پیک رایگان موبایل کمک درب منزل به متقاضی تعمیرات تحویل داده می‌شود. مراحل کار در مرکز موبایل کمک به شرح زیر است:

 

  • در اولین مرحله باید سفارش تعمیرات توسط متقاضی ثبت شود. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل گردد یا فرم ثبت سفارش آنلاین تعمیرات اپل واچ در سایت موبایل کمک توسط متقاضی پر شده و ارسال شود. کارشناسان موبایل کمک در این مرحله تمام هماهنگی های لازم را با متقاضی انجام می‌دهند.

 

  • در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام شده و اپل واچ وی را درب منزل از او تحویل می‌گیرد. اپل واچ به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد. پس از اطمینان از موفقیت آمیز بودن تعمیرات، اپل واچ تعمیر شده با پیک رایگان به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل یا هر کجا که لازم باشد به وی تحویل داده خواهد شد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی اپل واچ سری 1 | گارانتی اپل

 

بنابراین تنها کاری که شما به عنوان متقاضی تعمیرات اپل واچ باید انجام دهید برقراری یک تماس تلفنی یا تکمیل فرم ثبت سفارش آنلاین تعمیر Apple Watch است و سایر اقدامات لازم توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری و درگیر شدن در ترافیک شهری و هدر رفتن زمان و هزینه از اصلی ترین مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک قادر به بهره‌مندی از آن خواهید بود.

 

  • تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک ارائه می‌شوند دارای ضمانت هستند، بنابراین با سرویس موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که روی اپل واچ انجام می‌شود راحت خواهد بود.

 

  • تیم موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات تخصصی موبایل، تبلت و ساعت های هوشمند را انجام می‌دهند. تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1 عموما در این مرکز ظرف 2 ساعت انجام خواهد شد.

 

  • تمام قطعاتی که توسط مرکز موبایل کمک در Apple Watch مشتریان نصب می‌شود اورجینال بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند. این قطعات به طور مستقیم از فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک تامین می‌گردند.

 

پس با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات اپل واچ را با اطمینان کامل و صرف کمترین هزینه انجام دهید و از ضمانت تعمیرات بهره‌مند شوید. به منظور ثبت سفارش تعویض شیشه اپل واچ سری 1 خود کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات اپل واچ در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قیمت ال سی دی اپل واچ

قیمت ال سی دی اپل واچ سری 1

تاچ ال سی دی اپل واچ 1

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل