تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۱ تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۱

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۱

روی صفحه نمایش اپل واچ یک لایه شیشه یا گلس محافظ نصب شده که در برخی مواقع ممکن است ترک ها یا شکستگی هایی بر روی آن ایجاد شود. خوشبختانه اگر این اتفاق افتاد ملزم به تعویض کامل ال سی دی Apple Watch نخواهید بود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض شیشه اپل واچ سری 1 را با کمترین قیمت و ضمانت انجام دهید. در ادامه بیشتر به صحبت در مورد این موضوع می‌پردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

گلس یا شیشه اپل واچ | تعمیر Apple Watch

اپل برای اینکه به خوبی از تاچ و ال سی دی یا همان صفحه نمایش اپل واچ محافظت کند یک لایه شیشه ضد خش و مقاوم را بر روی صفحه نمایش این گجت پرس کرده است. این شیشه محافظ ضد خش، ضد چربی دست و نسبتا ضد ضربه است اما با این حال تجربه نشان داده که احتمال به وجود آمدن خط و خش، ترک و حتی شکستگی  بر روی آن وجود دارد. خوشبختانه در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض شیشه اپل واچ سری 1 مشکل را برطرف کرد. در این تعمیر هیچ لزومی مبنی بر تعویض کردن تاچ و ال سی دی اپل واچ وجود ندارد و فقط گلس یا همان شیشه روی صفحه نمایش ساعت تعویض می‌شود.

 

تعویض شیشه اپل واچ سری 1 | تعویض گلس شکسته | نمایندگی اپل

 

برای اینکه بتوان تعمیر اپل واچ را به شیوه‌ای که نام بردیم انجام داد باید حتما علیرغم شکستگی ها و ترک هایی که روی صفحه نمایش ساعت به وجود آمده، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند. به بیان دیگر تعویض گلس اپل واچ سری 1 تنها در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی ساعت شود که شکستگی های صفحه نمایش آن سطحی باشند و اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی به وجود نیامده باشد. از آنجایی که صفحه نمایش Apple Watch کوچک است و گلس آن مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد، در خیلی از مواقع حالتی به وجود می‌آید که می‌توان تعمیر اپل .واچ را با تعویض گلس انجام داد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ سری 1 

مزیت تعویض شیشه اپل واچ سری 1 | نمایندگی اپل

زمانی که شرایط لازم برای تعمیر اپل واچ از طریق تعویض کردن شیشه یا همان گلس فراهم باشد، متقاضی تعمیرات نسبت به حالتی که باید ال سی دی و تاچ ساعت تعویض شوند از دو مزیت اصلی بهره‌مند می‌شود. مزیت اول مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. هزینه تعویض شیشه اپل واچ سری 1 به مراتب نسبت به هزینه تعویض تاچ ال سی دی آن کمتر است، پس اگر بتوانید از این روش تعمیر استفاده کنید در هزینه ها صرفه جویی خواهید داشت. مزیت دوم این روش تعمیر مربوط به آن می‌شود که دیگر نگرانی از بابت کیفیت تاچ ال سی دی جدید و تعویض شده ساعت نخواهید داشت چون عملا تاچ ال سی دی تعویض نمی‌شود و همان ال سی دی فابریک ساعت در آن نصب است و فقط گلس یا شیشه روی آن تعویض خواهد شد. بنابراین اگر بتوانید تعمیر ال سی دی Apple Watch را با تعویض گلس تکمیل کنید از این دو مزیت مهم بهره‌مند می‌شوید. با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل حتی از ضمانت اورجینال بودن گلس تعویض شده بهره‌مند خواهید شد و می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کنید.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

قیمت تعویض شیشه اپل واچ سری 1 | تعمیرات اپل واچ

سوال مهمی که احتمالا در ذهن شما هم به وجود آمده این است که برای تعویض کردن شیشه یا همان گلس اپل واچ باید چه هزینه‌ای پرداخت شود؟ خوشبختانه هزینه و قیمت تعویض شیشه اپل واچ سری 1 نسبت به تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گجت به مراتب کمتر است. هزینه  انجام این کار تقریبا یک دوم هزینه تعویض ال سی دی و تاچ ساعت خواهد بود. بنابراین اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوان با تعویض کردن گلس یا شیشه Apple Watch مشکل صفحه نمایش ساعت را برطرف کرد، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. در نظر داشته باشید که ممکن است برخی مراجع برای انجام این تعمیر درخواست پرداخت هزینه های گزافی را از شما داشته باشند، بنابراین به هیچ وجه از سرویس این مراکز استفاده نکنید.

 

تعویض شیشه اپل واچ سری 1 | تعویض گلس شکسته | نمایندگی اپل

 

به منظور انجام یک تعمیر کاملا مطمئن و به حداقل رساندن هزینه و قیمت تعویض گلس اپل واچ سری 1 از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید. در این مرکز تعمیرات تخصصی اپل واچ با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارها و تجهیزات روی دنیا انجام می‌شود و قطعات تعویض شده در ساعت از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شوند. از آنجایی که گلس مورد نیاز در تعویض شیشه Apple Watch در مرکز تعمیرات موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شود، دست واسطین کوتاه شده و بدین ترتیب هزینه و قیمت نهایی تمام شده گلس به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. از سمت دیگر متقاضی تعمیرات نیازی به پرداخت مستقیم دستمزد تعمیرکار ندارد و این مسئله هم به کاهش هزینه تعمیرات کمک می‌کند. پس اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه تعویض شیشه اپل واچ سری 1 را انجام دهید، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب است.

بیشتر بخوانید: تعمیر تخصصی اپل واچ

مراحل تعویض گلس Apple Watch Series 1 | تعمیر ساعت اپل

شاید تصور کنید که تعویض گلس Apple Watch Series 1 کار ساده‌ای است و یک تعمیرکار ظرف چند دقیقه این تعمیر را انجام می‌دهد! اگر اینطور فکر می‌کنید کاملا در اشتباه هستید چون تعویض گلس یا همان شیشه اپل واچ ساده نیست و برای انجام آن باید از دستگاه های خاصی هم استفاده شود. پیچیدگی و زمان مورد نیاز برای انجام این تعمیر هم نسبت به تعویض کامل تاچ ال سی دی اپل واچ بیشتر خواهد بود. مراحلی که برای انجام این تعمیر باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • جدا کردن ال سی دی: در قدم نخست یک تعمیرکار با تجربه باید با احتیاط کامل ال سی دی اپل واچ را از بدنه آن جدا کند. انجام این مرحله نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد و اگر تعمیرکار در انجام این مرحله تسلط نداشته باشد ممکن است آسیب های جدی به ساعت وارد شود.
 • جدا کردن گلس: در قدم دوم باید گلس روی صفحه نمایش ساعت با استفاده از دستگاه خاصی از روی ال سی دی جدا شود. برای انجام این کار باید از روش های پیشرفته و خاصی استفاده شود.
 • نصب گلس جدید: در مرحله سوم گلس یا شیشه جدید توسط تعمیرکار روی صفحه نمایش اپل واچ نصب می‌شود.
 • حباب زدایی: در این مرحله با استفاده از دستگاه خاصی که شبیه به یک دستگاه پرس عمل می‌کند، حباب هایی که مابین گلس و ال سی دی ساعت به وجود آمده‌اند از بین برده می‌شوند.
 • نصب ال سی دی در ساعت: بعد از اینکه تعویض شیشه اپل واچ سری 1 انجام شد باید ال سی دی ساعت دوباره روی بدنه آن نصب شود.

بنابراین تعویض گلس Apple Watch کار ساده‌ای نیست و یک تعمیرکار بدون داشتن تجربه کافی و ابزارها و تجهیزات مناسب قادر به انجام این تعمیر نخواهد بود. این تعمیر عموما در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ظرف مدت زمانی در حدود 2 ساعت تکمیل می‌شود. بنابراین اگر از خدمات موبایل کمک استفاده کنید می‌توانید خیلی زود و ظرف چند ساعت دوباره اپل واچ خودتان را مثل روز اول مورد استفاده قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی اپل واچ سری 1

تعویض گلس اپل واچ: درست یا غلط؟ | نمایندگی رسمی اپل

برخی مراجع و تعمیرکاران مدعی می‌شوند که تعویض گلس اپل واچ روش درستی برای تعمیر صفحه نمایش آن نیست و بهتر است تحت هر شرایط تاچ ال سی دی ساعت به طور کامل تعویض شود! اما آیا این ادعا صحبت دارد و تعویض گلس روش درستی نیست؟ در پاسخ باید بگوییم که به هیچ عنوان اینطور نیست و اگر تعویض گلس Apple Watch با دقت و رعایت اصول مورد نیاز انجام شود، حتی می‌تواند نتیجه بهتری نسبت به تعویض ال سی دی داشته باشد چون در این روش تعمیر از همان تاچ ال سی دی فابریک و اورجینال اپل واچ که بهترین کیفیت را ارائه کرده استفاده می‌شود. بنابراین تا زمانی که تعویض شیشه اپل واچ با رعایت اصول لازم انجام شود، بهترین روش تعمیر صفحه نمایش خواهد بود.

 

تعویض شیشه اپل واچ سری 1 | تعویض گلس شکسته | نمایندگی اپل

 

در نظر داشته باشید برخی مراجع و تعمیرکاران ممکن است برای کسب سود بیشتر سعی کنند که شما را از تعمیر اپل واچ از طریق تعویض گلس منصرف نمایند تا شما از آن ها بخواهید تا ال سی دی ساعت را برایتان تعویض کنند. در اینگونه مواقع ممکن است تعمیرکار با همان روش تعویض گلس مشکل صفحه نمایش را برطرف سازد و از شما هزینه تعویض کامل تاچ ال سی دی را دریافت نماید و تقریبا دو برابر هزینه صرف شده سود کند. بنابراین چون در بازار تعمیرات موبایل وضعیت خیلی مناسبی برای هزینه تعمیرات برپا نیست، مراقب باشید که به شیوه های این چنینی سرتان کلاه نرود. به همین دلیل است که توصیه داریم تعمیرات تخصصی اپل واچ، آیپد و آیفون ها را فقط به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل واگذار کنید و از ضمانت تعمیرات بهره‌مند شوید.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 1 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

ثبت سفارش تعویض شیشه اپل واچ سری 1 در موبایل کمک

برای ثبت سفارش تعمیرات اپل واچ در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید این کار را با برقراری یک تماس تلفنی یا از طریق پر کردن فرمی که در سایت موبایل کمک ارائه شده انجام دهید. در مرکز موبایل کمک تعمیرات تخصصی Apple Watch با استفاده از تجهیزات مدرن و به دست مجرب ترین کارشناسان کشور انجام می‌شود و به همین دلیل تمام تعمیرات صورت گرفته در این مرکز مشمول ضمانت خواهند بود. برای ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.

در این مرحله هماهنگی های لازم با شما انجام شده و در سریع ترین زمان ممکن پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام می‌شود. اپل واچ شما توسط پیک موبایل کمک تحویل گرفته خواهد شد و به شرکت ارجاع داده می‌شود. کارشناسان موبایل کمک با بررسی دقیق تعمیرات مورد نیاز را روی اپل واچ انجام می‌دهند و پس از اطمینان از صحت تعمیرات، ساعت را در اختیار پیک موبایل کمک قرار خواهند داد تا ارسال دستگاه برای شما انجام شود. بنابراین ظرف چند ساعت شما می‌توانید اپل واچ تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرید و مثل روز اول از آن استفاده کنید.

چرا موبایل کمک؟ | نمایندگی اپل

اما چرا توصیه داریم که از خدمات موبایل کمک برای تعویض شیشه اپل واچ سری 1 و دیگر تعمیرات Apple Watch استفاده کنید؟ دلایل متعددی وجود دارند که استفاده از خدمات این مرکز را به بهترین گزینه تبدیل می‌کنند. برخی از اصلی ترین این دلایل به شرح زیر هستند:

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده می‌کنید هیچ نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری نخواهید داشت و کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شود.
 • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه ها خواهد شد.
 • تعمیر سریع: تیم موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات لازم را روی اپل واچ مشتریان انجام می‌دهد. بدین ترتیب خیلی سریع تر از آنچه که فکرش را می‌کنید می‌توانید دوباره از اپل واچ خود استفاده به عمل آورید.
 • قیمت مناسب: قیمت هایی که موبایل کمک برای تعمیرات تخصصی اپل اچ در نظر گرفته بسیار ناچیز و مقرون به صرفه هستند.
 • ضمانت تعمیرات: تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی Apple Watch انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند.
 • تعمیر با پیشرفته‌ترین تجهیزان: در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از پیشرفته‌ترین تجهیزات در تعمیرات استفاده می‌شود و این موضوع نتیجه نهایی تعمیر را از نظر کیفی در بالاترین سطح ممکن قرار می‌دهد.

بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات اپل واچ شما با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان انجام شود، سرویس موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. فراموش نکنید با استفاده از خدمات موبایل کمک از ضمانت تعمیرات هم بهره‌مند خواهید شد. به منظور ثبت سفارش تعویض شیشه اپل واچ سری 1 خود کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

قیمت گلس اپل واچ

گلس اپل واچ 1

گلس اپل واچ سری 1

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل