تعمیرات اپل

برای تعمیر آیفون های اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که آیا نمایندگی رسمی اپل در ایران وجود دارد؟ آیا می‌توان به گارانتی اپل و گوشی های آیفون در ایران اعتماد کرد؟ چگونه تعمیرات آیفون خود را با ضمانت و گارانتی در تهران انجام دهیم؟ ما در ادامه این مطلب به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با گارانتی اپل در ایران

حتما می‌دانید که خیلی از شرکت ها و حتی مغازه های موبایل فروشی گوشی های آیفون را با ادعای گارانتی عرضه می‌کنند. گوشی هایی هم که از گارانتی بهره‌مند می‌شوند عموما در مقایسه با گوشی های بدون گارانتی گران قیمت تر هستند. برای مثال اگر قصد خرید یک آیفون 8 را داشته باشید و به یک مغازه موبایل فروشی بروید، فروشنده دو نسخه از آیفون 8 را در اختیارتان قرار می‌دهد و مدعی می‌شود که یکی از آن ها با گارانتی اپل بوده و دیگری بدون گارانتی است و قیمت نسخه دارای گارانتی آیفون 200،000 تومان از نسخه بدون گارانتی گران تر است!

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

اما آیا این گارانتی ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد؟ اصلا گارانتی اپل در ایران چه معنا و مفهومی را به همراه داشته و قابل استفاده است؟ آیا نمایندگی رسمی تعمیرات اپل در ایران وجود دارد که خدمات پس از فروش اپل را به طور مستقیم برای ایرانیان ارائه کند؟ شرایط گارانتی آیفون در خارج از کشور و داخل کشور چه تفاوت هایی دارند؟ در ادامه این مطلب ما قصد داریم به صورت جامع در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون ها صحبت کنیم و به تمام سوالاتی که در ذهن شما ایجاد شده‌اند پاسخ دهیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون

گارانتی اپل در خارج از کشور شامل چه خدماتی می‌شود؟

گارانتی رسمی اپل در خارج از کشور شامل دو مورد زیر می‌شود:

 • یک سال خدمات تعمیر سخت افزاری رایگان
 • 90 روز پشتیبانی تلفنی رایگان

مواردی که اپل آن ها را تحت گارانتی خود قرار نمی‌دهد به شرح زیر هستند:

 • مشکلات مربوط به باتری
 • صدمات خارجی به نمایشگر مثل خراش افتادن روی آن
 • مشکلات ناشی از آب خوردگی گوشی
 • صدمات ناشی از بکارگیری ابزارهای دیگر در کنار آیفون (مثل کیس گوشی)
 • مشکلات ناشی از انجام کارهایی همچون جیلبریک آیفون
 • دزدیده شدن آیفون

بیشتر بخوانید:راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل 

بنابراین اگر به غیر از مشکلات فوق هر مشکل دیگری در بازه زمانی یک ساله برای سری های آیفون و آیپدهای اپل به وجود آید، اپل بدون دریافت هیچ هزینه‌ای گوشی مشتری خود را تعمیر یا حتی تعویض می‌کند. در نظر داشته باشید که خدمات پس از فروش اپل بسیار دقیق بوده و اپل به شدت در مشتری مداری حساسیت به خرج می‌دهد و برخلاف گارانتی های داخل کشور سعی نمی‌کند که برای هر مشکلی عذر و بهانه بی‌ربطی آورده و از تعمیر رایگان گوشی مشتری امتناع ورزد.

همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون

آیا امکان تمدید گارانتی اپل بعد از یک سال وجود دارد؟

اپل سیستمی را تنظیم کرده که به موجب آن مشتریانش می‌توانند با پرداخت هزینه مشخصی گارانتی آیفون و آیپدهایشان را بعد از تمام شدن مدت زمان اول،1 سال  تمدید کنند. به این سیستم یا پلن ارائه شده اصطلاحا AppleCare+ گفته می‌شود. برای فعال کردن این پلن، مشتریان اپل باید با توجه به مدل آیفون خود هزینه‌ای مابین 99 الی 129 دلار را پرداخت کنند تا گوشی آن ها برای مدت زمان مجموع 2 سال تحت گارانتی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض گلس یا شیشه شکسته تمامی مدل‌های آیفون اپل

البته باید بدانید که پلن AppleCare+ محدودیت ها و شرایط خاصی دارد. برای مثال مشتریان اپل در حین استفاده از این پلن فقط در برابر 2 حادثه یا تعمیر می‌توانند از گارانتی استفاده کنند و اگر گوشی آن ها بیشتر از 2 بار نیاز به تعمیر پیدا کند، دیگر تحت ضوابط AppleCare+ قرار نمی‌گیرد. همچنین اپل در پلن AppleCare+ به صورت کاملا رایگان آیفون و آیپدها را تعمیر نخواهد کرد، بلکه بخشی از هزینه را از مشتری دریافت می‌کند که شاید چیزی در حدود 20 درصد هزینه اصلی تعمیر باشد.

همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون

آیا نمایندگی رسمی اپل در ایران وجود دارد؟

متاسفانه به دلیل تحریم ها و شرایط موجود نمایندگی رسمی اپل در ایران وجود ندارد و تیم ها و شرکت هایی که مدعی هستند زیر نظر شرکت اپل فعالیت داشته و گارانتی اپل را ارائه می‌کنند، فقط از نام این شرکت بزرگ سوء استفاده به عمل می‌آورند. طبیعی است که با نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران قادر به استفاده از شرایط گارانتی رسمی اپل هم نخواهید بود، بنابراین به همین دلیل است که خرید نسخه های با گارانتی گوشی های آیفون در داخل کشور چندان تفاوتی باید خرید نسخه های گارانتی نشده این محصولات ندارد، چون وقتی یک آیفون تحت گارانتی دچار مشکل شود و آن را به فروشنده و نمایندگی ببرید، دائما با بهانه‌های بی‌ربط سعی می‌شود تا از گارانتی امتناع ورزیده شود و نهایتا مشتری مجبور شود تا با پرداخت هزینه تعمیر گوشی آن را تعمیر نماید.

تعمیرات اپل

برای تعمیر آیفون های اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

البته تمام شرکت های داخلی هم اینطور نیستند و گارانتی برخی از آن ها معتبر بوده و حتی با کیفیت گارانتی رسمی اپل برابری می‌کنند. برای مثال گارانتی که شرکت موبایل کمک در قبال تعمیرات آیفون ارائه کرده کاملا قابل اعتماد بوده و حتی از گارانتی که خود شرکت اپل ارائه می‌کند هم کیفیت بهتری دارد، چون گارانتی شرکت اپل با دریافت بخشی از هزینه تعمیر انجام می‌شود، اما گارانتی تعمیر شرکت موبایل کمک این چنین نبوده و در صورت نیاز سرویس رایگان تعمیر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

با نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران بهترین روش تعمیر موبایل کدام است؟

با توجه به اینکه نمایندگی رسمی اپل در ایران وجود ندارد، بهترین روش برای تعمیرات موبایل آیفون این است که از خدمات شرکتی استفاده کنید که کیفیت تعمیر بالایی داشته و آن را مورد ضمانت قرار دهد. موبایل کمک دقیقا این سرویس را در اختیارتان قرار خواهد داد. با استفاده از سرویس تعمیر موبایل این شرکت می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت آیفون خود را تعمیر نمایید و از گارانتی تعمیر رایگان هم بهره‌مند شوید.

تعمیر گوشی موبایل در موبایل کمک

تیم تعمیر موبایل کمک از کارشناسان بسیار خبره‌ای تشکیل شده که به مدرن‌ترین ابزارها و متدهای روز تعمیرات موبایل دسترسی دارند. به همین سبب وقتی آیفون یا آیپد خود را برای تعمیر به کارشناسان موبایل کمک بسپارید، خیالتان کاملا جمع خواهد بود و دیگر هیچ جای نگرانی برایتان وجود نخواهد داشت. از همه مهم تر اینکه موبایل کمک تمام تعمیرات آیفون و آیپدها با گارانتی اصالت قطعه انجام می‌شود و گارانتی این شرکت از نظر کیفیت با گارانتی رسمی اپل برابری می‌کند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به صحبت در مورد وجود یا عدم وجود نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی رسمی اپل پرداختیم. اگر گوشی آیفون شما نیاز به تعمیر دارد توصیه می‎کنیم از خدمات موبایل کمک استفاده کنید و یک تعمیر سریع، قابل اعتماد، با کیفیت و با گارانتی را تجربه کنید.

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر

  نمایندگی اپل در ایران وجود ندارد. شاید نمایندگی فروش محصولاتش باشه ( که بعید میدونم توی ایران به کسی بدن نمایندگی) اما نمایندگی تعمیرات محصولات اپل به هیچ عنوان در ایران وجود نداره چراکه اپل هرجای دنیا نمایندگی داشته باشه تکنسین هایی که در نمایندگی کار تعمیرات رو انجام میدن از خود شرکت اپل اعزام میشن 🙂
  موفق باشید

  سلام من گوشیم ایفون ۵ هستش باتریشو عوض کردم الان مشکل تخلیه شارژ سریع دارم فرستادم تعمیر گفتن ای سی شارژ مشکل داره.لطفا راهنمایی کنید