تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران

تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران

اگر برای انجام تعمیرات Apple به دنبال یک مرکز تعمیرات قابل اعتماد هستید که سرویس آن به اندازه نمایندگی های رسمی اپل کیفیت داشته باشد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل می‌توانید تعمیرات Apple را در تعمیرگاه مجاز این شرکت انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت باشد. در ادامه بیشتر به صحبت در مورد این موضوع می‌پردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

ضرورت بکارگیری خدمات نمایندگی مجاز اپل

آیفون ها، آیپد ها، اپل واچ و دیگر گجت هایی که توسط شرکت اپل طراحی و تولید می‌شوند از ظرافت بسیار خاصی بهره می‌برند. در نصب و کنار هم چیدن قطعات این گجت ها نهایت دقت به عمل آمده و مهندسین طراح اپل سعی می‌کنند همواره با ظرافت بالایی این قطعات را در دستگاه نصب کنند. این ظرافت و دقت بالا سبب می‌شود که تعمیرات Apple دشوار گردد و صرفا هر تعمیرکاری از پس انجام تعمیرات تخصصی اپل بر نیاید. به همین دلیل است که شما باید برای انجام تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ بسیار دقیق و حساس عمل کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران | گارانتی رسمی اپل

 

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر Apple | تعمیرات اپل | تعمیر گوشی آیفون

اگر به خاطر داشته باشید در مقاله قبل از مراجعه به مراکز تعمیر موبایل این سوالات را از خود بپرسید!گفتیم که کاربران آیفون و آیپد های اپل باید تا چه اندازه مراقب باشند که از سرویس مرکز تعمیرات قابل اعتماد و نمایندگی مجاز اپل برای انجام تعمیرات استفاده کنند. در صورتی که این موضوع توجه نشود و تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ در تعمیرگاه مجاز اپل انجام نگیرد، ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود آید. عدم نصب قطعات اورجینال، آسیب زدن به دیگر قطعات و قاب گجت، عدم رعایت استاندارد های لازم، دریافت هزینه بیشتر و غیره برخی از این موارد هستند.

پس اگر بنا به هر دلیل نیازمند انجام تعمیر خاصی روی آیفون، آیپد یا اپل واچ خود هستید، فقط و فقط از سرویس نمایندگی های رسمی اپل در ایران و مراکزی مثل موبایل کمک استفاده کنید. در مراکزی مثل موبایل کمک که به عنوان نمایندگی مجاز اپل فعالیت می‌کنند، تعمیرات آیفون، آیپد و دیگر گجت های اپل با بهترین کیفیت ممکن و استفاده از مدرن ترین تجهیزات انجام می‌شود و در نتیجه بهترین بازده را به همراه خواهد داشت. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و اهمیت استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز اپل برای تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ صحبت خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات اپل در ایران | تعمیرگاه مجاز اپل

با توجه به محدودیت هایی که در کشورمان وجود دارد و همچنین مسائل سیاسی که سبب شده روابط مناسبی مابین ایران و ایالات متحده برقرار نباشد، اپل هم هیچ نمایندگی مستقیمی در داخل کشور ندارد. یعنی مراکزی که خود را به عنوان نمایندگی اپل در ایران معرفی می‌کنند عملا به طور مستقیم زیر نظر شرکت اپل فعالیت ندارند، بلکه سرویس آن ها به گونه‌ای است که سعی شده در آن کیفیت خدمات نمایندگی های اپل شبیه سازی گردد یا بستری فراهم شود که سرویس تعمیرات موبایل در ایران بهتر از نمایندگی های اپل انجام گیرد.

 

تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران | گارانتی رسمی اپل

 

موبایل کمک یکی از مراکزی است که در ایران راستا بهترین خدمات را در اختیارتان قرار می‌دهد. با سرویس و خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات Apple را با ضمانت کیفیت و اورجینال بودن قطعات انجام دهید و از یک تعمیر سریع، مطمئن و بدون دردسر لذت ببرید. به همین جهت موبایل کمک خود را به عنوان نمایندگی مجاز اپل در ایران معرفی کرده و سرویس تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ این شرکت را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند. اما چرا می‌گوییم که کیفیت خدمات موبایل کمک قابلیت مقایسه شدن و حتی برتری نسبت به نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا را دارد؟

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری متقاضی: سرویس و خدمات موبایل کمک به گونه‌ای تدوین شده که متقاضیان تعمیرات Apple و دیگر گوشی ها برای ثبت سفارش تعمیرات نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد. ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک قابل انجام خواهد بود و برای تحویل گوشی و دریافت آن بعد از تعمیرات هم نیازی به مراجعه حضوری متقاضی نیست و پیک رایگان موبایل کمک این مراحل را انجام می‌دهد.

 

  • ضمانت تعمیرات: آیفونتعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و تعمیرگاه مجاز اپل بر روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود دارای گارانتی هستند تا خیال متقاضی تعمیرات از بابت کیفیت تعمیر انجام شده راحت باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: موبایل کمک ضمانت می‌کند که قطعات تعویض شده و بکار رفته در گوشی مشتریان این مرکز اورجینال و درجه یک خواهد بود. ترس نصب قطعات دست دوم و غیر اورجینال یکی از دغدغه هایی است که همه کاربران گجت های اپل برای انجام تعمیرات Apple با آن رو به رو هستند.

 

  • قیمت مناسب: موبایل کمک بهترین تعرفه را برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون ارائه می‌کند و بدین ترتیب کاربران را قادر به انجام تعمیرات با کمترین هزینه خواهد کرد.

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک انجام تعمیرات آیفون و آیپد های اپل کار سختی نیست و می‌توان این تعمیرات را با بهترین کیفیت و هزینه در داخل ایران انجام داد. اگر به خاطر داشته باشید ما پیش از این در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیستهم در رابطه با جزئیات تعمیرات تخصصی Apple در مرکز موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل صحبت کردیم. پس اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن روی آیفون، آیپد یا اپل واچ شما انجام شود، موبایل کمک بهترین سرویس را برایتان ارائه کرده است.

گارانتی تعمیرات اپل | گارانتی Apple

همانطور که گفتیم موبایل کمک دو نوع گارانتی یا ضمانت را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. گارانتی اول مربوط به کیفیت تعمیرات می‌شود. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی متقاضیان انجام گیرد از نظر کیفیت دارای گارانتی هستند. گارانتی دوم مربوط به قطعات اورجینال می‌شود. یعنی موبایل کمک تضمین می‌کند قطعاتی که در آیفون، آیپد یا اپل واچ مشتریانش نصب می‌شوند اورجینال خواهند بود. اما موبایل کمک چگونه دو ضمانت این چنینی را ارائه می‌کند؟

 

تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران | گارانتی رسمی اپل

 

از آنجایی که در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا در تعمیر آیفون های مشتریان استفاده می‌شود و کارشناسان این مرکز هم افراد حرفه‌ای و با تجربه‌ای هستند، بنابراین هر تعمیری که در موبایل کمک انجام گیرد با رعایت تمام اصول و استاندارد های لازم انجام می‌شود و بعد از تعمیر تقریبا درک این مسئله که گوشی قبلا تعمیر شده کار دشوار و غیر ممکنی خواهد بود و بدین ترتیب کیفیت تعمیرات در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. به همین جهت موبایل کمک با اطمینان از این موضوع، تعمیرات صورت گرفته در این مرکز را ضمانت می‌کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل | نمایندگی تعمیر آیفون اپل در تهران | تعمیرات Apple

در مورد ضمانت قطعات اورجینال هم چون موبایل کمک به عنوان نمایندگی مجاز اپل در ایران فعالیت دارد و قطعات مورد نیاز گوشی های مشتریانش را مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌کند و قطعات عرضه شده در این فروشگاه مستقیما از نمایندگی های اپل از سراسر دنیا تامین می‌شوند و اورجینال هستند، بنابراین به راحتی می‌توان کیفیت و اورجینال بودن این قطعات را ضمانت کرد. بنابراین اگر به گارانتی تعمیرات اپل اهمیت می‌دهید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

گارانتی اپل و تعمیر رایگان آیفون | نمایندگی مجاز اپل

خیلی از کاربران تمایل دارند بدانند که آیا با استفاده از گارانتی اپل می‌توان تعمیرات رایگان آیفون را انجام داد؟ به عنوان مثال اگر یک آیفون XS بخریم و دارای گارانتی باشد و ال سی دی آن بنا به هر دلیل نیاز به تعویض داشته باشد، آیا می‌توان این کار را به صورت رایگان و با استفاده از گارانتی Apple انجام داد؟ پیش از هر چیز توصیه می‌کنیم ابتدا به مطالعه مقاله همه چیز در مورد گارانتی گوشی موبایل سامسونگ و اپل” بپردازید تا دیدتان نسبت به گارانتی اپل و محصولاتش بازتر شود.

در مورد تعمیر رایگان آیفون با استفاده از گارانتی باید بگوییم که فقط در شرایط نادر انجام این کار امکانپذیر خواهد بود. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که آیفونی به تازگی خریداری شده باشد و از گارانتی هم بهره ببرد و در دوره گارانتی به صورت خود به خود دچار مشکل شود. مشکلاتی که در گوشی به دلیل عوامل محیطی و عواملی که کاربر در به وجود آمدن آن ها دخلی باشند با گارانتی به صورت رایگان قابل تعمیر نخواهند بود.

به عنوان مثال اگر آیفون شما از دستتان بیفتد و صفحه نمایش آن بشکند نمی‌توانید از گارانتی اپل برای تعمیر رایگان آیفون و تعویض ال سی دی آن استفاده کنید. ولی اگر بدون هیچ دلیلی در عملکرد صفحه نمایش آیفونتان مشکلی به وجود آید، مثلا روی آن یک خط سبز رنگ ایجاد شود، می‌توانید با گارانتی اپل و مراجعه به تعمیرگاه مجاز اپل تعمیرات لازم را به صورت رایگان بر روی گوشی انجام دهید. در نظر داشته باشید که برای تعمیر آیفون های اپل حتما از سرویس نمایندگی مجاز اپل استفاده کنید.

ترفند های جالب آیفون | تعمیرات Apple به روش نرم افزاری

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران | گارانتی رسمی اپل

 

در برخی مواقع ممکن است برای انجام تعمیرات و تغییرات خاصی واقعا نیاز به انجام تمهیدات سخت افزاری وجود نداشته باشد و بتوان مشکل ایجاد شده را با انجام تغییرات در بستر نرم افزاری گوشی برطرف کرد. تیم تحریریه موبایل کمک در این راستا مجموعه‌ای از کامل ترین آموزش و ترفند های آیفون را ارائه کرده است. سعی کنید همیشه در مرحله اولی که گوشی شما دچار مشکل شده از روش های نرم افزاری استفاده کنید و مطمئن شوید که مشکل با روش های نرم افزاری برطرف نمی‌شود.

به عنوان مثال بارها دیده شده که مشکلاتی مثل عدم شارژدهی خوب باتری آیفون یا عدم موفقیت دستگاه در اتصال به شبکه وای فای با تغییرات نرم افزاری برطرف شده‌اند. پس اگر باتری آیفون شما وزد خالی می‌شود، سریعا تصمیم به انجام تعمیرات سخت افزاری و تعویض باتری نگیرید یا اگر در عملکرد وای فای آیفونتان اختلالی به وجود آمده، سریعا به فکر تعویض فلت وای فای نباشد و ابتدا گزینه ها و آپشن های نرم افزاری را بررسی کنید. پس همیشه تعمیرات سخت افزاری راه حل انجام تعمیرات و رفع مشکل آیفون ها نیست.

 بهترین نمایندگی مجاز اپل 

سهولت در استفاده از خدماتی که مرکز موبایل کمک برای انجام تعمیرات تخصصی روی آیفون و آیپد ها ارائه کرده تقریبا اصلی ترین دلیلی است که سبب می‌شود این مرکز به عنوان بهترین نمایندگی Apple در ایران انتخاب گردد. البته مزیت های دیگری هم در این بین وجود دارند. به عنوان مثال ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات که قبلا در مورد آن صحبت کردیم هم بسیار موضوع حائز اهمیتی است.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرگاه رسمی آیفون Apple در ایران | گارانتی رسمی اپل

 

تعرفه مناسب و همچنین از بین بردن دردسرهای تعمیرات و عدم نیاز به مراجعه حضوری هم واقع شرایط را بهتر می‌کند. تصور کنید برای تعمیر آیفون خود بتوانید با یک تماس تلفنی سفارشتان را ثبت کنید و ظرف چند دقیقه پیکی به آدرستان اعزام شده  گوشی را برای تعمیرات از شما دریافت کند و بعد از چند ساعت هم دوباره گوشی تعمیر شده را در هر کجا که هستید به شما تحویل دهد. در این بازه زمانی شما می‌توانید به طور عادی به انجام سایر کارهای روزمره خودتان بپردازید.

علاوه بر این مسائل مزیت هایی مثل بکارگیری مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین استفاده از تجربه کارشناسان مجرب هم از دیگر دلایلی هستند که می‌توانند سبب شوند موبایل کمک به عنوان بهترین نمایندگی مجاز اپل در ایران انتخاب گردد. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و دیگر گجت های برند اپل شما با بهترین کیفیت انجام شود، موبایل کمک بهترین سرویس را برایتان ارائه کرده است. در بخش بعد به طور کامل با مراحل ثبت سفارش و انجام تعمیرات Apple در تعمیرگاه تخصصی اپل و مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

مراحل ثبت سفارش و انجام تعمیرات آیفون در  نمایندگی Apple 

سرویس موبایل کمک به گونه‌ای طراحی شده که کمترین دردسر را برای متقاضیان انجام تعمیرات اختصاصی آیفون و آیپد و همچنین اپل واچ به همراه داشته باشید. مراحل کلی که باید برای ثبت سفارش و انجام تعمیرات طی شوند به شرح زیر هستند: اپل

 

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم اول متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را به ثبت برساند. برای انجام این کار کافیست با شماره 02175147 تماس گرفته شود یا فرم سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک تکمیل گردد.

 

  • اعزام پیک به محل: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام شده و آیفون یا آیپد وی را هرکجا که باشد از او تحویل می‌گیرد و آن را برای انجام تعمیرات به تعمیرگاه مجاز اپل (موبایل کمک) ارجاع می‌دهد.

 

  • انجام تعمیرات: در این مرحله کارشناسان موبایل کمک با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات Apple را انجام خواهند داد.

 

  • ارسال گوشی با پیک به آدرس متقاضی: در آخرین مرحله و بعد از انجام تعمیرات هم، گجت تعمیر شده توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

 

پس با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل می‌توانید تعمیرات Apple را بدون دردسر و با اطمینان از کیفیت انجام دهید و در عین حال کمترین هزینه را هم پرداخت کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر یا دریافت مشاوره کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل