تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات آیفون با ضمانت تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات آیفون با ضمانت

تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات آیفون با ضمانت

متاسفانه بازار موبایل ایران به ویژه در حوزه تعمیرات اصلا مطمئن نیست و از روش های مختلفی در این راستا برای کسب سود های بیشتر استفاده می‌شود. به همین دلیل باید دقت کرد که تعمیرات اپل فقط در نمایندگی های مجاز این شرکت و با ضمانت انجام گیرد. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل می‌توانید از تعمیرات اپل با ضمانت بهره‌مند شوید. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد جزئیات این موضوع و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

مهم ترین نکات در تعمیرات اپل | تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ

گجت هایی که توسط شرکت اپل طراحی، تولید و روانه بازار می‌شوند از ظرافت خاصی برخوردارند و در قلب آن ها از قطعات سخت افزاری بسیار با کیفیتی استفاده شده است که قیمت بالایی دارند. به همین سبب تعمیرات Apple نسبت به تعمیر دیگر گوشی های موبایل از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود و باید به دست کارشناسان و افراد متخصصی انجام گیرد که به طور کامل در این حوزه تجربه دارند و می‌توان به سرویس آن ها اعتماد کرد. برخی از اصلی ترین نکاتی که باید در تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ به آن ها دقت شود شامل موارد زیر هستند:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات اپل با ضمانت | گارانتی اپل

 

  • مهارت تعمیرکار: تعمیرکاری که قرار است آیفون، آیپد یا اپل واچ شما را باز کند و نسبت به عیب یابی و تعمیر دستگاه وارد عمل شود می‌بایست یک تعمیرکار با تجربه بوده و به کار خودش مسلط و از مهارت بالایی برخوردار باشد. در غیر این صورت مطمئن باشید نتیجه تعمیر رضایت بخش نخواهد بود و استاندارد های لازم در حین انجام تعمیرات رعایت نمی‌شوند.

 

  • تجهیزات و ابزارهای تعمیر: برای تعمیر آیپد، آیفون و اپل واچ ها باید از ابزارها و تجهیزات خاص و پیشرفته‌ای استفاده شود و تا حد امکان از بکارگیری روش های سنتی و ابزارهای قدیمی خودداری گردد. متاسفانه اغلب تعمیرکاران در ایران از ابزارهای قدیمی و روش های سنتی برای انجام تعمیرات اپل استفاده می‌کنند که این مسئله اصلا درست نیست و کیفیت تعمیر را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. البته در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل از مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی های متقاضیان استفاده خواهد شد.

 

  • کیفیت قطعات: همانطور که گفتیم آیفون، آیپد و اپل واچ ها از قطعات بسیار با کیفیتی تشکیل شده‌اند. طبیعتا اگر قرار باشد یکی از این قطعات در گوشی تعویض گردد، باید یک قطعه با کیفیت و مشابه با نسخه فابریک گوشی در آن نصب شود. متاسفانه در اغلب مراکز تعمیرات موبایل به این موضوع توجه نمی‌شود و از قطعات بی‌کیفیت و تقلبی در گوشی متقاضیان تعمیرات استفاده به عمل می‌آید. خیلی از تعمیرکاران هم از این روش و ترفند های دیگر برای کسب سود بیشتر استفاده می‌کنند.

 

تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات اپل با ضمانت | گارانتی اپل

 

  • کیفیت تعمیر و ضمانت تعمیرات: متاسفانه همه تعمیرکارانی که در بازار آزاد تعمیرات موبایل فعالیت دارند افراد حرفه‌ای و خبره‌ای نیستند و خیلی از آن ها واقعا تجربه و مهارت لازم برای تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ ها را ندارند. به همین جهت کیفیت تعمیر از نکاتی است که باید حتما به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از ضمانت کیفیت تعمیرات هم بهره‌مند شوید.

 

  • سرعت تعمیرات: سرعت عمل تعمیرکار هم از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. در برخی مواقع دیده شده یک تعمیر ساده توسط برخی تعمیرکاران تا چند روز و حتی هفته طول کشیده است، در حالی که انجام آن ظرف چند ساعت در نمایندگی های مجاز اپل امکانپذیر خواهد بود. بنابراین به سرعت عمل تعمیرکار و مرکزی که از آن سرویس می‌گیرید هم دقت داشته باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • قیمت و هزینه: آخرین مسئله مهمی که توصیه داریم به آن توجه کنید مربوط به هزینه و قیمتی می‌شود که برای انجام تعمیرات از شما دریافت خواهد شد. متاسفانه در بازار ایران قیمت دقیقی برای انجام تعمیرات خاص روی گوشی های موبایل وجود ندارد و ممکن است چند تعمیرکار برای انجام یک تعمیر یکسان چندین قیمت متفاوت را به شما پیشنهاد دهند. بنابراین سعی کنید بهترین قیمت را با در نظر گرفتن سایر موارد و موضوعات فوق انتخاب کنید.

 

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین نکاتی هستند که باید برای انجام بدون دردسر و مطمئن تعمیرات بر روی آیفون، آیپد و اپل واچ ها به آن ها دقت شود. هم اکنون مراکز محدودی در داخل کشور سرویس تعمیرات اپل با ضمانت را ارائه می‌کنند و در واقع خدماتی که ارائه می‌دهند را از نظر کیفیت تضمین خواهند کرد. خوشبختانه موبایل کمک یکی از این مراکز است که به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل ایران شناخته شده و می‌تواند گزینه عالی برای انجام انواع تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ باشد.

نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل | قطعات اورجینال

همانطور که در بخش قبل گفتیم یکی از مهم ترین نکاتی که باید در انجام تعمیرات اپل به آن دقت شود و متاسفانه خیلی از تعمیرکاران از طریق آن به کسب سود های کلان می‌پردازند مربوط به نصب قطعات اورجینال، اصل و نو در گوشی می‌شود. تصور کنید برای تعویض ال سی دی آیفون خود یا تعویض باتری آن به نزد تعمیرکاری مراجعه کرده‌اید و وی مدعی می‌شود که ال سی دی یا باتری اورجینالی را با هزینه مشخصی در گوشی نصب خواهد کرد. متاسفانه در این شرایط بعد از تعمیر دستگاه هیچ راهی وجود ندارد که شما از اورجینال، اصل و نو بودن قطعه نصب شده در موبایلتان اطمینان حاصل کنید.

 

تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات اپل با ضمانت | گارانتی اپل

 

خیلی از تعمیرکاران سودجو دقیقا از همین مسئله سوء استفاده می‌کنند و قطعات غیر اورجینال و کم کیفیت را به جای قطعات اورجینال در گوشی متقاضیان نصب کرده و از آن ها هزینه نصب قطعه اورجینال را دریافت خواهند کرد. در برخی مواقع هم دیده شده که تعمیرکار قطعه دست دومی را از یک گوشی مشابه دیگر جدا کرده و در گوشی متقاضی نصب می‌کند و بدین ترتیب هزینه نصب قطعه اورجینال و نو را از متقاضی تعمیرات دریافت می‌نمایند. بنابراین این روش ها به ترفندی برای کسب سود بیشتر از جانب تعمیرکاران موبایل تبدیل شده است و به همین جهت اطمینان از اورجینال بودن قطعات تعویضی گوشی بسیار اهمیت دارد.

برای اطمینان از اینکه قطعات اورجینال و اصل در آیفون یا آیپد شما نصب می‌شوند بهتر است از خدمات نمایندگی رسمی اپل ایران و نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل ایران (موبایل کمک) استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک تعمیرات اپل با ضمانت اورجینال بودن قطعات و همچنین کیفیت انجام می‌گیرد. تمام قطعاتی که در این مرکز در گوشی متقاضیان تعویض می‌شوند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی هستند. بنابراین اگر می‌خواهید خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعاتی که در آیفون یا آیپدتان تعویض می‌شود راحت باشد، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای سرویس گیری هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون اپل در موبایل کمک

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

نمایندگی تعمیر آیفون در تهران | هزینه و قیمت مناسب

یکی دیگر از مزیت های اصلی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیر آیفون اپل تهران می‌توانید از آن بهره‌مند شوید مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. وقتی از سرویس نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل ایران استفاده کنید از تعرفه های پایین شرکت موبایل کمک بهره‌مند خواهید شد و دیگر لزومی ندارد که هزینه های گزافی را برای تعمیر کردن گوشی یا تبلت اپل خود پرداخت نمایید. علاوه بر این در سرویس موبایل کمک متقاضی تعمیرات مستقیما به تعمیرکار دستمزدی پرداخت نمی‌کند و این مسئله هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. اما یک مسئله اصلی دیگر هم وجود دارد که انجام تعمیرات تخصصی اپل با بهترین  قیمت در مرکز موبایل کمک را مقدور می‌سازد.

 

تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات اپل با ضمانت | گارانتی اپل

 

تامین مستقیم قطعات از فروشگاه موبایل کمک یکی دیگر از موضوعاتی است که منجر به کاهش هزینه تعمیرات در این مرکز می‌شود. قطعاتی که مستقیما از فروشگاه موبایل کمک برای نصب در گوشی متقاضیان تعمیرات ارائه می‌شوند با همان قیمت خرید در نظر گرفته خواهند شد و این موضوع به شدت روی کاهش هزینه تعمیرات اپل تاثیرگذار خواهد بود. ضمن اینکه تمام تعمیرات آیپد اپل، آیفون و دیگر گجت های این شرکت در مرکز موبایل کمک هم از نظر کیفیت تعمیرات مشمول گارانتی هستند و هم از نظر اورجینال بودن قطعات شامل گارانتی می‌شوند. پس اگر قطعه‌ای با قیمتی ارزان تر در مرکز موبایل کمک روی گوشی شما نصب شود، جای شکی مبنی بر اورجینال بودن آن وجود ندارد.

نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل بازار موبایل ایران | عدم نیاز به مراجعه حضوری

گذشته از تمام مزیت های قبلی که به آن ها اشاره داشتیم، یکی دیگر از مزیت های مهمی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران می‌توانید از آن بهره‌مند شوید مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری در کل پروسه تعمیر می‌شود! سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدوین و برنامه ریزی شده که کمترین دردسر را برای کاربران و متقاضیان تعمیرات داشته باشد و طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام گیرد. در همین راستا اصلا نیازی نیست که در هیچ یک از مراحل تعمیر، متقاضی تعمیرات به شرکت موبایل کمک مراجعه حضوری داشته باشد.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی یا سایت شرکت انجام می‌گیرد و دریافت گوشی معیوب هم با پیک رایگان موبایل کمک در آدرس متقاضی انجام می‌شود. انتقال گوشی به مرکز تعمیرات هم توسط پیک موبایل کمک صورت می‌پذیرد و تعمیرات لازم طی سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل ایران روی گوشی متقاضی انجام خواهد شد. پس از اطمینان از کیفیت تعمیر و رضایت بخش بودن نتیجه آن، دستگاه دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

 

تعمیرات اپل بازار موبایل | تعمیرات اپل با ضمانت | گارانتی اپل

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون ، آیپد و اپل واچ های خود را بدون دردسر و بدون نیاز به مراجعه حضوری و طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. عموما تعمیراتی از قبیل تعویض ال سی دی آیفون در مرکز موبایل کمک ظرف 3 الی 4 ساعت انجام می‌شود و شما در کمتر از نصف روز گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان شرکت دریافت می‌کنید. فراموش نکنید با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران از ضمانت تعمیر و همچنین ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده هم بهره‌مند خواهید شد.

ثبت سفارش تعمیرات اپل | نمایندگی اپل ایران

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

اگر بنا به هر دلیل آیفون، آیپد یا اپل واچ شما دچار مشکل شده و نیازمند تعمیر آن هستید و می‌خواهید تعمیر دستگاه را به یک مرکز کاملا مطمئن واگذار کنید، موبایل کمک بهترین گزینه خواهد بود. برای کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش تعمیرات می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت برسانید. فراموش نکنید با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل بازار موبایل ایران از ضمانت کیفیت تعمیرات و تضمین اورجینال بودن قطعات بهره‌مند خواهید شد و تعمیرات گوشی شما در سریع ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل