اگر صفحه نمایش آیفون شکست چه راه حل‌هایی داریم؟ اگر صفحه نمایش آیفون شکست چه راه حل‌هایی داریم؟

اگر صفحه نمایش آیفون شکست چه راه حل‌هایی داریم؟

اگر بنا به هر دلیل خاصی صفحه نمایش آیفون شما شکست یا دچار ترک خوردگی شد چه کار خواهید کرد؟ ما در این مقاله به روش‌ها و راه‌ حل‌هایی اشاره می‌کنیم که در این شرایط می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

متاسفانه سقوط ناگهانی و ناخواسته گوشی از دست کاربران امری بسیار شایع است. طبق تازه‌ترین آمار به دست آمده، ظاهرا چیزی در حدود ۵۵ درصد از کاربران گوشی‌های هوشمند در طول سال بیش از ۳ بار با مسئله سقوط دستگاه از دستشان مواجه می‌شوند. این موضوع بدان معناست که نیمی از ما حداقل در طول 12 ماه 3 بار با مسئله سقوط ناگهانی و ناخواسته گوشی از دست خود مواجه می‌شویم. در این شرایط اگر فرد بسیار خوش شانسی باشید، موبایل شما دچار آسیب دیدگی نمی‌شود. اگر فرد نسبتا خوش شانسی باشید، احتمالا شیشه صفحه نمایش دستگاهتان ترک می‌خورد اما دستگاه قابل استفاده خواهد بود و اگر فرد بد شانسی باشید، احتمالا صفحه نمایش و تاچ دستگاهتان شکسته و باید نسبت به تعویض آن وارد عمل شوید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1 

 

 

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

متاسفانه در حال حاضر مرکز خدمات‌دهی رسمی محصولات اپل در ایران وجود ندارد و شرکت‌هایی که مدعی ارائه خدمات رسمی اپل می‌شوند عموما ادعای بی‌پایه و اساسی را ارائه می‌کنند. بنابراین اگر آیفون شما با هر مشکلی از قبیل شکستن صفحه نمایش مواجه شد به هیچ وجه نمی‌توانید در ایران برای تعمیر دستگاه آن را به نمایندگی معتبری از شرکت اپل بسپارید. حال و با در نظر گرفتن این  شرایط اگر از کاربران آیفون‌های اپل باشید ناگهان آیفونتان دست شما سقوط کرده و دچار شکستگی صفحه نمایش شود، چه راه حل‌هایی پیش رویتان قرار دارد؟ ما در این مقاله قصد داریم که شما عزیزان را در این رابطه راهنمایی کنیم. چنانچه در مورد هر یک از بخش‌های شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌ (75147-021) با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و یا می توانید سفارش تعمیرات سخت افزاری خود را از طریق فرم درخواست آنلاین تعمیرات سخت افزاری ثبت نمایید.

 

آیفون خود را به تعمیرکاران مجرب واگذار کنید

اولین گزینه‌ای که در این شرایط احتمالا در ذهنتان نقش می‌بندید مربوط به واگذار کردن آیفون به تعمیرکاری مجرب است. خوشبختانه تعویض صفحه نمایش و تاچ دستگاه چندان امر دشواری نیست، اما با این حال باید تعمیرکار مورد نظر در زمینه دمونتاژ صحیح آیفون شما تجربه کافی داشته و فردی قابل اطمینان باشد. در غیر این صورت ممکن است آیفونتان دچار مشکلات عمده دیگری شود. هنگامی که آیفون خود را برای تعمیر به تعمیرکاری نشان می‌دهید حتما سه سوال زیر را از وی بپرسید:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1 

 

 

  • تعمیر دستگاه چه هزینه‌ای را شامل می‌شود؟
  • برای تعمیر دستگاه چقدر زمان لازم است؟
  • آیا گارانتی در قبال تعمیر آیفون از سوی تعمیرکار ارائه می‌شود؟

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone SE 2020

مطرح کردن این سه سوال در سنجش کیفیت عملکرد تعمیرکار مورد نظر بسیار حائز اهمیت است. اگر تعمیرکاری که به آن مراجعه کرده‌اید از کیفیت کار خود اطمینان داشته باشد، بدون تردید در قبال تعمیر آیفونتان گارانتی را ارائه خواهد کرد. اگر وی فرد با وجدانی باشد، بدون تردید قیمتی مناسب را پیشنهاد می‌کند و همچنین زمان مورد نیاز به منظور تعمیر دستگاه هم می‌تواند از دیگر معیارهای سنجش کیفیت عملکرد تعمیرکار مورد نظر باشد.

 

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی شکسته آیفون ۸ اپل

شخصا صفحه نمایش شکسته آیفونتان را تعمیر کنید!

تعمیر شخصی صفحه نمایش آیفونتان هم از دیگر گزینه‌هایی است که می‌توانید نسبت به انجام آن وارد عمل شوید. یدین منظور در صورت بروز شکستگی در صفحه نمایش و تاچ آیفون باید یک نمونه از صفحه نمایش و تاچ مطابق با محصول خود را خریداری نمایید. سپس به کیت اختصاصی تعمیر محصولات اپل نیاز دارید. آیفون‌های اپل دارای پیچ‌های منحصر به فردی هستند که پیچ‌گوشتی آن‌ها تنها در برخی از جعبه‌ ابزارهای تعمیر موبایل ارائه می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1 

 

 

اگر تجربه تعمیر و دمونتاژ آیفون‌ها را داشته باشید، انتخاب این راه حل معقولانه‌تر به نظر می‌رسد. در غیر این صورت باید از سایت‌های راهنمایی همچون iFixit و یا ویدئوهای راهنمای تعمیر موجود در اینترنت به منظور کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید. انجام این عمل ممکن است از نظر هزینه برای شما مقرون به صرفه باشد اما دقت کنید که درست انجام دادن آن برای یک فرد مبتدی چندان ساده نیست.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی ایفون

از آیفون شکسته خود استفاده کنید!

اگر از نظر مالی با محدودیت مواجه هستید و توان پرداخت هزینه تعمیر صفحه نمایش شکسته آیفون خود را ندارید، می‌توانید در همان حالت از دستگاه استفاده کنید. البته این موضوع تنها در شرایطی امکان‌پذیر است که شما فرد خوش شانسی باشید و پس از سقوط دستگاه از دستان شما تنها ترک و شکستگی‌هایی بر روی شیشه نمایشگر آیفون ایجاد شده باشد و عملکرد تاچ آن دچار مشکل نشده باشد. اگر هنوز هم سوالی در ذهن شما باقی مانده است میتوانید با شماره (75147-021) تماس بگیرید و کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: 

خرید گوشی

ال سی دی iPhone XS

قیمت تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس

ال سی دی آیفون 6s Plus

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل