تعمیر میکروفون موبایل آیفون تعمیر میکروفون موبایل آیفون

تعمیر میکروفون موبایل آیفون

بروز اختلال در عملکرد میکروفون آیفون ها از مشکلات نه چندان رایج این گوشی های موبایل است که در صورت وقوع می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و در برقراری تماس های تلفنی اختلال ایجاد کند. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل می‌توانید تعمیر میکروفون موبایل آیفون را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

دلیل خرابی میکروفون آیفون و جلوگیری از آن | تعمیرات تخصصی اپل

تعمیر میکروفون موبایل آیفون از تعمیرات تخصصی اپل است که باید توسط مراکز مجاز و نمایندگی های این شرکت انجام گیرد. اما قبل از اینکه در مورد جزئیات این تعمیر صحبت کنیم بهتر است مروری بر اصلی ترین دلایل خرابی میکروفون آیفون ها هم داشته باشیم و کمی بهتر شما را با مشکلاتی آشنا کنیم که ضمن خراب شدن میکروفون آیفون با آن رو به رو خواهید شد. زمانی که میکروفون هر گوشی خراب شود، امکان برقراری تماس های تلفنی خوب و با کیفیت را نخواهید داشت و مخاطب شما دائما از کیفیت پایین صدای شما گلایه خواهد کرد. البته این مسئله مربوط به شرایطی می‌شود که در عملکرد میکروفون کاهش کیفیت ایجاد شده باشد.

در برخی مواقع ممکن است به طور کامل میکروفون آیفون از کار بیفتد و بدین ترتیب صدای شما به هیچ وجه به مخاطب منتقل نگردد. بنابراین مختل شدن قابلیت برقراری تماس تلفنی اصلی ترین مسئله‌ای است که با خرابی میکروفون آیفون باید با آن دست و پنجه نرم کنید. ضبط نشدن صدای شما، عدم امکان استفاده از اپلیکیشن هایی که نیاز به ضبط صدای شما دارند، عدم امکان ارسال ویس (Voice) یا همان پیام صوتی در تلگرام، واتساپ و غیره و خیلی از مشکلات دیگر هم با خرابی میکروفون آیفون می‌توانند پدیدار گردند. بنابراین اگر میکروفون گوشی دچار مشکل شود وضعیت آزاردهنده‌ای ایجاد خواهد شد که شبیه به وضعیتی است که با خرابی اسپیکر آیفون ایجاد می‌شود و در مقاله تعمیر اسپیکر موبایل آیفون با کمترین هزینه | نمایندگی تعمیرات اپل به صحبت در رابطه با نحوه تعمیر آن پرداختیم.

 

تعمیر میکروفون موبایل آیفون در موبایل کمک | نمایندگی مجاز اپل

 

اما چه عوامل و دلایلی می‌توانند منجر به خراب شدن میکروفون آیفون شوند؟ اصلی ترین عاملی که تقریبا در 70 درصد مواقع منجر به بروز اختلال در عملکرد میکروفون آیفون ها می‌شود، آب خوردگی و تماس گوشی با مایعات است. حتی نفوذ قطرات کوچک آب به داخل گوشی و تماس آن ها با میکروفون آیفون می‌تواند مشکل ساز شود و کیفیت عملکرد میکروفون را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد. در برخی مواقع هم سوختن میکروفون نویزگیر گوشی منجر به کاهش کیفیت صدا در حین برقراری تماس های تلفنی می‌شود که عموما سوختن این میکروفون ناشی از وارد شدن ضربه یا فشار به موبایل خواهد بود. بنابراین اگر می‌خواهید نیازمند تعمیر میکروفون موبایل آیفون نشوید همیشه سعی کنید به خوبی از آیفون خود مراقبت نمایید تا ضربه و فشاری به آن وارد نشود. برای اطمینان همیشه از گارد های موبایل ضربه گیر استفاده کنید و از سمت دیگر اجازه ندهید آیفون شما با مایعات و آب در تماس مستقیم قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 8

جالب است بدانید که خراب شدن میکروفون آیفون ها حتی در مدل های جدیدتر که ضد آب هستند هم رخ می‌دهد و در خیلی از مواقع ناشی از آب خوردگی بوده است. پس اینطور فکر نکنید که چون آیفون شما ضد آب است می‌توانید بدون مشکل و با اطمینان کامل از آن در محیط های خیس استفاده کنید. در برخی مواقع هم ممکن است خراب شدن میکروفون آیفون بدون دخالت عوامل محیطی و جانبی به وقوع بپیوندد که در این شرایط اگر گوشی گارانتی داشته باشد می‌توانید از گارانتی اپل برای تعمیر رایگان دستگاه و رفع مشکل میکروفون آن استفاده کنید. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد جزئیات تعمیر میکروفون موبایل آیفون صحبت خواهیم رد و شما را با سرویس موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل آشنا می‌کنیم. با خدمات این مرکز می‌توانید تعمیرات تخصصی اپل را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید.

 

تعمیر میکروفون موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

هزینه تعمیر میکروفون موبایل آیفون | نمایندگی مجاز اپل

یکی از اصلی ترین و اولین سوالاتی که بعد از خراب شدن میکروفون آیفون در ذهن هر کاربری به وجود می‌آید مربوط به هزینه انجام تعمیرات بر روی دستگاه می‌شود! میکروفون آیفون ها عموما از دو بخش تشکیل شده که به ترتیب شامل میکروفون اصلی و نویزگیر می‌شود. البته ممکن است این ساختار در برخی مدل های آیفون کمی متفاوت باشد و حتی محل نصب میکروفون و نویزگیر هم به شکل متفاوتی در نظر گرفته شده باشد. اما در هر صورت تقریبا در 95 مواقع تعمیر میکروفون موبایل آیفون با تعویض این قطعه یا نویزگیر آن انجام خواهد شد. خوشبختانه قیمت این دو قطعه چندان زیاد نیست و بدین ترتیب هزینه تعمیرات میکروفون آیفون زیاد نخواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

حتی در بدترین شرایط که قرار باشد هم میکروفون اصلی و هم نویزگیر گوشی تعویض شوند هم هزینه تعمیرات چندان زیاد نخواهد بود، چون قیمت این قطعات نسبت به دیگر قطعات موبایل اپل ناچیزتر است. به عنوان مثال تعویض ال سی دی آیفون ها که از تعمیرات رایج این گوشی های موبایل است، با توجه به مدل آیفون مورد نظر تقریبا 3 الی 5 برابر تعمیر میکروفون گوشی هزینه خواهد داشت. ضمنا تعمیر میکروفون آیفون ها به هیچ وجه از مشکلات رایج اپل نیست و به ندرت رخ می‌دهد. بنابراین اگر در عملکرد میکروفون آیفون شما مشکلی به وجود آمده، نگران هزینه تعمیر آن نباشید. مهم ترین موضوعی که باید در این شرایط به آن توجه داشته باشید مربوط به کیفیت تعمیرات می‌شود. به همین جهت توصیه داریم تعمیر میکروفون موبایل آیفون را به هر تعمیرکار و مرکز تعمیرات موبایلی واگذار نکنید و فقط از خدمات نمایندگی مجاز اپل و موبایل کمک بدین منظور استفاده به عمل آورید. در مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون را با کمترین قیمت و ضمانت کیفیت و اورجینال بودن قطعات تعویض شده انجام دهید.

 

تعمیر میکروفون موبایل آیفون | گارانتی اپل

 

تضمین کیفیت تعمیرات| مرکز تعمیرات تخصصی آیفون

موبایل کمک سال هاست که به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز تعمیرات تخصصی آیفون در ایران فعالیت دارد. در این مرکز از تجربه ماهرترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کشور استفاده خواهد شد و تعمیرات گوشی متقاضیان با دست این افراد انجام می‌گیرد تا بهترین کیفیت را داشته باشد. از سمت دیگر در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا برای انجام تعمیرات موجود بوده و بکار گرفته می‌شوند تا بدین سبب تمام استاندارد های تعمیرات تخصصی اپل رعایت شود و آیفون متقاضیان با بهترین کیفیت تعمیر گردد.

از سمت دیگر تمام قطعاتی که در گوشی متقاضیان مرکز موبایل کمک نصب می‌شوند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک تامین خواهند شد و از نظر اورجینال بودن شامل گارانتی می‌شوند. به بیان ساده تر وقتی تعمیرات گوشی خود را نمایندگی مجاز اپل و مرکز موبایل کمک بسپارید و قطعه‌ای در آن تعویض گردد، کیفیت و اورجینال بودن آن به طور کتبی تضمین می‌شود. بدین سبب کیفیت تعمیرات و نتیجه تعمیری که در مرکز موبایل کمک به آن دست پیدا خواهید کرد از هر مرکز تعمیرات دیگری بیشتر خواهد بود. طبق آمار حتی درصد رضایت مشتریان مرکز موبایل کمک نسبت به خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا وضعیت بهتری دارد.

 

تعمیر مشکل شارژ نشدن یا دیر شارژ شدن آیفون | گارانتی رسمی اپل

 

به همین سبب است که موبایل کمک خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل در تهران معرفی می‌کند. تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی متقاضیان انجام می‌گیرد از نظر کیفیت هم مشمول گارانتی می‌شوند. به عنوان مثال اگر تعمیر میکروفون موبایل آیفون خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، تعمیری که روی گوشی شما انجام می‌شود برای یک بازه زمانی مشخص 20 الی 30 روزه مشمول گارانتی خواهد بود و در صورتی که طی این بزه زمانی هر مشکلی برای میکروفون آیفونتان به وجود آید، تیم موبایل کمک تعمیر دوباره آن را به طور رایگان برایتان انجام می‌دهد. پس با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون را با ضمانت کیفیت و اورجینال بودن قطعات انجام دهید و یکی از اصلی ترین معضلاتی که در تعمیر گوشی های اپل پیش روی کاربران قرار می‌گیرد را رفع نمایید.

 

سرعت عمل بالا و عدم نیاز به مراجعه حضوری | صرفه جویی در زمان

یکی دیگر از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن بهره‌مند خواهید شد مربوط به صرفه جویی در زمان می‌شود. حتما می‌دانید که انجام تعمیرات موبایل در بازار آزاد و به سدت تعمیرکاران عادی چقدر از نظر زمان آزاردهنده خواهد بود! شما باید برای نشان دادن گوشی به نزد تعمیرکاران مراجعه کنید و گوشی خود را به یکی از آن ها بسپارید و حداقل بعد از چند روز دوباره گوشی تعمیر شده خود را با مراجعه به نزد تعمیرکار از وی تحویل بگیرید و طبیعتا خبری هم از ضمانت کیفیت تعمیرات یا ضمانت اورجینال بودن قطعاتی که در دستگاه تعویض شده وجود ندارد!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

اما سرویس موبایل کمک و نمایندگی مجاز اپل به گونه‌ای تدوین شده که تعمیرات تخصصی آیفون در آن با کمترین دردسر و بدون نیاز به مراجعه حضوری و ظرف چند ساعت قابل انجام است. عموما تعمیراتی از قبیل تعمیر میکروفون موبایل آیفون در موبایل کمک بیشتر از 3 ساعت زمان نمی‌برند. برای ثبت سفارش یا درخواست تعمیر هم نیازی نیست که از منزل خود خارج شوید یا مراجعه حضوری داشته باشید، بلکه ثبت سفارش با تماس تلفنی یا به صورت آنلاین انجام خواهد شد. دریافت گوشی از شما برای ارجاع به مرکز تعمیرات و همچنین تحویل گوشی به شما پس از انجام تعمیرات هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌گیرد.

بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل برای تعمیر آیفون خود استفاده می‌کنید علاوه بر بهره‌مندی از ضمانت کیفیت تعمیرات و ضمانت اورجینال بودن قطعات، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان هم خواهید داشت. از آنجایی که برای ثبت سفارش نیازی به مراجعه حضوری ندارید، هیچ اختلالی در کارهای روزمره شما به وجود نمی‌آید. از آن مهم تر این که ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل می‌گیرید و دیگر نیازی نیست که چند روز برای تعمیر دستگاه منتظر بمانید. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع و مطمئن روی آیفون شما انجام شود از سرویس موبایل کمک و نمایندگی Apple ایران استفاده کنید.

بیمه موبایل و تعمیر میکروفون موبایل آیفون به صورت رایگان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اگر آیفون شما از بیمه موبایل بهره ببرد می‌توانید میکروفون آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه و به طور رایگان تعمیر نمایید! ضوابط بیمه موبایل به گونه‌ایست که برخلاف گارانتی تمام خرابی های ناشی از عوامل جانبی را تحت پوشش قرار می‌دهد و حتی خرابی های ناشی از آب خوردگی و افتادن گوشی از دست کاربر هم تخت پوشش بیمه موبایل قرار دارند و به طور رایگان قابل تعمیر خواهند بود. به همین جهت است که استقبال کاربران از سرویس بیمه موبایل به مراتب بیشتر از گارانتی است.

بنابراین اگر از آیفون های رده بالای اپل استفاده می‌کنید که بروز هرگونه مشکل در آن ها می‌تواند هزینه چند میلیون تومانی را به همراه داشته باشد، توصیه داریم حتما از سرویس بیمه موبایل استفاده کنید. با این سرویس می‌توانید حتی تعمیراتی از قبیل تعمیر میکروفون موبایل آیفون را هم بدون نیاز به پرداخت هزینه و به صورت رایگان انجام دهید. در حال حاضر بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری شرکت موبایل کمک و سامان حامی ارائه شده است. بنابراین با استفاده از این سروی می‌توانید خیالتان را از بابت تعمیر هر مشکل احتمالی که در ایفون به وجود می‌آید راحت نمایید و دیگر هیچ هزینه‌ای برای تعمیر دستگاه پرداخت نکنید.

 

تعمیر میکروفون موبایل آیفون در موبایل کمک | نمایندگی مجاز اپل

چرا نباید برای تعمیر آیفون به هر تعمیرکاری اعتماد کرد؟

اما چرا تا این اندازه اصرار دارم که برای انجام تعمیرات آیفون فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی های رسمی اپل استفاده کنید؟ چرا نباید برای انجام این کار به سرویس تعمیرکاران عادی در بازار آزاد اعتماد کرد؟ متاسفانه دلایل زیادی وجود دارند که ثابت می‌کنند استفاده از خدمات تعمیرکاران بازار آزاد اصلا نمی‌تواند نتیجه مطلوبی را در پی داشته باشد. بیایید موضوع را با تجربه و مهارت این تعمیرکاران آغاز کنیم. اغلب افرادی که به عنوان تعمیرکار موبایل در بازار آزاد فعالیت دارند از افراد عادی هستند که صرفا با شرکت در یک دوره آموزشی کوتاه مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند و واقعا نمی‌توان مدعی شد که صلاحیت انجام تعمیرات تخصصی گوشی اپل را خواهند داشت!

آیفون های اپل گوشی های بسیار حساسی هستند و واگذاری تعمیرات این گوشی ها به هر فردی می‌تواند ریسک های زیای را به همراه داشته باشد. جالب تر اینکه اغلب این تعمیرکاران از حداقل ابزارها و لوازم مورد نیاز استفاده می‌کنند و دسترسی به تجهیزات مدرن و ابزارهای تعمیر پیشرفته ندارند که این مسئله منجر به افزایش تنش روی دیگر قطعات گوشی در حین انجام تعمیرات و افزایش احتمال آسیب دیدن آن ها می‌شود. از سمت دیگر تجربه ثابت کرده که تعمیرکاران بازار آزاد خیلی قابل اعتماد نیستند و احتمال به سرقت بردن اطلاعات شخصی شما توسط آن ها وجود دارد. همچنین اغلب این تعمیرکاران از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده می‌کنند که یکی از این روش ها مربوط به نصب قطعات دست دوم و غیر اورجینال در گوشی متقاضیان تعمیر می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

به عنوان مثال تصور کنید تعمیر میکروفون موبایل آیفون را به یک تعمیرکار عادی واگذار کرده‌اید و وی هزینه نصب یک میکروفون اورجینال و جدید را از شما دریافت می‌کند اما یک میکروفون دست دوم و تقلبی را در گوشی شما نصب می‌نماید! در این شرایط هیچ راهی وجود ندارد که شما از بابت اورجینال بودن قطعه تعویض شده گوشی اطمینان داشته باشید مرگ اینکه ضمانت کتبی از سمت تعمیرکار دریافت کنید! بدقولی و انجام تعمیرات ساده در بازه های زمانی طولانی هم از دیگر معایبی است که با استفاده از خدمات تعمیرکاران عادی به آن برخورد خواهید کرد. متاسفانه مشخص نبودن هزینه تعمیرات هم از دیگر مشکلات پیش رویتان خواهد بود.

به عنوان مثال اگر هم اکنون برای تعویض باتری آیفون خود به نزد 4 تعمیرکار مختلف بازار آزاد مراجعه کنید، احتمالا هر یک از آن ها هزینه متفاوتی را در قبال انجام این تعمیر به شما پیشنهاد می‌دهند و جالب تر آنکه همه آن ها مدعی می‌شوند باتری که در موبایلتان نصب خواهند کرد اورجینال و اصل خواهد بود اما باتری که تعمیرکار دیگر در گوشی نصب می‌کند اورجینال و اصل نیست! به دلیل وجود همین مشکلات است که اکیدا توصیه داریم از سرویس نمایندگی مجاز اپل و مراکزی مثل موبایل کمک برای تعمیر کردن آیفون خود استفاده کنید. با سرویسی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات اپل را با کمترین هزینه و اطمینان از کیفیت تعمیرات و بهره‌مندی از ضمانت انجام دهید.

تعمیر میکروفون موبایل آیفون در موبایل کمک | نمایندگی مجاز اپل

 

ثبت سفارش تعمیر آیفون | نمایندگی مجاز اپل

به منظور ثبت درخواست تعمیر آیفون در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد. ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا با پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت قابل انجام خواهد بود. بعد از ثبت سفارش هم پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام خواهد شد و گوشی معیوب را هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد. گوشی توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و به دست کارشناسان با تجربه شرکت بر روی موبایلتان انجام خواهد شد. تعمیراتی از قبیل تعمیر میکروفون موبایل آیفون در مرکز موبایل کمک عموما ظرف 3 ساعت تکمیل می‌شوند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد منفی 1

 

بعد از انجام تعمیرات و اطمینان از کیفیت تعمیر هم گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال می‌شود و هر کجا که باشید تحویلتان داده خواهد شد. در این مرحله شما از ضمانت کیفیت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات نصب شده در دستگاه هم بهره‌مند خواهید شد. بنابراین با سرویس موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، بی‌دردسر و کم هزینه را روی گوشی خود انجام دهید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابط با سرویس موبایل کمک و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون 8 Plus

قطعات گوشی

قیمت گلس آیفون 11 Pro Max

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل