تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۶s تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۶s

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۶s

دوربین آیفون 6 اس یکی از قطعاتی است که در این گوشی می‌تواند بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. اگر دوربین آیفون 6S شما دچار مشکل شده نگران هزینه تعمیر آن نباشید! با سرویس تعمیرات موبایل کمک می‌توانید تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 6s اپل را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

دلایل اصلی خرابی دوربین آیفون 6s اپل

خراب شدن دوربین آیفون 6 اس اپل ممکن است بنا به دلایل مختلفی رخ دهد. در این میان وارد شدن ضربه به گوشی یکی از اصلی ترین دلایلی است که منجر به خرابی دوربین آیفون 6S اپل یا هر گوشی هوشمند دیگری می‌شود. مخصوصا اگر تمرکز ضربه روی لبه فوقانی قاب گوشی معطوف باشد، احتمالا خراب شدن و آسیب دیدن دوربین های دستگاه هم بیشتر می‌شوند. از سمت دیگر دلایلی مثل آب خوردگی هم می‌تواند منجر به بروز اختلال در عملکرد تعمیر دوربین آیفون 6S شوند.

 

برای تعویض دوربین آیفون 6 اس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض باتری آیفون ۶s اپل 

متاسفانه آیفون 6 اس از بدنه ضد آبی بهره نمی‌برد و اگر در تماس با آب قرار گیرد احتمال خرابی آن زیاد خواهد بود. در برخی شرایط دیگر هم دیده شده که ایجاد شدن خط و خش روی لنز دوربین آیفون 6 اس سبب می‌شود تا کاربر ملزم به تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 6s شود. دلایل متعدد دیگری هم وجود دارند که می‌توانند تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 6S اپل را الزامی کنند که قصد نداریم در مور جزئیات آن ها صحبت کنیم.

هزینه تعمیر دوربین آیفون 6s اپل چقدر است؟

هزینه تعمیر دوربین آیفون 6S اپل با توجه به نوع خرابی که رخ داده متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر فقط لنز دوربین سلفی گوشی نیاز به تعمیر داشته باشد، هزینه تعمیر چندان بالا نخواهد بود. اگر لنز دوربین اصلی آیفون 6S نیاز به تعمیر پیدا کند، هزینه آن از دوربین سلفی بیشتر می‌شود. در شرایط خاصی هم ممکن است هر دو دوربین اصلی و سلفی آیفون 6 اس نیازمند تعمیر باشند که طبیعتا در این شرایط هزینه تعمیر دوربین گوشی به ماکسیمم مقدار خود می‌رسد. اما نکته امیدوارکننده اینجاست که در مجموعه تعمیر دوربین آیفون 6S از تعمیرات هزینه‌بردار آن محسوب نمی‌شود و به مراتب هزینه کمتری در مقایسه با تعویض ال سی دی آیفون 6S یا تعمیر برد آیفون 6S این گوشی دارد. اگر می‌خواهید تعمیر دوربین آیفون 6S اپل خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 6s

 

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر محصولات اپل

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 6s اپل 

تعمیر دوربین آیفون 6 اس اپل چقدر زمان لازم دارد؟

با توجه نوع تعمیری که قرار است روی دوربین آیفون 6 اس اپل انجام گیرد، مدت زمان مورد نیاز برای انجام این کار هم متغیر خواهد بود. جالب است بدانید که تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 6s از تعویض دوربین اصلی آن زمان‌گیرتر و کمی هم دشوارتر است. اگر قرار باشد فقط یکی از این دو ماژول دوربین تعمیر شوند، احتمالا پروسه تعمیر در کمتر از 90 دقیقه تکمیل می‌شود. البته سرعت انجام این تعمیر به سرعت عمل تعمیرکار و تجربه وی وابسته خواهد بود. اما اگر لازم باشد هر دو دوربین اصلی و سلفی آیفون 6 اس تعمیر شوند، شاید مدت زمانی در حدود 180 دقیقه برای انجام این کار کافی باشد.  اگر تمایل دارید تعمیر دوربین آیفون 6S را در کمترین زمان ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم این پروسه را به موبایل کمک واگذار نمایید.

 

برای تعویض دوربین آیفون 6 اس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

شخصا تعویض دوربین آیفون 6s را انجام دهید!

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 6s اپل کار سختی نیست و اگر نیاز به انجام این کار داشتید، می‌توانید با کمی دقت و حوصله خودتان شخصا از پس آن بر آیید. بدین منظور کافیست ابتدا با مراجعه به فروشگاه موبایل کمک ابزارها و قطعات مورد نیاز اولیه را تهیه کنید. اگر قرار است دوربین اصلی آیفون 6 اس شما تعویض شود، یک ماژول دوربین اصلی و اورجینال آیفون 6 اس را تهیه کنید و اگر قرار است دوربین سلفی دستگاه تعویض شود، ماژول دوربین سلفی آن را تهیه نمایید. پس از اینکه ابزارهای لازم برای تعویض دوربین آیفون را در اختیار داشتید، کافیست از راهنمایی که در مقاله های آموزش تعویض دوربین اصلی آیفون 6 اس اپل و آموزش تعویض دوربین سلفی آیفون 6 اس اپلارائه شده به ترتیب برای تعویض دوربین اصلی و سلفی آیفون 6 اس اپل استفاده به عمل آورید.

تعمیر دوربین آیفون 6s اپل را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعمیر یا تعویض دوربین آیفون 6s اپل شما با صرف کمترین هزینه ممکن و با ضمانت انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. زمانی که از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت خواهد بود. کارشناسان موبایل کمک از جدیدترین متدها و مدرن ترین ابزارهای تعمیر برای انجام تعمیرات روی گوشی مشتریان استفاده خواهند کرد. به منظور ثبت سفارش تعمیر آیفون 6S در موبایل کمک کافیست با شماره ی75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: 

قطعات آیفون 6 اس

دوربین اصلی آیفون 6 اس

قیمت دوربین جلو آیفون 6 اس

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل