تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۵ تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۵

تعمیر یا تعویض دوربین آیفون ۵

یکی از مشکلات آزاردهنده‌ای که ممکن است در آیفون 5 اپل رخ دهد مربوط به از کار افتادن دوربین اصلی یا سلفی دستگاه می‌شود. به نظر شما چطور می‌توان در این شرایط تعمیر گوشی را با ارزان ترین قیمت انجام داد؟ با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین آیفون 5 اپل با ارزان ترین قیمت انجام دهید و از ضمانت تعمیر هم بهره‌مند شوید. با موبایل کمک همراه باشید.

اصلی ترین دلایل خرابی دوربین آیفون 5 اپل کدامند؟

عموما سه دلیل اصلی می‌توانند منجر به خراب شدن دوربین آیفون 5 و از کار افتادن آن شوند. اولین دلیل مربوط به ضربه خوردن می‌شود. در 90 درصد مواردی که کاربران دوربین آیفون 5 را برای تعمیر به تعمیرکار واگذار می‌کنند، مشخص می‌شود که یک ضربه منجر به آسیب دیدن ماژول دوربین و از کار افتادن آن شده است.

 

برای تعویض دوربین آیفون 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در برخی موارد دیگر هم آب خوردگی منجر به خرابی دوربین آیفون 5 اپل می‌شود، چون این گوشی طراحی ضد آبی ندارد و امکان نفوذ آب از درزهای قاب آن به داخل بدنه دستگاه وجود دارد.

دلیل بعدی مربوط به ایجاد خط و خش روی لنز دوربین گوشی می‌شود که منجر خواهد شد کیفیت ضبط عکس به شدت افت کند و نتوانید عکس های واضحی ضبط نمایید. این سه دلیل از رایج ترین دلایلی هستند که کاربران را ملزم به تعمیر دوربین آیفون 5 اپل می‌کنند.هرگاه با خط و خش در لنز دوربین خود مواجه شدید حتما کاور لنز دوربین پشت آیفون ۵ خودتان را تعویض کنید.

اگر احساس می کنید که قطعات سخت افزاری موبایل شما آسیب ندیده در مطلب رفع مشکل دوربین آیفون و کار نکردن آن گوشی آیفون خودتان را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون ۵ اپل

هزینه تعمیر دوربین آیفون 5 چقدر است؟

هزینه تعمیر دوربین آیفون 5 اپل با توجه به نوع خرابی که به وجود آمده مختلف خواهد بود. برای مثال در برخی موارد دیده شده که در اثر وارد شدن ضربه به بدنه گوشی، کانکتور ماژول دوربین آن از روی سوکتش باز شده و این مسئله منجر به از کار افتادن دوربین دستگاه می‌شود! در این شرایط با نصب محدد کانکتور مشکل رفع خواهد شد و کاربر فقط اجرت ناچیز باز و بسته کردن گوشی را پرداخت می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 5 اپل

اما در برخی شرایط دیگر ممکن است هر دو ماژول دوربین سلفی و اصلی گوشی در اثر ضربه یا عوامل دیگر خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. بدیهی است که در این حالت بیشتری هزینه تعمیر دوربین آیفون 5 باید از جانب مشتری پرداخت شود چون بدترین شرایط ممکن برای وی پدیدار شده است. بنابراین مشخص شدن هزینه تعمیر دوربین آیفون 5 به نوع خرابی ارتباط دارد که در گوشی به وجود آمده است.

 

تعمیر دوربین آیفون 5 اپل

تعویض و تعمیر دوربین آیفون 5 چقدر زمان می‌برد؟

زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین آیفون 5 هم مثل هزینه آن به طور دقیق نامشخص است و بعد از شناسایی نوع خرابی قابل تخمین خواهد بود. اما در بدترین شرایط که هر دو ماژول دوربین اصلی سلفی آیفون 5 نیاز به تعویض پیدا می‌کنند، این کار می‌تواند ظرف مدت زمان 90 دقیقه انجام شود. البته سرعت عمل تعمیرکار و ابزارهایی که از آن ها استفاده به عمل می‌آورد، تاثیر مستقیمی بر روی مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین آیفون 5 خواهد داشت. اگر می‌خواهید تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 5 اپل شما در کمترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل 

آیا شخصا قادر به تعویض دوربین آیفون 5 اپل خواهیم بود؟

تعویض دوربین آیفون 5 اپل کار خیلی سختی نیست شما هم با کمی دقت و البته در اختیار داشتن ابزارهای لازم قادر به انجام این کار خواهید بود. به منظور آشنایی با مراحل تعویض دوربین اصلی و سلفی آیفون 5 می‌توانید به مطالعه مقاله های آموزش تعویض دوربین اصلی آیفون 5 اپل و آموزش تعویض دوربین سلفی آیفون 5 اپل بپردازید. در این دو مقاله به طور دقیق و تصویری نحوه تعویض دوربین های اصلی و سلفی iPhone 5 اپل شرح داده شده است. بنابراین با پیروی از مراحل یاد شده قادر به تعویض ماژول دوربین گوشی خود می‌شوید. برای تهیه کردن ابزارهای تعمیر مورد نیاز و همچنین قطعات اورجینال هم می‌توانید از فروشگاه موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض دوربین آیفون 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر دوربین آیفون 5 با کمترین هزینه در مرکز موبایل کمک

اما اگر می‌خواهید با صرف کمترین هزینه و بهترین کیفیت، تعمیر دوربین آیفون 5 اپل خود را انجام دهید توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان گرامی از جدیدترین روش ها و مدرن ترین ابزارهای تعمیر موبایل استفاده می‌کنند تا تمام استانداردهای لازم تعمیرات موبایل در چارچوب مشخص حفظ شوند.

ضمنا تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود شامل گارانتی خواهند بود. پس با خیال راحت تعمیر دوربین آیفون 5 را به موبایل کمک بسپارید و از کیفیت خدمات این مرکز لذت ببرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین آیفون 5 خود توسط مرکز موبایل کمک کافیست با شماره ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت درخواست تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید: قیمت قطعات آیفون 5 

بیشتر بخوانید: قیمت دوربین جلو آیفون 5 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل