تعمیر گوشی آیفون ۷ آب خورده تعمیر گوشی آیفون ۷ آب خورده

تعمیر گوشی آیفون ۷ آب خورده

اگر آیفون 7 شما در اثر آب خوردگی با مشکل مواجه شد نگران نباشید، چون موبایل کمک می‌تواند در این شرایط به یاری شما شتافته مشکل آیفونتان را برطرف سازد. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر آیفون 7 آب خورده را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

چرا آب دشمن گوشی های موبایل است؟

گوشی های هوشمند از قطعات الکترونیکی ظریف و حساسی ساخته شده‌اند که همه آن ها با یکدیگر در ارتباط هستند. ارتباط مابین قطعات الکترونیکی مختلف گوشی ها با جریان های الکتریکی به وجود می‌آید که مابین مدارهای مختلف آن ها رفت و آمد می‌کنند. برای مثال اگر دکمه پاور آیفون را در حالت خاموش بفشارید، دستور شما از دکمه پاور به فلت آن منتقل و سپس با سیم های ارتباطی دکمه هوم به برد و پردازنده منتقل می‌شود. پردازنده در این شرایط دستور اجرای عملیات انتقال شارژ به گوشی و روشن شدن آن را صادر می‌کند. تمام این دستوران با جریان های الکتریکی مابین قطعات مختلف گوشی رد و بدل می‌شوند.

 

برای تعمیر آیفون 7 آبخورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

متاسفانه به دلیل اینکه آب رسانای الکتریکی است، در صورتی که با قطعات سخت افزاری گوشی برخورد داشته باشد منجر به بروز اختلال در آن ها شده و اصطلاحا اتصال کوتاه را پدیدار می‌کند. اتصال کوتاه و بروز اختلال در فرآیند رفت و آمد جریان های الکتریکی در گوشی های موبایل سبب می‌شود تا قطعات سخت افزاری ظریف آن ها مختل شده و بسوزند. به همین جهت است که گوشی های موبایل به شدت در برابر آب خوردگی حساس هستند و نفوذ کوچک ترین مقدار آب به داخل موبایل و برخورد آن با مدارهای الکترونیکی و قطعات سخت افزاری دستگاه می‌تواند منجر به خرابی آن ها شود.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات اپل

آیا آیفون 7 اپل واقعا ضد آب است؟

آیفون 7 اپل از استاندارد ضد آب IP67 پشتیبانی می‌کند و به موجب آن باید بتواند تا مدت زمان 30 دقیقه در عمق 1 متری آب دوام داشته باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد استانداردهای ضد آب سری IP67 و IP68 به مطالعه مقاله استاندارد ضد آب بودن گوشی IP67 و IP68 Certificate چیست؟ بپردازید. اما بهره‌مندی آیفون 7 از این استاندارد به آن معنا نیست که واقعا می‌توانید گوشی را در آب مورد استفاده قرار دهید. حتی شرکت اپل هم این موضوع را به خوبی می‌داند و آیفون های ضد آبش را در برابر آب خوردگی گارانتی نمی‌کند. بنابراین صرفا به استانداردهای ضد آبی که در گوشی های موبایل از آن ها یاد می‌شود اعتماد نکنید. در خیلی از موارد دیده شده تماس مقدار ناچیزی آب با آیفون 7 اپل منجر به بروز اختلال در عملکرد آن شده است. در این شرایط تعمیر آیفون 7 آب خورده ضروری و اجتناب ناپذیر می‌شود. پس تا حد امکان سعی کنید آیفون 7 ضد آب خود را آب دور نگه دارید!

 

تعمیر آیفون 7 آب خورده در موبایل کمک

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 7 اپل 

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون ۷ 

رایج ترین مشکلاتی که در اثر آب خوردگی آیفون 7 ایجاد می‌شوند کدامند؟

آب خوردگی آیفون 7 می‌تواند مشکلات مختلفی را برای دستگاه به همراه آورد. در خیلی از موارد آب خوردگی منجر به بروز اختلال در عملکرد اسپیکر آیفون 7 می‌شود که در این حالت باید نسبت به تعویض اسپیکر گوشی اقدام کرد. برای آشنایی با نحوه انجام این کار می‌توانید به مطالعه مقاله آموزش تعویض بلندگو آیفون 7 اپل بپردازید. در خیلی از موارد همه آب خوردگی آیفون 7 منجر به سوختن برد یا ال سی دی دستگاه می‌شود که برای آشنایی با نحوه تعویض این دو قطعه هم می‌توانید از مقاله های آموزش تعویض برد آیفون 7 اپل و آموزش تعویض تاچ ال سی دی آیفون 7 اپل استفاده کنید. به طور کلی آب خوردگی می‌تواند مشکلات مختلفی را برای آیفون 7 ایجاد کند که اغلب غیر قابل پیش بینی هستند.

 

برای تعمیر آیفون 7 آبخورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون ۷ 

هزینه تعمیر آیفون 7 آب خورده چقدر است؟

هزینه تعمیر آیفون 7 آب خورده قابل پیش بینی نیست و نمی‌توان قبل از باز کردن و بررسی آیفون 7 آب خورده در مورد هزینه تعمیر آن نظر داد. از آنجایی که آب خوردگی آیفون 7 می‌تواند منجر به بروز اختلال در عملکرد قطعات مختلف شود، بنابراین باید تک تک قطعات سخت افزاری دستگاه بررسی و تست شده و موارد معیوب تعویض شوند. بدیهی است که هرچه تعداد قطعات سوخته گوشی بیشتر باشد، هزینه تعمیر آیفون 7 آب خورده هم بیشتر خواهد شد. پس هزینه تعمیر آیفون 7 آب خورده با مقدار خرابی که در دستگاه به وجود آمده ارتباط مستقیمی دارد.

 

تعمیر گوشی آیفون 7 آب خورده | گارانتی اپل

 

تعمیر آیفون 7 آب خورده با کمترین هزینه ممکن در موبایل کمک

اگر آیفون 7 شما در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده و روشن نمی‌شود یا روشن می‌شود  اختلال هایی در عملکرد آن ایجاد شده است، نگران نباشید. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر آیفون 7 آب خورده را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. کارشناسان موبایل کمک به منظور تعمیر آیفون 7 آب خورده از ابزارها و متدهای خاص و مدرنی استفاده خواهند کرد که شانس تعمیر شدن آیفونتان را به حداکثر مقدار ممکن می‌رسانند. برای ثبت سفارش تعمیر آیفون 7 آب خورده توسط موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات آیفون 7

فروش قطعات آیفون

خرید قطعه موبایل

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل