تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران

تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران

شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که شرایط و ضوابط فعالیت مراکزی که خود را به عنوان نمایندگی اپل در ایران معرفی کرده‌اند چگونه است؟ آیا واقعا اپل در ایران نمایندگی دارد؟ در این مقاله به صحبت در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و خدمات مرکز موبایل کمک در زمینه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد ها اشاره خواهیم داشت. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

صفر تا صد نمایندگی رسمی اپل در ایران

اگر از کاربران آیفون و آیپد های اپل هستید، حتما می‌دانید که این گجت ها چقدر با کیفیت هستند و استفاده از آن ها تا چه اندازه می‌تواند حس خاص و متفاوتی را برای کاربر به همراه داشته باشد. طراحی دقیق و بکارگیری قطعات سخت افزاری خوب از اصلی ترین عواملی هستند که منجر به خاص شدن آیفون های اپل می‌شود. طبیعتا و با وجه به اینکه آیفون و آیپد ها طراحی با کیفیتی دارند و ظرافت خاصی در آن ها بکار رفته و از سمت دیگر قطعات بکار گرفته شده در این گجت ها کیفیت بالایی دارد، خود به خود تعمیر این گجت ها هم حائز اهمیت تر می‌شود!

برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل نمی‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد و بهتر است حتما از سرویس نمایندگی رسمی اپل در ایران استفاده شود. اما سوال اینجاست که آیا اپل در ایران نمایندگی رسمی دارد؟ کدام مرکز می‌تواند به عنوان بهترین نمایندگی Apple تهران و ایران در ننظر گرفته شود و تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد را با ضمانت نامه اپل انجام دهد؟ اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون به طور جامع در رابطه با این موضوع صحبت کردیم، بنابراین اگر به مطالعه مقاله مذکور بپردازید، اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

 

تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران

 

در مورد اینک آیا اپل در ایران نمایندگی رسمی دارد یا خیر باید بگوییم که به دلیل مشکلات سیاسی مابین ایران و ایالات متحده، هیچ نمایندگی اپلی در ایران وجود ندارد که مستقیما زیر نظر شرکت Apple فعالیت داشته باشد و به نوعی مورد تایید این شرکت واقع گردد. پس تکلیف مراکزی که هم اکنون در کشورمان به عنوان نمایندگی Apple فعالیت دارند چیست؟ اگر اپل در ایران نمایندگی ندارد، پس چطور این مراکز با این شعار به فعالیت خود ادامه می‌دهند؟ پاسخ سوال بسیار ساده است. عدم وجود نمایندگی مورد تایید اپل در ایران به آن معنا نیست که هیچ مرکز تعمیرات موبایلی نتواند سرویس تعمیرات آیفون و آیپد را در ایران به گونه‌ای انجام دهد که از نظر کیفیت مشابه یا حتی بهتر از سرو.یس نمایندگی های رسمی اپل باشد. واقعیت این است که در نمایندگی های رسمی اپل سرویس خیلی خاص و منحصر به فردی ارائه نمی‌شود، بلکه فقط تعمیرات با استفاده از بهترین متدها، ابزارها و به دست کارشناسان مجرب انجام می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی گوشی اپل در تهران | ضمانت نامه تعمیرات Apple

پس مراکزی که در داخل ایران هم به عنوان مراکز تعمیرات تخصصی موبایل فعالیت دارند می‌توانند با تحت پوشش قرار دادن سه عامل یاد شده یعنی بکارگیری متدهای صحیح تعمیرات، بکارگیری ابزارها و تجهیزات مناسب و همچنین استفاده از تجربه تعمیرکاران متخصص، تعمیرات آیفون و آیپد را به گونه‌ای انجام دهند که نتیجه نهایی آن مشابه با خدماتی نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا باشد. اما آیا واقعا مراکزی که در ایران به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل فعالیت دارند سرویس این چنینی ارائه می‌کنند؟متاسفانه اینطور نیست!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

از بین کلیه مراکز تعمیرات موبایلی که هم اکنون با شعار نمایندگی اپل بودن در ایران فعال هستند، شاید تعداد انگشت شماری واقعا کیفیت خدمات دهی مطلوبی داشته باشند و بتوان سرویس آن ها را با سرویس نمایندگی های رسی اپل هم رده و قابل رقابت دانست. در بین این مراکز، موبایل کمک بی‌شک می‌تواند به عنوان بهترین نمایندگی Apple تهران انتخاب شود، چون سرویسی که ارائه می‌کند از برخی جوانب حتی بهتر از سرویس نمایندگی های رسمی اپل در دیگر نقاط دنیاست.

اما چرا موبایل کمک می‌تواند بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران باشد؟ در ادامه بیشتر در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد. بنابراین تا به اینجای کار می‌دانید که در داخل ایران هیچ شرکتی وجود ندارد که مستقیما زیر نظر اپل فعالیت داشته باشد و ثانیا خیلی از مراکزی که خود را به عنوان نمایندگی اپل و مرکز تعمیرات رسمی این شرکت معرفی می‌کنند فقط قصد دارند از این روش برای جذب مشتری و صرفا به عنوان یک شعار تبلیغاتی استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 بهترین نمایندگی معتبر Apple در تهران

موبایل کمک سال هاست که در زمینه تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، اپل واچ و گوشی های دیگر برند های مختلف فعالیت دارد و سرویس خود را به گونه‌ای ارائه کرده که مشتریان با استفاده از آن بتوانند بدون هیچگونه نگرانی، دغدغه و دردسر تعمیرات لازم را روی موبایل و تبلت خود انجام دهند و از ضمانت تعمیرات بهره‌مند شوند. با توجه به خدماتی که توسط این شرکت ارائه شده می‌توان به جرئت گفت که موبایل کمک بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران است.

 

تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران

 

البته موبایل کمک هم با توجه به توضیحاتی که در بخش قبل ارائه کردیم مستقیما زیر نظر اپل فعالیت ندارد، اما سرویس آن کیفیت فراتر از سرویس خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا را ارائه می‌کند. اما چه مسائل و موضوعاتی سبب می‌شوند که موبایل کمک بتواند بهترین نمایندگی Apple تهران و ایران باشد؟ اولین مسئله مربوط به ضمانت کیفیت تعمیرات می‌شود. تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و به دست کارشناسان این شرکت انجام گیرد مشمول گارانتی هستند.

بنابراین وقتی آیفون یا آیپدتان را برای تعمیر به تیم موبایل کمک بسپارید، خیالتان از بابت کیفیت تعمیر راحت می‌شود و از ضمانت کیفیت تعمیرات بهره‌مند خواهید شد و در صورتی که هرگونه مشکلی بعد از تعمیرات برای آیفون یا آیپدتان به وجود آید می‌توانید به صورت رایگان تعمیرات لازم را روی گوشی انجام دهید. مسئله دوم مربوط به ضمانت بکارگیری قطعت اورجینال می‌شود که واقعا موضوع مهی است. متاسفانه در بازار آزاد خیلی از تعمیرکاران برای کسب سود بیشتر از قطعات کم کیفیت، غیر اورجینال و گاها دست دوم استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تبلت اپل | تعمیرات تبلت اپل | نمایندگی تعمیرات آیپد

اما وقتی تعمیر آیفون و آیپدتان را به نمایندگی رسمی اپل در ایران (موبایل کمک) واگذار کنید، از ضمانت اورجینال بودن قطعات بهره‌مند خواهید شد و دیگر جای نگرانی از بابت کیفیت قطعاتی که در موبایلتان نصب می‌شوند نخواهید داشت. تمام قطعاتی تعویض شده در آیفون و آیپد مشتریان مرکز موبایل کمک اورجینال و اصل هستند و با گارانتی اورجینال بودن در موبایل مشتریان نصب خواهند شد. مسئله بعدی مربوط به هزینه تعمیرات می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

برخلاف تصور اغلب افراد در مرکز موبایل کمک تعمیرات آیفون و آیپد با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام خواهد شد تا بدین ترتیب معضل هزینه های بالای تعمیرات اپل از بین برود. وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید قادر خواهید بود که با صرف کمترین هزینه تعمیرات آیفون و آیپدتان را انجام دهید و از ضمانت تعمیرات هم بهره‌مند شوید. پس کاهش هزینه تعمیرات از دیگر مواردی است که موبایل کمک را به بهترین گزینه و کاندید انتخاب به عنوان نمایندگی اپل ایران تبدیل می‌کند. تعمیرات سریع، عدم نیاز به مراجعه حضوری (تحویل و دریافت گوشی با پیک رایگان) و بکارگیری مدرن ترین تجهیزات هم از دیگر مزیت هایی هستند که با استفاده زا خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید.

بنابراین و با توجه به این موارد کاملا مشخص است که موبایل کمک پتانسیل لازم برای انتخاب شدن به عنوان بهترین نمایندگی Apple تهران را دارد. اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون، آیپد یا اپل واچ شما با ضمانت انجام گیرد و خیالتان از بابت کیفیت تعمیر و قطعات به کار رفته در دستگاه راحت باشد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. آمار رضایت مشتریان موبایل کمک حتی از اغلب نمایندگی های رسمی اپل در کشورهای مختلف دنیا وضعیت بهتری دارد و تمام این موارد سبب می‌شوند که بتوان موبایل کمک را به عنوان بهترین نمایندگی اپل ایران انتخاب کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک به مطالعه مقاله “موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ ” بپردازید.

گارانتی اپل و تعمیر رایگان آیفون و آیپد

اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که اگر موبایل کمک در ایران نمایندگی رسمی ندارد چطور گارانتی اپل در حین خرید آیفون و آیپد ها ارائه می‌شود؟ خب در مورد این موضوع هم شرایطی ک در بخش اول مقاله به آن شاره کرده بودیم صادق خواهد بود، یعنی گارانتی اپل هم در ایران برای آیفون و آیپد ها مستقیما توسط خود شرکت اپل ارائه نمی‌شود بلکه شرکت های واسط داخلی این گارانتی را ارائه می‌کنند و هر یک هم ضوابط و معیارهای مخصوص به خودشان را دارند. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد گارانتی اپل در ایران توصیه داریم به مطالعه مقاله بهترین گارانتی اپل و آیفون چیست؟ سیر تا پیاز گارانتی اپلبپردازید.

اما آیا واقعا تعمیر رایگان آیفون و آیپد ها با استفاده از گارانتی اپل امکانپذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم که متاسفانه انجام این کار بسیار دشوار بوده و فقط در شرایط خاص امکانپذیر می‌شود. ضوابط گارانتی اپل در ایران به گونه‌ایست که خرابی های ناشی از آب خوردگی یا ضربه و دیگر مسائلی که با عوامل محیطی و خود کاربر ارتباط داشته باشند را تحت پوشش قرار نمی‌دهد، بلکه فقط خرابی هایی را تحت پوشش قرار خواهد داد که خود به خود در آیفون یا آیپد ایجاد شده باشند.

 

تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران

 

به عنوان مثال اگر آیفون شما دو روز بعد از خرید از دستتان به زمین بیفتد و ال سی دی آن بکشند و دستگاه از گارانتی بهره‌مند باشد، باز هم نمی‌توان تعمیر رایگان آیفون را به استفاده از گارانتی انجام داد. گارانتی فقط خرابی ها و مشکلاتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود ایجاد شده باشند. برای مثال اگر آیفون شما بدون دلیل روشن و خاموش شود یا اصلا روشن نشود یا روی صفحه نمایش آن خطوط عجیبی ایجاد گردد می‌توانید از گارانتی اپل برای تعمیر دستگاه استفاده کنید. البته در این شرایط هم باید مراحل پیچیده و زمانگیری طی شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات آیپد اپل | تعمیرات تبلت اپل با ضمانت و قیمت ارزان

پس برای تعمیر رایگان آیفون و آیپد های اپل خیلی نمی‌توان روی گارانتی حساب باز کرد.  البته اگر قبلا آیفون یا آیپدتان را برای تعمیرات به مرکز موبایل کمک و. نمایندگی رسمی اپل در ایران برده باشید و دوباره مشکلی در گوشی به وجود آید، تعمیر رایگان آن در مرکز موبایل انجام می‌گیرد، اما گارانتی هایی که در حین خرید موبایل و آیفون ارائه می‌شوند خیلی سرویس جالبی را ارائه نخواهند کرد. به همین جهت است که گارانتی موبایل دیگر مثل گذشته محبوبیت ندارد و حائز اهمیت نیست و بیمه موبایل جایگزین آن نشده است! در بخش بعد در مورد بیمه موبایل صحبت می‌کنیم.

بیمه موبایل اپل | نمایندگی رسمی تعمیرات اپل در ایران

بیمه موبایل سرویسی است که برخلاف گارانتی تمام خرابی و مشکلاتی که در گوشی به وجود بیاید را تحت پوشش قرار می‌دهد و امکان تعمیر رایگان آیفون در شرایط گوناگون را امکانپذیر می‌سازد. برای آشنایی بیشتر با بیمه موبایل و مزیت های استفاده از این سرویس توصیه داریم به مطالعه مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ بپردازید. زمانی که آیفون یا آیپدتان را بیمه می‌کنید، دستگاه را در قبال هرگونه خرابی و مشکل احتمالی تضمین خواهید کرد و تعمیر رایگان آن را تحت هر شرایط امکانپذیر می‌نمایید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

بیمه موبایل برخلاف گارانتی گستره عظیمی از حوادث و مشکلات مختلف را تحت پشتیبانی قرار می‌دهد. به عنوان مثال خرابی ناشی از آب خوردگی که در گارانتی تحت پوشش قرار نمی‌گیرد، توسط بیمه موبایل پوشش داده می‌شود. بیمه موبایل حتی در قبال حوادثی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی و سایر موارد این چنینی هم غرامت پرداخت می‌کند. بنابراین با بیمه کردن آیفون و آیپدتان می‌توانید با خیال راحت از گوشی استفاده کنید و نگران اتفاق های احتمالی که ممکن است برای دستگاه رخ دهد نباشید.

اما بهترین بیمه موبایل فعلی کشور کدام است؟ شرکت سامان حامی با همکاری موبایل کمک سرویس بیمه موبایل اختصاصی را ارائه کرده که می‌توانید از آن برای بیمه کردن گوشی خود در قبال حوادث متنوع استفاده به عمل آورید. برای آشنایی بیشتر با سرویس بیمه مذکور به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید. پس بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران (موبایل کمک) سرویس بیمه موبایل را هم ارائه می‌کند.

ثبت سفارش تعمیر در بهترین نمایندگی Apple تهران

اما چطور در مرکز موبایل کمک سفارش تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد را به ثبت برسانیم؟ موبایل کمک سعی کرده که بدین منظور ساده ترین روش ها را برای متقاضی تعمیرات ارائه کند تا آن ها بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و ایجاد وقفه در کارهای روزمره خویش درخواست تعمیرات آنلاین مورد نظرشان را به ثبت برسانند. ثبت سفارش تعمیرات به دو روش در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل امکانپذیر است. روش اول مربوط به تماس با شماره 02175147 می‌شود و روش دوم مربوط به ثبت سفارش از طریق پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت می‌شود.

 

تعمیرات اپل در ایران | بهترین گارانتی Apple در تهران

 

در هر دو حالت تمام هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با متقاضی تعمیرات انجام می‌شود و سپس پیک رایگان شرکت جهت دریافت آیفون یا آیپد از وی به آدرس متقاضی اعزام خواهد شد. گوشی درب منزل از متقاضی تعمیرات تحویل گرفته می‌شود و توسط پیک رایگان به شرکت ارجاع داده خواهد شد. تعمیرات لازم روی دستگاه با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و رعایت تمام استاندارد های لازم و به دست کارشناسان خبره موبایل کمک انجام می‌گیرد. پس از اطمینان از تعمیر موفقیت آمیز گوشی نوبت به تحویل آن به مشتری می‌رسد.

بنابراین پیک رایگان موبایل کمک دوباره گوشی را به آدرس متقاضی تعمیرات حمله کرده و کوشی تعمیر شده را درب منزل به وی تحویل می‌دهد. در این مرحله مدارک لازم جهت بهره‌مندی از گارانتی تعمیرات و اورجینال بودن قطعات در اختیار مشتری قرار داده می‌شود و تسویه حساب هم طبق ضوابط شرح داده شده در فاکتور مشتری انجام خواهد شد. بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل در ایران می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را با خیالی کاملا آسوده و در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و بهترین نمایندگی Apple تهران می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان واحد پشتیبانی شرکت راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل