بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت ها و اپلیکیشن های متعددی وجود دارند که هم اکنون امکان رزرو بلیط هواپیما و هتل های داخلی و خارجی را فراهم کرده‌اند. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “بهترین سایت ها و برنامه های سفر و گردشگری داخلی و خارجی” لیستی از بهترین سایت ها و اپلیکیشن هایی را ارائه کردیم که می‌توانند به شیوه های مختلف منجر به سهولت در سفر و گردشگری شما شده و کیفیت سفرتان را افزایش دهند. اما حالا و در این مقاله می‌خواهیم بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

با استفاده از اپلیکیشن ها و سایت هایی که در ادامه به معرفی آن ها می‌پردازیم قادر خواهید بود تا بدون نیاز به خروج از منزل بلیط هواپیما و همچنین هتل های مختلف شهرهای گوناگون را رزرو کنید. بنابراین اگر قصد دارید یک سفر با کیفیت را تجربه کنید، این مقاله را از دست ندهید. چنانچه در رابطه با هر یک از سایت ها و اپلیکیشن های نام برده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن سفرستان

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت و اپلیکیشن سفرستان در حال حاضر یکی از بهترین منابع موجود برای رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل است. نکته جالب توجه این است که سفرستان امکان رزرو پروازهای داخلی و خارجی و همچنین هتل های داخلی و خارجی را ارائه کرده است. بنابراین با سفرستان می‌توانید یک تیر و دو نشان بزنید و به صورت همزمان بلیط هواپیما و هتل خود را رزرو نمایید. اگر به خاطر داشته باشید ما پیش از این در مقاله “بررسی و دانلود برنامه سفرستان : خرید بلیط هواپیمای ارزان” به صورت دقیق اپلیکیشن سفرستان را مورد بررسی قرار دادیم که توصیه می‌کنیم حتما مقاله ضمیمه شده و مرتبط با آن را مطالعه نمایید تا بیشتر و بهتر با اپلیکیشن سفرستان و سرویس های آن آشنا شوید. پس سفرستان در حال حاضر یکی از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

دانلود اپلیکیشن سفرستان از گوگل پلی استور

دانلود اپلیکیشن سفرستان از کافه بازار

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن اسنپ تریپ

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

اسنپ تریپ هم یکی دیگر از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی است. اسنپ تریپ به طور اختصاصی سرویس رزرو هتل های داخلی و خارجی را ارائه می‌کند، اما تقریبا به تازگی قابلیت رزرو بلیط هواپیما را هم با همکاری شرکت فلایتیو ارائه کرده است. اسنپ تریپ علاوه بر یک سایت خوب از اپلیکیشن بسیار کاربردی و زیبایی هم بهره می‌برد که پیش از این در مقاله “بررسی و دانلود برنامه اسنپ تریپ Snapptrip؛ رزرو آنلاین هتل” به صورت دقیق به معرفی آن پرداختیم.

دانلود اپلیکیشن اسنپ تری از کافه بازار

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی معتبر  

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : اپلیکیشن Pin ta Pin (پین تا پین)

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

یکی دیگر از اپلیکیشن های خوبی که می‌توانید از آن برای رزرو هتل های داخلی استفاده کنید، اپلیکیشن Pin ta Pin نام دارد. دقت داشته باشید که این برنامه فقط امکان رزرو هتل های داخلی را فراهم کرده و قابلیت رزرو هتل های خارجی یا رزرو بلیط هواپیما را ندارد. در اپلیکیشن پین تا پین تصاویر متعددی از هر هتل نشان داده شده و گاها در آن تخفیف های ویژه بسیار خوبی ارائه می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن Pin ta Pin توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله “معرفی و دانلود برنامه پین تا پین (Pin ta Pin): هتل در ایران” بپردازید.

دانلود اپلیکیشن Pin ta Pin از گوگل پلی استور

دانلود اپلیکیشن Pin ta Pin از کافه بازار

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن امید پرواز (OmidParvaz)

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

شک نداشته باشید که امید پرواز یکی از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیمای آنلاین است. این سایت از پشتیبانی آنلاین 24 ساعته بهره‌مند بوده و عموما قیمت های بسیار خوبی را برای رزرو بلیط هواپیما ارائه می‌کند. با این برنامه می‌توانید بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی را رزرو کنید اما متاسفانه قابلیت رزرو هتل را نخواهید داشت. ضمنا در سایت امید پرواز گاها پیشنهاد تورهای جالبی ارائه می‌شود و جوایز نفیسی هم به قید قرعه به افرادی که از این منبع خرید کنند تعلق می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن امید پرواز می‌توانید به مطالعه مقاله “بررسی و دانلود برنامه امید پرواز OmidParvaz؛خرید بلیط هواپیما” بپردازید.

دانلود اپلیکیشن امید پرواز از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن امید پرواز از سیب اپ

بیشتر بخوانید:  نمایندگی های اپل در تهران

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن مستر بلیط

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

مستر بلیط یکی دیگر از سایت ها و اپلیکیشن های خوبی است که قابلیت رزرو بلیط هواپیما، قطار و حتی اتوبوس را ارائه می‌کند! با استفاده از این منبع فقط می‌توانید بلیط پروازهای داخلی را رزرو کنید و امکان رزرو بلیط پروازهای خارجی از طریق مستر بلیط وجود ندارد. همچنین مستر بلیط قابلیت رزرو هتل های داخلی و خارجی را هم ارائه نمی‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک سایت یا اپلیکیشن با کیفیت برای رزرو بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس هستید، مستر بلیط یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. لازم به اشاره است که قیمت های پیشنهادی مستر بلیط عموما در مقایسه با سایر سایت ها و اپلیکیشن های مشابه کمتر است. ضمنا اپلیکیشن مستر بلیط با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود اپلیکیشن مستر بلیط از گوگل پلی استور

دانلود اپلیکیشن مستر بلیط از کافه بازار

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت Airplaneticket.ir

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت ایرپلین تیکت قابلیت رزرو بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی را ارائه کرده و از نظر قیمت هم یکی زا بهترین منابع موجود برای رزرو بلیط هواپیما محسوب می‌شود. متاسفانه ایرپلین تیکت قابلیت رزرو هتل را ندارد و از اپلیکیشن موبایل هم بهره نمی‌برد. پس اگر به دنبال یک سایت خوب برای رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی هستید، ایرپلین تیکت را از دست ندهید و حتما سری به آن بزنید.

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت eTik.ir

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت eTik.ir هم یکی دیگر از سایت های خوبی است که می‌توانید از آن برای رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. این سایت امکان رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی را ارائه می‌کند و عموما قیمت خوبی را هم برای بلیط ها در نظر می‌گیرد. در سایت eTik.ir بخشی هم با عنوان رزرو هتل ارائه شده که متاسفانه چندان جامع نیست و فقط امکان رزرو برخی هتل های داخلی و هتل های خارجی چند کشور محدود همچون ترکیه، امارات متحده عربی و غیره را ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت Booking.com و اپلیکیشن آن

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت بوکینگ دات کام (Booking.com) یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین سایت هایی است که امکان رزرو هتل در تمام کشورهای دنیا و بلیط هواپیما را به صورت آنلاین ارائه می‌کند. به جرئت می‌توان گفت که تقریبا اغلب سایت های دیگری که سرویس رزرو بلیط هواپیما و هتل را ارائه کرده‌اند، ایده سایت Booking.com را بکار می‌برند. در این سایت می‌توانید تصاویر هتل های سراسر دنیا را مشاهده کرده و نظرات افراد مختلف درباره آن هتل ها را بخوانید و به صورت آنلاین هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

بنابراین اگر به سرویس های پرداخت بین المللی همچون حساب پی پال، مستر کارت و غیره دسترسی دارید، می‌توانید با مراجعه مستقیم به سایت Booking.com نسبت به رزرو هتل مورد نظرتان در هر کجای دنیا وارد عمل شوید. صمنا سایت بوکینگ دات کام از یک اپلیکیشن اختصاصی و خوب هم بهره می‌برد که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود اپلیکیشن Booking.com از اپ استور

دانلود اپلیکیشن Booking.com از گوگل پلی استور

دانلود Booking از مایکت

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن HotelTonight

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت HotelTonight.com که اپلیکیشن اختصاصی هم دارد امکان رزرو هتل های کشورهای خارجی را در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب فراهم می‌کند. در اپلیکیشن و سایت HotelTonight آرشیو عظیمی از هتل های کشورهای سراسر دنیا ارائه شده و کاربران خیلی راحت می‌توانند گالری تصاویر و نظراتی که برای هر یک از هتل ها به ثبت رسیده را مطالعه و مستقیما نسبت به رزرو هتل مورد نظرشان اقدام کنند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای رزرو هتل از طریق اپلیکیشن و سایت HotelTonight نیازمند دسترسی به سرویس های پرداخت بین المللی همچون حساب پی پال و غیره خواهید داشت.

دانلود اپلیکیشن HotelTonight از اپ استور

دانلود اپلیکیشن HotelTonight از گوگل پلی استور

دانلود HotelTonight از مایکت

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت GoBooking.ir

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت GoBooking.ir کپی ایرانی و فارسی سایت Booking.com است که امکان رزرو هتل های کشورهای سراسر دنیا را با کارت های عضو شبکه شتاب فراهم می‌کند! تم و رابط بصری این سایت دقیقا مثل سایت Booking.com طراحی شده و بدین ترتیب حس و حال آن را برای شما زنده می‌کند. فراموش نکنید که از طریق سایت GoBooking.ir فقط قادر به رزرو هتل خواهید بود و نمی‌توانید بلیط هواپیما رزرو کنید.

بیشتر بخوانید:  تعمیر گلس گوشی

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت Ariabooking.ir

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

با سایت آریابوکینگ می‌توانید هتل های داخل کشور را رزرو کنید. سایت آریابوکینگ رابط کاربری بسیار خوبی دارد و عموما قیمت های مناسب و تخفیف های جالبی را ارائه می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک سایت ایرانی هستید که امکان رزرو هتل در شهرهای مختلف کشورمان را به صورت آنلاین و با هزینه مناسب فراهم کند، سایت Ariabooking.ir می‌تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان باشد.

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن فلایتیو (Flightio.com)

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

شک نداشته باشید که سایت و اپلیکیشن فلایتیو یکی از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل آنلاین است. با استفاده از این سایت یا اپلیکیشن آن می‌توانید خیلی راحت به لیست ارزان ترین پروازهای هواپیمایی داخلی و خارجی در روز های مورد نظرتان دسترسی یابید. فلایتیو همچنین امکان رزرو بلیط قطار را هم به عنوان یک ویژگی مکمل ارائه کرده است. امکان رزرو آنلاین هتل های خارجی در کشورهایی همچون ترکیه، امارات متحده عربی، فرانسه، روسیه، آذربایجان، ارمنستان و غیره هم توسط این منبع ارائه شده‌اند. فلایتیو از اپلیکیشن اختصاصی هم بهره می‌برد که با هر دو نسخه سیستم عامل های اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود اپلیکیشن فلایتیو از گوگل پلی استور

دانلود فلایتیو از مایکت

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت orbitz.com و اپلیکیشن آن

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت orbitz.com یکی دیگر از بهترین منابع خارجی است که امکان رزرو هتل، بلیط هواپیما، پکیج های مسافرتی ترکیبی، خودرو و غیره را ارائه می‌کند. در سایت orbitz.com می‌توانید اطلاعات هر یک از هتل های مختلف سراسر دنیا را بررسی کنید و نظرات کاربران در رابطه با آن هتل را هم مشاهده نمایید. این سایت امتیاز هتل ها در تریپ ادوایزر (TripAdvisor) را هم نمایش می‌دهد که منبع قابل اعتمادی برای نقد و بررسی هتل های سراسر دنیاست. بعدی است که برای استفاده از خدمات سایت orbitz.com نیاز به یک حساب بین المللی همچون پی پال دارید. ضمنا منبع مذکور از یک اپلیکیشن اختصاصی و بسیار عالی هم بهره می‌برد که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود اپلیکیشن orbitz از اپ استور

دانلود اپلیکیشن orbitz از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: تعویض باتری موبایل

دانلود orbitz از مایکت

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت iranhotelonline.com

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت iranhotelonline.com هم یکی از سایت های خوبی است که می‌توانید از آن به منظور رزرو هتل های شهرهای داخل کشور استفاده کنید. این سایت به دلیل قیمت مناسبی که در مقایسه با سایت های مشابه ارائه کرده توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین کاربران داشته باشد. در نظر داشته باشید که با سایت iranhotelonlione.com فقط می‌توانید هتل های داخل کشور را رزرو کنید و امکان رزرو هتل های خارج از کشور توسط این سایت ارائه نمی‌شود. ضمنا سایت مذکور قابلیت رزرو بلیط هواپیما را هم ارائه نمی‌کند. پس اگر به دنبال یک سایت خوب برای رزرو هتل های داخل کشور هستید، سایت iranhotelonline.com یکی از بهترین منابع پیش رویتان خواهد بود.

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت jabama.ir

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت بعدی که در لیست بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی ما جای گرفته سایت jabama.ir است. این سایت یکی از بهترین منابع فارسی زبان موجود برای رزرو هتل های داخلی و خارجی محسوب می‌شود. سایت جاباما امکان رزرو مستقل بلیط هواپیما را ارائه نمی‌کند اما بخشی اختصاصی با عنوان “هتل + بلیط پرواز” دارد که در این قسمت پیشنهادهای بسیار جالب و مقرون به صرفه‌ای برای رزرو همزمان پرواز و هتل ارائه شده است. بنابراین سایت jabama.ir را هم به عنوان یکی دیگر از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی به یاد داشته باشید.

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن alibaba

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت و اپلیکیشن alibaba.com هم یکی دیگر از شناخته شده ترین منابع فارسی زبان ارائه دهنده سرویس رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما است. از طریق این سایت می‌توانید بلیط پروازهای داخلی و خارجی مورد نظرتان را در هر تاریخی که تمایل دارید رزرو کنید و همچنین نسبت به رزرو هتل های مورد نظرتان در داخل و خارج کشور هم وارد عمل شوید. سایت علی بابا حتی امکان خرید آنلاین بلیط قطار را هم ارائه کرده است. این منبع همچنین از یک اپلیکیشن خوب و کارآمد هم بهره می‌برد که می‌توانید با آن از طریق گوشی خود رزرو هتل و بلیط هواپیما را انجام دهید.

دانلود اپلیکیشن علی بابا از کافه بازار

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی A50s

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت sepehr360.com و اپلیکیشن آن

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

سایت و اپلیکیشن سپهر 360 این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با بهترین قیمت ممکن بلیط هواپیما خریداری کنید! بلیط های قابل رزرو از طریق این منبع فقط محدود به پروازهای داخلی نمی‌شوند و پروازهای خارجی را هم در بر می‌گیرند. متاسفانه منبع مذکور قابلیت رزرو هتل های داخل و خارج کشور را ارائه نمی‌کند. یکی از اصلی ترین نقاط قوت اپلیکیشن سپهر 360 مربوط به رابط کاربری بسیار عالی آن می‌شود که تقریبا بدون باگ و تاخیر عمل کرده و تجربه‌ای دلنشین را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

دانلود اپلیکیشن سپهر 360 از کافه بازار

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن قاصدک 24

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

یکی دیگر از بهترین منابع موجود برای رزرو بلیط هواپیما و هتل سایت و اپلیکیشن قاصدک 24 است. این سایت و اپلیکیشن اختصاصی آن که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگار است، امکان خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی را با بهترین قیمت ممکن فراهم می‌کند. همچنین این اپلیکیشن از امکان خرید بلیط قطار هم پشتیبانی به عمل می‌آورد، اما با قاصدک 24 نمی‌توانید نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. به صورت کلی سایت و اپلیکیشن قاصدک 24 یکی از بهترین منابع فعلی برای خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

دانلود اپلیکیشن قاصدک 24 از کافه بازار

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی تاچ آیفون XS

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت و اپلیکیشن ویگو

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

به دنبال یک سایت یا اپلیکیشن کامل و جامع رزرو بلیط هواپیما و هتل هستید؟ ویگو یکی از بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. با سایت و اپلیکیشن ویگو می‌توانید خیلی راحت بلیط پروازها و همچنین هتل های داخلی و خارجی را رزرو کنید. شک نداشته باشید که در حال حاضر ویگو یکی از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل های داخلی و خارجی محسوب می‌شود. رابط کاربری اپلیکیشن ویگو بسیار کاربرپسند و زیبا طراحی شده و این برنامه با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود اپلیکیشن ویگو از اپ استور

دانلود اپلیکیشن ویگو از گوگل پلی استور

دانلود اپلیکیشن ویگو از کافه بازار

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت parvazak.ir اپلیکیشن

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

اپلیکیشن پروازک یکی دیگر از برنامه های بسیار خوبی است که می‌توانید با نصب آن در گوشی خود خیلی راحت نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. قیمت هایی که توسط این برنامه ارائه می‌شوند عموما بسیار مناسب هستند و رابط کاربری خوب اپلیکیشن پروازک هم از دیگر نقاط قوت آن خواهد بود. برای استفاده از خدمات این منبع ملزم به نصب اپلیکیشن آن نیستید و از طریق سایت پروازک هم می‌توانید بلیط پروازهای داخلی و خارجی را رزرو نمایید. اپلیکیشن پروازک با دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود اپلیکیشن پروازک از کافه بازار

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 8 پلاس

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل : سایت trip.ir

بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل داخلی و خارجی

آخرین منبعی که در لیست بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل ما جای گرفته، سایت تریپ دات آی آر (Trip.ir) است. این سایت علاوه بر امکان رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، قابلیت رزرو آنلاین هتل های داخل و خارج کشور را هم ارائه می‌کند و قیمت های مناسبی را هم برای سرویس هایش در نظر گرفته است. رابط کاربری خوب این سایت یکی از نقاط قوت آن است. شما برای انتخاب بهترین هتل در سایت مذکور می‌توانید از فیلترهای گوناگونی هم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی ایفون

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 21 مورد از بهترین سایت ها و برنامه های رزرو بلیط هواپیما و هتل های داخلی و خارجی پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از سایت ها و اپلیکیشن های نام برده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

 

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون ایکس اس مکس

قاب و شاسی iPhone XS Max

قیمت ال سی دی آیفون 11 Pro Max

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
جواد
جواد
6 سال گذشته

خیلی ممنون امین جان دمت گرررررم 🙂