تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XS Max تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XS Max

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XS Max

دکمه پاور آیفون ایکس اس مکس اپل (Apple iPhone XS Max) ممکن است بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. شکستن بخش فیزیکی این دکمه، خراب شدن سوئیچ پشت آن، خراب شدن فلت و سیم های داخلی و غیره می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه پاور این گوشی شوند. با خدمات موبایل کمک می‌‌توانید تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max را با کیفیتی یکسان با کیفیت تعمیرات آیفون در نمایندگی های رسمی اپل انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اصلی ترین دلایل خراب شدن دکمه پاور آیفون XS Max

عوامل و دلایل مختلفی وجود دارند که ممکن است منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه پاور گوشی آیفون ایکس اس مکس اپل شوند. یکی از این دلایل آب خوردگی است! اگرچه iPhone XS Max از طراحی ضد آب بهره‌مند است اما با این حال دیده شده که در برخی مواقع نفوذ قطره های آب به داخل گوشی و جمع شدن آن ها در پشت فلت دکمه پاور، منجر به بروز اختلال در عملکرد این دکمه شده‌اند. وارد شدن ضربه به دستگاه و شکستن بخش فیزیکی دکمه پاور هم از دیگر دلایل رایجی است که برخی کاربران را ملزم به تعمیر این قطعه می‌کند. این دو مورد از اصلی دلایل خراب شدن دکمه پاور آیفون XS Max هستند، بنابراین همیشه سعی کنید از خیس شدن موبایل و به ویژه دکمه پاور آن و همچنین از وارد شدن ضربه به دستگاه جلوگیری به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل

خرابی دکمه پاور آیفون XS Max می‌تواند ناشی از بخش فیزیکی آن، سوئیچ پشت دکمه یا فلت و سیم هایش باشد. یک تعمیرکار خوب همیشه سعی می‌کند منشاء مشکل را با بررسی دقیق گوشی بیابد و سپس رویکرد لازم برای تعمیر دستگاه را در پیش بگیرد. شاید تصور کنید تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max کار سخت و زمانگیری نیست اما باید بدانید که دقیقا بر عکس بوده و تعمیر این دکمه و به ویژه تعویض فلت و سیم های آن به هیچ عنوان ساده نیست و از تعمیرات دشوار و زمانگیر گوشی مذکور به شمار می‌رود. در ادامه بیشتر در رابطه با تعمیر دکمه پاور گوشی آیفون XS Max اپل صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XS Max

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

هزینه تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max اپل

یکی از مهمترین مسائلی که باید در مورد آن صحبت شود و احتمالا از اولین سوالاتی است که در ذهن شما هم به وجود آمده مربوط به هزینه تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max می‌شود. هزینه دقیق تعمیر دکمه پاور آیفون XS Max با توجه به نوع خرابی آن مشخص می‌شود اما در مجموع کل فلت و بخش فیزیکی دکمه پاور این گوشی در مقایسه با قطعات دیگری همچون دوربین اصلی، مادربرد، ال سی دی و تاچ و غیره واقعا گران قیمت نیست. پس نگران هزینه تعمیرات دکمه پاور آیفون XS Max نباشید. در صورتی که فلت و سوئیچ های پشت این دکمه آسیبی ندیده باشند و فقط بخش فیزیکی آن شکسته باشد، هزینه تعمیرات به حداقل مقدار ممکن می‌رسد اما در صورتی که نیاز باشد فلت و سیم های داخل دستگاه تعویض شوند، طبیعتا هزینه تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max کمی افزایش پیدا می‌کند. بنابراین اگر بخواهیم در یک جمع‌بندی کلی بگوییم باید گفت که خوشبختانه هزینه تعمیر کردن دکمه پاور iPhone XS Max اپل زیاد نیست و این تعمیر از کم هزینه‌ترین تعمیرات سخت افزاری آن به شمار می‌رود.

چرا هر تعمیرکاری نمی‌تواند دکمه پاور آیفون XS Max را تعمیر کند؟

برای تعمیر کردن دکمه پاور آیفون ایکس اس مکس خود به هیچ وجه به هر تعمیرکار کم تجربه‌ای اعتماد نکنید گوشی آیفون XS Max یک گوشی به شدت گران قیمت است که اگر کوچک ترین آسیبی به آن وارد شود باید چندین میلیون تومان برای رفع آن مشکل هزینه کرد. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد بدون اینکه آشنایی لازم با نحوه تعمیر گوشی هایی مثل iPhone XS Max را داشته باشند، تعمیر آن را قبول می‌کنند و سپس در حین تعمیر آسیب های جدی را به گوشی وارد خواهند کرد که شاید بخشی از آن ها توسط کاربر قابل مشاهده نباشد. نبستن همه پیچ ها، گم کردن براکت ها و پیچ ها، آسیب زدن به قاب گوشی، دقت نکردن به نحوه جا زدن قطعات و ترتیب آن، عدم نصب لاستیک های آب بندی جدید برای حفظ خاصیت ضد آب گوشی، ایجاد بار الکتریکی مضر در قطعات دستگاه در حین تعمیر و غیره همگی مسائلی هستند که اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد به آن ها توجه نمی‌کنند.

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

توجه نکردن به این موضوعات می‌تواند در دراز مدت به آیفون شما آسیب وارد کند. پس چون آیفون XS Max یک گوشی گران قیمت و حساس است نباید به هیچ وجه تعمیر آن را به هر فرد و تعمیرکاری واگذار کنید. برای تعمیر گوشی باید از جدیدترین و بهترین ابزارها و تجهیزات استفاده شود که هر تعمیرکار موبایلی به آن ها دسترسی ندارد. به همین دلیل است که تاکید داریم که تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید و حتما از سرویس مراکزی استفاده نمایید که کاملا قابل اعتماد و مطمئن هستند. موبایل کمک یکی از مراکزی است که می‌توانید با استفاده از خدمات آن تعمیرات آیفون XS Max اپل را با کیفیت مشابه سرویس نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا انجام دهید.

تعمیر کردن دکمه پاور آیفون XS Max چقدر زمان می‌برد؟

خیلی از افراد تصور دارند تعمیر و تعویض دکمه پاور iPhone XS Max کار دشواری نیست و ظرف چند دقیقه قابل انجام خواهد بود! اما حقیقت موضوع اینطور نیست و کاملا شرایط عکس برقرار خواهد بود. برای تعویض کردن دکمه پاور آیفون ایکس اس مکس و به ویژه تعویض فلت و سیم های داخلی آن باید مراحل بسیار پیچیده‌ و دشواری طی شوند که زمانگیر هستند. پس تصور نداشته باشید که ظرف چند دقیقه شاهد تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max خواهید بود. عموما در بازار آزاد برای تعمیر دکمه پاور آیفون ایکس اس مکس اپل حدودا 2 الی 3 روز از مشتری زمان دریافت می‌شود اما در مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر را ظرف چند ساعت انجام دهید. کارشناسان موبایل کمک به دلیل استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و همچنین در اختیار داشتن قطعات مورد نیاز می‌توانند خیلی سریع تر تعمیر دکمه پاور آیفون XS Max اپل را برایتان انجام دهند. انجام این تعمیر در مرکز موبایل کمک عموما چیزی در حدود 3 ساعت زمان می‌برد.

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XS Max

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

آیا موبایل کمک نمایندگی رسمی اپل است؟

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که آیا شرکت موبایل کمک به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران فعالیت دارد؟ همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون هم اشاره کرده بودیم بنا به دلایل سیاسی شرکت آمریکایی اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد و طبیعتا موبایل کمک هم مدعی نیست که به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت می‌کند. تمام مراکزی هم که خود را به عنوان نمایندگی اپل در ایران معرفی می‌کنند در واقع حقیقت ماجرا را به مشتری و کاربر بیان نمی‌نمایند، اما موبایل کمک اصول فعالیتش بر پایه صداقت قرار داده است و با مشتریانش صادق خواهد بود. موبایل کمک نمایندگی رسمی اپل نیست اما آمار رضایت مشتریان از سرویس این مرکز به قدری مطلوب است که می‌تواند با نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا مقایسه شود. شما می‌توانید هرگونه تعمیرات آیفون و آیپد های اپل را بدون کوچک ترین دغدغه به کارشناسان موبایل کمک بسپارید و ظرف کوتاه ترین زمان ممکن از یک تعمیر مطمئن و با ضمانت بهره‌مند شوید. کافیست یک بار از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید تا متوجه کیفیت سرویس دهی این مرکز شوید.

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XS Max اپل کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

ثبت سفارش تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max در موبایل کمک

برای ثبت سفارش تعمیرات آیفون و دیگر گوشی ها در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. موبایل کمک بستری را فراهم کرده تا مشتریانش بدون کوچک ترین درگیری و هدر دادن زمان بتوانند گوشی موبایل خود را تعمیر کنند و از یک تعمیر مطمئن بهره‌مند شوند. مراحلی که باید برای تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max یا انجام هر تعمیر دیگری در مرکز موبایل کمک طی شوند به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در مرحله نخست شما باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانند. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک موبایل کمک: بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود.
  • تعمیر گوشی در شرکت: پس از تحویل گوشی توسط پیک موبایل کمک و ارجاع آن به شرکت، تعمیرات لازم بر روی گوشی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای شرکت انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات لازم روی گوشی، دستگاه با پیک موبایل کمک به مشتری تحویل داده می‌شود.

بنابراین با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید و از سوی دیگر یک تعمیر سریع را تجربه کنید. برخی دیگر از مزیت هایی که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل مواردی همچون ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویضی، گارانتی تعمیرات، پرداخت کمترین هزینه و غیره می‌شوند. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه پاور iPhone XS Max در شرکت موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین اگر قصد خرید موبایل داشتید می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید کنید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات آیفون ایکس اس مکس

قیمت فلت پاور آیفون XS Max

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل