تعمیر یا تعویض ال سی دی (iPad 9.7 (2018 تعمیر یا تعویض ال سی دی (iPad 9.7 (2018

تعمیر یا تعویض ال سی دی (iPad 9.7 (2018

ال سی دی آیپد های اپل بسیار حساس است و باید در مراقبت از آن ها کمال دقت صرف شود. به همین صورت اگر قرار باشد تعمیری هم بر روی ال سی دی این تبلت ها انجام شود نیاز به دقت بالایی دارد. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 و دیگر تعمیرات آیپد خای اپل را با بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات تعمیر LCD آیپد 9.7 اینچ 2018 اپل صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

دو حالت مختلف تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 | نمایندگی اپل

عموما با توجه به نوع آسیبی که به ال سی دی آیپد وارد شده، تعمیرات بر روی آن می‌تواند به دو شکل مختلف انجام شود. در روش اول که تقریبا در 80 درصد مواقع هم از همین روش برای تعمیرات استفاده به عمل می‌آید، کل مجموعه تاچ ال سی دی آیپد تعویض خواهند شد. طبیعتا با توجه به اینکه صفحه نمایش این تبلت بزرگ است و کیفیت خوبی هم دارد، هزینه تعمیرات در این حالت زیاد می‌شود و پرداخت این هزینه به دغدغه بزرگی برای خیلی از کاربران تبدیل خواهد شد. اما در برخی مواقع دیگر ممکن است شرایط به گونه‌ای باشد که تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 با تعویض کردن گلس روی صفحه نمایش قابل انجام باشد. در اینگونه مواقع دیگر لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD وجود ندارد و هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. در ادامه دقیق تر در مورد دو روش تعمیر مذکور صحبت خواهیم کرد.

 

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل

تعویض ال سی دی آیپد 9.7 اینچ 2018

همانطور که گفتیم در اغلب مواقعی که ال سی دی آیپد ها دچار مشکل و اختلال می‌شود، تعویض آن تنها راه حل خواهد بود. در این پروسه تعمیر، یک ال سی دی و تاچ جدید به جای تاچ LCD معیوب آیپد روی آن نصب می‌شوند. طبیعتا در این حالت باید از کیفیت ال سی دی جدیدی که در آیپد نصب می‌گردد اطمینان به عمل آید. متاسفانه دیده شده که در خیلی از مراکز تعمیر آیپد و آیفون از ال سی دی های غیر اورجینال به عنوان اورجینال در آیپد مشتریان استفاده می‌شود که این مسئله کاملا برخلاف اخلاقیات است. به همین سبب توصیه داریم برای تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 و دیگر آیپد های اپل فقط از سرویس نمایندگی اپل و موبایل کمک استفاده کنید، چون اورجینال بودن LCD و تاچ جدید در این مرکز ضمانت می‌شود و مشتری از این نظر خیالش کاملا جمع خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

در تعویض ال سی دی آیپد دو مرحله اصلی طی می‌شود. اولین مرحله مربوط به جدا کردن ال سی دی و تاچ معیوب از آیپد می‌شود و مرحله دوم هم شامل نصب تاچ LCD جدید خواهد بود. برای انجام این مراحل می‌توان از تجربه یک تعمیرکار مجرب استفاده کرد اما به هیچ وجه نباید انجام تعمیراتی از قبیل تعویض ال سی دی آیپد های اپل را به هر تعمیرکار کم تجربه‌ای سپرد. آیپد های اپل به شدت ظریف و حساس هستند و در طراحی آن ها و کنار هم چیدن اجزای سخت افزایشان دقت بالایی صرف شده، بنابراین برای تعمیر آن ها هم باید دقت بالایی صرف شود. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل به دست با تجربه‌ترین و خبره‌ترین تعمیرکاران کشور و با بکارگیری مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌گیرد تا نتیجه تعمیر از نظر کیفیت در بالاترین سطح ممکن قرار داشته باشد.

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018

در برخی مواقع ممکن است آسیبی که به ال سی دی و تاچ تبلت وارد شده مستقیما در عملکرد این دو بخش اختلالی ایجاد نکند و فقط بر روی صفحه نمایش آیپد ترک و شکستگی هایی به وجود آورد. در اینگونه مواقع می‌توان تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 را با تعویض گلس انجام داد. همانطور که در مقاله تعویض گلس آیپد 9.8 اینچ 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل اشاره کرده بودیم، تعویض گلس به معنای عوض کردن لایه محافظی که به عنوان لوازم جانبی تهیه و روی صفحه نمایش آیپد ها نصب می‌شود نیست بلکه منظور از این تعمیر، تعویض کردن لایه شیشه‌ای پرس شده روی ال سی دی آیپد است. این لایه شیشه‌ای در واقع همان قسمتی است که شما با قرار دادن نگشت خود بر روی صفحه نمایش آیپد آن را لمس می‌کنید. برای تعویض گلس آیپد های اپل نمی‌توان از روش های دستی استفاده کرد و حتما باید از دستگاه های خاص و پیشرفته‌ای کمک گرفته شود.

برخی مراجع و منابع ممکن است مدعی شوند که تعویض گلس روش تعمیر مناسبی برای آیپد های اپل نیست، اما موبایل کمک به شما قول می‌دهد که اگر شرایط لازم برای تعمیر آیپدتان از طریق تعویض گلس وجود داشته باشد، این تعمیر با بهترین کیفیت ممکن روی دستگاه انجام خواهد شد. وقتی بتوانید تعمیر ال سی دی آیپد پرو 9.7 اینچ 2018 را با تعویض گلس انجام دهید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. یکی دیگر از مزیت های تعویض گلس این است که دیگر نگرانی های مرتبط با کیفیت ال سی دی جدید را به همراه ندارد چون در این روش تعمیر عملا تاچ ال سی دی تبلت تعویض نمی‌شوند تا نگرانی از این بابت وجود داشته باشد. اگر بتوانید تعمیر LCD آیپدتان را با تعویض گلس انجام دهید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت و هزینه تعمیر LCD آیپد 9.7 اینچی شما تقریبا نصف می‌شود. در نظر داشته باشید برای اینکه بتوان تعویض گلس را جایگزین تعویض ال سی دی آیپد کرد باید فارغ از شکستگی ها و ترک های روی صفحه نمایش آیپد، تاچ و LCD آن بدون مشکل کار کنند. پس اگر این شرایط در آیپدتان وجود دارد همین حالا از سرویس موبایل کمک برای تعمیر آیپد خود استفاده به عمل آورید.

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل

هزینه تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 | تعمیرات آیپد

سوال مهمی که احتمالا در ذهن خیلی از شما عزیزان هم ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 می‌شود. متاسفانه وضعیت بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ایست که قیمت خیلی مشخصی برای انجام تعمیرات روی آیفون و آیپد های اپل وجود ندارد و قیمت پیشنهادی هر تعمیرکار می‌تواند نسبت به تعمیرکار دیگر تفاوت محسوسی داشته باشد. اما با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تخصصی ترین تعمیرات آیپد و آیفون ها را با صرف کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. به همین جهت است که تاکید می‌کنیم برای تعمیر آیپد یا آیفون خود فقط از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. اما بد نیست مروری بر هزینه تعمیر ال سی دی آیپد 9.7 اینچ 2018 در شرایط گوناگون داشته باشید.

هزینه تعمیر LCD این آیپد در حالتی که قرار باشد ال سی دی آن کاملا تعویض شود در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. این تعمیر تقریبا پرهزینه ترین تعمیر iPad 9.7 2018 اپل است. برای کاهش هزینه تعمیرات در این حالت می‌توان از LCD های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی استفاده کرد که در مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل تفاوت مابین این نوع LCD ها و ال سی دی اورجینال آیفون و آیپد های اپل را شرح دادیم. توصیه ما این است که تا حد ممکن فقط از LCD اورجینال در آیپد های اپل استفاده کنید و برای کاهش نه چندان محسوس هزینه تعمیرات از ال سی دی غیر اورجینال استفاده به عمل نیاورید. دقت داشته باشید که برخی تعمیرکاران سودجو ممکن است سعی کنند ال سی دی های غیر اورجینال را به جای اورجینال به شما بفروشند و بدین ترتیب با سوء استفاده از اعتماد شما سود بیشتری کسب نمایند.

 

برای تعویض LCD آیپد 9.7 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اگر بتوان تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 را با تعویض گلس انجام داد، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها صورت می‌پذیرد. اما همانطور که گفتیم برای انجام این تعمیر باید شرایط خاصی برقرار باشد که تقریبا در 80 درصد مواقع این شرایط به طور کامل برقرار نیست، لذا امکان تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 با تعویض تاچ LCD وجود ندارد. در مرکز موبایل کمک عموما هزینه‌ای که برای تعویض گلس شکسته صفحه نمایش آیپد ها دریافت می‌شود نسبت به هزینه تعویض کامل تاچ ال سی دی آن ها و نصب یک LCD اورجینال جدید چیزی در حدود 30 الی 50 درصد تفاوت دارد. یعنی تقریبا با تعویض گلس هزینه تعمیرات به نصف می‌رسد. فراموش نکنید برای تعویض گلس ال سی دی آیپد و آیفون های اپل باید از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شود که در هر مرکز تعمیراتی وجود ندارند. به همین جهت توصیه داریم تحت هر شرایط برای تعمیر تخصصی آیپد و آیفون های اپل از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

تعمیر آیپد 9.7 اینچ 2018 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

با سرویسی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید انواع تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را با اطمینان کامل از کیفیت تعمیرات، صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. موبایل کمک سعی کرده سرویس خود را به گونه‌ای ارائه کند که متقاضیان تعمیرات تبلت و موبایل برای استفاده از آن نیازی به مراجعه حضوری و درگیر شدن مستقیم با پروسه تعمیر نداشته باشند. در همین راستا ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل با یک تماس تلفنی یا ز طریق سایت شرکت قابل انجام خواهد بود. مراحل کلی که در سرویس موبایل کمک و تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد 9.7 2018 اپل در موبایل کمک

 

تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل

 

  • ثبت سفارش: تنها کاری که متقاضی تعمیرات آیپد و آیفون باید انجام دهد این است که سفارش تعمیر مورد نیازش را ضمن برقراری یک تماس با شماره 02175147 به ثبت برساند. ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک و تکمیل فرم مربوطه هم امکانپذیر است.
  • اعزام پیک رایگان و دریافت آیپد: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام و آیپد وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. سپس آیپد برای انجام تعمیرات توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود.
  • انجام تعمیرات: در مرکز موبایل کمک تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب انجام می‌شود و تست های لازم جهت اطمینان از سلامت دستگاه به عمل می‌آیند. تیم موبایل کمک سعی می‌کند که تعمیرات لازم را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.
  • تحویل آیپد با پیک رایگان: بعد از انجام تعمیرات لازم، پیک رایگان موبایل کمک آیپد تعمیر شده متقاضی را به آدرس وی برده و درب منزل به او تحویل می‌دهد. بنابراین برای تحویل گرفتن آیپد تعمیر شده هم هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد.

شاید تصور کنید که پروسه فوق یک پروسه زمانگیر است، اما اینطور نیست و عموما کل پروسه مذکور چیزی در حدود 4 ساعت زمان می‌برد. برای تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018  هم شرایط مشابه برقرار خواهد بود و این تعمیر به طور میانگین ظرف 4 ساعت در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل انجام می‌شود. بنابراین شما تقریبا ظرف 5 ساعت از لحظه ثبت سفارش تعمیر، آیپد تعمیر شده خود را از پیک رایگان شرکت تحویل می‌گیرد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

  • صرفه جویی در هزینه ها به دلیل قیمت های مناسب موبایل کمک و عدم نیاز به مراجعه حضوری
  • صرفه جویی در زمان به دلیل سرعت عمل بالا و عدم نیاز به مراجعه حضوری
  • بهره‌مندی از ضمانت تعمیرات تخصصی و کیفیت تعمیرات
  • بهره‌مندی از ضمانت اورجینال بودن قطعات گوشی  و اطمینان از کیفیت قطعه جدید و جایگزین نصب شده در آیپد یا آیفون
  • تعمیر شده آیفون و آیپد با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و رعایت تمام استانداردهای مورد نیاز

بنابراین اگر به دنبال یک تعمیر سریع، کم هزینه، با کیفیت و مطمئن هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی iPad 9.7 2018 خود کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط تیم موبایل کمک با شما انجام خواهد شد.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل