تعویض گلس یا شیشه شکسته (iPad 9.7 (2018 تعویض گلس یا شیشه شکسته (iPad 9.7 (2018

تعویض گلس یا شیشه شکسته (iPad 9.7 (2018

آیپد 9.7 اینچی 2018 اپل (Apple iPad 9.7 2018) از محبوب ترین آیپد های این شرکت آمریکایی است که افراد زیادی در ایران هم از آن استفاده می‌کنند. طبیعتا با افزایش تعداد کاربران این محصول، درخواست تعمیرات آن هم افزایش می‌یابد. در بین تمام تعمیراتی که روی این تبلت انجام می‌شود، تعویض گلس ال سی دی یکی از مهمترین و حساس ترین موارد است. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 را با ضمانت کیفیت و کمترین هزینه انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیرات تخصصی آیپد | نمایندگی اپل

آیپد های اپل تبلت های بسیار حساس و ظریفی هستند و در ساختار آن ها دقت فوق‌العاده‌ای بکار رفته است. به همین جهت باید برای تعمیر آن ها هم دقت زیادی صرف شود و حتما از تجربه افزاری استفاده به عمل آید که در این حوزه تجربه کافی دارند. به همین جهت است که توصیه داریم به منظور انجام تعمیرات تخصصی آیپد حتما از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 از آن دسته تعمیراتی هستند که علاوه بر دقت و تجربه نیازمند بکارگیری دستگاه ها و تجهیزات خاص و پیشرفته‌ای خواهند بود که در هر مرکز تعمیرات موبایلی یافت نمی‌شوند اما موبایل کمک از مدرن ترین نمونه های این دستگاه ها در تعمیر آیپد مشتریانش استفاده به عمل می‌آورد. نکته بعدی مربوط به کیفیت گلسی می‌شود که روی ال سی دی آیپد نصب خواهد شد.

برخلاف تصور اغلب افراد گلس صفحه نمایش یا همان ال سی دی آیپد ها در نسخه های مختلف و با کیفیت های متفاوتی موجود هستند. در تعویض گلس آیپد های اپل باید از بهترین و با کیفیت ترین جنس گلس استفاده شود که این موضوع هم توسط اغلب مراکز تعمیرات موبایل نادیده گرفته می‌شود اما در موبایل کمک کیفیت گلس جدیدی که روی صفحه نمایش آیپد نصب می‌شود ضمانت شده است. بنابراین اگر به دنبال تعمیرات تخصصی آیپد های اپل هستید بهتر است از سرویس هر مرجعی استفاده نکنید و انجام این تعمیر را به دلیل حساسیت بالایی که دارد به کارشناسان مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل بسپارید. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض گلس iPad 9.7 2018 اپل صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد 9.7 2018 اپل در موبایل کمک

 

تعویض گلس آیپد 9.8 اینچ 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل

 

تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 | تعمیرات اپل

شاید خیلی از شما عزیزان با تعمیر ال سی دی آیپد به روش تعویض گلس آشنایی نداشته باشید و این سوال در ذهنتان به وجود آید که منظور از تعویض گلس چیست! احتمال دارد برخی از شما تصور کنید که منظور از تعویض گلس، تعویض لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی خریداری و بر روی صفحه نمایش آیپد ها نصب می‌شود، اما اینطور نیست! گلس ال سی دی در اصطلاح تخصصی و تعمیراتی به شیشه‌ای گفته می‌شود که روی صفحه نمایش گوشی و تبلت ها نصب شده و در شرایط عالی از دستگاه قابل جداسازی نیست چون بر روی ال سی دی آن پرس می‌شود. این شیشه با قرار گرفتن بر روی تاچ ال سی دی موبایل و تبلت ها از تماس مستقیم اجسام خارجی با آن و لمس مستقیم ال سی دی با انگشت کاربر جلوگیری به عمل می‌آورد و نقش یک محافظ را ایفاء می‌کند.

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین با ماهیت گلس ال سی دی آیفون و آیپد ها آشنا شدید، پس حالا می‌توانید منظور ما از تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 را به خوبی درک کنید. تعویض گلس این آیپد پروسه‌ای است که در آن شیشه روی صفحه نمایش دستگاه از آن جدا و تعویض می‌شود. اما گفته بودیم که این شیشه در حالت عادی از روی ال سی دی تبلت قابل جدا کردن نیست، پس چطور می‌توان آن را تعویض کرد؟! برای تعویض این شیشه باید از تجهیزات و دستگاه های خاصی استفاده و دقت بالایی هم به عمل آید چون این تعمیر یکی از حساس ترین تعمیرات اپل محسوب می‌شود. در پروسه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش تقریبا شش مرحله اصلی طی می‌شوند که هر یک به شرح زیر هستند:

  • جدا کردن تاچ ال سی دی: ابتدا باید یک تعمیرکار با تجربه با احتیاط و دقت ال سی دی آیپد را از بدنه آن جدا کند. صرف دقت در انجام این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است، چون اعمال فشار کنترل نشده به ال سی دی می‌تواند منجر به آسیب دیدن آن شود.
  • آزاد کردن گلس از ال سی دی: در این مرحله باید تاچ ال سی دی آیپد در دستگاه خاصی قرار داده شود تا پرس مابین گلس و LCD آیپد آزاد شود. انجام این مرحله عموما چیزی در حدود 1 ساعت زمان لازم دارد.
  • جداسازی تکه های گلس شکسته: بعد از اینکه پرس گلس آزاد شد، یک تعمیرکار باید با دقت قطعات گلس شکسته را روی LCD آیپد جدا کند. در حین انجام این کار هم باید دقت بسیار بالایی صرف شود تا در حین جداسازی، تکه های گلس به LCD آسیب نرسانند.
  • نصب گلس جدید: در مرحله چهارم یک گلس جدید روی صفحه نمایش آیپد نصب گردد. برای نصب گلس جدید باید از دستگاه خاصی تحت عنوان دستگاه لمینیت استفاده شود.
  • حباب زدایی (در صورت نیاز): تقریبا در 80 درصد مواقع بعد از تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 یا تعویض گلس آیفون و آیپد های دیگر، حباب هایی هوایی مابین گلس و ال سی دی به وجود می‌آید. در این مرحله باید وجود این حباب ها بررسی و در صورت نیاز از بین برده شوند. انجام این کار با استفاده از دستگاه خاصی صورت می‌پذیرد و تقریبا 1 الی 2 ساعت زمان لازم دارد.
  • نصب LCD با گلس جدید در آیپد: بعد از اینکه تعویض گلس ال سی دی انجام شد، تاچ ال سی دی آیپد روی بدنه آن نصب می‌شود. طبیعتا این کار هم می‌تواند توسط یک تعمیرکار انجام شود.

بنابراین تعویض گلس آیپد و آیفون های اپل کار آسانی نیست و برای انجام آن باید مراحل بسیار حساسی طی شوند و از دستگاه های خاصی هم استفاده به عمل آید. به همین دلیل است که انجام این تعمیر تخصصی اپل در هر مرکز تعمیراتی امکانپذیر نبوده و ممکن است کیفیت لازم را به همراه نداشته باشد. برای اینکه تعویض گلس آیفون و آیپد خودتان را با کمترین قیمت و در عین حال بهترین کیفیت انجام دهید توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

شرایط لازم برای تعویض گلس آیپد | تعمیرات تخصصی اپل

تعویض گلس نوعی از تعمیرات تخصصی اپل است که در آن به جای تعویض کامل تاچ و LCD از این روش تعمیر استفاده می‌شود. به بیان دیگر تعویض گلس در مواقعی در دستور کار قرار می‌گیرد که بتوان با انجام آن مشکل صفحه نمایش آیفون و آیپد های اپل را برطرف ساخت و دیگر لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ ال سی دی وجود نداشته باشد. جایگزین کردن تعویض گلس با تعویض ال سی دی منجر می‌شود که از یک سمت هزینه تعمیرات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد و از سمت دیگر نگرانی های مرتبط با کیفیت ال سی دی جدید برطرف شود چون در تعویض گلس اصلا نیازی به تعویض شدن تاچ ال سی دی فابریک و اصلی آیپد وجود ندارد و فقط گلس روی آن تعویض می‌شود. اما تحت چه شرایطی می‌توان تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 یا دیگر آیفون و آیپد های اپل را جایگزین تعویض تاچ LCD کرد؟ برای انجام این کار باید یک شرط برقرار باشد و این شرایط مربوط به نبود هیچگونه اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی می‌شود! یعنی اگر کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیفون یا آیپد ایجاد شده باشد، دیگر نمی‌توان از تعویض گلس استفاده کرد و باید تعویض ال سی دی انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیپد اپل در موبایل کمک

 

تعویض گلس آیپد 9.8 اینچ 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل

 

به عنوان مثال تصور کنید بنا به هر دلیل iPad 9.7 2018 شما از دستتان افتاده و بعد از برخورد با زمین روی صفحه نمایش آن شکستگی ها و ترک هایی به وجود آمده، اما اختلالی در عملکرد خود تاچ و ال سی دی به وجود نیامده است! در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس مشکل ر برطرف ساخت و به نوعی تعویض گلس iPad 9.7 2018 را جایگزین تعویض ال سی  دی کرد. حال اگر در شرایط کاملا مشابه هیچ آسیب ظاهری به صفحه نمایش آیپد وارد نشود و هیچ شکستگی روی آن دیده نشود اما فقط قسمتی از ال سی دی آن سیاه شود، تنها راه تعمیر این خواهد بود که تاچ LCD دستگاه تعویض شوند. پس اینطور نیست که تحت هر شرایط بتوان تعویض گلس را جایگزین تعویض ال سی دی کرد و بدین ترتیب هزینه تعمیرات تخصصی اپل را کاهش داد. تعویض گلس فقط در موارد خاص و محدود می‌تواند به عنوان روش تعمیر مورد استفاده قرار گیرد.

هزینه تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 | نمایندگی اپل

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که با جایگزین کردن تعویض گلس آیپد با تعویض ال سی دی می‌توانید از آن بهره‌مند شوید مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. به بیان دیگر هزینه تعویض گلس آیپد ها و آیفون های اپل به مراتب کمتر از تعویض ال سی دی خواهد و این موضوع به ویژه در آیپد های اپل به شکل قابل ملاحظه‌تری نمایان می‌شود چون به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش این محصولات قیمت نسخه اورجینال LCD آن ها بالاست. عموما برای تعویض ال سی دی آیپد 9.7 اینچ 2018 باید هزینه چند میلیون تومانی پرداخت شود، اما اگر بتوان تعمیر را با تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیرات تقریبا به یک سوم کاهش می‌یابد. پس اگر آسیبی به صفحه نمایش iPad 9.7 2018 شما وارد شده خیلی دقیق آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که آیا تاچ و LCD آیپد به درستی کار می‌کنند یا خیر! اگر این قطعات علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش بدون مشکل کار کردند، به دنبال مرکزی باشید که سرویس تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 را ارائه می‌کند. در این شرایط موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب هستند.

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آیا تعویض گلس آیپد و آیفون در آینده مشکل ساز می‌شود؟

بنا به ادعای خیلی از تعمیرکاران و مراکز تعمیرات در بازار آزاد، تعویض گلس روش مناسبی برای تعمیر کردن ال سی دی آیفون و آیپد های اپل نیست و اگر کاربری از این روش تعمیر استفاده کند در آینده با مشکل رو به رو می‌شود! اما آیا این ادعا صحت دارد؟ خوشبختانه به هیچ عنوان اینطور نیست و تعویض گلس یکی از روش های تعمیر کاملا تایید شده اپل محسوب می‌شود. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 یکی از پرمخاطب‌ترین تعمیرات این گجت ها هستند چون منجر به کاهش چشمگیر هزینه تعمیرات نسبت به حالتی می‌شوند که قرار باشد ال سی دی دستگاه به طور کاملا تعویض شود. اگر دقت کرده باشید عموما هم مراجعی این ادعا را می‌کنند که به دستگاه ها و تجهیزات لازم برای تعویض گلس آیفون و آیپد های اپل دسترسی ندارند. اگر می‌خواهید تعویض گلس آیپد یا آیفون خود را با بهترین کیفیت و ضمانت انجام دهید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از مزیت های عمده و متعددی بهره‌مند خواهید شد که ضمانت تعمیرات یکی از آن هاست.

 

تعویض گلس آیپد 9.8 اینچ 2018 | تعمیرات آیپد | نمایندگی اپل

 

سفارش تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018  در موبایل کمک

به منظور انجام تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در تعمیر گوشی و تبلت متقاضیان گرامی استفاده خواهد شد و کیفیت تمام تعمیرات صورت گرفته گارانتی می‌شود. موبایل کمک حتی اورجینال بودن قطعاتی که در گوشی مشتریان نصب می‌شود را هم ضمانت می‌کند چون این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد. مراحل کلی که باید برای استفاده از خدمات موبایل کمک و انجام تعمیرات تخصصی اپل در این مرکز طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض گلس آیپد 2018 9.7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در ابتدا شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک جهت دریافت موبایل: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام شده و آیپد یا آیفون معیوب را هر کجا که باشید تحویل می‌گیرد. آیپد توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده خواهد شد تا تعمیرات مورد نیاز روی دستگاه انجام شوند.
  • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات، بررسی های لازم را روی موبایل یا تبلت متقاضی انجام داده و تعمیرات لازم را تکمیل می‌کنند.
  • تحویل آیپد با پیک رایگان: در آخرین مرحله هم آیپد یا آیفون تعمیر شده متقاضی با پیک رایگان به آدرس وی ارسال و به وی تحویل داده می‌شود.

شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که پروسه فوق چقدر زمان می‌برد؟ در پاسخ باید بگوییم که تیم موبایل کمک سعی می‌کنند در کوتاه ترین مدت زمان ممکن تعمیرات لازم را روی گوشی و تبلت مشتریان انجام داده و دستگاه تعمیر شده رو برای متقاضی ارسال کنند. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس آیپد 9.7 اینچ 2018 در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل عموما ظرف 5 الی 6 ساعت انجام می‌شود، اما در برخی مواقع هم احتمال دارد بیشتر از این مقدار طول بکشد. پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون های اپل را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه و عدم نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر آیپد خود کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل