تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۴ تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۴

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۴

اگر گلس یا همان شیشه روی صفحه نمایش اپل واچ 4 شما (Apple Watch Series 4) شکسته است نگران نباشید، چون تعمیر ساعت هوشمندتان با هزینه مناسب و بدون نیاز به تعویض خود ال سی دی امکانپذیر خواهد بود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس اپل واچ 4 را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 شکستن صفحه اپل واچ 4 | تعمیر اپل واچ 4

یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران Apple Watch Series 4 با آن مواجه می‌شوند و بدین سبب به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه می‌کنند مربوط به شکستن صفحه نمایش اپل واچ می‌شود. چه باور بکنید و چه باورش برایتان سخت باشد شکستن صفحه اپل واچ 4 یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که هر روز شاهد آن هستیم. اما چطور می‌توان از وقوع این حادثه جلوگیری کرد؟ بهترین روش برای جلوگیری از وقوع این مسئله مربوط به مراقبت از ساعت می‌شود. همیشه سعی کنید کاملا مراقب باشید که فشار و ضربه‌ای به اپل واچ وارد نشود. در خیلی از مواقع دیده شده که برخورد مچ دست کاربر با دیوار یا دیگر اجسام سخت منجر شده که صفحه اپل واچ آن ها بشکند. پس همیشه حواستان را جمع کنید تا اتفاق این چنین برایتان رخ ندهد.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 4 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته | تعمیر اپل واچ | نمایندگی اپل

 

برای محافظت بیشتر از صفحه نمایش یا همان ال سی دی Apple Watch 4 توصیه داریم یک لایه گلس محافظ ال سی دی هم بر روی آن نصب نمایید. گلس های محافظ ال سی دی اپل واچ عموما قیمت بالایی ندارند و از مقاومت خوبی برخوردار هستند. این گلس ها به عنوان لوازم جانبی توسط فروشندگان موبایل عرضه می‌شوند و در برخی مواقع می‌توانند بخش قابل ملاحظه‌ای از یک ضربه یا فشار را جذب کرده و از آسیب دیدن و شکستن صفحه اپل واچ جلوگیری کنند. اما اگر بنا به هر دلیل صفحه اپل واچ 4 شما شکست و نیاز به تعمیر اپل واچ 4 داشتید نگران نباشید. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعویض گلس اپل واچ 4 را با کمترین هزینه و بهترین قیمت انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ سری 4

تعویض گلس اپل واچ 4 | نمایندگی اپل

وقتی صفحه نمایش اپل واچ آسیب ببیند و ترک و شکستگی هایی روی آن به وجود آید، دو حالت مختلف ممکن است رخ دهد. حالت اول مربوط به زمانی می‌شود که در عملکرد تاچ یا ال سی دی ساعت مشکلی به وجود آمده باشد. به عنوان مثال ممکن است صفحه نمایش ساعت اصلا روشن نشود یا روشن شود ولی قسمتی از آن سیاه شده باشد یا تاچ اپل واچ از کار بیفتد. در صورتی که کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی ساعت به وجود آید فقط با تعویض صفحه نمایش است که می‌توان مشکل به وجود آمده را برطرف کرد. برای تعمیر اپل واچ در این حالت حتما باید به نمایندگی اپل و مراکزی مثل موبایل کمک مراجعه کنید چون این تعمیر بسیار دقیق و حساس است. برخی نکاتی که باید در حین انجام این تعمیر به آن ها توجه کرد مربوط به نصب صفحه نمایش اورجینال، بکارگیری ابزارهای مناسب در حین تعمیر، انجام تعمیر به دست کارشناس مجرب و غیره می‌شود.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 4 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما حالت دوم شکستن اپل واچ 4 مربوط به شرایطی می‌شود که علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش ساعت، هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی آن به وجود نیامده است. در اینگونه مواقع می‌توان از تعویض گلس اپل واچ 4 برای رفع مشکل استفاده کرد. در نظر داشته باشید که تعویض گلس در اینجا به معنای تعویض کردن لایه محافظی نیست که به عنوان لوازم جانبی برای اپل واچ ها عرضه شده و روی صفحه نمایش آن ها نصب می‌شود، بلکه منظور تعویض کردن لایه‌ شیشه‌ای است که شرکت اپل روی صفحه نمایش Apple Watch 4 نصب و پرس کرده است. این شیشه عضوی از ال سی دی اپل واچ است و بدون استفاده از دستگاه های مناسب ، امکان جداسازی و تعویض آن وجود ندارد. اما تعویض گلس شکسته اپل واچ 4 چطور انجام می‌شود. این تعمیر شامل پنج مرحله اصلی خواهد بود که به شرح زیر هستند:

 

 • جداسازی صفحه نمایش: در قدم اول باید یک تعمیرکار با تجربه صفحه نمایش Apple Watch 4 را با دقت از بدنه آن جدا کند. برای انجام این کار باید دقت بالایی صرف شود تا به سیم های حساس متصل کننده ال سی دی به برد واچ آسیبی وارد نشود.

 

 • جداسازی گلس از صفحه نمایش: در مرحله دوم باید با استفاده از دستگاه های خاص، گلس روی صفحه نمایش Apple Watch 4 از روی آن جدا شود. انجام این مرحله نیازمند بکارگیری دستگاه های خاصی خواهد بود که در هر مرکز تعمیراتی پیدا نمی‌شوند. به همین جهت توصیه می‌کنیم برای تعمیر اپل واچ 4 فقط از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

 

تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته | تعمیر اپل واچ | نمایندگی اپل

 

 • نصب گلس جدید: در مرحله سوم باید گلس جدیدی روی صفحه نمایش اپل واچ نصب شود. در انجام این مرحله باید دقت شود که ناهماهنگی مابین گلس جدید و قدیمی وجود نداشته باشد.

 

 • حباب زدایی: حباب زدایی یکی از مهمترین مراحل تعویض گلس اپل واچ 4 است و در آن باید حباب های هوایی که مابین گلس و ال سی دی ساعت به وجود آمده‌اند از بین برده شوند. برای انجام این کار باید از دستگاه خاصی استفاده به عمل آید که در هر مرکز تعمیراتی یافت نمی‌شود. یکی از پیشرفته‌ترین این دستگاه ها در شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل برای تعمیر اپ واچ مشتریان عزیز موجود بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 • نصب صفحه نمایش به بدنه: در آخرین مرحله کار هم صفحه نمایش Apple Watch Series 4 مجددا روی بدنه آن نصب خواهد شد.

 

بنابراین برخلاف تصور خیلی از افراد تعویض گلس اپل واچ 4 کار خیلی آسانی نیست و صرفا یک تعمیرکار بدون در اختیار داشتن ابزارها و دستگاه های لازم نمی‌تواند این تعمیر را انجام دهد. اگر تعویض گلس شکسته Apple Watch 4 با کیفیت و دقت مناسب انجام نگیرد ممکن است بعد از مدت کوتاهی شاهد به وجود آمدن حباب های هوا مابین ال سی دی و گلس نمایشگر باشید یا حتی ممکن است اختلال هایی در عملکرد تاچ ساعت به وجود آید. به همین دلیل است که تاکید داریم برای تعمیر اپل واچ 4 حتما از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر تاچ ال سی دی اپل واچ 4

نکات مهم در تعمیر اپل واچ 4 | تعمیرات تخصصی Apple Watch

نکات خاصی وجود دارند که باید در تعمیر اپل واچ 4 و دیگر نسخه های این ساعت هوشمند حتما در نظر گرفته شوند. متاسفانه اغلب مراجعی که سرویس تعمیرات تخصصی Apple Watch را ارائه می‌کنند به این نکات و ویژگی ها توجهی ندارند و این مسئله سبب می‌شود که کیفیت تعمیر افت کند. به همین دلیل توصیه داریم برای تعویض گلس اپل واچ 4 یا انجام هر تعمیر دیگری که به اپل واچ مرتبط می‌شود از سرویس مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد. برخی از مهمترین نکاتی که باید در تعمیرات اپل واچ ها به آن ها دقت شود به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 4 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • تجربه تعمیرکار: تجربه تعمیرکاری که قرار است Apple Watch را تعمیر کندی تقریبا مهمترین عامل موثر در کیفیت تعمیر خواهد بود. چنانچه تعمیرکار تجربه کافی در این حوزه نداشته باشد، ممکن است آسیب های جدی به اپل واچ وارد شود و در آینده نزدیک اختلال هایی در دستگاه به وجود آید. بنابراین قبل از واگذاری تعمیر اپل واچ 4 به هر مرکز یا فردی مطمئن شوید که تعمیرکاران آن از تجربه کافی برخوردار هستند.

 

 • تجهیزات و دستگاه ها: هیچ تعمیرکاری بدون در اختیار داشتن دستگاه ها و ابزارهای مناسب نمی‌تواند تعمیراتی از قبیل تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته را با موفقیت به ثبت برساند. بنابراین تجهیزات و دستگاه هایی که در مرکز تعمیرات از آن ها استفاده به عمل می‌آید نقش بسیار مهمی در کیفیت و رضایت بخش بودن نتیجه نهایی تعمیر ایفا می‌کنند. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیرات Apple Watch استفاده به عمل می‌آید.

 

 • قطعات اورجینال و با کیفیت: تمام قطعات گجت های هوشمند از قبیل اپل واچ ها دارای نسخه های مختلفی هستند که هر یک از نظر کیفیت و قیمت با هم تفاوت دارند. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران از قطعات بی‌کیفیت و غیر اورجینال در تعمیر اپل واچ کاربران استفاده می‌کنند و بدین ترتیب سود بیشتری را کسب خواهند کرد. بنابراین باید به این موضوع توجه کنید و تعمیر اپل واچ 4 خود را فقط به افراد قابل اعتماد بسپارید. در مرکز موبایل کمک تمام تعمیرات صورت گرفته روی اپل واچ و قطعاتی که در آن تعویض می‌شوند از نظر کیفیت و اورجینال بودن مشمول ضمانت خواهند بود.

 

تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته | تعمیر اپل واچ | نمایندگی اپل

 

 • هزینه: هزینه‌ای که تعمیرکار در ازای انجام تعمیرات روی اپل واچ دریافت می‌کند هم از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود که سعی می‌کنیم در بخش بعد دقیق تر در مورد آن صحبت کنیم.

 

 • خدمات پس از تعمیر: خدماتی که یک تعمیرکار یا مرکز تعمیرات تخصصی موبایل بعد از انجام تعمیرات به مشتریانش ارائه می‌دهد به طور مستقیم نشان دهنده کیفیت سرویس آن مرکز و قابل اعتماد بودن آن خواهد بود. پس به خدمات پس از تعمیر هم دقت داشته باشید.

 

موارد فوق از اصلی ترین مسائلی هستند که باید برای انجام تعمیرات اپل واچ در نظر گرفته شوند. با توجه به این موارد می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعویض گلس اپل واچ 4 را به مراکز مطمئن واگذار کنید و شک نداشته باشید که از نتیجه تعمیر هم راضی می‌شوید. یکی از بهترین مراکزی که پکیج کاملی در ازای تعمیر اپل واچ ارائه کرده مرکز موبایل کمک است. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل تعمیرات تخصصی Apple Watch با بهترین قیمت و کیفیت انجام می‌شوند و دارای ضمانت هم خواهند بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ

هزینه تعویض گلس شکسته اپل واچ 4 | تعمیر اپل واچ 4

خوشبختانه هزینه تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ 4 خیلی زیاد نیست و حداقل نصف هزینه تعویض تاچ ال سی دی آن خواهد بود. بنابراین اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش ساعت را برطرف کنید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. متاسفانه گاها دیده شده تعمیرکاران در بازار آزاد از اعتماد مشتریان سوء استفاده هایی می‌کنند. برای مثال گاها دیده می‌شود زمانی که مشکل اپل واچ کاربر با تعویض گلس قابل رفع است، تعمیرکار به کاربر می‌گوید که باید صفحه نمایش ساعت او به صورت کامل تعویض شود.

 

تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته | تعمیر اپل واچ | نمایندگی اپل

 

در این شرایط هزینه تعویض کامل صفحه نمایش از مشتری دریافت می‌شود و مشکل با صرف هزینه‌ای ناچیز و تعویض گلس اپل واچ برطرف می‌گردد! به همین جهت است که ما خیلی تاکید داریم برای تعمیرات اپل واچ حتما از سرویس مراکزی استفاده کنید که قابل اعتماد هستند. موبایل کمک با سال ها فعالیت در حوزه تعمیرات تخصصی موبایل و انواع گجت های الکترونیکی می‌تواند با کمترین هزینه و قیمت ممکن تعمیر اپل واچ و تعمیراتی از قبیل تعویض گلس اپل واچ 4 را برایتان انجام دهد. بنابراین اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن، کم هزینه و با کیفیت هستید، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 4 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس اپل واچ 4 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

با خدمات موبایل کمک می‌توانید انواع تعمیرات اپل واچ 4 را با ضمانت و بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف کمترین هزینه انجام دهید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدارک دیده شده که ثبت سفارش تعمیر با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت قابل انجام خواهد بود و سایر مراحل کار هم توسط تیم موبایل کمک و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات انجام می‌شود. متقاضی تعمیرات ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرد و پروسه تعمیر به اتمام می‌رسد. مراحل کلی کار در مرکز موبایل و نمایندگی اپل به شرح زیر است:

 

تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته | تعمیر اپل واچ | نمایندگی اپل

 

 • ثبت سفارش: در قدم نخست متقاضی تعمیرات با یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات اپل در سایت موبایل کمک سفارش نظر خود را به ثبت می‌رساند.
 • اعزام پیک رایگان و دریافت اپل واچ: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و اپل واچ وی را هر کجا که باشد از او تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد تا تعمیرات لازم بر روی ساعت انجام شوند.
 • تعمیر اپل واچ: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با بکارگیری جدیدترین متدها و تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی اپل واچ انجام می‌دهند.
 • تحویل اپل واچ با پیک رایگان: پس از انجام تعمیرات، اپل واچ تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین بدین صورت می‌توانید با سرویس موبایل کمک حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری و خروج از منزل تعمیرات تخصصی اپل واچ 4 را انجام دهید. فراموش نکنید تعمیراتی که در این مرکز انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند و با کمترین قیمت صورت می‌پذیرند. به منظور تعویض گلس اپل واچ 4 شکسته خود در موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قیمت گلس اپل واچ

قیمت گلس اپل واچ 4

گلس اپل واچ سری 4

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل