تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۳ تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۳

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری ۳

روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی اپل واچ 3 یک لایه شیشه محافظ نصب است که اصطلاحا به آن گلس گفته می‌شود. در برخی مواقع ممکن است این گلس بشکند و نیاز به تعویض داشته باشد. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل می‌توانید تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 را با ضمانت و بهترین قیمت ممکن انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 3 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

گلس صفحه نمایش چیست؟ | قطعات اورجینال اپل

قبل از اینکه در رابطه با تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 صحبت کنیم بهتر است مفهوم گلس صفحه نمایش را برایتان شرح دهیم. خیلی از افراد تصور دارند که منظور از گلس همان لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی خریداری و برای محافظت از ال سی دی بر روی صفحه نمایش دستگاه نصب می‌شود اما در واقع اینطور نیست و در اصطلاحا فنی منظور از گلس صفحه نمایش لایه شیشه‌ای است که روی صفحه نمایش گجت پرس شده و به عنوان عضوی از مجموعه تاچ و ال سی دی شناخته می‌شود. برای مثال روی ال سی دی و تاچ اپل واچ ها یک شیشه نسبتا ضخیم نصب شده که شما انگشت خود را بر روی آن قرار می‌دهید و از طریق آن با تاچ و LCD اپل واچ در تعامل خواهید بود.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری 3 | گارانتی اپل

 

این شیشه محافظ که مقاومت بالایی در برابر خراشیدگی و ضربه دارد، منجر به دور نگه داشتن ال سی دی از عوامل خارجی و عدم تماس مستقیم آن با این عوامل می‌شود و از تاچ و ال سی دی محافظت به عمل می‌آورد. طراحی این گلس به گونه‌ایست که کاملا یکپارچه با ال سی دی ساعت به نظر می‌رسد و در حالت عادی و بدون استفاده از تجهیزات و دستگاه های خاص قابلیت جداسازی و تعویض ندارد. بنابراین وقتی در مورد تعویض گلس Apple Watch Series 3 صحبت می‌کنیم منظورمان تعویض این لایه شیشه‌ای و محافظ است که به عنوان عضوی از تاچ و ال سی دی صفحه نمایش شناخته می‌شود. جالب است بدانید که این قطعه هم از نظر کیفیت دارای نسخه های مختلفی است و نسخه اورجینال آن بهترین کیفیت را ارائه می‌کند.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 3 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای خرید نسخه اورجینال گلس صفحه نمایش اپل واچ 3 می‌توانید به فروشگاه قطعات موبایل مرکز موبایل کمک مراجعه کنید و این محصول را تهیه نمایید. بکارگیری گلس با کیفیت و اورجینال در Apple Watch سبب می‌شود که نتیجه تعمیر رضایت بخش تر باشد و مسائلی مثل تاخیر در عملکرد تاچ، کاهش روشنایی صفحه نمایش، انعکاس نور و غیره پدیدار نشوند. متاسفانه در تمام مراکز تعمیر موبایل از نسخه های اورجینال و با کیفیت گلس اپل واچ در تعمیر این گجت ها استفاده نمی‌شود، به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم برای تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 از سرویس موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل استفاده کنید. تمام قطعاتی که در این مرکز مورد تعویض قرار می‌گیرند اورجینال هستند و از این نظر مشمول گارانتی می‌شوند. پس با بکارگیری خدمات موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته و قطعاتی که در دستگاه نصب می‌شوند راحت خواهد بود.

مراحل تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 | نمایندگی رسمی اپل

شاید تصور کنید تعویض گلس صفحه نمایش Apple Watch Series 3 به سادگی قابل انجام است و نیاز به انجام مراحل پیچیده ندارد. اگر اینطور تصور می‌کنید به سختی در اشتباه هستید چون تعویض گلس اپل واچ 3 حتی نسبت به تعویض تاچ و ال سی دی آن هم زمانگیرتر و پیچیده‌تر خواهد بود. ضمن اینکه در تعویض ال سی دی این ساعت نیازی به بکارگیری دستگاه های خاص واسط وجود ندارد و یک تعمیرکار به تنهایی قادر به انجام آن خواهد بود اما برای تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و یک تعمیرکار بدون این ابزارها نمی‌تواند تعمیر مورد نظر را انجام دهد. برای تعویض گلس صفحه نمایش Apple Watch 3 باید مراحل زیر طی شوند:

 

 • جداسازی صفحه نمایش: در قدم نخست باید صفحه نمایش اپل واچ از بدنه آن جدا شود. برای انجام این کار کافیست نیازی به دستگاه یا ابزار خیلی خاصی نیست و یک تعمیرکار با ابزارهای عادی تعمیر موبایل قادر به جدا کردن صفحه نمایش Apple Watch از بدنه آن خواهد بود.

 

 • جداسازی گلس شکسته: برای برداشتن گلس شکسته صفحه نمایش باید از دستگاه خاصی استفاده شود که با حرارت بستر مناسب برای جداسازی گلس از روی ال سی دی را فراهم می‌کند. در انجام این مرحله باید دقت بالایی صرف شود تا به خود ال سی دی اپل واچ آسیبی وارد نگردد.

 

 • نصب گلس جدید: بعد از اینکه روی صفحه نمایش ساعت کاملا تمیز شد باید یک گلس جدید روی آن نصب گردد. انجام این کار به دست تعمیرکار صورت می‌پذیرد و خیلی سخت نیست.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری 3 | گارانتی اپل

 

 

 • حباب زدایی: پس از نصب گلس جدید روی LCD اپل واچ ممکن است حباب های هوایی در فضای مابین گلس و ال سی دی به وجود آید. برای از بین بردن این حباب ها و ایجاد یک حالت کاملا یکنواخت باید از دستگاه خاصی استفاده شود. بعد از انجام این مرحله ال سی دی اپل واچ کاملا یکنواخت و مثل روز اولش خواهد شد و یک لایه گلس جدید هم روی آن نصب می‌شود.

 

 • نصب صفحه نمایش در ساعت: در آخرین مرحله تعمیر هم صفحه نمایش یا همان ال سی دی اپل واچ توسط تعمیرکار روی بدنه آن نصب می‌شود.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 3 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

پس برای تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 تقریبا باید از دو دستگاه خاص استفاده شود. خوشبختانه این تعمیر خیلی زمانگیر نیست و در مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل تعویض گلس Apple Watch Series 3 عموما ظرف 2 ساعت انجام می‌شود. بنابراین اگر به سرعت عمل اهمیت می‌دهید و می‌خواهید در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات لازم روی ساعت اپل شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

نکات مهم در تعویض گلس صفحه نمایش Apple Watch 3 | تعمیر اپل واچ

برای اینکه بتوانید تعویض گلس صفحه نمایش Apple Watch 3 را با کیفیت مناسب انجام دهید و به بهترین نتیجه دست پیدا کنید باید یک سری از نکات مورد توجه قرار گیرند. اگر به این موارد توجه داشته باشید مطمئنا از کیفیت نهایی تعمیر راضی خواهید بود اما اگر به این موارد توجه نکنید، احتمال دارد که نتیجه تعمیر یلی برایتان رضایت بخش نباشد. مهم ترین مواردی که باید در تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 به آن ها توجه شود به شرح زیر هستند:

 

 • اورجینال بودن گلس: گلس هایی که برای نصب در اپل واچ ارائه شده‌اند درست مثل ال سی دی و تاچ گوشی ها دارای نسخه های مختلفی هستند و برخی اصطلاحا کپی یا غیر اورجینال نامیده می‌شوند. سعی کنید همیشه از اورجینال بود گلس جدیدی که در اپل واچ نصب می‌شود اطمینان حاصل نمایید.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری 3 | گارانتی اپل

 

 • تجربه تعمیرکار: اپل واچ سری 3 یکی از ظریف ترین سری از ساعت های هوشمند شرکت اپل است. تعمیرکاری که قرار است این ساعت را تعمیر کند باید تجربه بالایی در حوزه تعمیرت موبایل و اپل واچ داشته باشد در غیر این صورت مطمئن باشید نتیجه تعمیر رضایت بخش نخواهد بود. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم تعمیرات اپل واچ را فقط در موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل انجام دهید.

 

 • ابزارها و تجهیزات تعمیر: برای تعویض کردن گلس اپل واچ باید از دستگاه های خاصی استفاده شود که کیفیت این دستگاه ها و در اختیار داشتن آن ها تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی تعمیرات دارد.

 

برای تعویض گلس اپل واچ سری 3 کلیک کن یا با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • سرعت عمل: سرعت عمل تعمیرکار از این جهت حائز اهمیت است که می‌تواند روی باز زمانی که شما ساعت خود را در اختیار ندارید تاثیرگذار باشد. هرچقدر تعمیرکار سرعت عمل بیشتری داشته باشد، ساعت شما زودتر تعمیر شده و به دستتان می‌رسد. اگر ب دنبال سرعت تعمیرات هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

 

 • قیمت: قیمتی که برای تعویض گلس شکسته ال سی دی اپل واچ دریافت می‌شود نسبت به هزینه و قیمتی که باید در ازای تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن پرداخت گردد به مراتب کمتر خواهد بود. بنابراین به قیمت هایی که برای انجام این تعمیر به شما پیشنهاد داده می‌شود دقت کنید. در بخش بعد بیشتر در مورد قیمت و هزینه تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 صحبت می‌کنیم.

 

موارد فوق اصلی ترین موارد و موضوعاتی هستند که باید در تعمیر تاچ ال سی دی Apple Watch Series 3 به آن ها توجه کنید. با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید تعمیرات اپل واچ خود را به بهترین مرجع واگذار نمایید و در نهایت به بهترین نتیجه ممکن هست دست یابید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ

هزینه تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 | تعمیرات اپل واچ

خوشبختانه اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانید تعمیرات اپل واچ خود را با تعویض گلس انجام دهید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. از آنجایی که در این روش تعمیر نیازی به صرف هزینه برای خرید تاچ ال سی دی اپل واچ وجود ندارد و عملا فقط گلس روی صفحه نمایش همان تاچ ال سی دی فابریک ساعت تعویض می‌شود، بنابراین هزینه تعمیر زیاد نخواهد بود. هزینه تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 تقریبا یک دوم هزینه تعویض ال سی دی این ساعت است. متاسفانه دیده شده در برخی مراجع اظهار می‌شود که تعویض گلس روش مناسبی برای تعمیر ال سی دی این گجت نیست اما باید بدانید که این روش تعمیر به عنوان یکی از اصلی ترین روش های تعمیر اپل واچ در تمام نمایندگی های رسمی اپل مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس اگر بتوانید تعمیر ال سی دی Apple Watch 3 را با تعویض گلس انجام دهید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه تعمیرات خواهید داشت.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته اپل واچ سری 3 | گارانتی اپل

 

تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 در موبایل کمک | نمایندگی رسمی اپل

با واگذار کردن تعمیرات مورد نیاز خود به مرکز موبایل کمک می‌توانید بدون دردسر شاهد تعمیر شدن اپل واچ باشید و از ضمانت تعمیرات هم بهره‌مند شوید. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 در مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود و بهترین کیفیت را به همراه خواهد داشت. پس با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید. برای ثبت سفارش تعمیرات اپل واچ هم در موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و فقط با یک تماس تلفنی سفارش شما ثبت می‌شود. مراحل کل کار در مرکز موبایل کمک به شرح زیر است:

 

 • ثبت سفارش: در ابتدا متقاضی تعمیرات باید ضمن برقراری یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات اپل در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برساند.

 

 • اعزام پیک رایگان و دریافت اپل واچ: پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و اپل واچ وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. اپل واچ نیازمند تعمیر توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود.

 

 • تعمیرات اپل واچ: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله تعمیرات لازم از قبیل تعویض گلس شکسته اپل واچ 3 را انجام می‌دهند.

 

 • تحویل اپل واچ با پیک رایگان: پس از انجام تعمیرات هم اپل واچ تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل یا ر کجا که باشد به وی تحویل داده خواهد شد.

 

بنابراین برای استفاده از خدمات موبایل کمک حتی نیازی به مراجعه حضوری هم ندارید و کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت و انجام می‌شود. شاید تصور کنید پروسه فوق زمانگیر خواهد بود اما اینطور نیست و تعمیراتی از قبیل تعویض گلس صفحه نمایش اپل واچ ها در موبایل کمک عموما ظرف 2 ساعت تکمیل می‌شوند و تقریبا در یک بازه زمانی 2 الی 4 ساعته اپل واچ تعمیر شده درب منزل به متقاضی تعمیرات تحویل داده خواهد شد. به منظور ثبت سفارش تعمیر اپل واچ خود در موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قطعات اپل واچ 

قیمت گلس اپل واچ

گلس اپل واچ 3

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل