معرفی کارت های کلش رویال : کارت Bomb Tower یا بمب تاور

کارت Bomb Tower

کارت بمب تاور (Bomb Tower) یکی دیگر از کارت هایی است که در بازی کلش رویال ساختمانی دفاعی را ایجاد و منجر به تقویت قوای دفاعی شما می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Bomb Tower یا بمب تاور بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Bomb Tower یا بمب تاور بازی کلش رویال

کارت Bomb Tower یا بمب تاور در بازی کلش رویال سبب می‌شود که یک تاور بمب افکن به عنوان یک ساختمان دفاعی و کمکی ایجاد شود. این تاور فقط می‌تواند به سرباز های زمینی اتک دهد و سرعت انداختن هر بمب آن 1.6 ثانیه بوده و محدوده اتک (رنج) 6 مربعی را دارد. همچنین بمب تاور می‌تواند 40 ثانیه دوام داشته باشید.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Bomb Tower یا بمب تاور بپردازیم و نکات مهمی که باید برای استفاده صحیح از این کارت و یا مقابله با آن بدانید را خدمتتان ارائه کنیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Bomb Tower یا بمب تاور

معرفی کارت Bomb Tower یا بمب تاور در بازی کلش رویال (Clash Royale)

کارت Bomb Tower در واقع یک بمبر (Bomber) را بر روی یک برجک احضار می‌کند. این بمبر از روی برجک ساخته شده به سرباز های زمینی دشمن اتک می‌دهد. برای آشنایی بهتر با کارت Bomb Tower یا بمب تاور کلش رویال باید به مسائل و موضوعاتی زیر توجه کنید:

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Bomb Tower یا بمب تاور

 • کارت Bomb Tower یا بمب تاور در آرنای 2 (Arena 2) یا بون پیت (Bone Pit) آنلاک می‌شود.
 • بمب هایی که توسط این تاور پرتاب می‌شوند دمیج منطقه‌ای دارند. رنج اتک بمب تاور متوسط و برابر با 6 مربع است. دمیج کلی آن متوسط و جان تاور زیاد است.
 • کارت Bomb Tower یا بمب تاور از کارت های Rare یا کمیاب کلش رویال محسوب می‌شود.
 • برای استفاده از کارت Bomb Tower یا بمب تاور ملزم به صرف 5 اکسیر خواهید بود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران

 • استفاده از بمب تاور برای از بین بردن سرباز هایی که به طور دسته جمعی و با خون کم حرکت می‌کنند نظیر ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) و گوبلین ها (Goblins) بسیار مناسب است.
 • از Bomb Tower می‌توانید به عنوان یک سپر برای تاورهای اصلی خود استفاده کنید. بدین منظور باید آن را در جلوی مسیر رسیدن سرباز های دشمن به تاور اصلی بکارید. سعی کنید این کار را به گونه‌ای انجام دهید که بمب تاور در محدوده تحت پوشش اتک تاورهای اصلی شما باشد تا تاورهای اصلی بتوانند به سرباز هایی که با بمب تاور درگیر هستند اتک بدهند.
 • کارت هایی مثال مینیون ها (Minions)، مینیون هورد (Minion Horde)، بی بی دراگون (Baby Dragon)، بالون (Balloon) و سایر سرباز های پرنده این چنینی به راحتی می‌توانند بمب تاور (Bomb Tower) را از بین ببرند.
 • کارت هایی مثل کمان ایکس (X-Bow)، مورتار (Mortar)، رویال جاینت (Royal Giant)، دارت گوبلین (Dart Goblin) و پرنسس (Princess) می‌توانند بدون اینکه در محدوده اتک بمب تاور باشند، به آن اتک داده و آن را از بین ببرند.
 • از کارت Bomb Tower یا بمب تاور می‌توان برای مقابله با کارت بربرین های نخبه (Elite Barbarians) هم استفاده کرده و آن‌ها را نابود ساخت. بدیعی است که این کارت برای از بین بردن کارت بربرین ها (Barbarians) هم یک گزینه مناسب خواهد بود.
 • بمب تاور در بهترین شرایط ممکن می‌تواند تا 40 ثانیه باقی بماند.
 • تاخیر مابین اتک های بمب تاور برابر با 1.6 ثانیه است.
 • با لول آپ کارت Bomb Tower یا بمب تاور شاهد افزایش دمیج و جان آن خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ارائه شده‌اند:

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Bomb Tower یا بمب تاور

پس کاملا مشخص است که کارت Bomb Tower یا بمب تاور یک کارت دفاعی محسوب می‌شود و در شرایط خاص می‌توان از آن به عنوان یک کارت حمایت کننده از تاورها استفاده کرد. فراموش نکنید که این کارت قابلیت اتک دادن به سرباز های پرنده دشمن را ندارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ با گارانتی

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Bomb Tower یا بمب تاور بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قطعات گوشی آیفون 8

قطعات سامسونگ A8 2018

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments