تعمیرات اپل

سری بازی های مرد عنکبوتی یا Spiderman همواره در بین گیمرها محبوبیت خاصی داشته‌اند. جدیدترین نسخه موبایلی این بازی ها هم از محبوبیت ویژه ای در بین گیمرها برخوردار است. در این مقاله به معرفی بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) می‌پردازیم و لینک دانلود آن را ارائه می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited)

اگر از علاقمندان به قهرمانان و شخصیت های کمیک کمپانی مارول (MARVEL) هستید، امکان ندارید که مرد عنکبوتی را نشناسید. در بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) شما نقش این قهرمان را ایفاء خواهید کرد. بازی مذکور به صورت رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده و شامل خرید های درون برنامه ای می‌شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی مختصر بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) بپردازیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد بازی مذکور نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited)

در بازی هیجان انگیز و اکشن مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) شما باید به مبارزه با شش مردی بپردازید که توانسته‌اند به شیوه خاصی یک پورتال را در شهر نیویورک ایجاد کننده و در بعدهای مختلف زمان سفر داشته باشند. این شش مرد که در جریان به آن ها لقب “شش مرد شوم” داده شده، می‌توانند کپی های مختلفی از خود را تولید و با آن ها به نابودی جهان بپردازند.

معرفی و دانلود بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited)

حال وظیفه شماست که ب عنوان مرد عنکبوتی از پیشروی شش مرد شوم مورد نظر جلوگیری کنید. البته بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) فقط سبک اکشن را به همراه ندارد و شامل المان های منطبق با بازی های سبک رانر (Runner) هم می‌شود. چرا که مرد عنکبوتی در بسیاری از بخش های بازی در حال دویدن است و شما باید حرکات او را در مسیر کنترل کنید.

بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) به صورت قسمت به قسمت یا اپیزود به اپیزود ارائه می‌شود و شما باید هر بار محتوای اپیزود جدید آن را از طریق خود بازی دانلود کنید. یکی از نکات جالب بازی مربوط به کات سنس ها و میان پرده های بازی می‌شود که بسیار دقیقا و زیبا طراحی شده‌اند و گیمر را در جو بازی فرو می‌برند. ضمنا گرافیک بازی هم کارتونی اما بسیار زیبا است.

معرفی و دانلود بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited)

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی مرد عنکبوتی نامحدود (Spiderman Unlimited) پرداختیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد بازی مذکور نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • کات سنس ها و میان پرده های بسیار زیبا
  • گرافیک کارتونی و جالب
  • صداگذاری خوب

نقاط ضعف

    • داستان اپیزودیک (Episodic) و نیاز به دانلود اپیزود های مختلف بازی

دانلود MARVEL Spider-Man Unlimited از مایکت

تعمیرات موبایل

MARVEL Spider-Man Unlimited
نام MARVEL Spider-Man Unlimited
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده Gameloft Action
منبع Mobilekomak

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر