آموزش تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف

تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت

اگر گوشی شما از چراغ اعلان LED بهره‌مند باشد، حتما با چشمک زدن آن در زمان دریافت پیام جدید تلگرام آشنا هستید! اما آیا می‌دانید که می‌توانید رنگ این چراغ را برای هر یک از چت های تلگرام تغییر دهید؟ در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

مقدمه‌ای در رابطه با تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف

اگر گوشی هوشمندتان از چراغ LED اعلان یا نوتیفیکیشن بهره می‌برد، می‌توانید رنگ آن را در ازای دریافت پیام در گفتگوهای مختلف تلگرام شخصی سازی کنید. به عنوان مثال می‌توانید رنگ این چراغ را برای پنجره گفتگو یا چت خود با صمیمی‌ترین دوستتان به صورت قرمز تغییر دهید یا برای گروه خاصی این رنگ را سبز و برای گروه یا کانال دیگری رنگ نارنجی را انتخاب کنید. بنابراین به صورت کلی شما می‌توانید نسبت به شخصی سازی یا تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف وارد عمل شوید.

اما چگونه قادر به انجام این کار و انتخاب رنگ چراغ اعلان برای گفتگوهای مختلف تلگرام خواهیم بود؟ در این مقاله قصد داریم تا نحوه انجام این عمل را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

نحوه تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف

اگر قصد دارید تا رنگ چراغ LED اعلان گوشی یا تبلت خود را بروی یک گفتگوی خاص در تلگرام تغییر دهید، کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • وارد پنجره گفتگو یا چت مورد نظر شوید.
  • نام مخاطب را از منوی فوقانی صفحه لمس کنید تا صفحه اطلاعات آن نمایان شود.
  • گزینه Notifications را لمس کنید.
  • گزینه Customize را در پنجره پاپ آن نمایان شده انتخاب کنید.
  • تیک گزینه Enable Custom Notifications را از بخش فوقانی صفحه بزنید.
  • در بخش انتهای صفحه گزینه‌ای تحت عنوان Color در زیرشاخه LED وجود دارد. این گزینه را لمس کنید.
  • رنگ مد نظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب رنگ مد نظرتان باید گزینه SET را لمس نمایید. اگر تمایل دارید تا از اعلان چراغ LED را به کل غیرفعال کنید، می‌توانید گزینه Disabled را انتخاب کنید.

بنابراین به این شکل می‌توانید رنگ چراغ LED دستگاه را برای هر یک از گفتگوها یا چت های تلگرام شخصی سازی کنید. دقت داشته باشید که این روش فقط برای گفتگوهای انفرادی یا چت ها کاربرد ندارد، بلکه به شیوه مشابه برای تغییر رنگ چراغ اعلان گروه ها و کانال ها هم قابل استفاده است.

آموزش ویدئویی تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت های مختلف پرداختیم. اگر تمایل دارید تا به کلی رنگ چراغ اعلان تلگرام را تغییر دهید، باید از روشی که در مقاله آموزش تغییر رنگ چراغ اعلان برای تلگرام (تمام اعلان‌ها) آموزش داده‌ایم استفاده کنید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون 11 Pro

قیمت گلس آیفون 8

قیمت تاچ ال سی دی A71

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments