تعمیرات موبایل

برای تعویض LCD اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

این روزها شکستن ال سی دی گوشی ها و تعویض صفحه نمایش این گجت ها یکی از رایج ترین مسائلی است که کاربران با آن رو به رو می‌شوند. اما چگونه می‌توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی را انجام دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه

متاسفانه به دلیل سبک طراحی و جنس صفحه نمایش گوشی های موبایل، شکستن ال سی دی این گجت ها یکی از شایع ترین مشکلاتی است که باری آن ها رخ می‌دهد. دلایل متعددی می‌توانند منجر به شکستن ال سی دی گوشی شوند. برای مثال افتادن گوشی از دست کاربر یکی از شایع ترین این دلایل است. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله “چگونه از شکستن صفحه نمایش گوشی جلوگیری و از آن محافظت کنیم؟” در رابطه با روش هایی صحبت کردیم که با استفاده از آن ها می‌توانید تا حدی از شکستن ال سی دی گوشی خود پیشگیری کنید. اما هیچوقت نمی‌توان مدعی شد که با بکارگیری این روش ها، شما 100 درصد از شکستن ال سی دی گوشی جلوگیری به عمل خواهید آور بخواد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون XR را با کمترین قیمت انجام دهید!

بنابراین تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی همچنان یکی از شایع ترین تعمیراتی است که روی موبایل ها انجام می‌گیرد. اما اگر گوشی شما نیاز به تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته داشت باید به چه نکاتی توجه کنید؟ به نظر شما سریع ترین روش برای تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل کدام است؟ آیا برای انجام این کار می‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد؟ در ادامه این مطلب قصد داریم بیشتر در رابطه با موضوعات نام برده شده صحبت کنیم. بنابراین با موبایل کمک و راهنمای تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل همراه باشید.

تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی در 3 ساعت!

چرا تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی یک تعمیر مهم است؟

صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی های موبایل عموما گران قیمت ترین و با ارزش ترین قطعه سخت افزاری این گجت ها است. ال سی دی و تاچ گوشی هایی که از نمایشگرهای بزرگ و نوع سوپر آمولد یا آمولد بهره می‌برند عموما چیزی در حدود 20 الی 40 درصد از کل قیمت گوشی را شامل می‌شوند. به همین دلیل است عموما عموما تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی هزینه بالایی را به همراه خواهد داشت. متاسفانه در بازار آزاد بیشتر سعی می‌شود تا از آب گل آلود ماهی گرفته شود و از آگاه نبودن مشتریان و کاربران سوء استفاده به عمل آید. اگر نیاز به تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی داشتید، به هیچ عنوان به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید. اما چرا؟

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون XS Max با قیمت عالی در موبایل کمک

متاسفانه قطعاتی که خیلی از تعمیرکاران در گوشی های موبایل مشتریان استفاده می‌کنند اورجینال یا اصل نیستند و قطعات درجه دو و سه چینی خواهند بود که کیفیت مطلوبی را به همراه ندارند. عموما اگر ال سی دی یا صفحه نمایش نه چندان خوب و با کیفیت در گوشی های رده بالا بکار گرفته شود، مشکلاتی مثل کمبود روشنایی نمایشگر، سایه انداختن و غیره پدیدار می‌شود. بنابراین برای جلوگیری از بروز این مشکلات باید حتما تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی موبایل خود را به تعمیرکار یا مرجعی قابل اعتماد واگذار کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون X اپل | هزینه تعمیر ال سی دی آیفون ایکس

از سوی دیگر تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل یک پروسه بسیار پیچیده و دقیق را شامل می‌شود که نیاز به دقت بالایی دارد. متاسفانه اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد در حین تعمیر گوشی مشتریان و تعویض LCD این گجت ها به مسائل امنیتی و استانداردهای اولیه توجه نمی‌کنند و با گوشی مشتریان رفتار مناسبی ندارند که این امر می‌تواند در دراز مدت منجر به دو برابر شدن خسارت های وارد بر گوشی شود. همچنین خیلی از تعمیرکاران برای تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی مشتریان از ابزارهای مناسب استفاده به عمل نمی‌آورند و در خیلی از موارد با زور وارد عمل می‌شوند که این مسئله منجر به آسیب دیدن گوشی خواهد شد.

تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی در 3 ساعت!

مسائل متعدد دیگری هم وجود دارند که تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل را به یک موضوع مهم تبدیل می‌کنند. مشخص نبودن هزینه تعویض صفحه نمایش گوشی، مشخص نبودن زمان دقیق انجام این کار و نیاز به صبر کردن طولانی مدت و غیره همگی از دیگر مشکلاتی هستند که کاربران برای تعویض صفحه نمایش گوشی احتمالا با آن ها مواجه خواهند شد. یک نکته حساس و مهم دیگر هم در رابطه با تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل وجود دارد. در خیلی از موارد دیده شده که به دلیل وارد شدن ضربه به ال سی دی گوشی فقط گلس روی آن شکسته و ال سی دی و تاچ دستگاه به خوبی کار می‌کنند، اما با این حال تعمیرکار به مشتری می‌گوید که باید تاچ و ال سی دی دستگاه تعویض شود و بدین صورت هزینه تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی را دریافت می‌کند، در حالی که در شرایط این چنینی هیچ نیازی به تعویض ال سی دی وجود ندارد و عملا ال سی دی دستگاه نشکسته و سالم است، بلکه فقط گلس روی آن دچار شکستگی شده و نیاز به تعویض دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع به مطالعه مقاله “تعویض گلس آیفون اپل را ارزان و سریع تر انجام دهید!” بپردازید.

بنابراین تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل یکی از حساس ترین و مهم ترین تعمیراتی است که باید در این گجت ها انجام شود. متاسفانه انجام این تعمیر به یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای افراد سودجو تبدیل شده است. اما بهترین مرجع برای انجام این تعمیر کدام است؟ موبایل کمک بهترین مرجعی است که می‌توانید با خیال راحت تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی موبایل خود را به آن واگذار کرده و در کمتر از چند ساعت و با ضمانت تعمیر انجام شده، گوشی خود را از آن تحویل بگیرید.

 

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

تعویض ال سی دی شکسته گوشی را به موبایل کمک بسپارید!

موبایل کمک به عنوان اولین مرجع ارائه دهنده سرویس تعمیرات موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین در کشور بهترین مرجعی است که می‌توانید تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی خود را به آن واگذار کنید. موبایل کمک با بردی کاملا تخصصی و بهره‌گیری از مدرن ترین ابزارهای تعمیر، تعویض ال سی دی شکسته گوشی مشتریان را با بهترین قیمت، ضمانت اصالت قطعه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. چنانچه ال سی دی گوشی مشتری نیاز به تعویض نداشته باشد و با تعویض گلس مشکل رفع شود، کارشناسان موبایل کمک این مسئله را برای مشتری عنوان می‌کنند و بدین صورت با هزینه ناچیز گوشی مشتری گرامی را تعمیر خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی ها با استفاده از سرویس موبایل کمک عموما زیر 3 ساعت تکمیل می‌شود. یعنی ظرف فقط 3 ساعت گوشی تعمیر شده درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. همانطور که گفتیم تمام تعمیرات انجام گرفته توسط موبایل کمک دارای ضمانت اصالت قطعه هستند و موبایل کمک تضمین می‌کند که از بهترین قطعات اورجینال در گوشی مشتری استفاده به عمل آورده است. بنابراین با موبایل کمک می‌توانید تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی خود را بدون هیچ نگرانی و با اطمینان از اورجینال بودن ال سی دی جدید انجام دهید و از آن مهم تر اینکه این پروسه در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌شود.

ثبت سفارش تعمیر

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به طور مختصر در رابطه با مشکلاتی که برای تعویض صفحه نمایش یا ال سی دی شکسته گوشی های موبایل پیش روی کاربران قرار می‌گیرند صحبت کردیم و اشاره داشتیم که افراد سودجو به چه شیوه هایی از این وضعیت و نیاز کاربران سوء استفاده به عمل می‌آورند. شما می‌توانید با سرویس موبایل کمک تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی خود را با ضمانت و اطمینان از اورجینال بودن ال سی دی جدید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید و گوشی را درب منزل خود از ما تحویل بگیرید.

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر