تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه پاور آیفون 6s پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

دلایل مختلفی ممکن است منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه پاور یا فلت این دکمه در آیفون 6S پلاس شوند. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس اپل را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

اصلی ترین دلایل خرابی دکمه پاور آیفون 6S پلاس

دلایل زیادی می‌توانند منجر به خراب شدن یا بروز اختلال در عملکرد دکمه پاور آیفون 6S پلاس شوند. یکی از رایج ترین این دلایل مربوط به وارد شدن ضربه به گوشی می‌شود. در خیلی از موارد دیده شده که در اثر یک ضربه وارد بر لبه قاب آیفون 6S پلاس، بخش فیزیکی دکمه پاور آن می‌شکند و از بین می‌رود. در برخی شرایط هم ممکن است ضربه وارد شده اصلا از نظر فیزیکی به دکمه پاور آیفون آسیبی نزند اما منجر به از کار انداختن آن شود! یکی از دلایل دیگری هم که به وفور منجر به خرابی دکمه پاور آیفون 6S پلاس اپل می‌شود، مسئله آب خوردگی است. تماس آب با فلت پاور آیفون 6S پلاس می‌تواند منجر به سوختن این قطعه شود و کاربر را ملزم به تعویض آن کند. دلایل دیگری هم می‌توانند در خرابی دکمه پاور آیفون 6S Plus نقش داشته باشند که قصد نداریم وارد جزئیات آن ها شویم.

چه قطعاتی برای تعمیر دکمه پاور آیفون 6S Plus تعویض می‌شوند؟

عموما خرابی و بروز اختلال در عملکرد دکمه پاور آیفون 6S پلاس با تعویض دو قطعه اصلی رفع می‌شود. یکی از این قطعات بخش فیزیکی دکمه پاور است. اگر بخش فیزیکی دکمه پاور گوشی شکسته و گم شده باشد باید نسبت به تعویض آن اقدام شود. قطعه بعدی فلت دکمه پاور است. فلت دکمه پاور در واقع شامل سوئیچ پشت این دکمه و سیم ها ارتباطی آن می‌شود که اغلب به موجب آب خوردگی دچار سوختگی یا اختلال می‌شود. بنابراین عموما در تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس دو قطعه تعویض خواهند شد که به ترتیب بخش فیزیکی دکمه پاور و فلت پاور نام دارند.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون ۶ اس پلاس با کمترین قیمت و کیفیت عالی

هزینه تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس  

هزینه تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس با توجه به خرابی که در دستگاه اتفاق افتاده مشخص می‌شود. برای مثال اگر در اثر ضربه بخش فیزیکی دکمه پاور گوشی بشکند و فقط با تعویض این قطعه مشکل دستگاه رفع شود، طبیعی خواهد بود هزینه تعمیر زیاد نمی‌شود چون در تعمیر صورت گرفته فقط یک دکمه فیزیکی تعویض شده است. در سمت مقابل اگر مشکل از جانب فلت پاور باشد هم تقریبا شرایط مشابه حاکم خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون ۶S پلاس اپل با هزینه و قیمت ناچیز در موبایل کمک

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه پاور آیفون 6s پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس

اما در برخی شرایط ممکن است هم بخش فیزیکی دکمه پاور و هم فلت پاور و گاها مدارهای مرتبط با آن ها تعمیر و تعویض شوند که در این حالت هزینه تعمیر گوشی بیشتر خواهد شد. بنابراین هزینه تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس با نوع خرابی و تعمیری که باید در دستگاه انجام گیرد ارتباط مستقیم دارد اما در مجموع بخشی از تعمیر کم هزینه گوشی iPhone محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید تعمیر دکمه پاور آیفون 6S Plus اپل با صرف کمترین هزینه ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

تعویض دکمه پاور آیفون 6S پلاس چقدر زمان می‌برد؟

برخلاف تصور اغلب کاربران، تعویض دکمه پاور آیفون 6S Plus کاری است که نیاز به صرف دقت و طی کردن مراحل نسبتا طولانی دارد. بنابراین فکر نکنید که خیلی راحت و ظرف چند دقیقه دکمه پاور آیفون 6S پلاس قابل تعویض خواهد بود. اگر تعمیرکاری که قرار است تعویض این قطعه را انجام دهد سرعت عمل خوبی داشته باشد، احتمالا ظرف 2 ساعت تعویض قطعات مرتبط با دکمه پاور را تکمیل خواهد کرد. اگر تمایل دارید تعویض یا تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس اپل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون 6s پلاس اپل در موبایل کمک

چطور شخصا دکمه یا فلت پاور آیفون 6S Plus اپل را تعویض کنیم؟

اگر کمی دقت صرف کنید و با حوصله وارد عمل شوید، خودتان شخصا هم قادر به تعویض دکمه یا فلت پاور آیفون 6S پلاس اپل خواهید بود. بدین منظور باید ابتدا ابزارها و قطعات مورد نیاز برای انجام تعمیرات بر روی آیفون 6S Plus اپل و تعویض دکمه و فلت پاور آن را تهیه کنید. برای انجام این کار کافیست به فروشگاه موبایل کمک مراجعه نمایید و قطعات و ابزارهای مورد نیاز را تهیه کنید. سپس از مقاله های راهنمای آموزش تعویض دکمه پاور آیفون 6 اس پلاس اپل و آموزش تعویض کابل دکمه پاور 6 اس پلاس اپل کمک بگیرید که به ترتیب در آن ها نحوه تعویض بخش فیزیکی دکمه پاور و نحوه تعویض فلت پاور آیفون 6S Plus اپل شرح داده شده است. سعی کنید تمام مراحل را به طور دقیق و متناسب با توضیحاتی که در مقالات ارائه شده طی نمایید.

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه پاور آیفون 6s پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعمیر دکمه پاور و کلیه تعمیرات آیفون 6S پلاس با صرف کمترین هزینه ممکن و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین شرکتی محسوب می‌شود که سرویس سفارش آنلاین تعمیر موبایل را با امکانات ویژه در کشور ارائه کرده است. کارشناسان این شرکت برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین و مدرن ترین متدها و ابزارهای تعمیر استفاده می‌کنند. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه پاور آیفون 6S پلاس اپل توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 6 اس پلاس در فروشگاه موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید دکمه پاور آیفون 6 اس پلاس در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر