تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه هوم آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌ موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

اگر دکمه هوم (Home) یا همان تاچ آیدی (Touch ID) آیفون 8 پلاس شما از کار افتاده یا درست عمل نمی‌کند نگران نباشید. با موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس را ضمن صرف کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

چرا دکمه هوم آیفون 8 پلاس نیاز به تعمیر پیدا می‌کند؟

چندین دلیل مختلف می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه هوم آیفون 8 پلاس شوند. یکی از اصلی ترین این دلایل اعمال فشار بیش از اندازه از روی کاربر در حین استفاده از دکمه مذکور است. فشار زیادی که از جانب انگشت بر روی دکمه هوم آیفون 8 پلاس وارد شود می‌تواند به فلت زیر این دکمه آسیب بزند. دلیل بعدی که می‌تواند منجر به خرابی دکمه هوم شود آب خوردگی خواهد بود. اگرچه آیفون 8 پلاس اپل طراحی ضد آب دارد و از استاندارد IP67 پشتیبانی می‌کند، اما با این حال دیده شده که دکمه هوم این گوشی در اثر آب خوردگی دچار اختلال شده است.

یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند در عملکرد دکمه هوم آیفون 8 پلاس اپل اختلال ایجاد کند ضربه است! در برخی شرایط دیده شده که وارد شدن ضربه به لبه زیرین قاب آیفون 8 پلاس منجر به از کار افتادن دکمه هوم گوشی شده است. بنابراین عوامل متعددی می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه هوم آیفون 8 پلاس اپل شوند. اما اگر این دکمه در آیفون 8 پلاس دچار مشکل شد چه کنیم؟ چطور می‌توانید تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهیم؟ با موبایل کمک همراه باشید.

نکته مهمی که باید برای تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس در نظر داشته باشید!

همانطور که می‌دانید دکمه هوم آیفون 8 پلاس در واقع اسکنر انگشت گوشی های آیفون هم هست و کاربر با ثبت مشخصات انگشت خود با استفاده از این دکمه می‌تواند قفل صفحه نمایش دستگاه را باز کند. اپل برای اینکه امنیت کاربر حفظ شود، قابلیت اسکن انگشت دکمه هوم آیفون 8 پلاس را با مادربرد گوشی در ارتباط مستقیم قرار داده و بستری امنیتی خاصی ایجاد کرده که دکمه هوم آیفون 8 پلاس فقط با مادربرد فابریک و اصلی این گوشی همگام بوده و قابل استفاده باشد! بنابراین متاسفانه زمانی که دکمه هوم آیفون 8 پلاس تعویض شود، دیگر قابلیت اسکن انگشت دستگاه کار نخواهد کرد‍!

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون ۸ پلاس اپل با کمترین هزینه و قیمت

بیشتر بخوانید: تعمیر باتری آیفون ۸ پلاس اپل با هزینه و قیمت باورنکردنی!

برای اینکه بتوانید از قابلیت اسکن انگشت دکمه هوم هم استفاده کنید باید مادربرد آیفون 8 پلاس اپل را هم تعمیر نمایید. به بیان دیگر باید یک دکمه هوم و برد جدید و همگام با یکدیگر جایگزین برد و دکمه هوم فعلی دستگاه شود تا قابلیت اسکن انگشت آن هم دوباره قابل استفاده باشد. پس اگر به تنهایی دکمه هوم آیفون 8 پلاس را تعویض کنید فقط می‌توانید از این دکمه برای انجام دستورات کاربردی استفاده به عمل آورید و قابلیت اسکن انگشت آن از بین می‌رود.

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه هوم آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌ موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس با کمترین هزینه و قیمت در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 8 پلاس اپل در موبایل کمک

هزینه تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس را چقدر است؟

با توجه به توضیحاتی که در مرحله قبل دادیم، مشخص است که هزینه تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس می‌تواند با توجه انتخاب شما متفاوت باشد. اگر بخواهید فقط تعویض دکمه هوم را انجام دهید و دیگر از قابلیت اسکن انگشت آن استفاده نکنید، هزینه تعمیر نسبتا مناسب و مقرون ب صرفه خواهد بود اما اگر بخواهید به همراه دکمه هوم، مادربرد آیفون 8 پلاس را هم تعویض کنید تا قادر به استفاده از قابلیت اسکن انگشت باشید، هزینه تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس به مراتب زیادتر می‌شود. بنابراین تصمیم با شماست که کدام حالت را انتخاب کنید. در حالت کلی می‌توانید تعویض یا تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس از تعمیرات نسبتا گران قیمت این گوشی محسوب کرد.

آیا شخصا قادر به تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس خواهیم بود؟

برای تعویض یا تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس باید مراحل پیچیده‌ای طی شوند. بنابراین اگر در حوزه تعمیرات موبایل تجربه زیادی ندارید، احتمالا قادر به تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس نخواهید بود و به مشکل بر می‌خورید. اما اگر فکر می‌کنید قادر به انجام این کار هستید کافیست با مراجعه به فروشگاه قطعات موبایل کمک قطعات و ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس را تهیه کنید و سپس طبق مراحلی که در مقاله آموزش تعویض دکمه هوم آیفون 8 پلاس شرح داده شده پیش بروید. بدین ترتیب قادر به تعویض یا تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس خواهید بود.

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه هوم آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌ موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس را با کمترین هزینه در موبایل کمک انجام دهید!

اما اگر می‌خواهید تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس شما با بهترین کیفیت ممکن و ضمانت اصالت قطعه انجام شود، کافیست از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک با دسترسی به مدرن ترین و جدیدترین ابزارها و متدهای تعمیرات گوشی می‌توانند تعویض یا تعمیر دکمه هوم آیفون 8 پلاس را برایتان انجام دهند. هزینه تعمیرات در موبایل کمک هم نسبت به بازار آزاد به مراتب کمتر خواهد بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه هوم و یا به طور کلی تعمیرات آیفون 8 Plus اپل توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 8 پلاس در فروشگاه موبایل کمک

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر