بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون

بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون

در دنیای دیجیتال، ریکاوری یا بازیابی اطلاعات دستگاه های هوشمند باعث شده که افراد برای ریکاوری اطلاعات شخصی خود به بازیابی اطلاعات خود نیاز داشته باشند. بنابراین وقتی شما گوشی اپل خود را به یک وسیله، برای ذخیره اطلاعات خود تبدیل می کنید و تمام  داده های شخصی خود را از قبیل لیست مخاطبان، عکس و ویدئو ها را در آن ذخیره می کنید این حق را دارید که نسبت به ریکاوری هارد گوشی و مقدار اطلاعاتی که بازیابی می شوند نگران باشید و حتی شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می توانیم از اطلاعات گوشی اپل خود قبل از حذف (Delete) شدن کامل آن ها، بکاپ (Back up) بگیریم. برای یافتن پاسخ سوالات خود با موبایل کمک همره باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

از آنجایی که کاربران گوشی های اپل، مایل هستند که از اطلاعات شخصی خود همیشه یک بکاپ داشته باشند و نگرانی خود را در مورد حذف اتفاقی داده های گوشی‌شان کاهش بدهند، به دنبال روشی هستند که بتوانند قبل از وقوع هر گونه فاجعه ای (حذف تمامی داده های موبایل)، یک رونوشت از اطلاعات شخصی خود، داشته باشند. برای همین، شرکت اپل، برای گوشی های آیفون تولید شده خود این امکان را فراهم کرده است تا کاربران به راحتی بتوانند از داده های تلفن همراه خود بکاپ بگیرند. برای دسترسی به این سرویس، کافی است به بخش Settings موبایل رفته و گزینه iCloud را انتخاب کنید تا لیستی از داده هایی که می توانید از آن ها بکاپ بگیرید برای شما باز شود. سپس برای گرفتن بکاپ از هر بخش (عکس، ویدئو، لیست مخاطبین و تقویم) گزینه مورد نظر را زده و به راحتی مراحل بکاپ گیری را دنبال کنید.

برای بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون اپل چکار باید کرد؟

برای بازیابی یا ریکاوری هارد گوشی آیفون، کاربران می توانند از نرم افزارها یا اپلیکیشن هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد. برای بازیابی اطلاعات از دست رفته خود استفاده کنند. اما به دلیل اینکه ممکن است ریکاوری با این نرم افزارها (نرم افزار های بازیابی هارد گوشی)، باعث شود که بازیابی اطلاعات حذف شده به صورت ناقص از روی هارد موبایل انجام گیرد . پیشنهاد می کنیم که برای برگردوندن اطلاعات حذف شده خود از روی گوشی، به مراکزی که در این حوزه متخصص هستند مراجعه کنید.

 

بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون | گارانتی اپل

نحوه بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون اپل با استفاده از نرم افزارهای بازیابی

برای بازیابی هارد موبایل آیفون، فرض می کنیم که شما برای ریکاوری گوشی آیفون از نرم افزاری به اسم Enigma Recovery استفاده می کنید. در این صورت مسیری که شما برای ریکاوری هارد گوشی اپل باید دنبال کنید از طریق مراحل زیر باشد:

  1. ابتدا از طریق اینترنت نرم افزار Enigma Recovery را دانلود یا بارگیری کنید.
  2. موبایل