تعمیرات اپل

برای تعویض LCD اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

به نظر شما اگر بنا به هر دلیل ال سی دی گوشی موبایل بشکند باید چه کرد؟ در اینگونه شرایط چه راه حل هایی پیش رویمان قرار دارد؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم در رابطه با شکستن ال سی دی گوشی موبایل و راه حل هایی که در این شرایط پیش رویتان قرار می‌گیرند صحبت کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه

متاسفانه شکستن ال سی دی گوشی موبایل یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که در این گجت ها رخ می‌دهد و هر روز هم شاهد افزایش تقاضای تعمیر ال سی دی گوشی ها هستیم. افتادن گوشی از دست کاربر رایج ترین دلیلی است که منجر به شکستن ال سی دی می‌شود، بنابراین سعی کنید همیشه مراقبت گوشی موبایلتان باشید تا خدای نکرده آسیبی به ال سی دی آن وارد نشود. متاسفانه هزینه تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل بسیار بالاست و این تعمیر یکی از پر هزینه ترین تعمیرات گوشی ها محسوب می‌شود. اما اگر ال سی دی گوشی موبایل ما شکست چه کنیم؟ در اینگونه شرایط چه راه حل هایی پیش رویمان قرار دارد؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم دقیق تر در رابطه با این موضوع صحبت کنیم و راه حل هایی که برای مقابله با این معضل پیش رویتان قرار دارند را مرور نماییم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

اگر ال سی دی گوشی موبایل شکست چه کنیم؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل در موبایل کمک

راه حل اول: به تعمیرکار مراجعه کنید و درخواست تعمیر ال سی دی گوشی موبایل را داشته باشید!

اولین راه حلی که در این شرایط پیش رویتان قرار خواهد داشت مربوط به مراجعه به مراکز تعمیر موبایل و واگذار کردن گوشی برای تعمیر ال سی دی می‌شود. پیش از اینکه این کار را انجام دهید توجه داشته باشید که عموما هزینه تعمیر ال سی دی گوشی ها بالاست، به ویژه اگر گوشی شما جدیدتر و مدرن تر باشد، طبیعتا از صفحه نمایشی بزرگ تر و بهتری هم بهره می‌برد و در نتیجه هزینه تعمیر آن هم افزایش پیدا می‌کند. متاسفانه تعمیر ال سی دی گوشی موبایل یکی از گران قیمت ترین تعمیرات این گجت ها محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گوشی شما با کمترین هزینه ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با سرویس تعمیر LCD موبایل این شرکت به مطالعه مقاله تعویض ال سی دی گوشی با کمترین هزینه و زمان با موبایل کمک بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون X اپل | هزینه تعمیر ال سی دی آیفون ایکس

راه حل دوم: خودتان ال سی دی گوشی را تعمیر کنید!

برخلاف تصوری که اغلب افراد دارند، تعمیرات گوشی های موبایل در برخی شرایط خیلی هم دشوار نیست و حتی افراد عادی و کم تجربه هم از پس انجام آن ها بر خواهند آمد. بنابراین چرا شما به فکر این نباشید که شخصا ال سی دی گوشی خود را تعمیر کنید؟ زمانی که شخصا این کار را انجام می‌دهید دیگر لازم نیست که اجرت تعمیر ال سی دی کوشی را به تعمیرکاران موبایل پرداخت نمایید و این امر سبب می‌شود هزینه تعمیر ال سی دی گوشی موبایل به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد.

بیشتر بخوانید:راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

برای اینکه شخصا ال سی دی گوشی خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم در قدم نخست با مراجعه به فروشگاه موبایل کمک ابزارهایی که برای باز کردن گوشی به آن ها نیاز دارید را خریداری کنید. همچنین یک عدد تاچ ال سی دی اورجینال و مناسب گوشی خود را هم از فروشگاه موبایل کمک تهیه نمایید. سپس از مجموعه مقالات آموزش تعمیرات موبایل که توسط تیم تحریریه موبایل کمک تدوین شده و به صورت رایگان در سایت ارائه شده‌اند برای تعویض تاچ ال سی دی گوشی خود استفاده به عمل آورید. با انتخاب مدل گوشی خود و مراجعه به مقاله آموزش تعویض ال سی دی آن و دنبال کردن مراحلی که شرح داده شده‌اند، خیلی راحت قادر به تعویض ال سی دی گوشی خواهید بود.

راه حل سوم: گوشی را با ال سی دی شکسته بفروشید!

راه حل بعدی که پیش رویتان قرار دارد مربوط به فروختن گوشی با ال سی دی شکسته می‌شود. بدین منظور باید به مراکز تعمیر موبایلی مراجعه کنید که گوشی های معیوب و ال سی دی شکسته را خریداری می‌کنند. این مراکز با خرید گوشی شما، تاچ و ال سی دی شکسته آن را جدا کرده و دیگر از اجزای سخت افزاری مناسب آن در تعمیرات دیگر گوشی های مشابه استفاده به عمل می‌آورند. بنابراین فروش گوشی با ال سی دی شکسته می‌تواند یک برد دو طرفه برای شما و تعمیرکاری باشد که آن را خریداری می‌کند. در نظر داشته باشید که عموما گوشی هایی که ال سی دی آن ها شکسته باشد با قیمت بسیار ارزان تری نسبت به نسخه سالم گوشی توسط تعمیرکاران خریداری می‌شوند. این گزینه و راه حل را زمانی انتخاب کنید که پول کافی برای تعمیر ال سی دی گوشی ندارید یا احساس می‌کنید تعمیر LCD آن ارزش پرداخت هزینه گزافی که باید ارائه شود را ندارد.

اگر ال سی دی گوشی موبایل شکست چه کنیم؟

تعمیرات موبایل

برای تعویض LCD اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

راه حل چهارم: از بیمه موبایل استفاده کنید!

اگر گوشی موبایلتان را بیمه کرده باشید، حالا می‌توانید از خدمات و مزیت های آن برای تعمیر ال سی دی شکسته دستگاه استفاده کنید! شاید برایتان جالب باشد که بدانید اگر گوشی موبایلتان بیمه شده باشد، حتی اگر با افتادن گوشی از دستتان ال سی دی آن بشکند هم می‌توانید از شرکت بیمه گذار غرامت دریافت کنید! بنابراین اگر گوشی خود را بیمه کرده باشید، دیگر نگران بروز مشکلاتی همچون شکستن ال سی دی و غیره آن نخواهید بود. برای آشنایی بیشتر با جزئیات بیمه موبایل توصیه می‌کنیم حتما یک دور هم که شده مقاله از ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمه را مطالعه کنید. در مقاله ضمیمه شده به طور کامل در رابطه با بیمه گوشی موبایل صحبت کرده‌ایم.

طبیعتا اگر گوشی شما قبلا بیمه نشده باشد، قادر به استفاده از این راه حل نخواهید بود. توصیه می‌کنیم همیشه گوشی های موبایل خود را بیمه نمایید تا در شرایط این چنینی بتوانید هزینه تعمیر آن را به طور کامل از شرکت بیمه گذار دریافت کنید. بنابراین اگر گوشی شما یک گوشی گران قیمت است و نگران وقوع اتفاق هایی همچون دزدیده شدن آن یا شکستن ال سی دی گوشی هستید، حتما آن را بیمه کنید. برای بیمه کردن گوشی خود می توانید از خدمات بیمه موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب به راه حل هایی اشاره کردیم که در صورت شکستن ال سی دی گوشی موبایل پیش رویتان قرار می‌گیرند. امیدوار هستیم هیچوقت با مشکل شکستن ال سی دی گوشی موبایل مواجه نشوید.

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    گوشیم ازدستم افتاد ولی گلس ان سالمه وال سی دی هم سالمه فکرکنم تاچ شکسته اما کاملا کار میکنه میخوام بدونم این ترکهای روی گوشی مربوط به چی هست وچقدر هزینه رفع ان است