بهترین سایت خرید لایک و فالور کدام است؟

اینستاگرام

دنیای فضای مجازی با کاربرهای خود اعتبار و معنی پیدا می کند. تمام اپ های امروزی با تعداد و میزان کاربر و فالوور اعتبار سنجی می شود. با شیوع بیماری کرونا و لزوم استفاده از فضای مجازی این موضوع خود را بیش از پیش نشان داد. از میان این برنامه های موبایلی اینستاگرام به دلیل استفاده در تبلیغات و بیزینس و فروش اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل خرید لایک، خرید فالوور بسیار پر رونق شده است.

معرفی بهترین سایت خرید لایک، خرید فالور:

هیچکس از داشتن فالوور زیاد در پیج اینستاگرام خود پشیمان نخواهد شد. ولی نوع این فالوور ها برای کاربرد های مختلف مهم است. پیج های شخصی و افراد معروف معمولا با داشتن فالوور بالا میزان محبوبیت و جذابیت خود را نشان می دهند و این فالوور های چه فیک باشد و چه حقیقی چندان تفاوتی برای این افراد نخواهد کرد. ولی برای اکانت های بیزینسی . کمپانی های فروش محصولات و افرادی که برای پیج خود تبلیغات می گیرند حقیقی بودن فالوورها مهم است. زیرا افزایش تعداد کاربران ارتباط مستقیم با میزان فروش و درآمد این اکانت ها خواهد داشت.

در این بخش به معرفی  بهترین سایت  خرید لایک و خرید فالوور خواهیم پرداخت:

سایت Followeriha.com با سابقه طولانی در زمینه فروش فالوور و فروش لایک و داشتن پنل اینستاگرام قوی می تواند به شما کمک کند تا راه 100 ساله را یک شبه طی کنید.

ترغیب به فالو کردن

چرا باید اقدام به خرید لایک و خرید فالوور اقدام کنیم؟

خرید فالوور حتی فالوور فیک باعث افزایش دیده شدن و رشد سریع پیج اینستاگرام شما خواهد شد. زیرا اولین موردی که همه افراد بعد از ورود به پیج  مورد توجه قرار می گیرد تعداد فالوور می باشد. سپس کاربر شروع به کنکاش در پست های صفحه می کند. تجربه نشان داده است پست ها و محصولات یکسان در صفحه ای با فالوور زیاد حتی فیک بیشتر از صفحه ای با فالوور کم مورد توجه و فروش قرار گرفته است.

پس خرید فالوور در درجه اول برای پیج های نوپا و تازه تاسیس حتی اگر این اکانت ها فیک باشد هم بسیار ضروری و نیاز است. ولی سایت ما با داشتن گروه پشتیبانی به روز و قوی علاوه بر فروش اکانت های با فعالیت کم اقدام به فروش لایک و فالوور واقعی نیز می کند. این فالوور ها با ریزش بسیار کم و فعالیت مناسب می تواند رنکینگ مناسبی برای پیج شما در مقابل سایر رقبا ایجاد کند.

 

مزایای خرید لایک و فالوور فیک چیست؟

این مورد باعث می شود کاربری که برای اولین بار وارد پیج شما شده است حس خوبی داشته باشد زیرا تعداد بالای فالوور صفحه نشان دهنده اعتبار آن می باشد. حتی کمپانی های معروف و سلبریتی ها هم در ابتدای راه اقدام به خرید فالوور برای جذب کاربر بیشتر کرده اند. تجربه نشان داده در پیج های با فالوور کم افراد در اولین بازدید بدون رغبت چندان به پست ها  آن صفحه را ترک می کنند. بعد از جذب مخاطب این دیگر هنر و مدیریت شما است که بتوانید با روش های خاص و پست های مشعوف کننده باعث شوید تا افراد به صفحه شما وفادار بمانند و حتی آن را به افراد دیگر معرفی کنند.

اهمیت فالوور در اینستاگرام

پنل اینستاگرامی چیست؟

با توجه به افزایش درخواست برای خرید لایک و فالوور نه تنها در کشور ما بلکه در تمام جهان به دلیل پاندمی جهانی کرونا برنامه نویسان به فکر را حل و روشی برای فروش تجمیعی لایک و فالوور افتادند که یکی از این موراد استفاده از پنل اینستاگرام است. پنل های اینستاگرامی در واقع انبار کاربران اینستاگرام هستند که با درخواست خرید از سوی یک کاربر به سمت آن پیج سوق داده می شوند. این کاربران می توانند فیک و یا حقیقی باشند. در این بخش به انواع فالوور موجود در پنل اینستاگرامی اشاره خواهیم کرد:

  1. روش اول که از آن به عنوان مزرعه ربات نام میبرند: یکی از قدیمی ترین روش های افزایش فالوور می باشد. در این روش یک سری ربات هایی که برنامه نویسی شدهاند و همواره در حال آپدیت شدن هستند با شناسایی لوکیشن و IP های لوکیشن مورد نظر کاربران را به سمت پیج مورد نظر روانه می کنند. این کاربران و اکانت ها واقعی و فیک می توانند باشند. و اینستاگرام آنها را به عنوان ربات شناسایی نخواهد کرد. یک سری از این ربات ها به صورتی برنامه نویسی شده اند که   شروع به ساختن اکانت برای پنل اینستاگرامی شما خواهند کرد. این اکانت ها دارای عکس پروفایل و در آپدیت جدید حتی دارای بیو هم هستند فقط فعالیت خاصی ندارند و تنها تعداد فالوور شما را بالا خواهند برد.
  2. خرید لایک و سیگنال های واقعی: در این روش با استفاده از ترغیب و ترفند های خاص کاربران کاملا واقعی و حقیقی را تشویق و مجاب می کنند. روش هایی مانند: پست های جذاب و خبرهای جالب، تبلیغات اغوا کننده قرار دادن جایزه و تخفیف از روش هایی است که فالوور های واقعی را به سمت فالو کردن و لایک کردن پیج هدف سوق می دهد. در این روش کاربران کاملا واقعی و فعال هستند فقط تنها مشکل این روش ریزش بالا بعد از افزایش فالوور است. که باید صاحب صفحه با سیاست مناسب و مدیریت هوشمند با قرار دادن پست های جالب و جذاب باعث شود تا فالوور های جذب شده به صفحه وفادار بمانند.
  3. روش سیگنال غیر واقعی: این روش به علت اینکه به کاربران حس بدی میدهد کاربرد چندانی ندارد. در این روش با قرار دادن لینک دانلود یا لینک یک مطلب خاص و یا اپلیکیشن یا بازی پرطرفدار کاربران را مجبور به کلیک و سوق دادن به پیج هدف می کنند. در این روش معمولا فالوور کمی جذب می شود .و این روش دیگر در بین پنل های اینستاگرامی مرسوم نیست.

 

در انتها:

سایت ما  بهترین سایت برای خرید لایک، خرید فالوور می باشد. گروه ما با سابقه بالا با تجربه مناسب و اطلاعات آپدیت شده در خدمت شما کاربران عزیز می باشد. همچنین پشتیبانی و ساپورت مشتریان بعد از ارائه خدمات نیز همواره انجام می شود. فالوور با کمترین ریزش، داشتن لایک بالا و اضافه شدن تعداد درخواستی فالوور در مدت زمان کوتاه انجام خواهد شد. جلوگیری از ریزش فالوور

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments