۶ مورد از جالب ترین ویژگی ها و تغییرات بازی (FIFA 18)

ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18)

بازی فیفا 18 (FIFA 18) به زودی و ظرف دو روز آینده منتشر می‌شود. بنابراین افراد زیادی برای عرضه این بازی دقیقه شماری می‌کنند. اما بازی فیفا 18 (FIFA 18) چه ویژگی ها و تغییرات جالبی را به همراه دارد؟ در این مقاله قصد داریم به 6 مورد از جالب ترین ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18)

سری بازی های فیفا (FIFA) از محبوب ترین بازی های ورزشی هستند که هرس ال شرکت EA Games نسخه های جدید آن را برای کنسول ها و کامپیوتر ها منتشر می‌کند. جدیدترین نسخه این سری از بازی ها FIFA 18 (فیفا 18) نام دارد که دو روز دیگر (هفتم مهر ماه) به صورت رسمی عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی فیفا 18 (FIFA 18) از مقاله هر آنچه باید در مورد بازی فیفا 18 / FIFA 18 بدانید استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل آنلاین

مثل همیشه بازی فیفا 18 (FIFA 18) ویژگی ها و تغییرات زیادی را در بر خواهد داشت. در این مقاله ما قصد داریم به 60 مورد از جالب ترین ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) اشاره کنیم. چنانچه در رابطه با این بازی و هر یک از بخش های مقاله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18): متنوع تر شدن سبک بازی تیمی و تاکتیک ها

 ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18)

یکی از اصلی ترین تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) مربوط به متنوع تر شدن سبک بازی تیمی می‌شود. ظاهرا در این راستا سبک های جدیدی به فیفا 18 اضافه شده و گیمر ها می‌توانند با توجه به نیاز و شرایط خود از هر سبک استفاده کند. همچنین تاکتیک های تیمی هم از دیگر تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) است که ظاهرا گسترده تر و متنوع تر از قبل می‌شوند. بنابراین به صورت کلی در بازی FIFA 18 گیمر ها کنترل دقیق تری بر روی تاکتیک های تیمی و سبک بازی تیم ها خواهند داشت و این مسئله از اصلی ترین ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی آیفون

تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18): بهتر شدن اتمسفر و محیط بازی

 ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18)

در فیفا 18 (FIFA 18) شاهد بهبود اتمسفر و محیط بازی خواهید بود. از نظر گرافیکی بازی فیفا 18 در مقایسه با فیفا 17 نقاط قوت متعددی را به همراه خواهد داشت. علاوه بر بحث گرافیکی، در فیفا 18 (FIFA 18) سعی شده که مباحث دیگری مثل حرکات تماشاگران، صدای آن ها، صدای گزارشگر و غیره همگی به شکل دقیق تر و هوشمندانه تری بهینه سازی شوند. این موضوعات سبب می‌شوند تا اتمسفر و محیط بازی فیفا 18 (FIFA 18) جذاب تر از گذشته باشد گیمر به شکل دقیق تری به استادیوم و مسابقه فوتبالی که در آن قرار گرفته ارتباط برقرار کند. بنابراین بهبود اتمسفر و محیط بازی هم از دیگر ویژگی های جالب و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) خواهد بود.

تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18): دقیق تر شدن سبک بازی بازیکنان

در بازی فیفا 18 (FIFA 18) سبک بازی کردن بازیکنان بیشتر از گذشته شخصی سازی می‌شود. بدین منظور توانایی های خاصی با توجه به هر یک از شخصیت های بازی تعریف شده است. برای مثال رونالدو از قابلیتی تحت عنوان Signature Spirit بهره می‌برد که به موجب آن سرعت دویدن او در مقایسه با سایر بازیکنان برتر می‌شود. بنابراین در FIFA 18 شخصی سازی بیشتری با توجه به این توانایی های خاص بر روی هر یک از بازیکنان ایجاد شده است.

همچنین سبک حرکات بازیکنان در حین حمل توپ یا بدون توپ هم در بازی FIFA 18 دستخوش تغییر شده و هر بازیکن تقریبا سبک اختصاصی خود را در این راستا ارائه می‌کند. تیم EA Games برای انجام این کار از سیستم های دقیق ردیابی حرکات بازیکنان استفاده کرده تا سبک بازی کردن هر بازیکن را شخصی سازی و منحصر به فرد کند. این مسائل هم از اصلی ترین ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) خواهند بود که بی‌صبرانه منتظر تجربه آن ها هستیم.

بیشتر بخوانید: نمایندگی گوشی سامسونگ در تهران

تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18): بهبود دریبل زدن

در بازی فیفا 17 (FIFA 17) دریبل زدن بسیار سخت و دشوار بود و تقریبا در نبردهای تن به تن دریبل زدن با تکیه بر تکنیک و قدرت دریبل زنی بازیکن امری ناممکن محسوب می‌شد (البته ترفندهایی برای انجام این کار وجود داشت). اما در بازی FIFA 18 (فیفا 18) تیم EA Games دریبل زنی را دستخوش تغییرات زیادی کرده و حالتی بسیار جالب تر را ارائه می‌کند. در بازی فیفا 18 (FIFA 18) گیمرها می‌توانند با تکیه بر قدرت دریبل زنی و تکنیک بازیکنان در نبردهای تن به تن حرکات تکنیکی جالبی انجام داده و از سد بازیکن رو به روی خود عبور کنند. شرکت EA Games در کنفرانس های خود به طور دقیق اشاره کرده که در بازی فیفا 18 (FIFA 18) مکانیزم دریبل زنی به کل دچار تغییراتی می‌شود و نوآوری در دریبل ها و نبرد های تن به تن بیش از پیش خواهد شد. بنابراین این مسئله هم از دیگر ویژگی های بسیار جالب و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) خواهد بود.

تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18): تغییرات بخش داستانی بازی

 ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18)

فیفا 17 (FIFA 17) ما را با الکس هانتر (Alex Hunter) و رویای فوتبالیست شدن او آشنا کرد. بسیاری از گیمر ها تمایل داشتند که در بازی فیفا 18 (FIFA 18) امکان شخصی سازی یک بازیکن از نظر ظاهری و فیزیکی و سپس ورود به بخش داستانی بازی (The Journey) امکانپذیر شود، اما متاسفانه این امر در فیفا 18 (FIFA 18) قابل انجام نخواهد بود و شما باید داستان الکس هانتر را بار دیگر ادامه دهید. اما این موضوع به آن معنا نیست که هیچ تغییری در بخش داستانی بازی فیفا 18 (FIFA 18) ایجاد نشده باشد. بخش داستانی بازی فیفا 18 (FIFA 18) شامل لوکیشن های جدید و متنوع تر، میان پرده های واقعی و غیره می‌شود. اگرچه شما در فیفا 18 نمی‌توانید ظاهر الکس هانتر را دستخوش تغییر کنید، اما امکان اضافه کردن تتو (خالکوبی) به دست و گردن او را خواهید داشت. پس آپدیت هایی که در بخش داستانی بازی ایجاد شده هم از دیگر  ویژگی های جدید و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) محسوب می‌شود.

تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18): تجربه آلتیمیت تیم در نینتندو سوئیچ

 ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18)

اگرچه بخش داستانی (The Journey) بازی فیفا 18 (FIFA 18) در نینتندو سوئیچ قابل اتجام نیست، اما استفاده از آلتیمیت تنیم (Ultimate Team) در این کنسول قابل انجام خواهد بود و این مسئله یکی از اصلی ترین ویژگی های جدید و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) محسوب می‌شود. بدون شک این مسئله هم از دیگر ویژگی های جالب و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) به شمار می‌رود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 6 نمونه از جالب ترین ویژگی ها و تغییرات بازی فیفا 18 (FIFA 18) پرداختیم. چنانچه در رابطه با بازی FIFA 18 (فیفا 18) و هر یک از بخش های مقاله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون XR

قطعات گوشی iPhone 11

دوربین آیفون ایکس اس مکس

تعمیرات موبایل

منبع redbull

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments