معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ مگا مینیون یا Mega Minion

کارت مگا مینیون یا Mega Minion

یکی دیگر از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) کارت مگا مینیون (Mega Minion) است. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت مگا مینیون یا Mega Minion کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت مگا مینیون یا Mega Minion کلش رویال

مگا مینیون را می‌توان یک مینیون قدرتمندتر دانست که دمیج خوبی دارد و می‌تواند در شرایط مختلف به عنوان یک کارت کارآمد در عرشه یا دک (Deck) کلش رویال مورد استفاده قرار گیرد. این کارت نسبت به مینیون های عادی نقاط قوتی دارد که در ادامه مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت مگا مینیون یا Mega Minion بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

کارت مگا مینیون یا Mega Minion

بیشتر بخوانید: شماره تماس تعمیرات موبایل

معرفی کارت مگا مینیون یا Mega Minion در بازی کلش رویال

مگا مینیون یا Mega Minion یک مینیون است که زره به تن دارد و ابعادش کمی بزرگ‌تر از مینیون های معمولی خواهد بود. بنابراین با توجه به پوشیدن زره توسط این مینیون جای تعجبی ندارد که جان و مقاومت آن در برابر اتک های دشمن افزایش یابد. مسائل زیر از اصلی ترین موضوعاتی هستند که باید در مورد کارت مگا مینیون یا Mega Minion بدانید:

کارت مگا مینیون یا Mega Minion

 • کارت مگا مینیون یا Mega Minion در آرنای 7 (Arena 7) یا رویال آرنا (Royale Arena) آنلاک می‌شود.
 • مگا مینیون یک مینیون زره به تن است که خون متوسط و دمیج بالایی دارد.
 • مگا مینیون یا Mega Minion می‌تواند به سرباز های زمینی و هوایی دشمن اتک بدهد.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات اپل

 • تاخیر اتک های مگا مینیون (Mega Minion) برابر با 1.5 ثانیه است.
 • کارت مگا مینیون یا Mega Minion از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • برای استفاده از کارت مگا مینیون یا Mega Minion نیاز به صرف 3 اکسیر دارید.
 • به دلیل اینکه مگا مینیون یا Mega Minion به زره مجهز شده است، خون بیشتری نسبت به مینیون های عادی (Minions) دارد. این مسئله سبب می‌شود که اسپل هایی مثل ارو (Arrows)، فایربال (Fireball) یا لول های بالای اسپل زپ (Zap) قادر به از بین بردن آن نباشند.
 • کارت هایی مثل تفنگدار (Musketeer)، ویزاد (Wizard)، ویچ (Witch) و مشابه با آن‌ها می‌توانند از راه دور به مگا مینیون (Mega Minion) اتک داده و آن را نابود کنند.
 • اگر مگا مینیون (Mega Minion) در حال نزدیک شدن به کراون تاور (Crown Tower) شماست، می‌توانید یک کارت ساده مثل کارت اسکلت ها (Skeletons) را در وسط منطقه خودتان پیاده کنید و مگا مینیون را از مسیر حرکتش منحرف نمایید.
 • یکی از اصلی ترین کاربردهای کارت مگا مینیون یا Mega Minion مربوط به توانایی آن در از بین بردن بالون (Balloon) می‌شود. از آنجایی که مگا مینیون در برابر اسپل هایی مثل پیکان ها (Arrows) و فایربال (Fireball) ضعف ندارد، می‌تواند به راحتی بالون را از بین ببرد. اگر در زمان پیاده کردن مگا مینیون دقت کافی را به خرج دهید، حتی می‌توانید بدون اینکه بالون (Balloon) به تاورتان برسد و یک اتک را به تاور وارد کند، آن را نابود سازید.
 • اینفرنو تاور (Inferno Tower) یکی از ساختمان های دفاعی است که به راحتی می‌تواند مگا مینیون یا Mega Minion را از بین ببرد.
 • اگر اسپل فایر بال (Fireball) سه لول از مگا مینیون (Mega Minion) بالاتر باشد، می‌تواند آن را از بین ببرد. البته این روند در لول 1 مگا مینیون صدق نمی‌کند.
 • از کارت مگا مینیون یا Mega Minion می‌توان برای مقابله با کارت مینیون هورد (Minion Horde) هم استفاده کرد، اما برای انجام این کار باید از ترفندی استفاده کنید. بدین منظور زمانی که مینیون هوردها در حال عبور از ریور یا رودخانه وسط نقشه هستند، کارت مگا مینیون (Mega Minion) را در واسط منطقه خودتان و مایل به سمت مینیون هوردها پیاده کنید. به این ترتیب مینیون هوردها به سمت آن منحرف می‌شوند و علاوه بر قرار گرفتن تحت اتک مگا مینیون، توسط تاورهایتان هم به آن‌ها اتک وارد شده و از بین می‌روند.
 • کارت مگا مینیون (Mega Minion) یک کارت خوب برای مقابله با سرباز های مثل مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، والکری (Valkyrie)، شوالیه (Knight) و غیره محسوب می‌شود.
 • ترکیب کارت مگا مینیون یا Mega Minion با کارت لاوا هوند (Lava Hound) هم یک ترکیب مناسب است که در برخی شرایط می‌تواند نتیجه عالی را برایتان به همراه داشته باشد.
 • استفاده از کارت مگا مینیون یا Mega Minion برای مقابله با کارت هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) یا قبرستان (Graveyard) که تعداد سرباز های زیادی توسط آن‌ها تولید می‌شود چندان اقدام مناسبی نیست و نمی‌تواند بازده‌ مشابه با استفاده از کارت مینیون ها (Minions) را به همراه داشته باشد.
 • از آنجایی که مگا مینیون (Mega Minion) ضعف کمی در مقابل اتک های اپلش دارد، بنابراین در مقایسه با کارت هایی مثل مینیون ها (Minions) و مینیون هورد (Minion Horde) برای مقابله با سرباز هایی همچون بی بی دراگون (Baby Dragon) یا ویزارد (Wizard) گزینه بهتری خواهد بود. البته باید در این شرایط برای پیاده کردن مکان مگا مینیون (Mega Minion) دقت کافی را صرف کنید. اگر فاصله مابین محل پیاده کردن مگا مینیون با بی بی دراگون یا ویزارد دشمن زیاد باشد، آن‌ها مگا مینیون را نابود خواهند کرد پس باید سعی کنید مگا مینیون (Mega Minion) را دقیقا روی سر آن‌ها پیاده کنید.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

 • با لول آپ کارت مگا مینیون یا Mega Minion شاهد افزایش جان و قدرت آسیب رسانی یا اصطلاحا دمیج (Damage) آن خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ضمیمه شده است:

کارت مگا مینیون یا Mega Minion

بنابراین با کارت مگا مینیون یا Mega Minion آشنا شدید. این کارت بیشتر یک کارت دفاعی است و از آن برای مقابله با سرباز هایی مثل بالون (Balloon)، مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، والکری (Valkyrie)، شوالیه (Knight) و غیره استفاده می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت مگا مینیون یا Mega Minion کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

قطعات آیفون 7 Plus

قطعات سامسونگ ام 40

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments