معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Guards یا گارد

کارت Guards یا گارد

در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. کافیست شماره زیر را با تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره گیری نمایید .
۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵


کارت Guards یا گارد یکی از کارت های کم هزینه بازی کلش رویال (Clash Royale) است که در آرنای 7 آنلاک می‌شود. این کارت سه اسکلت مجهز به سپر را احضار خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Guards یا گارد کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Guards یا گارد بازی کلش رویال

کارت Guards یا گارد که به آن کارت نگهبان ها هم گفته می‌شود، منجر به احضار 3 اسکلت مجهز به سپر و کلاه خود می‌شود. این کارت از کارت های مقرون به صرفه بازی کلش رویال است که برای استفاده از آن فقط به 3 اکسیر نیاز دارید.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات اپل

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Guards یا گارد بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

کارت Guards یا گارد

معرفی کارت نگهبان ها یا گارد (Guards) بازی کلش رویال (Clash Royale)

برای اینکه بتوانید از کارت Guards یا گارد کلش رویال استفاده درستی داشته باشید، باید به نکات و مسائل خاصی توجه کنید. در ادامه به شرح این مسائل می‌پردازیم:

کارت Guards یا گارد

 • کارت Guards یا گارد در آرنای 7 (Arena 7) یا رویال آرنا (Royal Arena) آنلاک می‌شود.
 • این کارت از کارت های اپیک (Epic) بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • با پیاده کردن کارت Guards یا گارد شاهد احضار 3 اسکلت مجهز به کلاه خود و سپر خواهید بود که جان کمی دارند و اتک متوسطی را ارائه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل

 • اسکلت های احضار شده توسط کارت Guards یا گارد ابتدا به سپر یا اصطلاحا شیلد مجهز هستند و بعد از بین رفتن شیلد به اسکلت های معمولی با خون بسیار ناچیز تبدیل می‌شوند.
 • سرعت حرکت اسکلت هایی که از طریق کارت Guards یا گارد احضار می‌شوند بالا (Fast 90) است.
 • تاخیر مابین اتک های هر یک از این اسکلت ها هم برابر با 1.2 ثانیه است.
 • طبیعی است که این اسکلت ها با توجه به پیاده نظام بودن توانایی اتک دادن به سرباز های هوایی دشمن را نداشته باشند.
 • برای استفاده از کارت Guards یا گارد ملزم به صرف 3 اکسیر خواهید بود.
 • کارت Guards یا گارد به دلیل مقرون به صرفه بودن یکی از کارت های خوب بازی کش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود. از این کارت می‌توان برای از بین بردن برخی سرباز های دشمن و یا حتی منحرف کردن سرباز هایی مثل مینیون ها (Minions) و خریدن زمان برای از بین بردنشان توسط تاور استفاده کرد.
 • زمانی که سه اسکلت به موجب استفاده از کارت Guards یا گارد احضار شوند، ابتدا باید شیلد یا سپر آن‌ها از بین بروند. بدین منظور حتی اگر از اسپل هایی مثل راکت (Rocket)، لایتنینگ (Lightening) و غیره استفاده شود هم ابتدا شیلد یا سپر اسکلت ها از بین خواهد رفت و خود آن‌ها آسیبی نمی‌بینند.
 • کارت Guards یا گارد یک کارت عالی برای از بین بردن و مقابله با اسپارکی (Sparky) است. شیلد اسکلت ها سبب می‌شود تا از اولین اتک اسپارکی (Sparky) جان سالم به در ببرند و سپس قبل از شارژ شدن مجدد اسپارکی به آن اتک داده و نابودش کنند.
 • یکی دیگر از کاربردهای کارت Guards یا گارد مربوط به قدرت مقابله آن با سرباز هایی مثل پرنس (Prince) می‌شود. نگهبان ها علاوه بر خنثی کردن شارژ پرنس (Prince) می‌توانند آن را احاطه و از بین ببرند.
 • اسکلت های نگهبان یا گارد (Guards) می‌توانند توسط سرباز هایی که دمیج منطقه ای (Area Damage) دارند از بین بروند. برای مثل بمبر (Bomber)، ویزارد (Wizard)، بمب تاور (Bomb Tower) و غیره می‌توانند ضد کارت Guards یا گارد محسوب شوند.
 • از آنجایی که اسکلت های نگهبان یا گارد (Guard) قابلیت اتک دادن به سرباز های هوایی را ندارند، پس سرباز هایی مثل بی بی دراگون (Baby Dragon) یا مینیون هورد (Minion Horde) به راحتی قادر به از بین بردن آن‌ها خواهند بود.
 • فایر اسپریت (Fire Spirit) یکی از کارت های بسیار عالی و موثر برای از بین بردن گارد ها (Guards) محسوب می‌شود. با استفاده از این کارت شما یک اکسیر از دشمن جلو می‌افتید.
 • اگر اسکلت های نگهبان (Guards) در حال نزدیک شدن به تاورتان هستند از کارت آیس اسپریت (Ice Spirit) برای یخ زدن آن‌ها و از بین بردنشان توسط تاور استفاده کنید.
 • کارت لوگ (The Log) هم گزینه مناسبی بری مقابله با کارت Guards یا گارد است. این کارت منجر به از بین رفتن شیلد یا سپر اسکلت ها می‌شود و بدین صورت تاورتان با یک اتک آن‌ها را نابود می‌کند.
 • از کارت Guards یا گارد برای مقابله با کارت بربرین ها (Barbarians) و همچنین بربرین های نخبه (Elite Barbarians) هم می‌توانید استفاده کنید.
 • از کارت Guards یا گارد برای مقابله با اسپل قبرستان (Graveyard) هم می‌توان استفاده کرد.
 • استفاده از کارت Guards یا گارد برای از بین بردن ماینر (Miner) هم یک استراتژی بسیار خوب و موثر خواهد بود.
 • از ترکیب کارت آیس اسپریت (Ice Spirit) و کارت Guards یا گارد می‌توانید در شرایط خاص برای از بین بردن کارت هایی مثل سه تفنگدار (Three Musketeer) هم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ

 • کارت Guards یا گارد یک کارت خوب برای مقابله با سرباز های دیگری مثل مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، پکا (P.E.K.K.A)، گولم (Golem)، جاینت اسکلت (Giant Skeleton) و غیره هم محسوب می‌شود.
 • با لول آپ کارت Guards یا گارد شاهد افزایش جان، جان شیلد و دمیج آن‌ها خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ضمیمه شده است:

کارت Guards یا گارد

پس کارت Guards یا گارد بیشتر نقش یک کارت دفاعی را در بازی کلش رویال (Clash Royale) ایفاء می‌کند. این کارت با هزینه 3 اکسیر خود یک کارت عالی در عرشه شما خواهد بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Guards یا گارد بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

قطعات گوشی آیفون 6

قطعات سامسونگ A42 5G


در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. کافیست شماره زیر را با تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره گیری نمایید .
۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵


تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments