آموزش فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام

آموزش مخفی کردن وضعیت در حال تایپ در موبوگرام

یکی از ویژگی های بسیار جالب موبوگرام مربوط به امکان مخفی کردن پنجره های گفتگو از قبیل چت، کانال و گروه می‌شود. برای انجام این کار باید ابتدا قابلیت مخفی کردن گفتگو را در برنامه موبوگرام فعال کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام

یکی از قابلیت ها یا ویژگی های بسیار جالبی که برنامه موبوگرام ارائه کرده است، مربوط به امکان پنهان کردن چت ها می‌شود. شما با استفاده از موبوگرام می‌توانید پنجره های گفتگوی انفرادی، گروهی یا حتی کانال های خاص مورد نظرتان را از لیست پنجره های گفتگوی برنامه مخفی کنید. اما برای استفاده از این قابلیت و پنهان کردن گفتگو ها در موبوگرام، لازم است که ابتدا این قابلیت را در مسنجر مذکور فعال نمایید و یک رمز عبور یا پسورد اختصاصی را برای آن در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

در این مقاله قصد داریم تا با آموزش نحوه فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نحوه فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام

به منظور فعال کردن ویژگی پنهان سازی چت ها در موبوگرام، کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه موبوگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی این برنامه نمایان شود.
  • گزینه تنظیمات موبو را انتخاب کنید.
  • گزینه تنظیمات مخفی کردن گفتگوها را انتخاب کنید.
  • اسلایدر موجود در کنار گینه فعالسازی مخفی کردن گفتگوها را لمس کنید.
  • یک پسورد یا رمز عبور وارد کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

نکته: دقت داشته باشید که این رمز عبور بسیار حائز اهمیت است چرا که شما هر بار برای دستیابی به لیست چت های مخفی شده خود ملزم به وارد کردن صحیح آن خواهید بود.

  • بار دیگر همان رمز عبور را تکرار کنید.

مشاهده خواهید کرد که اسلایدر موجود در کنار گزینه فعالسازی مخفی کردن گفتگوها در موبوگرام به حالت فعال تغییر شکل پیدا می‌کند. حال می‌توانید گفتگوهای مورد نظرتان را مخفی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار از مقاله آموزش مخفی کردن چت ، کانال و گروه تلگرام با برنامه موبوگرام استفاده کنید.

نکته: توصیه می‌کنیم که در صفحه تنظیمات مخفی کردن گفتگوها حتما دو گزینه نمایش گفتگوهای مخفی در فهرست اشتراک و نمایش اعلان گفتگوهای مخفی را غیر فعال کنید تا پنجره های گفتگویی که مخفی می‌کنید در لیست چت ها برای فوروارد پیام نمایش داده نشوند و همچنین موبوگرام برای آن‌ها هیچ نوتیفیکیشنی ارائه نکند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تغییر دادن روش دسترسی به چت های مخفی، توصیه می‌کنیم از مقاله آموزش تغییر روش دسترسی به چت های مخفی موبوگرام استفاده کنید.

آموزش ویدئویی فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه فعال سازی قابلیت مخفی کردن گفتگو در موبوگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید

بیشتر بخوانید:

iPhone XR شیشه

iPhone XS شیشه

قطعات آیفون 6 اس پلاس

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش موبوگرام

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
هامیه حسین پور
هامیه حسین پور
2 سال گذشته

من پسوردم چی بزنم
اخه من داخل موبوگرام یه کانال دارم بعد مخفی شده از کجا می تونم درش بیارم طوری که گفتید رفتم ولی رمز عبور می خواست و من نداشتم چی کار کنم