کمک تلفنی به سوالات موبایل
تماس از سراسر کشور با خط ثابت

1015 907 909

تماس از خطوط همراه اول

15 55 22 99

روش جدید خروج از ریپورت اسپم تلگرام با ربات spambot [بروز شد 95/01/24]

اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ

نرم افزار تلگرام با تمام قابلیت ها و همه ی جذابیتی که دارد، گاهی همچون یک ناظم مدرسه، شما را از انجام کارهای لذت بخش مثل فرستادن پیام به افراد ناشناس منع می کند. در این هنگام تلگرام سخت گیر، از شما می خواهد که تنها به آن دسته از دوستانتان که هر دو شماره ی یکدیگر را در گوشی خود ذخیره دارید پیام بفرستید. این مطلب در تاریخ 24 فروردین 1395 بروزرسانی شده و روش ارائه شده توسط تیم موبایل کمک کاملاً تست شده و کاربردی می باشد. برای حل این مشکل با موبایل کمک همراه باشید.

how-to-solve-telegram-report-1

ابتدا و قبل از هر چیز با توجه به نظرات برخی از کاربران گرامی که در پایین مطلب مشاهده خواهید نمود، از شما دوست گرامی خواهشمندیم مطلب را تا انتها و با دقت مطالعه نمایید و به این نکته توجه داشته باشید که این روش، تنها یک “راه حل” برای رفع مشکل اسپم میباشد.
تلگرام یک برنامه غیر ایرانی است و موبایل کمک هیچگونه مسئولیت یا دسترسی سیستمی در مورد اسپم کردن یا رفع اسپم (report spam) کاربران برنامه تلگرام ندارد.

و اما بعد…

از زمان ظهور شبکه های اجتماعی و ایجاد توانایی برقراری ارتباط با همنوع، حتی دورترین افراد با کمترین هزینه و بیشترین امکانات، آشنایی با افراد غریبه به یکی از سرگرمی های نوع بشر تبدیل شده است. شاید شما هم زمانی خودتان به فردی ناشناس، پیامی برای برقراری یک ارتباط دوستانه جدید ارسال، و این هیجان را تجربه کرده باشید. شرکت تلگرام هم این امکان را در اختیار کاربران خود گذاشته تا بتوانند به افرادی که ناشناس هستند پیام بفرستند. البته “ناشناس” نه لزوماً به معنای “غریبه”، بلکه از نظر تلگرام ناشناس. 

تماس از تلفن ثابت سراسر کشور
۱۰۱۵ ۹۰۷ ۹۰۹

از نظر شرکت تلگرام، “ناشناس” یعنی شخصی که شماره تلفن همراه شما را در گوشی خود ذخیره ندارد. شما در نرم افزار تلگرام می توانید حتی به این افراد هم پیام بفرستید. هنگامی که شما اینکار را انجام می دهید پیام شما به همراه دو گزینه ی Add Contact و Report Spam و یا در نسخه های تلگرام دسکتاپ یا همان نسخه PC با گزینه های Report Spam و Hide به طرف مقابل نمایش داده می شود. که مخاطب می تواند بسته به تصمیمی که در آن لحظه می گیرد پیام شما را اسپم Spam گزارش کند یا نکند.

how-to-solve-telegram-report-2

کافیست این عمل گزارش شدن شما به عنوان Spam یا همان هرزنامه از جانب چند فرد مختلف صورت بگیرد، آنگاه تلگرام حساب کاربری شما را به عنوان یک استفاده کننده غیر معمول در سرورهای خود ثبت می کند و در صورت تکرار این عمل برای شما پیغامی به این مضمون ارسال می کند:

“Sorry. you can only send messages to mutual contacts at the moment”

“متاسفیم، شما در حال حاضر فقط می‌توانید پیام‌ها را به مخاطبین متقابل ارسال کنید.”

how-to-solve-telegram-report-3

شما از آن پس تنها می توانید به افرادی که شماره ی شما را در گوشی خود ذخیره دارند پیام بفرستید. البته لازم به ذکر است که این محدودیت برای کسانی که رفتار سوء از خود نشان می دهند و یا از تلگرام به عنوان وسیله ای برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند و برای آسایش دیگر کاربران در نظر گرفته شده است. تلگرام همچنین برای شماره هایی که یک پیغام را به بیش از 20 نفر ارسال کنند محدودیت قایل شده و این هم حالت دیگری از رفتار سوء و تبلیغ محسوب می گردد.

اما راه چاره چیست؟ چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم (report spam) خارج کنیم؟

در ابتدای راه اندازی این گزینه و این سرویس، شرکت تلگرام با در نظر گرفتن یک ایمیل به آدرس spam@telegram.org از کسانی که گمان می کردند به اشتباه حسابشان اسپم شده می خواست تا با موضوع Spam یک ایمیل حاوی شماره تلگرام اسپم شده به آن ارسال کنند تا بعد از بررسی، شماره درخواست کننده را از لیست سیاه ریپورت اسپم شدگان (report spam) خارج کند. اما گویی اخیراً حجم این ایمیل ها چنان زیاد گشته که شرکت تلگرام دیگر تمایلی به پاسخگویی به این ایمیل ها ندارد. نمونه ایمیلی که میتوانید ارسال کنید در انتهای متن قرار داده شده.

روش جدید خبری خوشحال کننده برای کاربران ریپورت اسپم (report spam) شده تلگرام [تاریخ 95/01/24]

تلگرام در تازه ترین بروزرسانی خود ربات spambot@ (اسپم بوت) را برای رفع مشکل ریپورت اسپم کاربران راه اندازی کرده است و شما دیگر نیازی نیست برای حل مشکل ریپورت اسپم (report spam) خود به تلگرام ایمیل خارج شدن از حالت ریپورت اسپم ارسال کنید.

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

پس از انتخاب گزینه start از منوی باز شده گزینه”!this is a mistake ” را انتخاب کنید.

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

سپس گزینه ” yes” را انتخاب کنید.

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

در صفحه جدید با انتخاب گزینه “!No i’ll never do any of this” تایید کنید که هیچ فعالیتی که باعث اذیت دیگران شود، انجام نخواهید داد.

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

در پایان متن کوتاه زیر به زبان انگلیسی را برای مدیران تلگرام ارسال کنید.

Dear Telegram Support
.My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter
.Kindly help to fix the issue and remove the spam report
.Best Regards

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

ربات spambot@ دقیقا اعلام خواهد کرد به چه علتی اسپم شده اید و اگر محدودیت شما دائمی نباشد تاریخ رفع محدودیت اعلام خواهد شد.

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

روش قدیمی:

ابتدا شما می بایست از ۴۰ تا ۵۰ نفر از کسانی که مطمئن هستید شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند و شما هم متقابلاً شماره آن افراد را در گوشی خود ندارید، درخواست کنید که حداقل ۱۰ پیام یا استیکر برایتان ارسال کنند. شاید با خود بگویید اصل مشکل همینجاست که من نمی توانم به این افراد پیغام بفرستم. بله کاملاً حق با شماست ولی حتماً شما در تلگرام در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه تلگرامی حاوی این درخواست، از اعضاء گروه بخواهید که شما را یاری کنند. و یا می توانید از دوستان تلگرامیتان بخواهید که از دوستانشان که شماره شما را ندارند و شما هم شماره آنها را ندارید، بخواهند که برایتان حداقل ۱۰ پیام یا استیکر بفرستند. (دقت کنید که هرچه تعداد افرادناشناسی که برایتان پیام میفرستند بیشتر باشد ربات تلگرام زودتر شما را از حالت اسپم Spam خارج خواهد کرد).

و باز هم به این نکته بسیار مهم توجه کنید که این پیامها نباید بصورت یکجا و در یک روز برایتان ارسال شود. به زبان ساده و به عنوان مثال، ۱۵ نفر امروز، ۱۰ نفر فردا، ۲۰ نفر روز بعد وبه همین ترتیب در طول ۴ یا ۵ روز باید این پیامها برایتان ارسال شود.

بعد از کامل شدن این مرحله و ارسال این پیام ها نوبت شماست که کار اصلی را انجام دهید. کار اصلی که شما باید در این مرحله انجام دهید، صبر است. شما می بایست به مدت ۴ تا ۷ روز به هیچ عنوان این پیام هایی که برایتان فرستاده شده را باز نکنید. باز هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان پیام هایی که بخاطر خارج شدن از حالت اسپم Spam دریافت کرده اید را نباید باز کنید و ببینید.

در طول این مدت ۴ تا ۷ روزه شما می توانید به فعالیت عادی خود در گروه ها و گفتگو با کسانی که قبلا با آنها در ارتباط بودید ادامه دهید ولی این را هم مد نظر داشته باشید که در همین مدت، نباید به شخص یا اشخاصی که شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هیچ پیغامی بفرستید.

در نهایت اکانت تلگرام شما بعد از گذشت این مدت از حالت ریپورت اسپم Report Spam خارج خواهد شد.

نمونه ایمیل ارسالی:

حل مشکل ریپورت اسپم شدن تلگرام telegram solve report spam

Dear Telegram Support

My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, when I’m the chat starter

.When I send the message to these kind of people, it is showing a clock and nothing will be delivered

.It shows a message: Sorry, you can send messages to mutual contacts at the moment

My Telegram No. is: +98
@ : My Telegram ID is

.Kindly help to fix the issue and remove the spam report

Best Regards

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

اگـر هنوز سـوالـی در ذهـن شـماسـت. همین حالا با موبایل کمک تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) 99225515
ساعت کار همه روزه 8 الی 24 می‌باشد. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

روبات رو ازكجا اد كنم براى رفع ريپورت اگه لطف كنين با اين شماره ٠٩١٥٣٢٨٨٨٥٩ به تلگرامم پيام بدين ممنون ميشم

  تو قسمت search تلگرام بنویس @spambot

   @spambot این روببخشيد، اين كار امكانذير نيست. راحت كاربران تلگرام براى ما خيلى مهم است. لطفاً منتظر باشيد، محدوديتهاى تان در روز 4 Mar 2017, 11:08 UTC رفع خواهند شد میزنم ربات اینو مینویسه چند روز دیگه خراج میشم

سلام من اقدام کردم اول تاریخ ۲۰نوامبرو اعلام کرد و بعد حالا به ۲۳ نوامبر تغییر کرده چکار میشه کرد

سلام ریپورت شدم هیچ کاری هم بلد نستم کمک کنید لطفا

سلام من برای عضو کردن دوستانم به کانالم به مشکل خوردم و اونایی که شماره منو سیو ندارن نمیتونم بیارم متن spam هم فرق میکنه با متنی که گذاشتید باید چیکار کنم

تا کی خبرش میرسه

تلگرام در تازه ترین بروزرسانی خود ربات spambot@ (اسپم بوت) را برای رفع مشکل ریپورت اسپم کاربران راه اندازی کرده است و شما دیگر نیازی نیست برای حل مشکل خود به تلگرام ایمیل خارج شدن از حالت ریپورت اسپم ارسال کنید.

من ریپورت شدم هیچ کاری هم نمیتونم بکنم ..کمکم کنید که از ریپورت در بیام

ali

ریپودتم کمکم کنید

باسلام
از شما بخاطر راهنمایی خوبتون و اطلاعاتی که برای استفاده عموم ر دادین بسیار سپاسگزارم
موفق باشید

ریپورتم چ کسی ک شمارشو دارم چ ندارم باید چکار کنم

لطفا منو از ریپورت خرج کنید

ممنون عالی بود

خط ایرانسل من ریپورت شده چکار کنم الان چند هفته هست

لطفا منو از ریپورت در بیارین

دوست عزیز این ربات که شما در موردش فرمودید قبلا فعال بده اما همین الان چون این مشکل برام پیش آمد و به این ربات مراجع کردم کاربری این ربات پاک شده و دیگه فعال نیست
حالا باید چکار کرد

من میتونم به مخاطبانی ک شمارمو ندارن پی ام بدم ولی نمیتونم اونارو به گروه ادد کنم با اینکه خودم شمارشونو دارم

سلام نمی تونم اسم دوستانم را به گروه اضافه کنم این پیام را میده لطفا راهنمایی کنید ./. سپاسگزارم
sorry,you cannot add this user to groups because of their privacy setting

اقا این نمیشه…جواب نمیده

man riportam bayd chikar kard

سلام من ریپورتم باید چیکار کرد

یک نفر پیدانمیشه بهم بگه چیکار کنم

سلام. خسته نباشید.
یه سوال داشتم
من تلگرامم هیچ لینکی رو باز نمیکنه باید چی کار کنم؟
ریپورتم نیستم

  مگه داریم ….مگه میشه ؟؟؟اخه من که گناهی نکردم که ریپورت شدم😢😢😢😢

بعضی از مخاطبهام تو موبوگرام دو نمیاد یا اگه میاد به گروها اضافه نمیشه مینویسه شما میتوانید از مخاطبهای گوشی خود اضافه کنید

سلام وقتی start میزنم و گزینه ی اشتباه کردم لطفا اکانتم رو ازاد کنید مینویسه غیر ممکنه و دیگه گزینه ای نمیاره چیکار کنم

  برا منم اسپم بوت تاریخ نمیده چیکار کنم ینی ممکنه برا همیشه ریپورت شده باشم
  قبلنم چند بار شدم

Ali

سلام من این کار ها رو انجام دادم ولی تاریخ نمیگه این پیام رو میده
Spam Info Bot:
سپاس از شما! شکایت شما با موفقیت ارسال شد. اعضای تیم پشتیبانی ما در اولین فرصت ممکن آنرا بررسی خواهند کرد. اگر اشتباهی شده بود، تمامی محدودیت ها از حساب کاربری شما برداشته خواهد شد.
چطور درس میشه خواهش میکنم سریع جواب بدین

ااان چند روز ریپورت شدم ممنون میشم ک برام استیکر بفرستین

سلام چه برنامه های ریپورت نمیکنه

سلام من ریپورتم لطفا کمک کنید

لطفا منواز ریپورتی خارج کنید

ریپورت شدم در تلکرام درم بیارین

سپاس گذارم ازتون من حدود شش ماه پیش با کمک شما از ریپورت خارج شدم دوباره بی دلیل ریپورت شدم کلی گشتم تا شما رو باز پیدا کردم و این بار هم کمک شد ب من یک ایران سپاس گذارم

سلام خدمت شما تلگرام بنده اس ام اس فعال سازی براش نمیاد میگه شما چنیدن بار امتحان کردید باید چه کنم

من همه اینکارارو کردم ولی کار نمیکنه …لطفا کمکم کنید

به من زمان محدودیت نداده چه کار کنم

sam

سلام . امروز وقتی یه فرد ناشناس بهم پیام داد تو کادر پیام بالا وسطش نوشته report spam و پایین گزینه سرچ هم نوشته hide .
تا حالا اینجوری نشده بود . دلیلش چیه ؟

میخوام از ریپورت خارج بشوم

سلام خسته نباشين من ديلت اکانت کردم بعد خواستم نصب کنم پيغام ميده Phone number flood
لطفا راهنماييم کنيد

سلام من نزدیک یک ماهه ک ریپوتم استیکرم واسم فرستادم ولی درست نشد ،ایمیلم فرستادم،وارد رباتم میشه اصلا چیزایی که تو عکس هست واسه من نمیاد ،میزنم میگه مژده اکانت شما مشکلی نداره ،لطفاراهنمایی کنین

Spam Info Bot:
گرامى Mohammad،

مدير گروه پشتيبانى شكايتتان را بررسى كرده است. بسيار متأسفم كه در اين صورت قادر نيستم محدوديت ها را رفع كنيم. نمى توانيم از ارسال شدن پيام هاى نامطلوب پيشگيرى كنيم در صورتى كه اكانت شما تازه آزاد مى شود.

در نظر داشته باشيد كه مى توانيد هميشه با مخاطبين متقابل شما ارتباط داشته باشيد و به كسانى كه با شما اول پيام ارسال مى كنند پاسخ بفرستيد.

من چطوری میتونم با اسپم جدید ارتباط داشته باشم.برای من اون گزینه هارو نداره.کمکم کنید.نمیتونم مخاطب توی کانالم اد کنم.

سلام من الان نزدیکه یک ماهه ک ریپورتم واسه کسیم مزاحمتی ایجاد نکردم،این رباتی ک دادین و میزنم میگه اکانت شما مشکلی نداره اصلا همچی گزینه عایی که تو عکس هستو واسه من نمیاد، استیکرم فرستادن درست نشد،من کانال دارم میخامکسیو بیارم نمیتونم لطفا کمکم کنین ،،،

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون که سریع جواب میدیذ من یه مشکل دارم من راستش یه شماره مجازی امریکا رو ساختم که قبلا ریپرت نبودن ولی دیروز یدونه ساختم دیدم نمیتونم به کسی پیام بدم رفتم تو اسپم بات چیز زیادی نگفت من باید الان چیکار کنم از ریپرت خارج شم در ضمن من یه متنم از طریق این اسپم بات براشون فرستادم لطفا جواب بدید ضروریه ممنون میشم اگر جواب بدید

سلام ببخشید من تلگرام ام نه پیامی میتونم بفرستم نه پیامی واسم میاد نمیدونم ریپورت شدم یا نه و اینکه در این صورت نمیتونم بات رو بیارم ممنون میشم ج آب بدی

اشتباه کردم خواهشن رهایم کنید بخدا هیچ کاره غیر اخلاقی نکردم

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت
من ریپورت شدم اما وقتی میرم تو ربات اسپم این متن رو میزنه اما بازم ریپورتم
Spam Info Bot:
Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!

سلام و سپاس از شما. مشکل من با توضیحات شما حل شد.

سلام.من ریپورتم نمیتونم پی ام بدم چه به اونایی که شمارشونو تو گوشیم ذخیره دارم چه ندارم

سلام.
فقط گزینه اولش میاد ک میگی از ریپورتی خارجم کن.دیگه چیزی نمیاد که.
میگه متاسفیم نمیشه این کارو کنیم😒تا فلان تاریخ ریپورتی🙁🙁🙁

خارج از اسپم

سلام من یه شماره جدید خریدم برا ایران نیست و مثل اینکه از اول اسپم بوده با ربات پیش رفتم و دقیقا تاجایی که شما اسکرین گذاشتین اومده ولی تاریخ یا چیزی اعلام نکرده چطوریه؟؟؟

ببخشید من ریپوت شدم، نمیدونم چیکار کنم از ریپوتی در بیام
واقعا عجله دارم تروخدا کمک کنید

سلام من با شماره مجازی آمریکا داخل تلگرام ثبت نام کردم ولی سه روزه که ریپورت هست ،هرچی هم پیام میدم رفعش نمیکنن.

ربوت بهم میگه متأسفانه این کار قابل اجرا نیست.
من باید چکار کنم.

به آنها گفتم اشتباه شد گفتن شکایتشما در نوبت برسی است سوالم اينه كه اكانتم باز ميشه

پیام براشون فرستادم چیزی نگفتن

چرا نمیشه واسه من رباتمم فارسیه
کمک کنید لطفا

با شماره مجازی وارد شدم هرچی هم که بخوام پی بدم نمیشه ریپم چرا؟

سلام این رباته به من زمان نمیده فقط میگه اکانت شما محدود شده:/ حالا باید چکار کنم

سلام . خسته نباشید
من نمیتونم کسی رو ادمین کنم میگه اجازه نداری این کارو بکنی
رباط هم برای من تاریخ آزاد شدن از ریپورتی رو نمیده

چه کاری باید انجام بدم

ایا بلاک کردن باعث ریپورتی میشه؟؟؟؟

مشکل منPHONE_ NUMBER_FLOOD اینه چیکار کنم

سلام من یه بار نام کاربری رو گذاشتمtelegram از اون موقع دیگه ریپورت شدم و تاریخ رفع ریپورتی رو نمیزنه فکر کنم دائمی ریپورت شدم آیا راهی وجود داره برای این حالت

اقا ببینیم چی میشه هر چی گفتید انجام دادم ممنون از سایت خوبتون

کلا تلگرامم داغون شده
همش یا کانکتینگ یا نمیتونم واردش بشم هیچ ربطی هم به نت نداره الان دقیقا چیکار کنم ؟

  سلام بگیر تلگرامتو پاک کن و از گوگل پلی اخرین ورژن یا اخرین نسخشو از بازار بگیر بعد دوباره مراحل رو انجام بده تشکر.

سلام من یک سوپر گروه دارم لینک گروهش دیگه کار نمیکنه . گروه هست .ولی لینکش کار نمیکنه . علستش چی هست ؟ شمارمم هم رپورت شده . قباتر لین گروه کرا میکرد لینکم عوضکردم باز کا ر نمی کنه .

سلام من تازگیا تلگرامم بدون فیلتر شکن وصل نمیشه کسی دلیلشو میدونه

  سلام من نزدیک ۶ماه ریپورتم و کانال دارم و برای تبادل نمیدونم چیکار کنم میشه کمک کنین

من پیامی که به این ربات ارسال میکنمم ارسال نمیشه بهش😑

برای من تاریخ نمینویسه یعنی برای همیشه ریپورتم؟

مشکل من حل نمیشه چکار کنم تو اسپم بوت هم رفتم ولی نمیگه تا کی ریپورت هستم

سلام من ریپورتم شدم در بیار

سلام من اکانتم را با موبوپلاس حذف کردم ولی دوباره که میخواهم اکانت ایجاد کنم تلگرام اجازه این کار را نمیدهد لطفا راهنمایی کنید

294

سلام و عرض ادب . من با یک شماره ی مجازی که قبلا استفاده نکرده بودم برای اولین بار اکانت تلگرام ساختم ولی زمانی که خواستم به دوستم پیام بدم دیدم ریپورتم .از این ربات استفاده کردم ولی زمان خارج شدنم از ریپورت رو اعلام نکرده . یعنی به صورت دائمی اسپم شدم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید !

مرسي از راهنماييتون من بعد از ارسال درخواست لاتين از اسپم دراومدم

این چه وضعشه عاقا چرا من هنوز از ریپورتی درنیومدم بخاطر هیچی ریپورت شدم الان آزاد نمیشه نگا کنید تروخدا گفته
محدودیت حساب کاربری شما به صورت اتوماتیک در 22 Jun 2017, 23:45 UTC برداشته خواهد شد ولی هنوز خبری نشده

من اصلا نميتونم به ربات پي ام بدم
مثل زناني كه ريپورتي ميخواي بري پيوي كسي كه شمارشو نداري
نميشه

ببخشيد من توسط يكي هك شدم و نميدونم چكار كنم

سلام خواهش میکنم نظر منو ببینید.

من تو اون آخرش که گفتید این متن کوتاه رو بفرستید حواسم نبود نوشتم اشتباه شده، بعد گفت نظر شما چک خواهد شد فلان فلان، بعد وقتی میخوام یه دلیل دیگه بیارم مینویسه گزینه start رو شروع کنید الان اون متنی که گفتید رو ننوشتم به جاش نوشتم اشتباه شده مشکل داره؟ ترو خدا جواب بدید

دستت طلا واقعا عالی فقط بن چیه و چجوری بعضیا کسایه دیگرو میتونن بن کنن

سلام ريپورت دائم رو نميشه كاري كرد؟

تلگرام مرا برای همیشه ریپورت کرده است چطور حل کنم

سلام
من وقتی به ربات اسپم مراجعه می کنم نمیگه چه زمانی از محدودیت خارج می شم، این یعنی اینکه برای همیشه بلاک شدم ؟؟
اگر برای همیشه بلاک شده باشم باید چه کار کنم؟
لطفا کمک کنید لطفا

سلام م چنددماه میشه حدودأ5ماهی هست که ریپورتم هرکاری که فکرکنید انجام دادم از ارسال
استیکر بگیر تا ایمیل زدن وغیره اما هیچ کدوم
مشکلم رو حل نکردن واز ریپورت خارج نمیشه
بایدچیکار کنم روبات هم این میزنه ..Spam Info Bot:
تنهاترین شهر منم عزیز،
به اطلاعتان می‌رسانیم برخی از کاربران تلگرام پیام های شما را آزاردهنده دانسته و آن‌ها را جهت بررسی به تیم مدیریت تلگرام ارسال کردند. تیم مدیریت تایید می‌کند که شما اسپم ارسال کرده اید.

متاسفانه حساب کاربری شما در حال حاضر محدود شده است و قادر نخواهید بود به افرادی که شماره شما را در بخش مخاطبان خود ذخیره ندارند پیام بفرستید یا اینکه آن‌ها را به گروه‌ و کانال‌های خود اضافه کنید. البته اگر کسی اول به شما پیام دهد، همیشه می‌توانید به او پاسخ دهید.

چقد وقت ميكشه تا جواب بده؟

اگ دلت اکانت بزنم مشکل ریپورتی حل میشه؟؟چون تو اون بات هی واس سه روز بعد مینویسه ولی باز ریپورتیم تموم نمیشه درحالی ک باراولمه

اکانت من جوری شده که وقتی دارم با کسی چت میکنم یدفعه پی امم گیر میکنه دیگه ارسال نمیشه تا نیم ساعت بعد میره.دیلیت اکانتم کردم دوتا اکانتمم همینجوریه جفتشم ریپورته پنج تا خط دارم هر کدومو که نصب میکنم خود به خود ریپورت میشه اگی کسی راه حلشو میدونه کمکم کنه ممنون.

دوستان برا من هرچی میزنم تو روباته پیام زیر رو میفرسته و نمینویسه کی از ریپورت در میام:

👑ALIREZA👑 عزیز،
به اطلاعتان می‌رسانیم برخی از کاربران تلگرام پیام های شما را آزاردهنده دانسته و آن‌ها را جهت بررسی به تیم مدیریت تلگرام ارسال کردند. تیم مدیریت تایید می‌کند که شما اسپم ارسال کرده اید.

متاسفانه حساب کاربری شما در حال حاضر محدود شده است و قادر نخواهید بود به افرادی که شماره شما را در بخش مخاطبان خود ذخیره ندارند پیام بفرستید یا اینکه آن‌ها را به گروه‌ و کانال‌های خود اضافه کنید. البته اگر کسی اول به شما پیام دهد، همیشه می‌توانید به او پاسخ دهید.

خطم ریپورت نیست ازطریق رباطی spambot
که رفتم،ولی موقع پی ام دادن میگه نمیتونی به کسی پیام بدی،مشکل از کجاس