آموزش جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

غیر فعال کردن اعلان جوین شدن مخاطبین به تلگرام

عده بسیاری از کاربران با مشکل جوین شدن خودکار یا اتوماتیک به گروه های تلگرام مواجه هستند. خوشبختانه شما می‌توانید با یک ترفند کاربردی از این مسئله جلوگیری کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

مقدمه‌ای در رابطه با جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

تنظیمات پیش فرض تلگرام به گونه‌ای تنظیم شده که تمام کاربران آن می‌توانند شما را به گروه های تلگرام دعوت کنند. هنگامی که یک کاربر شما را به گروهی دعوت می‌کند، به طور اتوماتیک عضو آن می‌شوید و این موضوع می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد! اما آیا روشی وجود دارد که با استفاده از آن بتوانیم از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام جلوگیری کنیم؟

خوشبختانه ترفندی وجود دارد که با استفاده از آن قادر به انجام این عمل می‌شوید. دقت داشته باشید که پیاده‌سازی این ترفند سبب می‌شود تا هیچ فردی قادر به اضافه کردن شما به گروه های تلگرام نباشد، بنابراین از اضافه شدن خودکار به گروه های تلگرام هم جلوگیری می‌شود. ضمنا اگر بنا به هر دلیل با مشکل اجرای خودکار تلگرام و جوین شدن در کانال های عجیب مواجه هستید، به مطالعه مقاله جلوگیری از باز شدن خودکار تلگرام و دعوت ناخواسته به کانال‌ها بپردازید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

برای اینکه از دعوت خود به گروه های تلگرام از سوی تمام کاربران جلوگیری کنید و به این صورت از به طور ناخواسته در هیچ گروهی عضو نشوید، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
  • گزینه Groups را انتخاب کنید.
  • گزینه My Contacts را انتخاب نمایید.
  • حال گزینه Never Allow را انتخاب کنید.
  • تمام مخاطبین موجود را از لیست انتخاب کنید یا حداقل آن دسته از مخاطبینی را انتخاب کنید که بدون هماهنگی، شما را به گروه های تلگرام اضافه می‌کنند.
  • پس از انتخاب تمام مخاطبین، آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • بار دیگر آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید تا تغییرات اعمالی ذخیره شوند.

به این صورت دیگر هیچ یک از کاربران تلگرام قادر به اضافه کردن شما به گروه های مختلف نخواهند بود. اگر مخاطبی بخواهد در این شرایط شما را به گروهی اضافه کند، باید ابتدا شما را در جریان قرار دهد تا شما وی را از لیست Never Allow حذف کنید، در غیر این صورت قادر به دعوت شما به گروه تلگرام نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

آموزش ویدئویی جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه جلوگیری از اضافه شدن خودکار به گروه تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون 11 پرو مکس

تاچ ال سی دی آیفون 11 پرو

تاچ ال سی دی Note 20 Ultra

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (4)

guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ramin
Ramin
1 سال گذشته

این کانال ها به خاطر بعضی از نرم افزار های رایگان که نصب کردیم اضافه می شه مثل خلافی خودرو بوستان سهدی دیوان حافظ و خیلی از کتاب های دیجیتال که باید پاک کنید تا به صورت اتوماتیک اضافه نشین دوستان دیگه اگه نرم افزاری رو میشناسین یا تجربه کردین بنوسین خودم فکر میکنم نرم افزار های دعا که کوچک هستن مثلا دعای عهد (نه نرم افزارهای مذهبی کامل مثل مفاتیح) اینها هم اضافه می کنند

امیر میرشاهی
امیر میرشاهی
1 سال گذشته

با سلام. من تمامی مراحل توضیح داده شده در بالا رو انجام دادم. اما هنوز هم به صورت ناخواسته روزانه در ۴ الی ۸ کانال عضو میشم. لطفا راهنمایی کنید. البته این مشکل لز وقتی پروکسی نصب کردم بوجود اومده.

حنیف
حنیف
2 ماه گذشته

سلام منم همین مشکل رو دارم

mokhsen
mokhsen
3 سال گذشته

سلام
من از یه گروه در اومدم و الان دوباره میخوام برگردم باید چیکار کنم فقط آدرس یا اسم گروه رو ندارم
خیلی برام ضروریه
مرسی