×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز با (Xmodgames)

کپی کردن نقشه دیگران در کلش
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
کپی کردن نقشه دیگران در کلش

اگر تمایل دارید که با استفاده از ربات Xmodgames (ایکس مود گیمز)، نقشه یا مپ سایر کاربران کلش اف کلنز را کپی و برای خود استفاده کنید، این مقاله راهنمایی لازم را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به آموزش کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز با ایکس مود گیم (Xmodgames) بپردازیم. با موبایل کمک  همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز با ایکس مود گیم (Xmodgames)

یکی از قابلیت های جالبی که ربات xmodgames در اختیار کاربران بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) قرار داده است، مربوط به امکان کپی کردن نقشه سایر گیمرها می‌شود. توصیه می‌کنیم که برای آشنایی با نحوه استفاده از این ربات، حتما به مطالعه مقاله “راهنمای جامع کار با Xmodgames در کلش اف کلنز (ایکس مود گیمز)” بپردازید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز با ایکس مود گیم (Xmodgames) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز با ایکس مود گیم (Xmodgames)

برای استفاده از قابلیت مذکور از طریق ربات xmodgames در بازی کلش اف کلنز مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • بازی کلش اف کلنز را از طریق xmodgames اجرا کنید.
 • آیکون ربات موجود در لبه سمت راست صفحه را انتخاب کنید.

کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز

 • گزینه Xmode را لمس نمایید.
 • گزینه Copy Player Layout را لمس کنید تا فعال شود. ممکن است شکل و شمایل این گزینه با توجه به نسخه‌ ربات xmodgame نصب شده در دستگاهتان متفاوت باشد، اما عملکرد آن یکسان است.

کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز

با انجام مراحل فوق، قابلیت کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز فعال شده است. می‌توانید از طریق هر کدام از بخش های revenge، Attack، Search و غیره به مپ دهکده ای مراجعه کنید. با ۵ ثانیه ماندن در آن دهکده، مپ یا نقشه آن به طور خودکار توسط ربات ایکس مود گیمز (Xmodgames) ذخیره می‌شود. پس:

 • به دهکده مد نظرتان مراجعه کنید و ۵ ثانیه در آن توقف کنید.
 • حال به دهکده خودتان بازگردید.
 • آیکون ویرایش نقشه را از لبه سمت راست صفحه انتخاب کنید.

کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز

 • به تب War Base مراجعه کنید.
 • گزینه Edit Layout را بزنید.

کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز

 • در این شرایط مپ ذخیره شده کپی خواهد شد. حال باید برخی از اقدامات لازم برای همگام‌سازی ساختمان های خودتان با مپ مورد نظر را تکمیل کنید. مثلا باید موقعیت مکانی تله ها را بنا به سلیقه خودتان مشخص کنید.
 • نهایتا گزینه Finish را انتخاب کنید.

بنابراین به این صورت از طریق ربات ایکس مود گیمز قدر به کپی کردن نقشه یا مپ سایر پلیرهای بازی کلش اف کلنز بر روی دهکده خود خواهید بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنز با ایکس مود گیم (Xmodgames) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

برچسب‌ها آموزش کپی کردن مپ دیگران در Clash of Clansآموزش کپی کردن مپ دیگران در کلش اف کلنزآموزش کپی کردن نقشه در کلش اف کلنزآموزش کپی کردن نقشه دیگران در Clash of Clansآموزش کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزآموزش کپی کردن نقشه کلش با xmodgamesآموزش کپی کردن نقشه کلش با ایکس مود گیمزترفند کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزراهنمای کپی کردن مپ دیگران در Clash of Clansراهنمای کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزراهنمای کپی کردن نقشه کلش با xmodgamesراهنمای کپی کردن نقشه کلش با ایکس مود گیمزروش کپی کردن مپ دیگران در Clash of Clansروش کپی کردن مپ دیگران در کلش اف کلنزروش کپی کردن نقشه در کلش اف کلنزروش کپی کردن نقشه دیگران در Clash of Clansروش کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزروش کپی کردن نقشه کلش با xmodgamesروش کپی کردن نقشه کلش با ایکس مود گیمزشیوه کپی کردن مپ دیگران در Clash of Clansشیوه کپی کردن مپ دیگران در کلش اف کلنزشیوه کپی کردن نقشه در کلش اف کلنزشیوه کپی کردن نقشه دیگران در Clash of Clansشیوه کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزشیوه کپی کردن نقشه کلش با xmodgamesشیوه کپی کردن نقشه کلش با ایکس مود گیمزکپی کردن مپ دیگران در Clash of Clansکپی کردن مپ دیگران در کلش اف کلنزکپی کردن نقشه در کلش اف کلنزکپی کردن نقشه دیگران در Clash of Clansکپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزکپی کردن نقشه کلش با xmodgamesکپی کردن نقشه کلش با ایکس مود گیمزنحوه کپی کردن مپ دیگران در Clash of Clansنحوه کپی کردن مپ دیگران در کلش اف کلنزنحوه کپی کردن نقشه در کلش اف کلنزنحوه کپی کردن نقشه دیگران در Clash of Clansنحوه کپی کردن نقشه دیگران در کلش اف کلنزنحوه کپی کردن نقشه کلش با xmodgamesنحوه کپی کردن نقشه کلش با ایکس مود گیمز
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید