تعمیرات اپل

در برخی شرایط ممکن است پشتیبانی بازی کلش اف کلنز از شما بخواهد تا Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت خود را برای آن‌ها ارسال کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش اف کلنز بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش اف کلنز

زمانی که شما با پشتیبانی بازی کلش اف کلنز یا همان سوپرسل ارتباط برقرار می‌کنید و مشکل خود را مطرح می‌سازید، عموما سوپرسل برای تایید هویتتان از شما درخواست می‌کند تا مجموعه‌ای از اطلاعات خاص را برایشان ارائه کنید. برخی از اطلاعاتی که ممکن است سوپرسل از شما درخواست کند شامل مواردی همچون نام دهکده، تگ دهکده، نام کلن، تگ کلن، تاریخ شروع بازی و غیره می‌شود. پیش از این در مقاله‌های زیر به برخی از آموزش‌های مرتبط با زمینه‌های یاد شده را خدمتتان ارائه کرده بودیم:

اما در برخی شرایط سوپرسل از شما درخواست می‌کند تا Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش اف کلنز خود را هم برای آن‌ها ارسال کنید. این درخواست حتما در شرایطی ارائه نمی‌شود که اکانت فیسبوکتان به اکانت کلش متصل شده باشد و ممکن است درخواستی انحرافی باشد. اگر اکانت کلش اف کلنز شما با اکانت فیسبوک متصل نبود، کافیست که عبارتی همچون “My Account is Not Connected to Facebook” را برای سوپرسل ارسال کنید.

اما اگر اکانت کلش اف کلنز شما به فیسبوک متصل است، باید Numeric ID فیسبوک خود را برای سوپرسل ارسال کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش اف کلنز بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک

برای پیدا کردن نومریک آیدی یا همان Numeric ID فیسبوک خود کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • به صفحه لاگین یا ورود به اکانت فیسبوک مراجعه کنید.
  • مشخصات اکانت فیسبوکی که به دهکده کلش اف کلنزتان متصل بوده را وارد و لاگین شوید.
  • متن موجود در URL یا آدرس بار فیسبوک را پس از لاگین شدن کپی کنید.
  • با کلیک بر روی این قسمت به سایتی مراجعه کنید که نومریک آیدی فیسبوک را پیدا می‌کند.
  • آدرس بار یا همان URL کپی شده را در فیلدی که نمایان است پیست (Paste) کنید.
  • بر روی گزینه Find numeric ID کلیک کنید.

منتظر بمانید تا سایت واسط مورد نظر، نومریک آیدی یا همان Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش اف کلنز را برایتان یافته و ارائه کند. حال می‌توانید این عدد را در کنار عبارت “My Facebook Numeric ID is: ———” تایپ و برای سوپرسل ارسال کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش اف کلنز پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش پیدا کردن Numeric ID اکانت فیسبوک آموزش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک آموزش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش آموزش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به کلش اف کلنز آموزش پیدا کردن نومریک آیدی فیسبوک پیدا کردن Numeric ID اکانت فیسبوک پیدا کردن Numeric ID فیسبوک پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به کلش اف کلنز پیدا کردن نومریک آیدی فیسبوک راهنمای پیدا کردن Numeric ID اکانت فیسبوک راهنمای پیدا کردن Numeric ID فیسبوک راهنمای پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش راهنمای پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به کلش اف کلنز راهنمای پیدا کردن نومریک آیدی فیسبوک روش پیدا کردن Numeric ID اکانت فیسبوک روش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک روش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش روش پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به کلش اف کلنز روش پیدا کردن نومریک آیدی فیسبوک شیوه پیدا کردن Numeric ID اکانت فیسبوک شیوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک شیوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به اکانت کلش شیوه پیدا کردن Numeric ID فیسبوک متصل به کلش اف کلنز

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر