تعمیرات اپل

پیدا کردن نام و تک کلن (Clan Name & Tag) یکی از مسائلی است که احتمالا در حین ارتباط با سوپرسل نیازمند ارائه اطلاعات آن می‌شوید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش اف کلنز (Clash of Clans)

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش پیدا کردن نام دهکده و تگ اکانت کلش اف کلنز به آموزش نحوه پیدا کردن نام اکانت و تگ آن در کلش اف کلنز پرداختیم. اما یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است سوپرسل یا همان پشتیبانی بازی کلش اف کلنز در شرایط مختلف از شما بپرسد، مربوط به نام و تگ کلنی می‌شود که در آن عضو هستید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نحوه پیدا کردن نام و تگ کلن در Clash of Clans

برای پیدا کردن تگ و نام کلنی که اکانت شما در آن عوض است، کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
  • وارد اکانتی شوید که قصد دارد نام آن را بیابید.
  • در مپ خود، کلن کسل (Clan Castle) را انتخاب کنید.
  • گزینه Clan را از منوی زیر صفحه لمس نمایید.
  • در این شرایط یک پنجره پاپ آپ نمایان می‌شود. در بخش فوقانی و سمت چپ این پنجره، نام کلن مشخص شده و در رو به روی عبارت Clan Tag هم تک کلن مورد نظر نوشته شده است.

بنابراین به این صورت می‌توانید به تگ کلن و نام آن دسترسی پیدا کنید. سعی کنید که همواره این اطلاعات را در خاطر خود بسپارید یا در گوشه‌ای یادداشت کنید تا در صورت نیاز بتوانید آن‌ها را در اختیار سوپرسل قرار دهید. دقت کنید که اگر در کلنی عضو نبودید و سوپرسل از شما درخواست کرد که نام آخرین کلن خود را وارد کنید، کافیست که پاسخی نظیر ” I Have Never Been In Any Clan” را تایپ برای آن ارسال نمایید.

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش اف کلنز (Clash of Clans) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans آموزش پیدا کردن تگ کلن در کلش اف کلنز آموزش پیدا کردن نام کلن در Clash of Clans آموزش پیدا کردن نام کلن در کلش اف کلنز آموزش پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans پیدا کردن تگ کلن در کلش اف کلنز پیدا کردن نام کلن در Clash of Clans پیدا کردن نام کلن در کلش اف کلنز پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش چگونگی پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans چگونگی پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش راهنمای پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans راهنمای پیدا کردن تگ کلن در کلش اف کلنز راهنمای پیدا کردن نام کلن در Clash of Clans راهنمای پیدا کردن نام کلن در کلش اف کلنز راهنمای پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش روش پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans روش پیدا کردن تگ کلن در کلش اف کلنز روش پیدا کردن نام کلن در Clash of Clans روش پیدا کردن نام کلن در کلش اف کلنز روش پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش شیوه پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans شیوه پیدا کردن تگ کلن در کلش اف کلنز شیوه پیدا کردن نام کلن در Clash of Clans شیوه پیدا کردن نام کلن در کلش اف کلنز شیوه پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش نحوخه پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans نحوه پیدا کردن تگ کلن در Clash of Clans نحوه پیدا کردن تگ کلن در کلش اف کلنز نحوه پیدا کردن نام کلن در Clash of Clans نحوه پیدا کردن نام کلن در کلش اف کلنز نحوه پیدا کردن نام و تگ کلن در کلش

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر