تعمیرات اپل

اگر قصد دارید که در آیفون یا آیپدتان به تاریخ ساخت اکانت بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) دسترسی پیدا کنید، این راهنمای اختصاصی را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون و آیپد بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون و آیپد

اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله آموزش پیدا کردن تاریخ شروع بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) روشی را معرفی کردیم که با استفاده از آن در دستگاه‌های اندرویدی می‌توانید تاریخ ساخت اکانت بازی کلش اف کلنز خود را پیدا کنید. متاسفانه روش فوق در آیفون و آیپد های اپل جوابگو نیست و باید در این دستگاه‌ها به شیوه دیگری وارد عمل شوید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون و آیپد بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون و آیپد

به منظور پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت بازی کلش یا زمان دقیقی که این بازی را در دستگاه آی او اسی خود شروع کردید، کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

  • به منوی برنامه‌ های آیفون یا آیپدتان مراجعه کنید.
  • برنامه Game Centre را انتخاب کنید.
  • گزینه Games یا همان توپ صورتی رنگ را انتخاب کنید. در این شرایط لیستی از بازی های در تعامل با اپل آیدی شما نمایان می‌شوند. اگر بازی کلش اف کلنز به اپل آیدی شما متصل بوده باشد، آن را در این لیست مشاهده خواهید کرد.
  • بازی کلش اف کلنز را از لیست انتخاب کنید.
  • گزینه Achievements را انتخاب کنید.
  • حال گزینه Bigger Coffers (Upgrade a Gold Storage To Level 2) را از لیست دستاوردهای موجود انتخاب کنید.
  • تاریخی که در پنجره پاپ آپ نمایان می‌شود، تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز شما در آن آیفون یا آپید است.

بنابراین به این صورت می‌توانید در آیفون و آیپدهای اپل تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز خود را بیابید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون و آیپد های اپل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آمزوش پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیپد آمزوش یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیفون آموزش پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیپد آموزش پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز آموزش یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیپد پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیپد پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیفون پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز در آیفون چگونگی پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیفون راهنمای پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans راهنمای پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز راهنمای یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیفون روش پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیپد روش پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز روش یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیپد روش یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیفون شیوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیپد شیوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز شیوه یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیپد شیوه یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیفون نحوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت Clash of Clans در آیپد نحوه پیدا کردن تاریخ ساخت اکانت کلش اف کلنز نحوه یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیفون یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیپد یافتن تاریخ شروع بازی کلش در آیفون

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر