تعمیرات اپل

بسیاری از کاربران علاقمند هستند تا بازی کلش رویال (Clash Royale) را بر روی کامپیوتر ویندوزی خود نصب و اجرا کنند. این کار به سادگی در سیستم عامل ویندوز قبل انجام است. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش نصب و اجرای بازی کلش رویال روی مک بوک نحوه نصب و اجرای بازی کلش رویال (Clash Royale) را در مک بوک های اپل آموزش دادیم. اما حال نوبت به کامپیوتر های ویندوزی رسیده است. به منظور نصب و اجرای بازی کلش رویال روی کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز هم باید به روش مشابه از یک شبیه ساز اندرویدی استفاده شود که ما باز هم برنامه بلو استکس را انتخاب کرده‌ایم.

بنابراین در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی با استفاده از شبیه ساز بلو استکس (Bluestacks) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

همانگونه که گفتیم، ما برای نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی از شبیه ساز بلو استکس استفاده می‌کنیم و توصیه داریم که شما هم حتما از همین برنامه استفاده کنید. این برنامه با اغلب نسخه‌های سیستم عامل ویندوز از قبیل ویندوز XP با سرویس پک 3، ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 8.1 و ویندوز 10 سازگاری کاملا دارد. حداقل بستر سخت افزاری که برای اجرای این شبیه ساز به آن نیازمند هستید به شرح زیر است:

  • پردازنده Intel Pentium 4 و پردازنده گرافیکی AMD Athlon 64
  • 4 گیگابایتی فضای ذخیره سازی اطلاعات
  • 1 گیگابایت رم
  • ویندوز XP با سرویس پک 3

بنابراین در قدم اول باید برنامه بلو استکس را دانلود کنید. با کلیک بر روی این قسمت می‌توانید نسخه منطبق با ویندوز این برنامه را دانلود کنید. بعد از پایان پروسه دانلود، برنامه بلو استکس را نصب کنید. نصب بلو استکس به سادگی انجام می‌شود. پس از اتمام نصب، برنامه بلو استکس را اجرا و مراحل بعدی که شرح داده می‌شوند را به ترتیب طی کنید.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

بعد از اجرای بلو استکس باید یک اکانت گوگل را در آن فعال کنید. بنابراین بر روی گزینه نمایش داده شده در عکس بالا و سمت چپ کلیک کنید و مشخصات اکانت گوگل خود را وارد نمایید.  به محض انجام این کار صفحه زیر نمایان می‌شود.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

در واقع حالا مراحل انجام تنظیمات اولیه دستگاه اندرویدی در بلو استکس ارائه شده است. این مراحل را طی کنید. مهم ترین مراحلی که باید به آن توجه کنید، مربوط به انتخاب زبان و ورود به اکانت گوگل می‌شود.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

با انجام تنظیمات اولیه به هوم اسکرین اندروید در محیط شبیه سازی شده برنامه بلو استکس هدایت می‌شوید. بر روی پلی استور (Google Play Store) کلیک کنید. زمانی که پلی استور اجرا شد، بازی Clash Royale را در آن جستجو کنید.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

با کلیک بر روی گزینه Install دستور دانلود و نصب کلش رویال (Clash Royale) از طریق برنامه بلو استکس صادر می‌شود. بنابراین بر روی این گزینه کلیک کنید و منتظر بمانید تا پروسه مذکور طی شود. پس از اتمام نصب، بر روی گزینه Open کلیک کنید.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

به همین سادگی پروسه نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی با استفاده از شبیه ساز بلو استکس به پایان می‌رسد.

توضیحات تکمیلی در مورد نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر از طریق شبیه ساز بلو استکس

جالب است بدانید که برنامه بلو استکس در حین اجرا بخش بسیار ناچیزی از رم دستگاه را اشغال می‌کند. برای مثال همانطور که در عکس زیر می‌بینید، بلو استکس در کامپیوتر ما فقط 218.5 مگابایت از فضای رم را اشغال کرده است. در حین اجرای بازی کلش رویال این فضا به 383.6 مگابایت خواهد رسید.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

یکی از مشکلات رایجی که کاربران در حین استفاده از بلو استکس به منظور نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی با آن مواجه می‌شوند، این مسئله است که نمی‌توانند بازی مذکور را از پلی استور دانلود کنند. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید، توصیه می‌کنیم که بازی کلش رویال را از منبع دیگری دانلود و سپس دربلو استکس نصب کنید. می‌توانید با کلیک بر روی این قسمت نسبت به دانلود فایل APK این بازی اقدام و آن را در بلو استکس نصب کنید.

آموزش نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی

یکی دیگر از مسائلی که کاربران در مورد آن سوال می‌کنند این است که آیا می‌توانند اکانت کلش رویالی که در آیفون یا آیپدشان وجود دارد را از طریق بلو استکس اجرا کنند؟ انجام این کار امکانپذیر است، اما شما باید از قابلیت لینک دیوایس (Link Device) استفاده کنید. از آنجایی که بلو استکس در واقع یک دستگاه اندرویدی مجازی است، شما می‌بایست اکانت کلش رویال موجود در آیفون یا آیپدتان را با استفاده از قابلیت لینک دیوایس به بلو استکس منتقل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله از مقاله نحوه انتقال اکانت کلش رویال به گوشی دیگر ؛ اندروید به iOS و برعکس کمک بگیرید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه نصب و اجرای کلش رویال روی کامپیوتر ویندوزی پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع clashroyalearena
برچسب‌ها: آموزش اجرای Clash Royale روی کامپیوتر آموزش اجرای Clash Royale روی کامپیوتر با بلو استکس آموزش اجرای کلش رویال روی کامپیوتر آموزش اجرای کلش رویال روی ویندوز آموزش نصب کلش رویال روی کامپیوتر آموزش نصب کلش رویال روی ویندوز اجرای Clash Royale روی کامپیوتر اجرای Clash Royale روی کامپیوتر با بلو استکس اجرای کلش رویال روی کامپیوتر اجرای کلش رویال روی کامپیوتر با Bluestacks اجرای کلش رویال روی کامپیوتر با بلو استکس اجرای کلش رویال روی ویندوز راهنمای اجرای کلش رویال روی کامپیوتر راهنمای اجرای کلش رویال روی ویندوز راهنمای نصب کلش رویال روی کامپیوتر راهنمای نصب کلش رویال روی ویندوز روش اجرای Clash Royale روی کامپیوتر با بلو استکس روش اجرای کلش رویال روی کامپیوتر روش اجرای کلش رویال روی ویندوز روش نصب کلش رویال روی کامپیوتر روش نصب کلش رویال روی ویندوز شیوه اجرای Clash Royale روی کامپیوتر شیوه اجرای Clash Royale روی کامپیوتر با بلو استکس شیوه اجرای کلش رویال روی کامپیوتر شیوه اجرای کلش رویال روی ویندوز شیوه نصب کلش رویال روی کامپیوتر شیوه نصب کلش رویال روی ویندوز نحوه اجرای Clash Royale روی کامپیوتر نحوه اجرای Clash Royale روی کامپیوتر با بلو استکس نحوه اجرای کلش رویال روی کامپیوتر نحوه اجرای کلش رویال روی ویندوز نحوه نصب کلش رویال روی کامپیوتر نحوه نصب کلش رویال روی ویندوز نصب کلش رویال روی کامپیوتر نصب کلش رویال روی ویندوز

نظرات کاربران (5)

ارسال نظر