تعمیرات اپل

اگر به دنبال روشی هستید تا با استفاده از آن اطلاعات یک پروفایل اینستاگرام را به صورت دقیق استخراج کنید، ربات تلگرام Regram به شما کمک می‌کند! در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی ربات تلگرام Regram به عنوان یک دستیار اینستاگرامی برتر بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ربات تلگرام Regram

ربات Regram برای آن دسته از افرادی مناسب است که زیاد درگیر اینستاگرام هستند و تمایل دارند محدودیت های آن را دور زده و کارهایی مثل دانلود عکس پروفایل کاربران اینستاگرام، مشاهده و ذخیره ویدیو های لایو آن‌ها، مشاهده محبوب ترین پست های یک پروفایل اینستاگرام و غیره را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهند. به دلیل اینکه ربات تلگرام Regram محدودیت های اینستاگرام را کاملا دور می‌زند ما آن یک دستیار اینستاگرامی عالی خطاب کرده‌ایم.

در ادامه این مقاله قصد داریم به صورت دقیق تر به معرفی ربات تلگرام Regram پرداخته و در مورد قابلیت های آن صحبت کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های مقاله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما و معرفی ربات تلگرام Regram همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی و آموزش کار با ربات تلگرام Regram

برای شروع کار با ربات Regram ابتدا با کلیک بر روی این قسمت، ربات مذکور را در اکانت تلگرامتان فعال کنید. برای انجام این کار می‌توانید در منوی جستجوی برنامه تلگرام هم عبارت R[email protected] را جستجو نمایید.

معرفی ربات تلگرام Regram : یک دستیار اینستاگرامی عالی

گزینه START را انتخاب کنید تا ربات مذکور شروع به کار کند. حالا ربات از شما می‌خواهد تا زبان مورد نظرتان را برای کار کردن با آن انتخاب کنید. یکی از دو زبان فارسی و انگلیسی را انتخاب نمایید. پشتیبانی کامل ربات تلگرام Regram از زبان فارسی بدون تردید یکی از نقاط قوت آن است و سبب می‌شود تا شما خیلی ساده تر قادر به استفاده از این ربات کاربردی باشید.

معرفی ربات تلگرام Regram : یک دستیار اینستاگرامی عالی

حالا باید پروفایل اینستاگرامی که تمایل دارید مشخصات آن را یافته و محدودیت هایش را دور بزنید، مشخص شود. برای مشخص کردن پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان می‌توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. مثلا می‌توانید آیدی فرد مورد نظر را ارسال کنید یا حتی می‌توانید آدرس URl صفحه اینستاگرام فرد مورد نظرتان را هم برای ربات تلگرام Regram بفرستید.

معرفی ربات تلگرام Regram : یک دستیار اینستاگرامی عالی

به محض اینکه با استفاده روش های یاد شده، پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان را مشخص کردید، اطلاعات دقیقی در مورد آن توسط ربات تلگرام Regram ارائه می‌شود. این اطلاعات شامل نام نمایشی کاربر، یوزرنیم کاربر، تعداد پست های ارسالی، تعداد فالوورها، تعداد فالویینگ ها، وضعیت صفحه، بیوگرافی و لینک آن می‌شوند. اما بخش جالب کار مربوط به گزینه هایی است که در زیر صفحه توسط ربات تلگرام Regram ارائه شده‌اند.

معرفی ربات تلگرام Regram : یک دستیار اینستاگرامی عالی

برای مثال با لمس گزینه “دانلود عکس پروفایل” می‌توانید عکس پروفایل کاربر مورد نظر را دانلود کنید. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله آموزش ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلیروش جالبی را برای ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام کاربران با ابعاد بزرگ و اصلی معرفی کرده بودیم، اما استفاده از ربات تلگرام Regram به مراتب از روشی که در مقاله مذکور شرح داده شده بود ساده تر است.

معرفی ربات تلگرام Regram : یک دستیار اینستاگرامی عالی

مشاهده محبوب ترین پست ها، استوری، محبوب ترین ویدیو ها و غیره همگی از قابلیت هایی هستند که توسط ربات تلگرام Regram ارائه می‌شوند. ربات مذکور حتی امکان ذخیره کردن پست های کاربران اینستاگرام را هم فراهم می‌کند. برای مثال اگر قصد دارید تمام پست های پروفایل یک کاربر را ذخیره کنید، کافیست گزینه “دانلود همه پست ها در یک فایل” را در ربات تلگرام Regram انتخاب نمایید. بدین صورت تمام پست های کاربر مورد نظر در قالب یک فایل فشرده ذخیره خواهد شد. برای دانلود محبوب ترین پست کاربر مورد نظرتان هم کافیست ابتدا گزینه “محبوب ترین” پست را انتخاب و سپس نسبت به دانلود آن اقدام نمایید. بنابراین ربات تلگرام Regram یک دستیار اینستاگرامی بسیار قدرتمند است که شما را قادر به دور زدن تمام محدودیت های اینستاگرام می‌کند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی ربات تلگرام Regram به عنوان یک دستیار اینستاگرامی قدرتمند پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های مقاله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    وقتی کسی توی لیست تحت نظره پست های جدیدش رو میفرسته ولی استوری های جدیدش رو نه! با اینکه گزینه ی استوری جدید رو هم فعال کردم! نمیشه درستش کرد؟